Skočiť na obsah

MS v ľadovom hokeji 2016 (Rusko)


aljak63

Odporúčané príspevky

Nestraš...čakam, že ešte dva krat vyhrame.

V zostavajucich zapasoch su nizke kurzy, tam uz sa im neoplati. Este mozno zajtra, 3,3 na BLR je este slusny kurz.

Cakam vyhru s Amikmi, ich hra nam sedi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

absolutna tragedia ... takto ukazkovo dodrbat zapas  s Bielorusmi, ktori doteraz na MS vratane dvoch prvych tretin proti nam zahrali velke hovno, s prepacenim, ale tak to je, to  sa nepodari hadam ani Madarom :D

 

Pritom nejde ani tak o prehru s Nemcami a Bielorusmi, ale o pristup. Tento nas tim je jedna velka hanba.

 

:slovakia:  :slovakia:  :slovakia:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máme mladý a neskúsený tím, ale my sa vždy na niečo vyhovárame.

Zranenia však naozaj sú smola. Škoda.

neviem, či mám cítiť ľútosť alebo ostudu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano - uz ludia vidia problem..... ci zacinaju vidiet. Ze problem je v mladezi .. ten problem som ja. A len ja ho mozem vyriesit, ci zmenit. Ja ako rodic.

Ja musim viest deti k sportu a zodpovednosti. proste aby o desat rokov dvadsat bolo lepsie. Aby sme z tejto krajiny len neutekali ,ale nieco dokazali a boli na seba hrdi. Niektori to robime,ci robia. Pridaj sa - sprav si decko a zacni makat. To pisem pre mladych.

Nariekanie na hokejovou realitou som vzdal pred rokom ci dvomi? Zapasy s Nemcami a Bielorusmi som nevidel. Ma mrzi ,ze som nevidel ten s Bielorusmi - siel som s dcerou a zenou na kone sa povozit. Majitel sa na to vyflakol,tak sme tie kone na pasi boli aspon pozriet. Ma trinast krasnych koni. Boli sme u nich v ohrade(pol hodinu trvalo kym sme knim prisli,on ma uz otvorene vino a inak je to moj byvaly klient - ja sa nestazujem - pridem k nemu aj nabuduce - ale dohovorim sa s nim uz ja - pre mna slusny clovek) a sami(majitel mi povedal ze nam tie kone nic nespravia - ze su to kludne zvierata).

----

Este poznamka - minule som nahovaral kamarata,ze ideme do politiky - ze len tak to mozme zmenit. Vtedy ma to napadlo - na druhy den - ze ten kamarat si musi najst zenu a spravit decko. Aby vedel prekoho to robi. Ale hlavne ... ja som v celku spokojny ja to mam ... poradim mu to este 405.ty krat aby to spravil a potom pojdeme do politiky - ak nechce rodinu mozme ist hned -neviem kedy su dalsie volby.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak to ze mame mlade a neskusene muzstvo je hlupa vyhovorka. Alibizmus. Ine muzstva maju tiez a hraju. To nie je o tom. Cesi maju viac debutantov a ti sa na to nevyhovaraju. Proste hraju. U nas je to v hlavach, my sme taky predposraty narod. Este len nastupuju na zapas a uz prehravaju. Aj Kanada a Amerika maju mladsie timy a nevyhovaraju sa na neskusenost.

Dalsia vec. Plna huba kecov ako ideme omladit muzstvo, preco sa na to teraz vyhovaraju?

 

Tie uspechy co boli, boli preto ze ti hraci sa naucili v Amerike mentalne vyhravat.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemci to dali som im zatlieskal nepozeral sa na to(len pocuval a driemal). Ci to daju aj nasi? Ja im neverim. Ale maju sancu. Neverim im. Inak never synovi - ale u mna je to podobne - pritom viem ze moj chalan je super. A nieco aj dosiahol. Ale zas ani jemu neverim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemci nam zachranili krk 30 sekund pred koncom. Ešte žijeme.

Čiže je treba prehrať s Finmi a vyhrať s USA za 3 body. Alebo vyhrať s Finmi v predlženi a s USA tiež.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemci odohrali pekny zapas a Amikov porazili. Od nasich samozrejme vitazstvo skoda cakat, ale aspon jeden golik by im dat mohli :)

Nech neodideme z troch zapasov s nulou na konte strelenych golov :D

 

:slovakia:  :slovakia:  :slovakia:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov