Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

neviem, podľa čoho myslíš "dosť", alebo s čím porovnávaš, a kde sa komu čo maže, ale ako myslíš, a je to mimo témy.

MMS je alternatíva, prezentuje sa ako x iných produktov, od herbalife po koloidné striebro a nadmerné dávky vitamínov a nerastov ...

 

 

takže ideme na MMS. čím je iný ?

no keď dáš už len do titulných slov / a boli v pôvodnej téme a preniesli sa aj do tejto, hore ich každý môže prečítať / :

vyrážka, rakovina, senná nádcha, choroby - rozhodne to vyzerá ako liek na všetko.

nejde o to, či veríme, či neveríme, presvedč nás ...

 

máš ho doma tri roky, pomohol ti s vyrážkami, sennou nádchou, nachladnutím a chrípkou ... kolegyni pomohol s cystou, a ešte tam bolo napísané že "rakovina" ... to vyzerá predsa na všeliek ?

 

liečba rakoviny a nachladnutia a "choroby" / AKÉ? / v jednej vete jedným liekom je predsa len ... a to sa nebránim/e MMS ako prídavku, ako niečomu, čo organizmu chýba, možno. ale rakovina a vyrážka ?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veď to je to, že píšem len o svojich skusenostiach. Ale podľa Humbla (a jemu verím) lieči až 95 percent chorôb. Áno to je na nobelovku ale tá je úplne nepodstatná a keď ju už dostal Obama tak neviem čo si mám o tom myslieť.

 

Nie som tu od toho aby som niečo dokazoval. To sa ani nedá !!! Cez internet? A ani ma nepoznáte. Neuveríte...keď nebudete chcieť. Za zdravie si môže každý sám. Hodil som sem tému lebo cítim povinnosť informovať, ako si to kto vezme je jeho vec.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

za zdravie môže od životného prostredia, podložia, genetiky, pracovného prostredia a samého seba, úrazov, zbláznených buniek, ... kdečo.

 

nabrať bolesti a choroby nie je kumšt, to príde, aj keď to človek nečaká.

 

práve to je ten problém:

Ale podľa Humbla (a jemu verím) lieči až 95 percent chorôb. Áno to je na nobelovku ale ...

 

... že podľa toho pána MMS lieči 95 % chorôb.

a stále to nie je zázračný všeliek ? o čo ide pri tom, keď lieči 95 všetkých chorôb, keď nie o zázračnú alternatívu a všeliek ? : )

 

v tom je ten problém, nie v internete ... to dokazovanie je v tomto zadrhnuté ... :

95 % je ohromujúce, keby to 95 % chorôb liečilo, na to je Nobelovka len náplasť, bol by na tom minimálne ako Jobbs či Gates, či aby sme zostali u lekárov, Dr. Schweizer, či Alexander Fleming, to bola záchrana pred nespočetným množstvom chorôb, ale nie deväťdesiatpäť percent, ani zďaleka ...

 

95 % chorôb je alternatíva ako vyšitá ... myslím, že kopa z nás o tom ešte nepočula, v pohode, že informuješ, aspoň vieme ...

a to stále opakujem, že neberiem veriacim ich vieru ... viera v liek je zázračné liečivo.

ale 95 % ... : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je tu jeden problém. Farmaceutický priemysel by prišiel o miliardy a oni nechcú dopustiť, aby čokoľvek tak silného ako MMS (a niele to) sa dostalo do povedomia. Bill Gates bol od Humbla asi trikrát informovaný o MMS a nepochodil u neho. Gates má zrejme iné záujmi. Farmaceuti vedia o MMS a dôkaz jeho účinnosti je nariadenie, ktoré znemožňuje jeho predaj. V USA musel Humble založiť cirkev len a len preto lebo podľa Ústavy USA cirkve ako také nemôžu byť za svoje vierovyznanie odsudzované. Humble bol v USA falošne obviňovaný Farmaceutmi zo všetkého možného a musel na nejaký čas újsť, lebo mu hrozilo zatknutie. Tak sa veci majú s tými, ktorí falošne prehlasujú, že chránia naše zdravie: Viac tu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OdljWiRUlss

Alebo tu: http://www.youtube.com/watch?v=Ds3AQoIASMA&feature=player_embedded

 

Takže dnes je to skutočne na ľuďoch, také niečo ako slepo budem veriť , zaplatím a niekto ma vylieči neexistuje. Treba skúmať!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

farmaceutické firmy tu riešime inde, tie majú svoje maslo na hlave, to je známa vec, iste, ale liek, ktorý lieči 95 % chorôb ... nebudú vyrábať, lebo to je sci fi.

a Bill Gates dáva na liečbu skutočných chorôb, výskumy a charitu toľko, že je medzi prvými na svete, a nevykrikuje o tom, že to robí, nech už si o Gatesovi myslí kto chce, čo chce ...

Gates nie je hlúpy, hlavne, a nepresvedčí ho zrejme nikto, že existuje chlordioxid, - kysličník chlóru, ClO2, ktorý lieči 95 % všetkých chorôb ...

také nie je ...

keď čítam, že Mr. Humble musel založiť cirkev - je jedno, z akých pohnútok, dobre, nie je teraz prenasledovaný, ok, - vlastne je to trochu úsmevné, pretože v úplne prvom príspevku som napísala, že pôsobí celá show ako tv kazateľ ... : )

a proklamovaná 95 % úspešnosť tejto predstave len napomáha ... proste to tak pôsobí

 

skúsme to neponímať ako konšpiráciu, prenasledovaného neuznaného vynálezcu ... verím, že tomu veríš, a že ti to pomáha. a stopro pomáha viacerým, opakujem sa.

ale liek na 95 % chorôb je nonsens samo osebe ... taký liek nie je, či už s konšpiráciami či bez nich.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak pockaj este 10 rokov a uvidis co s tebou toto bielidlo ( NaClO3 ) porobi. To co pijes je toxicka chemikalia, ktora mimo ineho sposobuje zlyhavanie obliciek a sterilitu (takto nejako sa prejavuje evolucia v praxi). A ty sa este cudujes, ze to krajiny vo svete zakazuju.

 

Farmaceuticke spolocnosti maju masla na hlave a idem im prevazne o zisky, ale na druhu stranu je vyskum lieciv s celou organickou chemiou celkom complexnou zalezitostou. Veci, ktore v anorganike riesit netreba, napr. 3D tvar molekuly, v organike zrazu riesit treba. Na vyskum modelovania interakcii idu nekrenstanske peniaze, na vyskum syntezy tak isto. Za kazdym liecivom su roky, niekedy aj dekady, vyskumov, skumani kmenov virusov, bakterii, procesov, modelovani, hladani spravneho retazca, jeho tvaru, procesu syntezy, laboratornych testov, klinickych testov.... Keby islo vsetky choroby liecit sprostou anorganickou zluceninou, ktoru poznaju uz deti na zakladnej skole, tak ju prijimame ako sucast potravy, spolu zo zvysnymi anorganickymi zluceninami.

 

PS. Ja sa tiez citim 3 roky (aj viac) skoro stale super a predstav si, ziadne bielidlo, riedidlo, ci ine -dlo do seba nalievat nemusim.

 

PS2. Kolko stoji takych 100ml tejto zazracnej latky? Aby som si nabuduce v tescu pozrel aky maju na ludoch, ako si ty, profit, ked kupia 2l bielida a rozleju ich do flasiek.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

95% úspešnosť liečenia – to dokáže hádam iba placebo. :)

Ale som presvedčená, že ani to nie ... pretože vyliečiť niečo od nádchy, cez rôzne bolesti a zápaly, rôzne kožné ochorenia až po liečbu nádorov ... to nie je v moci jednej tablety ... to snáď iba v rozprávkach.

 

Mám ho doma tri roky

 

Ak sa môžem opýtať ... akú má ten tvoj zázrak respiračnú dobu? :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Winzárten - MMS sa používa už desaťročia vnútorne, len Humble prišiel na určité veci, ktoré sa dopomohli k takej účinnosti.

- Pokiaľ viem tak všetky lieky sú pri nesprávnom použití smrteľné, tak pečo ich užívame?? MMS je chlordioxid a nie chloritan sodný používaný na Vami spomínané veci. No na druhej strane si treba uvedomiť viacero súvislostí - používajú ho na rôznych klinikách a úspešne. Moja koegyňa po užívaní mala výborné pečeňové testy. Winzárten skúste vážiť Vaše slová, lebo slovo je sila, nemáte strach, že niekoho kto by si chel MMS zadovážiť, by Váš text mohol odradiť a tým by ste sa spolupodielali na jeho neuzdravení? MMS stojí 15,- ale vydrží dlho. Predstavte si, že sa vyliečite z rakoviny za 15 eur. To farmaceutický priemysel nechce dovoliť.

 

Ešte chcem podotknúť, že chlordioxidom (aj s chlórom) sa dezinfikuje u nás pitná voda takže ak by to bolo nebezpečné tak prečo tým čistia vodu? Oni ho nemôžu zakázať, lebo by tým narušili rokmi osvedčenú dezinfekciu a vodárne by asi neboli nadšené a ani celá spoločnosť.

 

Ešte posielam jeden link:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- Pokiaľ viem tak všetky lieky sú pri nesprávnom použití smrteľné, tak pečo ich užívame??

 

S tymto pristupom mozes kludne uzivat aj terpentin. Pri nespravnom pouziti je smrtelne skoro vsetko, henten tvoj zazrak je skodlivy aj pri 'spravnom' uzivani.

 

MMS je chlordioxid a nie chloritan sodný používaný na Vami spomínané veci.

 

Z wiki - "Miracle Mineral Supplement, often referred to as Miracle Mineral Solution, Master Mineral Solution, or MMS, is the colloquial product name for an aqueous solution of 28% sodium chlorite in distilled water."

Oxid sa zneho stava az v tvojom tele. A prave ten je agentom pouzivanim na bielenie.

 

 

No na druhej strane si treba uvedomiť viacero súvislostí - používajú ho na rôznych klinikách a úspešne.

 

wiki: "There is no clinical evidence for any of these claims, which come only from anecdotal reports and Humble's book."

http://www.fda.gov/I...s/ucm152422.htm

 

Moja koegyňa po užívaní mala výborné pečeňové testy.

 

To aj ja, a bez neho. To je zazrak :) Dobre pecenove testy ma (cuduj sa svete) kazdy zdravy clovek.

 

Winzárten skúste vážiť Vaše slová, lebo slovo je sila, nemáte strach, že niekoho kto by si chel MMS zadovážiť, by Váš text mohol odradiť a tým by ste sa spolupodielali na jeho neuzdravení?

 

No, aspon si pochopil, co som sa tu snazim spravit. Ale nie, kludne, kto si chce kupit, nech si ho kupi. Kto chce kam, pomozme mu tam :)

 

MMS stojí 15,- ale vydrží dlho. Predstavte si, že sa vyliečite z rakoviny za 15 eur. To farmaceutický priemysel nechce dovoliť.

 

Az sa vyliecis z rakoviny za 15eur, potom sa ozvi. Dovtedy ti mozem kupit liter bielidla za 5 eur a tvrdit, ze ta to vylieci rovnako.

 

Ešte chcem podotknúť, že chlordioxidom (aj s chlórom) sa dezinfikuje u nás pitná voda takže ak by to bolo nebezpečné tak prečo tým čistia vodu? Oni ho nemôžu zakázať, lebo by tým narušili rokmi osvedčenú dezinfekciu a vodárne by asi neboli nadšené a ani celá spoločnosť.

 

Norma na pitnu vodu je max. 0.8mg/L pitnej vody. Ak je ho tam viac, tak je ta voda zavadna a uz nieje pitna. A co je to vobec za logiku "zabija to mikroby a bakterie a preto to pouzivame na dezinfekciu vody, a z toho dovodu je dobre, aby sme to pili ako 28% koncentrat"?. Po veceroch vyberas z pivnic deratizacne prostriedky a davas si ich s chlebom? lebo by na to ani neprekvapilo. :)

 

Link som si so zaujom nepozrel. :) Kludne posli aj dalsi.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som si ten link so záujmom pozrela, pre zmenu, prvý, ktorý ma vskutku okolo všelieku MMS zaujal ...
pán Andreas je nadšený, výrečný, rozjasaný propagátor, to bezpochyby.

k téme, prečo vlastne sa máme rozhodnúť pre MMS, čo MMS konkrétne robí, prečo ho treba miešať s kyselinou citrónovou, prečo sa znížilo dávkovanie, aký je mechanizmus, že lieči aj rakovinové nádory, aj vyrážky, aj nádchu, nepovedal ani slovo.
je nadšený, je úprimný, a povedal vlastne jednu zaujímavú vec:
ClO2 sa vyrába priemyselne, vo veľkom / to vieme /, kyselina citrónová sa vyrába priemyselne, vo veľkom / to tiež vieme / - a všetko to partia ľudí kdesi len prebaľuje do menších balení, aby sa dali posielať na objednávku ľuďom.
ale: v Španielsku napríkald je MMS už zakázané, a kdekade sa zakazuje tiež, tak zostalo preposielanie cez net.
čo je praktickejšie v dnešnom svete, než kamenný obchod, takže zákaz vlastne nič nerieši.
ale teda čo sa vlastne zakázalo ?

neviem, či mi je rozumieť, čo mi napadlo pri tom, keď pán rozjasaný Andreas rozprával o tom, že priemyselne vyrábané chemické látky treba miešať s hydrogéndioxidom, treťou chemickou látkou, všetko je to zakázané, ale prečo vlastne ?
sú to látky, ktoré sú bežne vyrábané a bežne dostupné, z veľkých sudov z tovární prebalené do malých šikovných balení, vrátane hydrogéndioxidu ... tak prečo zákazy ?

chlórdioxid http://www.safeox.com/
aj keď to preložil len translátor, je to zrozumiteľné :

Chlórdioxid
Oxid chloričitý je vysoko účinný, rýchlo pôsobiace baktericídne a virucide v koncentráciách ako minimum ako 0.1 ppm. To nevytvára toxické vedľajšie produkty, je účinný v širokom rozsahu pH v tvrdej i mäkkej vode, a nereaguje s väčšinou ostatných chemikálií na úpravu vody, a tak nezanecháva žiadne zvyškové toxicitu. To odstráni aj planktónových a prisadnutých baktérií, dezinfikuje povrchy a rýchlo zničiť problematické biofilm. S minimálnou kontaktné dobu, je veľmi účinný proti mnohým patogénnych organizmov, vrátane bakteriálnych spór a Legionella, tuberkulózy, MRSA, VRE, Listeria, na salmonely amoebal cysty a cysty Giardia, E. coli, Cryptosporidium a ďalšie. Dôležité je, že oxid chloričitý tiež zničí biofilm baktérií, takže regenerácia je významne narušená.

je jednoznačne účinný ako zabijak baktérií ... preto sa pridáva do vody v istom množstve.
kyselina citrónová v istom množstve tiež likviduje baktérie ... a tretí prídavok je voda.
dobre, ale rakovina a 95 % všetkých chorôb ?
obávam sa, že pán Humble prepískol percentá, aj keby chlordioxid dokázal zázraky ... zoznam chorôb http://www.zzz.sk/?page=choroby_zoznam
z toho zoznamu sú toto len choroby nervového systému : http://www.zzz.sk/?c...=zoznam/G00-G99 ... choroby obehovej sústavy http://www.zzz.sk/?c...=zoznam/I00-I99 ...

MMS je zázrak, a všeliek. nie že nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S tymto pristupom mozes kludne uzivat aj terpentin. Pri nespravnom pouziti je smrtelne skoro vsetko, henten tvoj zazrak je skodlivy aj pri 'spravnom' uzivani.

 

 

Tak prečo ešte žijem? Prečo mám výborné vyšetrenie krvi? Moja kolegyňa mala katastrofálne pečeňové testy a po užívaní MMS ich už mala výborné. Prečo sa MMS používa Jimom Humblom už roky a zachránil takých ľudí, ktorých doktori poslali domov umrieť (Rakovina, AIDS - posledné štádia)? Títo ľudia by Vám milý Darkman povedali svoje...

 

Ešte posielam link na oficiálne stránky MMS a kto chce nech si prečíta. Ja osobne som si splnil svoju povinnosť informovať. Také niečo ako ,, prosím uverte, že MMS vám môže pomôcť z vašej bolesti" nečakajte. Veď to sú vaše choroby, vy trpíte, tak sa namáhajte. Prečo by som mal niekoho presviedčať? Mňa choroba druhého človeka nebolí :) . http://www.czmms.net/

 

Majte sa pekne :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja osobne som si splnil svoju povinnosť informovať.

 

:confused: :confused: Povinnosť?!!

A ktože je to tam hore a vydáva príkazy?! :)

... "zraziť" opätky a "informovať" ... :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj tak sme sa nedozvedeli nič ... žiaľ.

pán Gordon informuje úplne rovnako ako rozsvietený pán Andreas na videu ...

 

nič konkrétne, odpovede na otázky všeobecné, len jas a nadšenie ... ľudia, ktorým pomohlo v poslednom štádiu AIDS a rakoviny, ľudia, kdesi ...

pripomína to trochu Lurdy, ale ani tie pokiaľ viem ešte nikoho nevyliečili z posledných štádií rakoviny a AIDS...

okrem toho uznanie vyliečenia tam prechádza s rozvojom a znalosťami medicíny hodne hustým sitom ... a tu je treba veriť ešte viac. len tak, niekde niekoho vyliečilo z AIDS, rakoviny, posledné štádium, 95 % chorôb ... to sú tisícky a desaťtisícky diagnóz s kombináciami najrôznejších chorôb

 

pán Gordon,

prečo má pán Gordon skvelé výsledky krvných testov, bude asi preto, lebo ich mal skvelé aj predtým ... a liečil sa na sennú nádchu, vyrážky, chrípku a nachladnutie ... ani jedno neindikuje zhoršenie krvných testov, maximálne dočasne, kým odoznie chrípka a senná nádcha

 

pán Andreas v tom videu jasá, že pár kvapiek postavilo na nohy na druhý deň jeho životom unaveného starého psa, a jeho ruky, ktoré nevedel zdvihnúť dlhší čas ...

prečo potom treba brať namiešanú kyselinu citrónovú s kysličníkom chlóru v pol litri vody. namiešať každý deň, každý deň a brať denne ?

 

súhlasím, choroby sú aj fyzikálna záležitosť, a treba ju brať do úvahy v zdraví a chorobe, ako hovorí rozjasaný pán Andreas. ale v ďalšej vete dodáva, že priemyslene vyrábané chemikálie partia ľudí balí do odosielateľných fľaštičiek a obchoduje s nimi na internete ako všeliekom, na 95 % chorôb, a tv kazateľ bohatne ... či sa mýlim ? ...

kde je tu tá fyzika ?

 

bárs by to fungovalo, už len ako placebo. ale 95 % ... keď niekoho nezachráni, tak to bude zahrnuté do tých 5 %, ktoré sú zrejme rozťahovacie, človek sa s tým zmieri, no skúsil som ...

 

pán Gordon informoval, Andreas jasal, ale na otázky odpoveď nikde. :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som k takymto "carovnym medikamentom" dost skepticka a presne ako to tu uviedla, myslim secret, ze takto moze pokojne fungovat aj placebo. Kazda choroba v podstate vznika v hlave, ak tam nie je rovnovaha a poriadok, nepomoze nic. Ak ma niekto doveru v tento zazracny "liek" , nik mu to neberie, no videla som v sobotu zbezne nejake tie fakty, ktore si vyhladal dark a na mieste ludi, ktori by chceli s tymto experimentovat, by som ostala poriadne vyplasena. Takze moj skromny nazor na tento druh liecby je absolutna nedovera a to napriek tomu, ze som aj za alternativnu liecbu. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Strach z infekcií môže niektorých jedincov doviesť k alternatívnym spôsobom, ako im predchádzať.

Jedným z nich je užívanie koloidného striebra.

Ak sa ale užíva vo väčšom množstve, pleť začína získavať modro šedý nádych.

Kyseliny v žalúdku odstraňujú z atómu striebra jeden elektrón, čím vzniká pozitívne nabitý strieborný iont a soľ.

Strieborné ionty potom prenikajú do krvného riečišťa cez kanály, ktorými za normálnych okolností prúdia iba soli.

Z krvi sa ionty spolu so soľami dostávajú do kože; na svetle sa elektróny z okolia okamžite spoja so striebornými

iontami a spájajú sa späť do atómov striebra. Chemickou premenou vznikajú tmavšie častice kože a koža zmodrie.

Rovnaká chemická reakcia sa používala k čierno-bielej tlači.

Zdroj: 21. století 2013

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

neviem celkom dobre, kam to dať, ale vcelku to sem nakoniec pasuje ... -_-

 

Chronológia vývoja medicíny:


2000 př.n.l. – Je ti zle? Sněz kořínek!
1000 – Kořínky jsou pohanství. Modli se!
1850 – Modlitba je pověra. Vypij lektvar!
1920 – Lektvar je šarlatánství. Spolkni prášek!
1945 – Staré prášky nezabírají. Spolkni penicilin!
1955 – Bakterie zmutovaly. Spolkni tetracyklin!
1960-1999 – Bakterie mutují dál. Spolkni silnější antibiotikum!
2000 – Bakterie vyhrály. Je ti zle? Sněz kořínek!

 

autor neznámy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Reportaz na SME z jednej "prednasky". 

 

http://ekonomika.sme.sk/c/6781791/boli-sme-na-prednaske-kde-zavadzaju-dochodcov-tu-su-klamstva.html

 

 

Clanok je pod pianom, davam par citacii:

-Peter hovorí, že pracuje ako endokrinológ v Rooseveltovej nemocnici v Banskej Bystrici, sľúbené vizitky nakoniec zabudne rozdať. Stáva sa. Peter súka cudzie slová či mená osobností len tak z rukáva. Viackrát zdôrazňuje, že firma organizujúca stretnutie ho najala len na túto prednášku, vzápätí musí utekať naspäť do nemocnice, kde má dnes dokonca nočnú službu.

-Hovorkyňa FNsP F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici Ružena Maťašeje potvrdila, že človek s menom, pod ktorým sa prezentujúci predstavil, nie je zamestnancom ich nemocnice. Na telefonickú otázku SME, kde pracuje, prezentujúci zložil telefón s tým, že by sme museli mať povolenie na nahrávanie telefonátu.
 

-Kým Peter rozpráva, prítomní postupne absolvujú minútové komplexné vyšetrenie biorezonančným analyzátorom tela. „Bude to bezplatné?“ spýtal sa hlas z pléna. „Je to grátis,“ potvrdzuje pán Peter. Prístroj pôsobí ako menší notebook. Údaje zosnímané z ľavej ruky sa vraj posielajú na spracovanie do ružinovskej nemocnice, dozvieme sa dokonca aj konkrétne meno doktora, ktorý čaká len na ne.
-Biorezonančný analyzátor Magnet Space spracováva údaje sám, neboli teda posielané do žiadnej nemocnice. Dôveryhodnosť ním poskytnutých výsledkov by mohla byť predmetom ďalších diskusií.

 

-Z dvojhodinovej prednášky vyplynie, že pred nedôstojným a bolestivým umieraním nás zachránia len probiotiká, koenzýmy a vitamíny ich firmy. Zlou správou je len to, že mesačná regeneračná kúra stojí 179 eur, tou dobrou je, že ju môžeme dostať výnimočne so zľavou za 80 eur.  V atmosfére súznenia nie je problém ponúknuť akýkoľvek magnetoterapeutický prístroj hoci aj s celoeurópskou cenou 3890 eur. Dvadsaťminútové video, v ktorom si účinky prístroja chvália penzisti i odborníci po celkom Slovensku, odvysielala predsa aj TA3.
-Na stránke spoločnosti nie je uvedený žiadny certifikát tohto výrobku. Lekár a moderátor Miloš Bubán sa magnetoterapii vo svojej relácii Zdravie na TA3 nikdy nevenoval. Nemá žiadne skúsenosti s touto formou liečby a nevie sa k nej vyjadriť. Nie je rád, ak niekto jeho reláciou s istým kreditom kryje svoju ziskuchtivosť.

 

-Pán Peter veľmi dobre chápe finančnú situáciu dôchodcov, preto ponúka možnosť mesačných splátok po tridsať eur. Na pomoc slovenským dôchodcom prichádza aj európsky nadačný fond, ktorý môže dofinancovať túto novú technológiu. Treba „im“ však poslať údaje z karty poistenca, aby mohli zhodnotiť diagnózu konkrétneho človeka. Konkrétnu výšku zľavy na prístroj pošlú do hodiny.
-Európsky nadačný fond neexistuje. Ak by bol, rozhodoval by v priebehu rokov, nie minút.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto je skutočne zaujímavé, pretože som nie celkom chápala, čo tá veľká aktivita telefonistiek pozývajúcich na jednodňové bezplatné  vyšetrenia znamená ...

takže najnovší hit, od pondelka do dnes som mala 8 telefonátov, včera z toho 3 ... dnes jednu pani k nezastaveniu, nerobievam to, ale zložila som jej telefón.

takže o toto ide - ale to by som sa dozvedela až na posedení v reštaurácii u Maroša, ako som sa dozvedela od prvých dvoch volajúcich, asi potrebujú plnú sálu, aby predali dosť regeneračných kúr a mali z toho patričný zisk :)

zázraky na počkanie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...

ďalší zázračný liek vo forme džúsu valcuje české trhy, už ho ponúkajú po forme "šmejdov" ako jediný možný prostriedok na záchranu zdravia detí aj v škôlkach / a vysledovala som, že už aj na Slovensku / :

zázrak menom g3

keď si ho človek objedná, zvyčajne prídu dve fľašky v super balení, pri predávaní predajkyne mamičkám tvrdia, že si kupujú zdravie pre deti za 34 Kč za deň ... / deci džusu denne povinne, polku ráno, polku večer, a dieťa dožije s celou výbavou antioxidantov stovky /
keď príde na platenie, dve fľaše bežnej ovocnej šťavy stoja 2500 Kč :)

 

práve som prešmejdila trochu net, ľudia to fakt kupujú, kto by nechcel mať zdravé deti ... pozoruhodné je, že operovanie antioxidantmi zaberá stále, a okrem toho reklama na tento zázračný liek je podivuhodná:

 

g3 je nápoj na bázi koktejlu z ovocných šťáv, jako je šťáva z hroznů, hrušek, jablek a aceroly, u kterých bylo vědecky prokázáno, že jejich nutriční přínosy vzhledem k přítomnosti vitamínu C pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem a přispívají k normálnímu energetickému metabolismu ...

zdroj: priamo domovská firma Nu Skin : https://www.nuskin.com/cs_CZ/products/pharmanex/nutritionals/g3/85873648.html
 

g3 je nápoj bohatý na živiny, ktorý je vyrobený zo šťavy slávneho gâc ""superovocia"" (čínskej trpkej uhorky) z južnej Ázie, o ktorej prísadách bolo vedecky dokázané, že zlepšujú bunkové funkcie. Medzi gâc účinnými rastlinnými živinami sa vyskytuje jedinečná a vysoko biodostupná forma karotenoidov, nazvaná "lipokarotény", ktorá poskytuje silnú antioxidačnú ochranu, zatiaľ čo podporuje zdravé imunitné funkcie. g3 formula bola vyvinutá spolu s ďalšími 3 druhmi super ovocia, menovite čínskym lýceovým ovocím, sibírskym ananásom a cili ovocím, ktoré synergicky poskytujú rýchle účinky pri ochrane buniek v celom tele.

zdroj: http://g3dzus.blogspot.sk/

 

g3 - už od začiatku ľudia hľadali v prírode potravu na prežitie, ochranu zdravia a dlhovekosť. V krajinách južnej Ázie sa ľudia spoliehajú na špeciálne ovocie na udržanie celkového zdravia. Ako dar z neba, Gac  (Momordica cochinchinensis) dozrieva len raz ročne v decembri a januári, keď ostatné ovocie a zelenina je už mimo sezóny.
. Toto jedinečné ovocie obaľuje svojou hrubou ostnatou šupou účinné antioxidanty takej vysokej kvality, že je označované ako "super" ovocie. Keďže je tak vysoko hodnotené pre životodarné účinky, mnohí ho pestujú pred vchodmi do svojich príbytkov aby mali toto ovocie blízko.

...
voda, jedinečná zmes ovocných štiav (Gac, Cili, Sibírsky ananás, Čínske Lýcium), hruškový koncentrát, hroznový koncentrát, jablkový koncentrát, prírodná aróma, benzoát sodný, xantánová živica, pektín.

 

zdroj: http://www.dckvietok.com/g3.php

 

keď to tak čítam, spomenula som si : kedysi existoval v praveku socizmu bežne v obchodoch taký džús, čo sa volal Karola - predávali ho v plechovke, hlavná zložka bola šťava z karotky, a bol dokonca vážne chutný ... a obsahoval rovnakú kopu vitamínov ako zázrak menom g3 ... nepamätám presne, ale nestál 2500 Kč ... :)

predražený džús: http://byznys.lidovky.cz/firma-testovala-imunitu-deti-deti-ve-skolce-pomoci-jim-mel-dzus-za-2-5-tisice-1u5-/moje-penize.aspx?c=A130522_160909_moje-penize_mev

ehm ... aby ste vedeli, nie som svätá, pred nejakými 19 - 18 rokmi som raz čomusi podľahla aj ja, už ani neviem, čo to bolo, tiež sa to pilo ... dokonca to bola drahšia sranda, ale už potom nikdy viac :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nuž, ja začínam smerovať skôr k alternatívnej medicíne....jasné, väčšinou je to ľuďom na smiech, však napokon nájde sa veľa podvoníkov so zázračnými prípravkami od jednej značky, ktoré sú značne predražené a málo účinné. Lenže alternatívna medicína nie len je o tom....deje sa tam tiež mnoštvo výskumov (ktoré sú často ututlávané) a často tie výskumy vedú lekári "bežnej" medicíny. Na trhu je kopec potravinových doplnkov (tie kvalitné sú najmä z USA), samozrejme nedá sa nimi všetko nahradiť a vôbec sa nedá vydoplnkovať telo, keď človek má katastrofálne stravovacie zvyky. (btw. ani ja ich nemám ktovieaké, chýba mi disciplína). No a potom je tu ale homeopatia, ktorej ja a tiež veľa iných ľudí, neverím. Je založena na placebo efekte....takže áno, som za alternatívnu medicínu, samozrejme treba byť opatrní a nenaletieť nejakým podvodníkom a pochybným výrobcom.....nato, že som mladý som už požral množstvo liekov, takže aj preto naberám tento smer....

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zázrak menom g3

 

Neviem poriadne čo je Gac, ani sibírsky ananás, ani čosi to čínske. Mne sa zdá že čokoľvek čo by prišlo nové z Číny, Indie, a kde kade z Východu sme schopní brať ako nie že len zdravé, ale dokonca ako zázračné.

Verím, že ako ovocie, alebo kde jaká zelenina to môže byť zdravé, ale zasa by sme sa z toho nemali zblázniť.  

Inak zdá sa mi, že aj alternatívna medicína ide s módou a stále je tam niečo iné v trende. Čo si iba ja pamätám (a to sa o to nejak zvlášť nezaujímam), tak už bolo obdobie: ženšen, aloe vera, homeopatia, hliva ustricová, teraz kto neje sušené goji, tak nejde s dobou.

Možno dokonca aj naše ovocie a zelenina sú celkom fajn. Určite majú veľa aj liečivých látok, ale pravda kapusta zo susedovej záhrady, to neznie tak exoticky ako čosi kdesi z Číny.   

Máš ale pravdu, game, vlastne už za takú cenu tie rôzne novinky,  musia byť zázrak.   :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov