Skočiť na obsah

MS v ľadovom hokeji 2014 (Bielorusko)


aljak63

Odporúčané príspevky

Inak, mňa by zaujímalo kto vymýšľal rozpis zápasov...

napr. zajtra v rovnaký čas: Fínsko vs. Rusko, a zároveň Švédsko vs. Česko

potom večer v pondelok: Rusko vs. USA, a zároveň Česko vs. Kanada

no a budúcu nedeľu: USA vs. Fínsko, a zároveň Kanada vs. Švédsko

 

akurát také zaujímavé zápasy sa prekrývajú... nechápem o čo im išlo!

neverím, že by sa nedalo vytvoriť aj nejaký rozumnejší rozpis.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Však to mi je jasné, že preto je to takto. Ale je to teda úplná hlúposť, lebo dať takéto atraktívne súboje v rovnaký čas, tak to je nonsens. Mohli sa s tým nejako viac pohrať a prispôsobiť to, aby sa to takto neprekrývalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky MS - 11.máj 2014 :::...

 

Taliani v napínavom zápase tesne porazili Francúzov, a Nemcom sa podarilo zdolať Loyšov

 

V severskom derby Nóri zvíťazili nad Dánskom, a domáci Bielorusi si poradili s Kazachmi

 

Vo večerných derby Švédi slávili triumf v nájazdoch nad Českom, a Fíni nestačili na Rusov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Svedi nakoniec dali Cechov, ale v prvej tretine to so s Svedmi vyzeralo zle :)

 

Nas zajtra cakaju Frantici a ti v poslednych rokoch hraju velmi dobre. My uz ale jednoducho musime bodovat.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no musíme ... chlapci sa viditeľne snažia, len akosi z 3:1 s francúzmi na 3:3 ... dopriala by som im ten pocit víťazstva, keď to ide telepaticky, tak ho majú mať ...

 

 

edit ... 4:3

 

ach jo.

 

edit 2 ...
už to začalo ... ospravedlňovanie nezvládnutých koncoviek, že zasa nezvládame psychicky.

slovenskí športovci vždy nezvládajú psychicky - na samom začiatku som tu doma hovorila o tom, že keď to zvládnu psychicky, majú to v kapse.  ... nezvládli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som akože za každú srandu, ale zahrať s Francúzmi tretinu so stavom 0:4 to je už riadne morbídny vtip. Zatiaľ to vyzerá na poriadne fiasko, som zvedavý, ktorý z vysokých funkcionárov SZĽH ukáže, že má chrbtovú kosť a abdikuje na svoju funkciu (viem, že chcem priveľa). Toto už je priveľa čo sa deje v tomto chorom slovenskom hokeji. Domáca liga má nízku úroveň, Slovan v KHL skôr zbiera puky po zápase ako hrá, v NHL sú stále najväčšími hviezdami tí, čo tam hrajú roky. Budúcnosť vidím niekde na úrovni Maďarska a možno Rakúska, ak sa nič rapídne nezlepší, tak sa budeme musieť zmieriť s tým, že hokej už nebude na Slovensku športom číslo 1. Nemáme na to, to je holý fakt.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Netreba z toho robit kovbojku. Este je v hre kopa bodov. Aj minuly rok prehrali s Rakuskom a Lotysmi. Nakoniec aj tak postupili.

S Danmi a Talianmi vyhraju, to uz je 7 a aj s Normi nejake body vydoluju. To bude na postup stacit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež neviem čo už sa niektorí tvária ako keby neboli šance. Podľa mňa je stále reálne, aby Slovensko postúpilo. Rozpis zápasov je postavený tak, aby hneď v úvode to bolo nejako viac premiešané a aby hneď nenastali nejaké kolosálne bodové rozdiely. Však Nórsko je síce druhé, no zatiaľ hrali len s Dánmi a Talianmi. Fíni a Švajčiari sú bez bodov, ale tiež to ešte nie je tragédia, aby už teraz balili kufre. Ešte nie je ani polovica MS za nami, takže toho sa tam udiať môže ešte celkom dosť. Obzvlášť pri takej vyrovnanosti ako máme teraz. No snáď to dnes Fíni proti Nemcom už dajú, lebo potom by to už vážne mohol byť problém s postupom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla mna - podla vysledkov - do stvrtfinale sa nedostanu svajciari(oni prehrali minuly rok asi len finale,dnes maju tri prehry) ani slovaci, dani aj fini su na tom relativne podobne.Fini sa tam sancu maju dostat. Ale ak este raz z niekym slabsim zakopnu - priklad dnes s Nemeckom - tiez skoncili.

 

Priklad cesi si postup musia zasluzit cez Norov ci Francuzov. A oni niesu slabi. Inak sa tam nedostanu. Nasi sancu nemaju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale maju, co by nemali. Ved hraju este 4 zapasy, v hre je 12 bodov. A bude zalezat kolko bodov este ziskaju Francuzi. A to este Cesi maju len 3 body, tiez mozu viackrat zakopnut.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja zacinam mat takeho zleho tusaka, ze dalsie majstovstva uz budeme hrat trochu skor :D

 

Nori nas daju, Dani nas daju, s Talianmi remizujeme a so Svedmi bez sance

 

:slovakia:  :slovakia:  :slovakia:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomu ani sam neveris...

 

 

verit tomu nechcem, ale keby som bol povercivy, tak toto povazujem za zle znamenie :D

 

tatar_tasr_res.jpg

 

Fotenie vyšlo na druhý pokus, Tatar spadol z lavičky

 

Faktom ale zostava, ze Nori sa vykonnostne na nasej urovni, vyprask od Danov si pamatame, a s Talianmi zase nieco pokasleme, kedze tak ci onak prave toto vyzera na nas existencny zapas. Najvacsiu sancu davam paradoxne proti Svedom, ak ti budu mat dost bodov, budu spokojni a mozno aj kalkulovat s umiestnenim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež mám pocit, že proti Švédom budeme schopní čosi viac uhrať ako proti Nórom, Dánom a prípadne Talianom. Ešte pred pár rokmi by takéto úvahy boli na kazajku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vsetci maju problem s betonarmi, ale ti kvalitnejsi ich vzdy nakoniec nejako udolaju, vid vcera Svedi proti Norom, odhliadnuc od sem-tam nejakych vynimiek, ked motyka vystreli. V nasom pripade vsak tie motyky strielaju tak casto, az sa musime zamysliet, ci uz nahodou nie sme tou motykou my :D

 

Na OH sme mali to najlepsie, co sme mohli ponuknut, ale prehrali sme so Slovincami. S Filcom, s ktorym si spajame najvacsie uspechy, sme takmer prehrali s Madarmi. Atd. atd.

 

Teoreticky sme mali porazit Francuzov, ale za 10 minut nam dali 4 goly. Teoreticky by sme Danov mali porazit, ale to sme si mysleli aj pred par rokmi a odisli sme s vypraskom 6:0 ci kolko. A to sme mali kvalitnejsi tim ako teraz. Teoreticky by sme mali porazit aj Talianov, ktori ale porazili Francuzov.

 

Ked sa zmenil hraci system MS zo 4x4 skupiny na 2x8 skupin, povazoval som zo stastie pre nas, pretoze v stvor-clennej skupine o poslednom mieste castokrat rozhoduje zhoda nahod. Skupiny s 8 muzstvami su spravodlivejsie, pretoze vypadne ten, kto zo 7 zapasov vyhra najmenej. A zatial sme to my a Kazachovia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov