Skočiť na obsah

Gorila


alamo

Odporúčané príspevky

Prevazna vacsina politikov sa stretla s Malcharkom, takze to netreba prehanat. A nemam pocit, ze by mal niekto mindraky, ze sa stretol trebars s Meciarom.

 

A mimochodom - kedze sa tolko toci o Gorile. Kolko krat sa v tom byte vyskytol Malcharek, co presne povedal Malcharek? Nie ze by som sa ho zastaval, ale pekne nazivo sledovat, ako sa ludia vracaju k stredoveku a len by lyncovali a lyncovali...

 

Mozno sa to podari, ale potom sa ani nedivim, ze pravny stat je na slovensku taky pofiderny. Ked aj nahlasnejsi obrancovia slobod nemaju tolko integrity, aby sa ho snazili udrzat, tak to lepsie uz nebude.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ned ked sa prehnane nadsene masy pustili do medialneho lyncovania, tak preco nepokracovat? Tu mame dalsi dokaz a TAKTO sa to robi :)

 

http://www.sme.sk/c/6234218/sulik-oznacil-prepisy-za-pamflet-s-kocnerom-si-pisal.html

http://sksasanka.tumblr.com/

 

Takze Sulik si pise s mafianom a spolocne riesia veci ohladom volby GP. Dokazovacia schopnost je asi ako ma spis Gorila. A ked to uz tak dobre funguje, mozeme postupne nahadzat na net nieco na kazdeho politika a bude to. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

08:00:42 Kočner: Na ranajky mame nasledovne moznosti: 1./ zapekanych zradcov, 2./ uplatnych poslancov na grile, 3./ premierkunemilujucich nevernych poslancov. Som zvedavy co si vyberies. Sefkuchar doporucuje ochutnat z kazdeho menu…

08:03:12 Sulík: Nejak mi presla chut . Pridem o 30min

08:03:20 Kočner: Ok

11:36:31 Sulík: Zajtra napisem newsletter na tému gp. Poslem ti ho na rezenziu

12:23:30 Kočner: Ok. Posli sms ked to posles, nie som stale na maily. Dakujem Ti.

 

Inak bolo to December 2010

4.12.2010 podla toho deja, iformacie a Sulik to nepoprel, teda je to pravda.

 

http://www.sme.sk/c/...lbu-kocner.html

Bol Kocner na prokurature ak si pamatam od hriba aj so sampanskym.

 

Som hladal newsletter,ale to nebude.

http://richardsulik....ny-partner.html

 

http://www.strana-sa...ditaciu-sas/660

To je najnovsie vysvetlenie a mne to nestaci. Je to na urovni Ficovej koly.

 

Je evidentne co mal za lubom Kocner. Trnkovi chybal 1 hlas. kto zlyhal? su taki amateri, ze si to nepoistia? Ci zlyhali viaceri? Ak amateri cakal by som ich v SAS. ostatni su uz prevereni.

 

Ale si myslim, keby Sulik chcel Trnku,Trnka by bol GP.

 

Inak v tych esemeskach mam pocit ze sa mu vyhyba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po gorile prichádza ďalšia kauza : sasanka. je do nej namočený predseda SaS Sulík. ďalší z rady tých súčasnobývalých vládnych politikov ktorí sľubovali po voľbách novú politickú kultúru, stop korupcii a pod. a ktorý s takou obľubou kydali na Fica a stranu SMER. ukazuje sa že zlodeji,darebáci a podvodníci hádzali špinu všade okolo ale tú najväčšiu - svoju- starostlivo ukrývali.teraz by tí čo ich volili a čo uverili ich predvolebným sľubom a čo ešte nevytriezveli, pochopiť čo si to vlastne zvolili a začať si sypať popol na hlavu.

jedna vec by ma aj tak zaujímala. kto to vlastne na Slovensku odpočúva. musí to byť veľmi zaujímavá a zvedavá inštitúcia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz by tí čo ich volili a čo uverili ich predvolebným sľubom a čo ešte nevytriezveli, pochopiť čo si to vlastne zvolili a začať si sypať popol na hlavu.

 

to vo väčšine prípadov aj robiť budú

na rozdiel od SMERákov

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vlasto, neviem ci si si vsimol v akej teme si sa ocitol. Ale v tom byte co zatlkaju boli Fico a Hatar so Smeru. Spolu s malcharkom, bubenikovou ci Rejda a majitel(rejda a majitel tam zrejme bol ) a Hascak.

 

Takto malcharek, rejda a dufam aj majitel tam bol, oni to potvrdili a zatlka FICO, HATAR a Bubenikova.

 

A zaklad co volilo Trnku je na 100% Smer a SNS(tu nejaky poslanec mohol zmiznut). Ten absolutny hnoj je SMER a ty vlasto. Ci jedna ci nula.

 

!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz by tí čo ich volili a čo uverili ich predvolebným sľubom a čo ešte nevytriezveli, pochopiť čo si to vlastne zvolili a začať si sypať popol na hlavu.

 

to vo väčšine prípadov aj robiť budú

na rozdiel od SMERákov

 

to bude asi tým že SMERÁCI na to dôvod nemajú, na rozdiel od ostatných. :)

 

presne o tomto som hovoril

vďaka za názornú ukážku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten absolutny hnoj je SMER a ty vlasto. Ci je dna ci nula.

 

to nebolo od teba zrovna pekné.sice je to tvoj názor a tvoje vyjadrovanie ale svedčí to aj o tvojej výške inteligencie a schopnosti vyjadrovania. toť všetko na tvoju adresu.

 

presne o tomto som hovoril

vďaka za názornú ukážku

 

nemáš za čo. som ochotný pomôcť aj inokedy :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz, par poznamok.

Za prve si povedzme rovno, sanca na nejaku sudnu dohru je nulova, ked sa to nepodarilo pri primityvnych kradeziach meciara a slotu, pri jasnej korupcii fica, tak sanca pri takto sofistikovanej cinnosti je nulova.

 

 

Moj problem je iny, v podstate gorila nehovori nic nove, toto predsa vsetci okrem vlasta vedeli davno. Ziadny pravicovy volic nemal iluzie o tom ze SDKU je cista, vsetci sme vedeli ze Rusko siel robit ksefty, ze KDH sa financuje na energetike atd. Vedeli sme to aj pred volbami, kto hovori ze nemal tusenie tak musel byt hluchy a slepy. Rovnako vieme ako sa kradlo az Fica a to tiez vieme. Co s tym ?

 

Problem je ze na druhej strane mame cistu Radicovu ale bez schopnosti presadit nejaku viziu a normalne vladnut, alebo SAS tiez neschopnu vladnut zato ochotne zneuzivajucu tajne sluzby.

Nuz, ja osobne pojdem volit a skusim volit tak aby som aspon trochu pohol Slovensko tam kam chcem ja. Ale nezakryvajme si oci pred realitou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No... musím povedať, že Sasanka môže dosť zakývať s preferenciami SaS smerom dole. Podľa všetkého už je jasné, kto bol Judášom počas voľby GP.

 

Len ma to utvrdilo v tom, aby som tento rok nešiel voliť. Alebo skôr do urny hodím len prázdnu obálku aby som aspoň symbolicky Smeru znížil podiel zisku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak včera, asi tak o trištvrte na dvanásť pred polnocou (počas nočnej šichty), som sa dozvedel že do "gorily" som namočený aj ja "osobne".. :ahooj:

a síce prostredníctvom faktu, že slovensko je malá krajina, a prostredníctvom najrôznejších druhých a tretích viac a menej známych osôb a indivíduí, sa tu pozná každý s každým (a dokonca je veľakrát aj rodina..)

okrem informácie že som "somár sprostý", som sa tiež dozvedel že Malchárkovo "odcestovanie", je naozaj na dlhšiu dobu, a tú stávku na akú dlhú som teda mohol snažiť naozaj uzavrieť s vyhliadkou na výhru

tiež som sa dozvedel, že ten Malchárkov výlet do "Bermudského trojuholníka" (Bahamy..), vlastne vôbec "nesúvisí" s gorilou, iba sa prostredníctvom nej tak akosi prevalilo, že pán Malchárek si akosi čudne vykladal (počas ministrovania, aj celého podnikania) svoje daňové povinnosti, prečo vznikol skutkový stav vecí menom "daňový únik", dostal echo že sa to prevalí (niekto musí položiť hlavu "na špalek" pre upokojenie davov, nech už vyhrá voľby ktokoľvek), načo nasledovalo náhlivé a masívne balenie na "rodinný výlet"

xenocide môžeš kľudne dodať, že chudáka "lynčujem" na základe neoverených informácií :agree:

 

inak prajem Malchárovi, nech mu tam "v zatratení" medzi palmami, to jeho "konto separáto", ktoré som mu nevedomky pomáhal naplniť, dlho vydržalo, a nedopadne ako istý Viktor Kožený ktorý momentálne nemá ani na slanú vodu..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz, par poznamok.

Za prve si povedzme rovno, sanca na nejaku sudnu dohru je nulova, ked sa to nepodarilo pri primityvnych kradeziach meciara a slotu, pri jasnej korupcii fica, tak sanca pri takto sofistikovanej cinnosti je nulova.

 

Nemyslim, jasna korupcia Fica , primitivne kradeze Meciara a Slotu. Co mas na mysli?

 

Nechapem ze posledne dva dni Markiza vyvracia a odhaluje cinnost Bubenikovcov, ze by to bolo nieco sofistikovane ci nepriestrelne. Sa az cudujem co to stvarali. Samozrejme ked nieje vola , nieje cesta ani nemoze byt.

http://www.sme.sk/c/6236180/vysvetlenia-manzela-bubenikovej-maju-nedostatky.html

 

 

S celym tym prispevkom co si napisal, by som povedal(suhlasil), ze Radicova je zrejme jediny slusny clovek co sme mali dosial za premiera.

Aj ked to je tazko porovnavat. Mozno ti ludia nato nemaju ani velmi vplyv(myslim Meciar,Dzurinda a Fico).

 

 

Axel, ved napis viac(ako to ty chapes, ci si si precital), judas znamena co? Podla teba? Tie hlasy pre Trnku boli z SaS?

 

http://www.youtube.com/watch?v=XmK6w866Wks

Bratislava ma milo prekvapila. Inak to uz nejde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi padne prvé "gorilie" trestné oznámenie

na demonštrantov proti "gorile"

http://www.sme.sk/c/6237918/na-organizatorov-piatkoveho-protestu-podaju-trestne-oznamenie.html

 

ale má to cenu demonštrovať pokojne a slušne, a nehádzať vajcia banány a delobuchy

keď je jasné, že ak budú ľudia pokojný, politici a úradníci, nebudú cítiť žiadnu motiváciu, a zametú všetko pod koberec?

 

boli sme "na ulici" pokojný a slušný takmer štvrť storočia, a práve vďaka tomu dnes zisťujeme, že nám vládnu a "elitu" tvoria, samí "hajz..",

jeden ako druhý..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co tak napisat o co naozaj islo, ze?

 

Trestné oznámenie za škody spáchané na budove Národnej rady počas piatkovej demonštrácie podá Kancelária NR SR na organizátorov protestnej akcie Gorila.

Netreba sa tvarit, ze ide o nejake porusovanie prava na slobodne zdruzovanie sa a vyjadrenie nazoru - pretoze toto nebolo obmedzene. Akurat sposobili skodu a za to nesu aj zodpovednost.

 

Škody na budove parlamentu kancelária odhadla na tri- až päťtisíc eur.

Co nie je nijaka katastrofalna suma, ani likvidacna. Ucastnici sa urcite radi po zopar centoch poskladaju.

 

boli sme "na ulici" pokojný a slušný takmer štvrť storočia, a práve vďaka tomu dnes zisťujeme, že nám vládnu a "elitu" tvoria, samí "hajz..",

 

Omyl. Ak je zle, tak je takto preto, lebo ste (sme?) stvrt storocia slobodne a dobrovolne volili tychto politikov. Bodka. Nikto nenutil teba, ani inych. Takze treba niest zodpovednost ako chlap a nie si hladat lahke uniky formou poulicneho vandalizmu.

 

Pche, co si myslis, ze by poulicny "nepokoj" dokazal? Len by dosadil k moci tych, ktori by sa dokazali najlepsie zaliecat zblbnutym masam tam vonku. Nie je dovod si mysliet, ze by to bolo nieco lepsie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kto nesie zodpovednost? Organizatori? Ved kazdy jeden ucastnik protestu je svojpravny, tak hadam nech pekne podaju trestne oznamenie na neznamenho pachatela.

Dpc, jeden zapas Slovan-Trnava nas, danovych poplatnikov, stoji na organizacii viac a nemam ten pocit, ze by si to platili kluby...ako organizator

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dpc, jeden zapas Slovan-Trnava nas, danovych poplatnikov, stoji na organizacii viac a nemam ten pocit, ze by si to platili kluby...ako organizator

 

Neviem ako v SK - ale v CR je to zodpovednost klubov. Ktore inac dostavaju pokuty, pokial sa fanusikovia utrhnu z retaze, pripadne su kluby potrestane. A faktury sa nasadenie policajnych jednotiek ide tiez klubom.

 

V tomto pripade to je trosku na hrane, ale aj tak - ked nieco zorganizujem, som stale za to zodpovedny a kedze to organizujem, je jednou z mojich povinnosti zabezpecit, aby nedoslo k porusovaniu zakonov. To mas trebars aj u koncertov, kulturnych podujati, kdekolvek.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na zabezpecenie, aby nedoslo k poruseniu zakonov su tu akosi zlozky, ktore su na to platene z nasich dani. Ak nezvladnu 3000 slusnych obcanov, tak ako chcu zakrocit ked ludom puknu nervy a nastane tu poriadny pogrom s podpalovanim aut, ako na zapade.

Ved to je uz ako kalinakova argumentacii pri gay-parade, ze si mali organizatori zaplatit ochranku.

Keby organizatori rozdavali dlazobne kocky, tak nic nepoviem, ale oni rozdavali sviecky a vyzyvali k pokojnej demonstracii. Kazdy musi mat vlastnu hlavu,ako sa pri takej demostracii zachova.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem s cim mas problem?

 

Mimochodom - Gorila je oznacenie spisu. Gorily nijake peniaze nezeru. A nie je to ani oznacenie nejakeho politika. A kedze spis Gorila je de facto vec pozitivna, tak by sa ako "gorila" mal oznacovat pozitivny politik a nie negativny. Co tak si unormalnit vyrazy, pretoze tieto hesla su uplne na hlavu postavene :)

 

Na zabezpecenie, aby nedoslo k poruseniu zakonov su tu akosi zlozky, ktore su na to platene z nasich dani. Ak nezvladnu 3000 slusnych obcanov, tak ako chcu zakrocit ked ludom puknu nervy a nastane tu poriadny pogrom s podpalovanim aut, ako na zapade.

 

Ale tie nepokoje na zapade neboli verejne zvolavane obcianskou akciou. Ak by si chcel zbavit organizatorov tejto zodpovednosti - tykalo by sa to aj vsetkych sportovych, ci kulturnych podujati. A zodpovednost je ovela sirsia, nez len to, aby nedochadzalo k porusovaniu pokoja a bezpecnosti.

 

No rovnako sa mozu branit tym, ze na toto nemali dosah, nebol to ich ciel a nebolo to ani v ich silach tomu zabranit a nijak k vandalizmu nevyzivali. Nasledne moze byt otazka, ci mesto a policia zareagovali adekvatne, pri ocakavani vacsej demonstracie, na ktoru sa mali pripravit.

 

Proste - nemozno len kvoli suhlasu s protestom postavit cely princip zodpovednosti na hlavu a pripadne ho popierat. Ak to urobis v tomto pripade, vrati sa to stonasobne v inych pripadoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

xenocide.. príklady priťahujú..

ak slušnosť preukáže "elita", a politici začnú odstupovať keď sa na nich niečo prevalí

(platina, Figeľov byt, atď atď)

proste ak základnú slušnosť preukáže "elita", až potom bude môcť požadovať slušnosť od "ulice"

a účinne ju vymáhať, pretože tento krok so žalobou, skôr povedie k vyostreniu ako k zastrašeniu

 

podávať žalobu, za škodu "5 000" keď sú preukázateľne kradnuté milióny a miliardy, je drzé chucpe

ktoré ľudí akurát tak ešte viac nažhaví.. gratulujem..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak slušnosť preukáže "elita", a politici začnú odstupovať keď sa na nich niečo prevalí

 

V prvom rade ich netreba volit - nie sa spoliehat na poulicne protesty. Ludia maju demokraciu, ale stale sa boja byt zodpovedni za svoej ciny. Kazdy z politikov, ktory tam sedi - dostal slobodne hlasy ludi. Toto je zakladny princip a kym sa ludia budu sami chovat ako zbabelci a zlodeji, tak politici nebudu lepsi.

 

podávať žalobu, za škodu "5 000" keď sú preukázateľne kradnuté milióny a miliardy, je drzé chucpe

 

Vidis - a zase to robis. Pretoze s protestom suhlasis, tak si ochotny negovat pravny princip zodpovednosti a kludne ospravedlnit sposobenu skodu, len preto - lebo bola mala a urobil ju mozno ten, s ktorym suhlasis. A ked takto ludia rozmyslaju, nemozes sa divit, ze ak postupia vyssie - robia presne to iste, len vo velkom.

 

Preco zalovat niekoho, ak je "moj"? Ved ty si tiez kriticky, ked treba zalovat niekoho s kym nesuhlasis - a "svojim" prave odpustas.

Preco zalovat niekoho, ked je skoda len zopar desattisic euro? Ved ak niekto iny kradol miliardy a preslo mu to....presne ako si ty argumentoval.

 

Pokial to pojde cestou prava, nie je zodpovednost a vina organizatorov uplne jednoznacna. Ale to musi byt riesene takto a pravne. Akonahle zacnes pozadovat obchadzanie prava, prepacenie sposobenej skody a specialne zachadzanie pre svojich favoritov - skoncis tak, ze aj "tvoji" politici budu robit presne toto iste. Len vo velkom. Zacat musis od seba a u zakladnych veci.

 

A kaby aj skoda mala byt 5000 euro - nie je to odstrasujuce. Ucastnici sa mozu poskladat kazdy zopar centov. Za to im sloboda snad stoji, nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áno zase to robím.. myslím ako "ulica"

pretože je to tak "ulica" myslí práve takto : "keď kradnú páni, budem blbec ak budem slušný.."

 

stalo sa to aj v Londýne..

situácia je aká je, a nemyslím si že práve to tlačenie na zákonnosť, smerom na "ulicu" teraz bude účinkovať

pretože ľudia budú, akurát ešte viac naštvaný, proste si povedia že ich "tý hore" majú za blbcov

 

nemôžeš "vodu kázať, a sám víno piť" (v tomto prípade slušnosť, a neslušnosť) na večné veky, vždy to smeruje k tomu že sa niekto fakt riadne naštve

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pretože je to tak "ulica" myslí práve takto : "keď kradnú páni, budem blbec ak budem slušný.."

 

Davy v uliciach standartne nemyslia. A nerobili to ani teraz, nerobi to ani vela ich nadsencov. Maximalne tak dokazu prejavovat emocie, ale to je nieco uplne ine, ako myslenie.

 

stalo sa to aj v Londýne..

 

V londyne rabovala luza, bez akychkolvek politickych poziadaviek. Len rabovali. Takze si nemyl veci len preto, ze v oboch pripadoch bolo vonku vela ludi. A robis dost zlu sluzbu "svojim" protestujucim, ak ich zacnes prirovnavat k rabujucej spodine, ech,
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov