Skočiť na obsah

alamo

Odporúčané príspevky

Kedy nastane?........ak by alamo a spol. zacali aplikovat volebny straj, tak je to tak aktualne, ako ked sa nedas ty zaockovat proti chripke a s tebou dalsi .....nasledok je ten, ze vsetci zaockovanci dostanu chripku a nezaockovanci budu mimo uzemia nakazy, ale potom pridu nasledky :)  pochopil?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dead, samozrejme že existuje kdekto s vlastným názorom.

 

Dalo by sa povedat, ze skor existuju mnoziny nazorov, ktore sa prijmaju ako celok. Samozrejme, ze tu a tam to niekto narusi a vtedy to zacne byt zaujimave, ludia na to nie su pripraveni. Davnejsie som bol svedkom takeho nedorozumenia, ked Vlasta Henych, spevak, ktory sa kedysi na fb vyrazne angazoval proti prijmaniu utecencov, vylepil na stenu clanok k nejakemu vyrociu Vaclava Havla a napisal k tomu nejake pozitivne vyznanie. Celkom dobre som sa bavil na reakciach. Je to, ako ked niekomu prepichnes balonik,

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo,  to si myslis vdaka trolom :).

 

Áno.. Veľa ľudí dnes verí trolom..

https://echo24.cz/a/pupvu/trump-clintonova-rusko-syrie-co-vsechno-je-postavene-na-hlavu

Trump, Clintonová, Rusko, Sýrie. Co všechno je postavené na hlavu

Amerikou minulý týden projelo definitivní odhalení, že za zprávou o údajných komprech shromážděných na Donalda Trumpa v Kremlu a pomoci Kremlu Trumpovi v prezidentské kampani, kterou zkraje letošního roku přinesla americká média, stojí – ehm, ehm – volební štáb Hillary Clintonové a centrála její Demokratické strany.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedy nastane?........ak by alamo a spol. zacali aplikovat volebny straj, tak je to tak aktualne, ako ked sa nedas ty zaockovat proti chripke a s tebou dalsi .....nasledok je ten, ze vsetci zaockovanci dostanu chripku a nezaockovanci budu mimo uzemia nakazy, ale potom pridu nasledky :) pochopil?.....

Nasledky pridu vzdy, aj keby sa na to alamo a spol. nevykaslali.Tak tomu argumentu nerozumiem.

Ja som sa pytal, ktori su ti skalni. A kolko ich ktora strana ma. Skalni sa predsa nemenia ci ide volit kazdy alebo nie. A ak ma nejaka strana prevahu tych "skalnych" ako strany ostatne, tak vyhra tak ci tak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prave naopak....potvrdilo sa, co som ja tvrdil a tvrdim.....ucast v minulosti 20%.....ucast teraz 30%...ty v tom  nevidis podstatny rozdiel, ktory porvrdzuje moje tvrdenie?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov