alamo Zverejnené Február 6 Zverejnené Február 6 Však oddychujem. Študujem politiku a demagógiu vo voľnom čase. Naivne dúfam, že sa mi podarí nájsť nejakých ľudí s ktorými sa dá na čomsi rozumnom dohodnúť. Akurát sa mi, akosi chronicky nedarí. @irb Ty by si o sebe povedal že si niekto, s kým sa je možné, na niečom rozumnom dohodnúť? .. Ona tá Eristika, je zaujímavá veda. Na školách sa ako predmet nevyučuje. A nijaký oficiálny titul "Doc. Eristiky" neexistuje.
iskra Zverejnené Február 7 Zverejnené Február 7 On 2/6/2026 at 7:54 AM, alamo said: Samý "starý biely muži"? @iskra Pardon. Čo by si mi poradila, s tvojho uhla pohľadu? "stará biela žena" ? Ďakujem za kvet. Z môjho uhla pohľadu? vnímať "vnútorný kompas" .. 2
alamo Zverejnené Február 7 Zverejnené Február 7 @iskra Dáma. Keď sa povie dáma, znie to omnoho lepšie. Citát vnímať "vnútorný kompas" Musím súhlasiť. To sa dá vlastne bežne vidieť, že bez toho "vnútorného kompasu", ani tá najvznešenejšia ideológia nefunguje. 1
irb Zverejnené Február 7 Zverejnené Február 7 pred 13 hodinami, alamo pridal: Ty by si o sebe povedal že si niekto, s kým sa je možné, na niečom rozumnom dohodnúť? Nuž. neviem na to s určitosťou odpovedať. Isté je iba to, že v minulosti som sa s pár ľuďmi už na zopár veciach dohodol. Ale či boli rozumné, to neviem. 😁 1
alamo Zverejnené Február 8 Zverejnené Február 8 @irb Je mi ľúto. Nemôžem ísť diskutovať o kozmonautike. Trpím preukrutnou chuťou, vynazývať "popularizátorov kozmonautiky" do "zadubených malomeštiakov" a "tupých buržujov". A aj omnoho ľudovejšie pojmy, by som asi použil. To nie je dobrý základ pre snahu,dohodnúť sa na niečom rozumnom. Musím počkať, kým mi hlava vychladne.
alamo Zverejnené Marec 11 Zverejnené Marec 11 Kto dnes vládne svetu? Nuž "malomeštiak".. A "skorumpované intelektuálne elity", akej "vrchnosti" to dnes "slúžia"? Slúžia malomeštiakom.. Je to, ľudsky pochopiteľné.. "Majú sa dobre".. "Nič nové, vymýšľať nemusia.."
alamo Zverejnené Marec 11 Zverejnené Marec 11 Je mi ľúto.. Boli sme "príliš úspešný".. Citát Vakuum v Íránu. Režim vládne pomocí AI, obrana je zničena, říkají izraelští experti https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/iran-izrael-usa-valka-experti-spolecnost-idf.A260311_114620_zahranicni_rtn?zdroj=otvirak "Štát" je tam, na "cimpr campr". Nikto tam nevládne, nikto nevidáva príkazy, ktoré by ktosi iný rešpektoval. Kadejaký "plukovník" tam rozkazuje.. Napríklad "sádzjte míny".. Bojujeme proti "anarchii"..
irb Zverejnené Marec 11 Zverejnené Marec 11 Kdesi kedysi som pozeral také video, už je to pár rokov; a nejaký bývalý vojenský spravodajca tam spomenul, že vo vojne obidve strany publikujú pre verejnosť informácie, ktoré sú z 95 percent nepravdivé alebo polopravdivé, proste aby zmiatli všetkých. Možno sú už všetci zmätení... :) 1
alamo Zverejnené Utorok o 13:51 Zverejnené Utorok o 13:51 Vyhlasujem "uhorkovú sezónu" za oficiálne ukončenú. Cudzí agenti (diletanti.. chytili ich.. ) chceli u nás spáchať sabotáž! Podpáliť fabriku na drony! Napalmom! https://zive.aktuality.sk/clanok/KNhrqoz/chceli-pouzit-napalm-vo-vnutri-bolo-70-ludi-policia-prekazila-obrovsky-utok-na-vychodnom-slovensku/ Boli to "Rusi"? Alebo "Ukrajinci"?
alamo Zverejnené Utorok o 14:10 Zverejnené Utorok o 14:10 SMEti.. Citát Polícia zmarila podpaľačský útok na fabriku s dronmi na východe. Obvinila troch cudzincov Príslušníci protizločineckej jednotky Úradu boja proti organizovanej kriminalite (ÚBOK) v spolupráci s tajnými službami prekazili pripravovaný podpaľačský útok na výrobný závod na východnom Slovensku. Cieľom útoku bola hala, v ktorej sa vyrábajú bezpilotné systémy. SkryťVypnúť reklamu Článok pokračuje pod video reklamou SkryťVypnúť reklamu Článok pokračuje pod video reklamou O zásahu informovala polícia v tlačovej správe. Podľa jej zistení išlo o útok naplánovaný na objednávku, za ktorým stála trojica cudzincov. V objekte sa v čase plánovaného útoku nachádzalo približne 70 zamestnancov a hodnota majetku vo výrobnej hale dosahuje desiatky miliónov eur, uviedla polícia. Pri zásahu zaistili „väčšie množstvo zápalnej zmesi, náradie, mobilné telefóny, akčnú kameru a ručne vyhotovený plán objektu“. https://www.sme.sk/domov/c/policia-zmarila-podpalacsky-utok-na-fabriku-s-dronmi-na-vychode-obvinila-troch-cudzincov Oni "to" išli podpaľovať "ručne"?
irb Zverejnené Utorok o 14:19 Zverejnené Utorok o 14:19 Som sa spýtal umelej inteligencie, že ktorá asi tak fabrika by to mohla byť. UI si tipla fabriku v Haniske pri Prešove. https://korzar.sme.sk/presov/c/vyroba-dronov-v-haniske-ponukne-viac-ako-200-novych-pracovnych-miest
alamo Zverejnené Utorok o 14:25 Zverejnené Utorok o 14:25 Mno ale.. Nedávna správa od SMEtí.. Citát Slovensko má najhoršiu tajnú službu v Európe, ukazuje rebríček francúzskeho týždenníka https://www.sme.sk/domov/c/slovensko-ma-najhorsiu-tajnu-sluzbu-v-europe-ukazuje-rebricek-francuzskeho-tyzdennika Zlyhali autori Francúzskej štúdie? Zlyhali SMEti? Veď ak Slovenský "tajný" dokázali zmariť takýto útok.. Tak by museli byť v EÚ "špička"?
alamo Zverejnené Utorok o 14:51 Zverejnené Utorok o 14:51 pred 30 minútami, irb pridal: Som sa spýtal umelej inteligencie, že ktorá asi tak fabrika by to mohla byť. UI si tipla fabriku v Haniske pri Prešove. https://korzar.sme.sk/presov/c/vyroba-dronov-v-haniske-ponukne-viac-ako-200-novych-pracovnych-miest Ehm.. Majiteľ holdingu.. AI prezradila.. Citát Pokud se zajímáte o technologie a letectví, Alex Stepura je známý ukrajinský sériový podnikatel, investor a letec. [1] Působení: Je generálním ředitelem (CEO) společnosti Skyeton, která vyvíjí pokročilé autonomní letecké systémy (drony). Projekty: Spoluzaložil také společnost HOMErs a během své pětadvacetileté kariéry vybudoval přes 25 firem zaměřených na robotiku, automatizaci a aerospace. [1]
alamo Zverejnené Utorok o 15:01 Zverejnené Utorok o 15:01 Hmm.. Pán Stepura je veľmi úspešný podnikateľ ukrajinského - postsovietskeho typu.. Normálne.. ma s toho.. prepadla zžieravá otázka.. Či náhodou, nebola uzavretá nejaká zmluva s nejakou poisťovňou, na vysokú sumu.. Pre prípad "poistnej udalosti".. Na onen "Slovenský objekt strategického významu"..
alamo Zverejnené Utorok o 15:20 Zverejnené Utorok o 15:20 ANTIKOR - Antikor.ua je ukrajinský zpravodajský a protikorupční portál, který se zaměřuje na politiku, ekonomiku, kriminální kauzy a odhalování korupčních schémat na Ukrajině. [1, 2] AI prezradila.. https://m.antikor.ua/en/articles/804377-korruptsionnye_riski_v_opk_svjazi_proizvoditelja_raybird-3_skyeton_s_leonidom_i_timurom_mindich_i_aleksandrom_stepuroj_podnimajut_voprosy_o_chistote_b#google_vignette Tá AI.. Je veľmi výkonný nástroj..
alamo Zverejnené Utorok o 15:34 Zverejnené Utorok o 15:34 Ehh.. Nespomôžem si.. Dodám hudobný prílepok.. Čiara..
tyso Zverejnené Utorok o 20:44 Zverejnené Utorok o 20:44 pred 6 hodinami, alamo pridal: Veď ak Slovenský "tajný" dokázali zmariť takýto útok.. Tak by museli byť v EÚ "špička"? Ved, a kedze si pozname svojich, tak tomu neverime. Zrejme dostali echo od niekoho ineho, napriklad nemcov. A kedze podobne udalosti sa deju v celej zapadnej europe tak my co nie sme padli v informacnej vojne predpokladame ze to organizovali rusi a nasli na to ukrajincov. Pretoze tak vyzera vzorec.
alamo Zverejnené včera o 03:09 Zverejnené včera o 03:09 @irb A tá tysova konšpiračná teória, nie je trochu zložitejšia? Vzhľadom k faktu že "agentov", nečapla SISka ale ÚBOK Úrad pre boj proti organizovanej kriminalite?
irb Zverejnené 19 hodín dozadu Zverejnené 19 hodín dozadu pred 4 hodinami, alamo pridal: A tá tysova konšpiračná teória, nie je trochu zložitejšia? Veď ja iba srandujem. My ľudia sme zaťažení našimi predsudkami a radi vyhlasujeme výsledky dopredu. Ja mám dôveru v našich vyšetrovateľov a v súdnictvo. Je to ich džob, nie môj.
tyso Zverejnené 17 hodín dozadu Zverejnené 17 hodín dozadu alamo, cize to vyzera tak ze nemci ani nedali echo siske, ale rovno policajtom. Tak to je potom ina hanba. Ale zase policia tvrdi ze spolupracovala aj s so SIS aj VOS, takze zatial to vyzera tak ako som napisal.
alamo Zverejnené 14 hodín dozadu Zverejnené 14 hodín dozadu Zvláštne je, že Zelenskyj k tomu nič nepovedal. Ani v TV ani na sociálnych sieťach. Nijaké haló o hnusný rusoch ktorý zorganizovali taký hnusný útok.. To mi pripadá akési hm.. neprirodzené..
Sniper Zverejnené 13 hodín dozadu Autor Zverejnené 13 hodín dozadu pred 3 hodinami, tyso pridal: alamo, cize to vyzera tak ze nemci ani nedali echo siske, ale rovno policajtom. SIS medzi západnými spravodajskými službami nemá žiadnu dôveru..
alamo Zverejnené 13 hodín dozadu Zverejnené 13 hodín dozadu Veď áno.. Keď sa povie SIS, každý si aj v cudzine, spomenie na zavlečenie prezidentovho syna do cudziny. To je skutočný antireputačný prípad, prinajmenšom na pol storočia. Ale "ruský vplyv" je jalová politická agitka, hlavne domáca.
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz