Jump to content

Recommended Posts

takmer niet dňa, aby fotka tohto chlapa nebola kdesi v novinách či akýchkoľvek iných médiách.

funguje ako novodobý pán Váhu a Tatier, nemusí nič, stačí odolávať, mať silný žalúdok, nepreniknuteľnú kožu na tvári a súdiť sa.

najnovšia správa, otvorím noviny, a tu :

Sudkyňa priznala Harabinovi milión a hlási sa mu na súd

Do výberového konania sa prihlásila len sudkyňa, ktorá v minulosti priznala Harabinovi odškodnenie.

Rozpočet súdov je zlý a aj na Najvyššom súde hrozí prepúšťanie, tvrdí jeho predseda Štefan Harabin.

Napriek tomu vyhlásil výberové konanie na sudcu občianskoprávneho kolégia. Jediným uchádzačom o tento post je bratislavská krajská sudkyňa Mária Šramková.

Jej senát v minulosti opakovane prisúdil Harabinovi 33-­tisíc eur za článok SME „Sudcovia, čo súdili za prejav viery, sa neospravedlnili“.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz2CIvnXgwJ

hneď pod tým ďalší skvost o účinkovaní pána Harabina a jeho ranách na duši:

V prospech predsedu Najvyššieho súdu vypovedali často podobní svedkovia. Ich argumenty zvyčajne boli pri rôznych sporoch veľmi podobné.

Medzi manželmi Harabinovcami dochádzalo k nedorozumeniam. Situácia v rodine bola zlá, hádali sa. Vzťahy v rodine boli veľmi narušené.

Aj takto zvykli pri súdnych sporoch s novinármi argumentovať predseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin a jeho blízki.

Dokazovali tým ujmu, ktorú mal utrpieť. Sám pri jednom spore opisoval, že „zažil a zažíval osobnú psychickú traumu, má nezahojenú ranu na duši“.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz2CIw3wDiP

30. októbra :

Harabin chcel vysúdiť až 300­-tisíc, kolegovia ním vraj opovrhovali

Prokuratúru Harabin zažaloval aj za to, že neskoro zastavila stíhanie vo veci, kde bol podozrivý z poisťovacieho podvodu.

Manželka a deti Štefana Harabina museli čeliť na verejnosti narážkam ako „žena mafiána“ a „deti mafiána“, manželka sa s predsedom Najvyššieho súdu dokonca dlhšie nerozprávala a hrozila rozvodom, kolegovia ním opovrhovali.

Aj to sú dôvody, pre ktoré chcel Štefan Harabin vysúdiť od Generálnej prokuratúry 300-­tisíc eur.

Súd mu nakoniec podľa rozsudku sudkyne Adely Unčovskej, ktorý má denník SME k dispozícii, prisúdil 150-­tisíc.

Z toho 25-­tisíc za to, že polícia začala trestné stíhanie vo veci poistného podvodu, kde bol Harabin podozrivý.

Hoci Generálna prokuratúra stíhanie zastavila, aj tak má platiť, lebo to vraj urobila neskoro, a kým Harabinovi hrozilo, že bude aj obvinený, spôsobili mu traumu.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz2CIxQln2S

29. októbra:

Harabin vyhral 150-tisíc eur za Sadikiho

Šéf Najvyššieho súdu tvrdí, že súd potvrdil nepravosť prepisu jeho rozhovoru s dílerom drog.

Až 150­-tisíc eur je škoda, ktorú podľa okresného súdu spôsobila Generálna prokuratúra predsedovi Najvyššieho súdu Štefanovi Harabinovi. Rozhodol o tom 24. septembra.

O rozsudku ani jedna strana neinformovala, prvýkrát ho spomenul Harabin v sobotu po zatknutí Bakiho Sadikiho, keď aj SME pripomenulo, že spolu v roku 1994 priateľsky telefonovali.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz2CIy0f4do

a takto a podobne a prakticky nekontrolovateľne už takmer 15 rokov.

neviem, či smiem mať odvahu vôbec nalinkovať články, ktoré podávajú správy.

 

blogerka mala odvahu:

http://duranikova.bl...-unosna.html#t2

Link to post
Share on other sites
 • Replies 106
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • game

  40

 • informator

  18

 • tyso

  11

 • D'Ady

  5

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nie len HaRabin   Preston Mi, expert na efektivnú komunikáciu, uviedol pre server Psychology Today   credit: https://miroslavpollak.blog.sme.sk/c/502647/v-sekte-sa-nerozmysla-v-sekte-sa-poslucha.html?

obraz výborného právnika, z pohľadu jeho voličov, mu pomohli vytvoriť moderátori prezidentských debát, a novinári čo s ním robili rozhovory. nevidel som ani jednu debatu, ale opakovane som počul od je

a mozno bude mat problem :D Branik jedeeeee...   http://branik.sk/blog/špinavé-tajomstvo-volebného-autobusu-judr-harabina

Posted Images

pani blogerka to zobrala nie od čias HZDS a jeho reliktu, pána Harabina, ale spred roku 1989 ... pán Harabin existoval a súdil, neprišiel z neznáma, ako jeho mentor.

 

pán bloger Drotován, ktorého boj s veternými mlynmi v tejto krajine zázrakov je témou mnohých jeho blogov ... nakoniec to vyzerá tak, že posledné preharabinované dni v médiách už boli priveľa aj na silné žalúdky ... nutne sme museli siahnuť po domácej lekárničke ... keď nič iné, aspoň sa vypísať :

Keď sa pozrieme na iné spory, tak česť občana H. je aktuálne mnohonásobne vyššia a drahšia ako česť kohokoľvek iného v tomto štáte. Aj keď neviem, ako možno poškodiť dobré meno niekomu, kto ho nikdy nemal. Táto česť je výrazne vyššia ako život zabitých detí pri autonehodách, výrazne vyššia ako trvalé poškodenie zdravia bežného človeka, a predpokladám, že tiež vyššia ako súčet budúceho odškodného v prípade nešťastia so spadnutým diaľničným mostom.

Slovenské súdnictvo je v zúboženom stave, slušní sudcovia sa boja o prácu, arogantní sa tešia z príplatkov. A kto na to upozorní, tak ako režisérka Zuzana Piussi vo svojom filme, tak sa musí ťahať po tých istých súdoch, o ktorých v dokumente hovorí. Zopárkrát som tiež zažil také výplody a výlevy na súde, že by som zopár ctihodnostiam obratom odobral talár. Oni robia zlé meno celému sudcovskému stavu, slušným sudcom a sudkyniam.

Čítajte viac: http://drotovan.blog...l#ixzz2CJQ3rEXP

 

Link to post
Share on other sites

Pozrel som si film Zuzany Piusi, ale musím povedať, že pre aký taký duševný pokoj jednotlivca je lepšie veľa vecí nevedieť a žiť si vo svojom iluzórnom svete, pokiaľ je to možné.

Z tohoto stavu vyplýva, že každá zložka moci musí byť podriadená nejakým spôsobom inej zložke moci. Viem, že ideálny stav nenastane ani tak, ale ten súčasný stav v súdnictve podľa vyjadrení rôznych sudcov ma celkom dorazil.

 

 

Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...

a zasa Harabin, ktorý zasahuje aj do vecí ústavného súdu :

 

Harabin nahneval šéfku Ústavného súdu

Predseda Najvyššieho súdu si podľa predsedníčky Ústavného súdu dovolil priveľa.

...

Preto 25. septembra poslal Macejkovej (predsedníčka ústavného súdu) list, v ktorom tvrdí, že „postup Ústavného súdu vykazuje extrémny nesúlad s akoukoľvek všeobecnou predstavou o spravodlivom rozhodovaní“.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz2EGeqvjWm

keď nezarába státisíce na žalobách, píše o extrémnom nesúlade s predstavou spravodlivosti ... ten pravý.
 • Upvote 1
Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
Darkman

Harabin sa chystal na konferenciu šéfov najvyšších súdov do Čile. Odcestovať mal napriek tomu, že do úradu sa vrátil po dlhodobej práceneschopnosti len začiatkom tohto roka.

 

Sprevádzali ho manželka Gabriela a sudkyňa Jana Baricová. K udalosti na letisku sa nechcela vyjadriť.

 

Na PNke bol Harabin od októbra, keď mu operovali bedrový kĺb. Po jeho výmene nastali podľa neoficiálnych informácií komplikácie, ktoré spôsobili jeho dlhodobé problémy so srdcom, najmä s krvným tlakom.

No Pista, dovolenka sa nekona :)

 

http://www.sme.sk/c/6659889/harabin-bol-v-bezvedomi-mozno-dostal-infarkt.html

Link to post
Share on other sites

sme ani nepovolilo diskusiu, alebo ju už zmazalo ?

nepatrí sa na účet chorého človeka, isteže. ale Pán Harabin nie je "len" chorý človek.

Link to post
Share on other sites

niet divu že je tam diskusia "neviditeľná"

komentáre razenia "už zovrela voda?", sú fakt ostré.. :agree:

..

http://www.sme.sk/c/6659889/harabin-bol-v-bezvedomi-mozno-dostal-infarkt.html

Podľa informácií SME predseda Najvyššieho súdu upadol do bezvedomia. Nastupoval do lietadla, odpadol a zrejme aj spadol zo schodíkov vedúcich k lietadlu.

...

Rakúski lekári mu urobili základné vyšetrenia, zistili, že má zlomené rebro a ťažký otras mozgu. Mali podozrenie, že prekonal infarkt. Ešte v utorok večer ho previezli do Bratislavy

 

to kotúľanie zo schodov, mohol byť celkom zábavný pohľad.. nebolo by video?

(mám neuveriteľnú chuť byť fakt hnusný)

Link to post
Share on other sites

No to je dobre ze diskusia predsa len je,ja som este chcel dodat ze ak by nahodou pišta zatrepal kopytami tak mu zahrajte tuto :zubiska:

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Harabin už zasa na titulkách, tentokrát sa bude opakovať rozhodnutie ústavného súdu :

 

Ústavní sudcovia už raz predsedu Najvyššieho súdu Štefana Harabina potrestali za to, že na Najvyšší súd nevpustil kontrolu ministerstva financií.

A budú si zrejme rozhodovanie musieť zopakovať.

Harabin totiž žiada obnovu konania o disciplinárnom návrhu bývalej ministerky spravodlivosti Lucie Žitňanskej (SDKÚ) z roku 2010.

Už na jeseň minulého roka Európsky súd pre ľudské práva uznal, že v prípade nerozhodoval nestranný súd. Ústavný súd totiž nevylúčil sudcov, ktorých Harabin namietal a ktorí sa už predtým pri jeho sporoch cítili zaujatí.

Ak ústavní sudcovia povolia obnovu, disciplinárny návrh už nebude obhajovať Žitňanská, ale jej nástupca Tomáš Borec (za Smer).

Ten sa dosiaľ nevyjadril, čo si o návrhu myslí. Od nástupu do funkcie len opakuje, že ho nestiahne podobne ako ďalšie tri návrhy Žitňanskej.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6710022/potrestanie-harabina-musi-po-zitnanskej-na-sude-obhajovat-borec.html#ixzz2LZemCxrc

 

Link to post
Share on other sites

správny chlap musí mať aspoň meter tridsať ,nesmie pripomínať záhradného trpaslíka,a nesmie byť slizský už len na pohlad. Činy chlapa sú priamočiare a správne. ... alebo že by mi niečo uniklo?

Link to post
Share on other sites
informator
Nic ti neuniklo.....mozno okrem mocu....:) Podla tvojej diagnozy spravneho chlapa je Harabin v poriadku.....no zda sa, ze mame paramtre (hlavne dusevne) na rozmery spravneho chlapa kvapku odlisne...inak vsetko ok.
Link to post
Share on other sites

v pauze si tu ako relax otvorím noviny, a palcový titulok ... bum :

 

Sudcovia rozhodovali aj proti Harabinovi, podal na nich trestné oznámenie

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz2MISEWsKI

robí tento pán aj čosi iné ?

 

 

a plus jeden minipostreh: http://paluda.blog.sme.sk/c/322202/Kto-poda-disciplinarny-navrh-na-Harabina.html?utm_source=sme-widget-hp&utm_medium=web&utm_campaign=blog

Link to post
Share on other sites
 • 3 months later...

nechce sa mi to už ani komentovať ...

Harabin sa opäť súdi, od psychiatričky žiada 100 000 Eur za názor

 

zato to okomentoval jeden bloger :  pán Harabin ráno vstane, otvorí internet a presliedi, koho by mohol žalovať, aby bolo aj na maslo, nielen na chleba :

 

Pán Harabin mi pripadá tak, že každé ráno si do vyhľadávača na internete nahodí svoje meno a hľadá, kde ho kto očiernil, aby mohol utekať na súd a žiadať peniaze. Niekedy je to už úsmevné, možno časom bude žalovať každého, kto vysloví jeho meno. Ale evidentne sa na tom dá pekne zarobiť.

 

A súdny spor pána Harabina a pani Papšovej je zaujímavý aj pre zahraničie. Zúčastnil sa ho totiž okrem iného aj americký veľvyslanec, britská veľvyslankyňa a pracovníci holandskej, dánskej a švajčiarskej ambasády. So zdravím justície na Slovensku to teda nie je až také ružové, keď ju poticho sledujú aj v zahraničí. A čerešnička na torte? Kto chýbal na súdnom pojednávaní? No predsa hlavný aktér, pán Harabin. Nuž pojednávanie bolo verejné, hoci žiadal opak a vraj je na pracovnej ceste v Čiernej Hore.

Čítajte viac: http://bosak.blog.sme.sk/c/331728/Harabin-opat-nevie-uniest-kritiku.html#ixzz2XFq1hsYB

 

Link to post
Share on other sites
 • 3 months later...

pán Harabin mladší zjavne nepadol ďaleko od stromu:
 

Justícia je jednou z oblastí, kde si často nájdu prácu príbuzní. Podľa Transparency Slovensko takmer každý piaty sudca má v justícii blízkeho.

Harabin mladší si myslí, že deti sudcov neuspievajú vďaka protekcii. „Toto je trápna populistická téma hŕstky politikov, ktorí nevedia riešiť ťažkú sociálnu situáciu občanov a navyše reálnu prácu v súdnictve nepoznajú.“

O tom, kto sa na súdy dostane, podľa neho vždy rozhoduje výberová komisia. „Rozhodne odmietam akúkoľvek diskrimináciu kohokoľvek len preto, že jeho rodič je sudca.“

Harabinov syn je dnes vyšším súdnym úradníkom na bratislavskom Krajskom súde. Neskôr chce byť sudcom.

 
krátka odpoveď pre mladého pána tu
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Similar Content

  • game
   By game
   zakladá sa ďalšia jednodychová strana...

   Harabin zakladá stranu Vlasť a ide do volieb ....
    
    
   na stránke je video z tlačovky, o tom, ako vie pán Harabin neodpovedať na otázky, ale to sme vedeli už aj predtým :)

   https://dennikn.sk/1602760/harabin-zaklada-stranu-vlast-a-ide-do-volieb/?utm_source=daily_digest&utm_medium=email&utm_campaign=mnt-daily-02.10.2019&utm_content=39047
   https://slovensko.hnonline.sk/2016053-harabin-definitivne-vstupuje-do-politiky-bude-volebnym-lidrom-strany-vlast
   https://www.ta3.com/clanok/1165704/harabin-sa-vracia-do-politiky-do-volieb-ide-so-stranou-vlast.html


    
    
  • nona2
   By nona2
   Dôvody prečo ísť do štrajku na Slovensku
   Extrémne nízke mzdy
   Príčiny extrémne nízkych platov na Slovensku sú dve. Po prvé Slovensko má jedno z najvyšších daňovo odvodových zaťažení na svete, neviem, či ste vedeli, že štát zoberie na daniach a odvodoch každému viac ako 50 percent vášho platu, čiže na vine sú čiastočne naši politici, ktorí nevedia urobiť daňovo odvodovú reformu a to tak aby ľuďom štát nebral také vysoké percento ich miezd.
   Druhá vec je tá, že ľudia nechodia každý rok štrajkovať za vyššie platy, keby sa tak dialo, tak by sme mali oveľa vyššie platy, len tak pre zaujímavosť, keď máte nízky plat, tak automaticky z tohto platu máte aj nízky dôchodok, myslím si, že by ľudia mali štrajkovať za vyššie platy každý rok aby sa nestalo to, čo sa stalo terajším dôchodcom, že majú taký dôchodok, ktorý je tak nízky, že ich posúva pod hranicu chudoby. Ak teda chcete žiť na úrovni nielen zo svojho platu ale následne aj z dôchodku tak je jediná možnosť každoročne chodiť štrajkovať za vyššie platy.
   Nesplnené sľuby politikov
   Keby politici splnili svoje sľuby a to do bodky, tak by sme tu mali právny štát, v ktorom sa domôžete svojich práv, mali by sme funkčné zdravotníctvo, kvalitné školstvo, ktoré by odrážalo potrebu trhu a hlavne by sme mali renomované školy, ktoré by navštevovali cudzinci a to len preto, že by sme mali najlepšie školstvo na svete, mali by sme tu komplexný systém celoživotného vzdelávania, existovali by diaľnice a cesty a hlavne bez výtlkov, mali by sme kvalitné podnikateľské prostredie a pracovali by sme 35 hodín do týždňa, minimálna mzda by bola 1500 eur a každý by si mohol dovoliť chodiť na dovolenku viac krát do roka, vládla by tu tolerancia a solidarita medzi menšinami a väčšinovým obyvateľstvom a spoločnosť by vedela integrovať úplne každého obyvateľa do pracovného procesu. Ľudia by mali čas žiť a nielen prežívať a mali by aj čas na vzdelávanie sa, jednoducho by sme žili v blahobyte a nikto by nepoznal chudobu.
   Keďže vieme, že toto je na Slovensku zatiaľ len hudba budúcnosti, tak je dôležité poslať všetkých politikov a to nemyslím len tých 150 v NRSR ale všetkých, čo len klamú 25 rokov tento národ za mreže a voliť odborníkov, ktorí sú minimálne o 20 až 30 rokov mladší ako tie staré štruktúry, ktoré sú tam doteraz.
   Všade prítomná korupcia a klientelizmus
   Na Slovensku je zdá sa úplne normálne dávať úplatky a vyberať si ľudí na rôzne posty a to nie podľa odbornosti ale po známosti.
   Toto treba zmeniť, kradlo sa za bývalého režimu a je smutné, že sa kradne aj 25 rokov po jeho páde. Je dôležité aby ľudia začali stavať tento štát na úplne iných princípoch, treba zaviesť hmotnú a trestnoprávnu zodpovednosť politikov, za úplatky by mali ľudia sedieť v base, pretože korupcia a klientelizmus nám zhltne niekoľko miliárd eur ročne, ktoré chýbajú na dôležité veci.
   Preto si myslím, že je na mieste, že sa ľudia zorganizujú a vyjdú do ulíc v každom meste Slovenska a položia tento chorý systém na lopatky, ja dúfam, že štrajky budú oveľa bežnejšie ako tomu bolo v minulosti, pretože je potrebné aby ľudia nesedeli doma a išli si vyštrajkovať vyšší plat, a hlavne lepší život pre nás všetkých
  • nona2
   By nona2
   Je na Slovensku demokracia ?
   V demokracií ľudia chodia štrajkovať za vyššie platy, lepšie pracovné podmienky ale aj proti vláde pre to čo robí alebo nerobí.
   To sa na Slovensku dosiaľ neudialo, všetci len čakajú na niekoho aby urobil nejaký protest inak sú všetci zalezení niekde aby ich nikto nevidel, a pritom štrajkovať by mali učitelia, živnostníci a mnohé iné skupiny zamestnancov, ktorí robia za mzdu, ktorá je tak nízka, že sa z nej nedá prežiť.
   V demokracií platia jasné pravidlá a to pre každého a kto ich neplní je za to postihnuteľní.
   Toto tiež neplatí, zákony sa u nás novelizujú ešte skôr ako nastane ich platnosť a potom je tu stav, keď ľudia nevedia podľa čoho sa majú riadiť.
   V demokracií ľudia tolerujú názory väčšiny ale aj menšiny a obe majú zakotvené svoje práva.
   Nemôžeme povedať, že by tento stav nastal a najmä po referende z dielne aliancie pre rodinu, ešte som nezažil aby niekto svojou kampaňou takto urážal iných ľudí.
   V demokratickom zriadení sa snažíme eliminovať korupciu.
   Tu máme žiaľ neuveriteľné rezervy, ľudia sú ešte stále vychovaný z čias komunizmu a dávajú úplatky a pritom branie alebo dávanie úplatku je trestný čin, a nehovorím o korupcií vo vysokých štátnych pozíciách.
   Pomohla by asi osveta, ktorá by informovala ľudí, čo ich čaká ak dajú alebo zoberú úplatok.
   V demokracií sa ľudia vedia spoľahnúť na svojich zákonodarcov a majú v nich dôveru.
   Na Slovensku vec absolútne nemysliteľná, zatiaľ každá vláda okráda svojich občanov a u nás je to viac než olympijsky šport
   Pomohla by hmotná a trestnoprávna zodpovednosť politikov, ale aj platné a kvalitne urobené zákony, tu by pomohol model nasledovný: poslanci by vytvorili zákon potom by šiel na kontrolu akademikom, po nich by si tento zákon pozreli ľudia z praxe a nakoniec ľudia, ktorí tento zákon musia dodržiavať, každá zúčastnená skupina by vychytala muchy tomuto zákonu a ďalej by sa zákon už nemenil.
   Je potrebné aby sa vytvorili centrá celoživotného vzdelávania, pretože v demokratickom svete a nároky na vzdelanie neustále mení a ľudia sa potrebujú neustále vzdelávať pre potreby trhu práce.
   V demokracií platí právo pre každého a nielen pre bohatých, tu sme fakt za opicami, len súdne konanie trvá tak dlho, že ste radi, že sa vôbec niečo stalo a nie vždy súdy rozhodnú ak ste vy v práve.
   Trochu odbočím od hlavnej témy a upriamil by som pozornosť aj na iné veci, ktoré sa neriešia už dosť dlho.
   Na Slovensku po 25 rokoch nie sú postavené cesty, to je hanba nič iné sa na to nedá povedať.
   Naše školstvo nie je vytvorené tak, aby študenti keď už nemôžu robiť to, čo sa vyučili, tak nevedia ani ako by mohli podnikať v rôznych sférach. Teda máme socialistické školstvo, kde sa ľudia učia poučky ale tieto nevedia použiť v živote.
   Nevytvára sa kvalitné podnikateľské prostredie a to hlavne pre tuzemských podnikateľov, nechápem prečo stále naše vlády dávajú peniaze zahraničným podnikateľom za to aby u nás zostali.
   Výskum a vývoj je neuveriteľne podfinancovaný, čo by mal byť motorom každého hospodárstva.
   Naša legislatíva vôbec nepomáha inováciám a im zavádzaniu priamo do praxe.
   Protipovodňová ochrana je len v plienkach asi čakáme kým nás voda všetkých zatopí a potom sa bude aj niečo robiť.
   Sú tu vysoké dane a odvody čo bráni podnikateľom ale aj občanom tohto štátu zarábať peniaze z ktorých by sa dalo aj vyžiť.
   Štát neponúka občanom tohto štátu žiadne záruky okrem záruky vyšších daní a odvodov a toho, že prešľapy našich vždy zaplatí zas len občan.
   Nie je funkčný inštitút referenda, teda ľudia nemôžu reálne ovplyvňovať nič, plus máte vysoké kvórum pre referendum.
   Je veľmi dôležité aby Slováci žijúci v zahraničí mali pocit, že sa môžu vrátiť do krajiny, kde všetko funguje a kde sa cítia komfortne a nie sú v strese z toho, čo bude zajtra.
   Samy sa rozhodnite ako chcete žiť ale určite mi dá väčšina za pravdu, že chce žiť v štáte, kde platia pravidlá, kde je odluka cirkvi od štátu, kde nie je vplyv finančných skupín, kde žijú ľudia, ktorí nerobia zadarmo ale majú riadny plat, ktorý si chodia raz ročne vyštrajkovať na vyšší, kde máme páky na politikov, ktorí okrádajú tento štát o miliardy, kde sú odstránené všetky bilboardy a kde je pokrok spojený hlavne s technológiami, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.
   Záverom by som apeloval na ľudí, aby sa prebudili a boli občiansky činní a robili štrajky, petície a hlavne sa vzdelávali a čítali knihy aby neboli politikmi ľahko manipulovateľní a neuverili im na opakujúce sa rozprávky, nežijeme v komunizme to si musíme všetci uvedomiť a po 25 rokoch sa musíme zobudiť a pobiť sa za svoje práva. Sme občania tohto štátu a ako bude tento štát vyzerať záleží len na nás.
  • Sniper
   By Sniper
   Tému o HZDS, politickej strane, ktorá sa v polovici 90-tych rokov snažila o vytvorenie jednostraníckeho politického systému v SR tu ešte nemáme. HZDS v čase svojej 'slávy' malo pravidelnú 30% podporu, dnes však už len lapá po dychu. Za HZDS stoja mnohé nedoriešné kauzy, ktoré sa zrejme už nikdy ani nevyriešia. Je otázne ako by HZDS pokračovalo bez Mečiara, či by sa rozpadlo úplne alebo získalo na sile. Súčasné preferencie poukazujú na to, že nie je isté či sa v budúcoročných parlamentných voľbách (2010) HZDS dostane cez 5% hranicu. Zdochýňajúci kôň však kopol silno, vo voľbách do EP strana získala 9%.
   Aj pod dojmom týchto udalostí, podpredseda HZDS Jozef Habánik sa vyjadril, že HZDS by v parlamentných voľbách v SR (2010) chcelo získať 18% hlasov.
    

   Nad článkom a plánmi HZDS som sa len pousmial, ale úsmev mi zmizol keď som sa zahľadel na fotku p. Habánika a zdesene som skonštatoval že je to môj sused :lol: Síce vedel som, že je to "väčšia ryba", ale s podpredsedom HZDS som nepočítal. Toto už je moc.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy