Skočiť na obsah

Gorila


alamo

Odporúčané príspevky

"gorillum" si odhryzlo zo slobody slova, a totálne schrúmalo "nezávislosť" STV

http://ekonomika.sme...t-skoncila.html

 

„Lampa dnes nebude. Slovenská televízia nám prostredníctvom Andreja Miklánka oznámila, že sa rozhodli, že lampa môže začať až po voľbách,“ povedal v príhovore na web stránke časopisu týždeň moderátor relácie Štefan Hríb.

 

„Samozrejme, že by sme hovorili o Gorile, o tom, ako sa tu kradne a samozrejme, že by vám politici nadávali, no a? Veď tam na to ste, platení z našich daní,“ povedal vo videu Hríb. Tieto slová patrili vedeniu televízie.

 

 

Hríb vo videu

http://www.tyzden.sk...azdu-lampy.html

 

rušenie nepohodlných relácií v STV, ako za "najlepších" Mečiarových časov..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rušenie nepohodlných relácií v STV, ako za "najlepších" Mečiarových časov..

 

Ak bolo toto motivom, tak vazne nechapem toho zmysel...

 

Kauzy sa proste prevalia - ved to je vidiet aj s Gorilou, ktorej sa chytilo absolutne kazde medium. Hrib sice bol na STV, ale kto ho nemal rad, tak nepozeral - a teraz existuje sanca, ze sa ho napokon chopi ina TV. Nuz a svoje clanky a nazory v .tyzdni pisat bude moct aj nadalej.

 

Dnes je trh s informaciami natolko otvoreny, ze takymto sposobom sa neda zabranit publikovaniu nepohodlnych informacii ani nahodou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prečo by to malo mať nejaký zmysel?

STV je nezmysel "en blok"

 

trochu of topic

aj "lokálne" "gorilky" majú sklony k podobnej "nezmyselnosti"

http://korzar.sme.sk...nych-novin.html

Starosta zhabal vydanie obecných novín

 

V Krásnohorskom Podhradí starosta obce Peter Bollo (Most–Híd) zadržal vianočné vydanie obecných novín a zakázal ich distribúciu medzi ľudí.

Autorka väčšiny článkov a v obci známa aktivistka Katarína Prekopová tvrdí, že konala s čistým svedomím. Starostu vraj nepožiadala o vyjadrenie preto, lebo nepotrebovala jeho reakciu a pracovala len so známymi informáciami.

„Neodpovedal mi ani predtým, nečakala som, že by tak spravil teraz. Podľa mňa Bollovi najviac prekáža obsah dvoch článkov. Ide o kúpu pozemkov pri zdravotnom stredisku a o prenájom pozemkov pod hradom Krásna Hôrka. Pri písaní týchto článkov som pracovala s informáciami, ktoré už odzneli vo viacerých médiách a s materiálmi z obecného zastupiteľstva. Obyvatelia obce stále nie sú dobre oboznámení s týmito vecami a starosta chce, aby to bolo tak aj naďalej,“ myslí si Prekopová.

:happyroll:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, ked sa predpoklada, ze zmyslom (docasneho?) zrusenia Hriba je obmedzit nepriaznivu kampan, tak je asi dost dolezite vediet, ze to velky zmysel nedava :)

 

A zase klud - Gorila je nazov spisu, ktory bol ziskany odpocuvanim urcitych osob. Takze ak sa miestny politik snazi zabranit uverejneniu nejakej jemu nepriaznivej informacie, ide o na nestastie casty jav (nie len u nas) - ale nie je to nijaka gorilka, ani iny zverinec. Ludom uz fakt hrabe a ked sa nieco rozmazne v mediach, tak to papagajuju kade chodia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pretoze to je uz pomaly prejavom poriadnej tuposti, ked ludia dokazu akurat dokolecka opakovat medialne znamy vyraz. Proste je to uz trapne. Nie, ze to ludom vadi, ale ze akonahle sa nieco objavi v spravach, tak to pouzivaju aj na pripady, ktore s tym nemaju vela spolocneho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

opätovné zrušenie Lampy je skôr dôsledkom strachu z ďalších pokút a sankcií

ako snahy zabrániť šíreniu negatívnej kampane

(aj keď to by som úplne nevylučoval)

 

STV sa snaží nabrať nový vietor do plachiet (nové spravodajstvo, nové programy, . . .)

a cesta servilnosti je na to ako stvorená

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lipšicov poradca Krajniak dobrovoľne odstúpil z funkcie, pretože jeho meno sa nachádzalo v "Gorile"..

http://hnonline.sk/s...kcie-pre-gorilu

 

hm.. to má byť asi odpoveď na Dzurindovu výzvu aby si aj Lipšic "upratal sám u seba" (po odvolaní Bubeníkovej)

teraz by asi mal "upratať" a "zamiesť pod koberec" malí Miki.. sám seba.. rozmerovo tomu nič nebráni..

.......................................................

http://spravy.pravda.sk/pre-gorilu-skoncil-lipsicov-poradca-krajniak-i-sef-nemocnice-janota-1po-/sk_domace.asp?c=A120113_112726_sk_domace_p23

 

a spolu s ním odstupuje aj šéf rezortnej nemocnice Janota, ďalší bívalí nominant KDH vo FNM

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://blog.tyzden.s...-politicka-zoo/

Nieco na zasmiatie.

 

Sa mi paci, mal tlacovku Fico, mozno to noviny nestihli este spracovat, ale novinari sa ho pytali na Gorilu a Hatara, ci mu doveruje a pisu len o tom(dokonca aj s Pravdy). Mohli by nejaku nepodstatnu cast rozhovoru Fica aj Hatara s Hascakom zavasit na internet. Ze ako by potom reagoval.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sa mi paci, mal tlacovku Fico, mozno to noviny nestihli este spracovat, ale novinari sa ho pytali na Gorilu a Hatara, ci mu doveruje a ....

 

... a fico sa vyhol dvakrat polozenej otazke, o hatarovi nic a cela odpoved bola, ze boli vtedy v opozicii, ale nejak presvedcivo to nehovoril, ani sa teme nejak nevenoval.. po strucnej odpovedi na druhykrat polozenu otazku tlacovku ukoncili...

ja poviem tak, ze fico ma velku hubu pri akejkolvek veci, zahadne o vysetrovani a celej kauze mlcal, aj ked o nej vedel.. ak by bol cisty jak lalia, tak to sdku otrepe o hlavu s velkym hrmotom a neustale to omiela ako omiela hocico ine.. takze horuco ma aj fico.. zjavne sa obava, ze sa nieco este ukaze vonku..

 

 

a k lampe - po videu hriba prisla reakcia druhej strany... http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/miklanek-hribovi-si-egocentricke-monstrum.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pink. Fico si nemoze dovolit "otvorene" klamat ako Dzurinda. A hovorit mu nevyhovuje. Keby chcel potopit SDKU a to jedine by mu stalo v stasti iste by hovoril. Hovoril - utocil by priamo a na kazdej tlacovke na privatizaciu a provizie.

Len mu to nevyhovuje a Dzurinda uz nestoji zato. Dzurinda je odpisanejsi clovek ako Slota. Do Slotu tiez tak velmi verejne nekopal, islo mu len o gesta, jeho volicov.

Tiez mu nevyhovuje, ze SNS sa blizi ku koncu ako HZDS. Straca spojencov.

 

Nemoze si dovolit klamat. Lebo je v spise priamo zainteresovany. Su tam prepisy jeho slov. Ak si ich precitate, viete ,ze su tie prepisy prave. Citit vtom prepise ,ze je to on.

 

Cez vikend boli 4 debaty v mediach . SRO, TA3,STV a Markiza., aspon co som videl neviem ci na jojke nieco vobec "chodi".Vsade bol Lipsic a 3 krat Miskov a raz Sulik.

Ziadne nove info tam som nepostrehol ku kauze Gorila, politicke veci ano,ale to sem nepatri.

Ale predsa dam nieco aj sem. Lipsic tvrdil ,ze Elementa mala v rokoch 2007,2008 zisk(neviem ci si to dobre nepamatam, ci povedal zisk ci prijmy,lebo to je rozdiel, ci sa nepomylil Lipsic, pre uplnost povedol to na Markize ak sa nemylim) 80 milionov. Predtym nic a potom likvidacia. V HN som cital, o nizsich sumach, resp o inom prerozdeleni.

 

Mozno to patri do politiky, dalsiu vec povedal, ze to ci sa to vysetri ci nie si budete mozno overit ci dostane post ministra vnutra po volbach.

Ja som o tom uz dva riadky predtym napisal. Ale co povedal dolezite - ze ma zaujem aj po volbach o post ministra vnutra.

Takze ak KDH bude vo vlade buducej co na 60-90% bude, som zvedavy ci dostane Lipsic ten post. Ak nie ako to budu komentovat, aj samotny Lipsic.

 

Nepaci sa mi ta odovzdanost, nie ludi ale hosti(Wienk, politolog,ale aj dalsich co pisu ci sa zaujimaju o to), ze vraj sa to nevysetri. Ja netvrdim , ze sa to na 100% vysetri. Ale dufam, ze sa to vysetri a spravim vsetko preto. Vysetrit sa to moze. V trestnopravnej rovine mozu byt vysledky. V politickej? Musia. Ak nie uz nema v podstate vyznam aby sme sa o politike o comkolvek bavili.

 

Je velmi dolezite aby sa to setrilo a niekolko skutkov aj doriesilo. Dolezite je to pre buducnost.

 

PS: Este k mediam, nieco zaujimave bolo v STV a markize. Stv ma milo prekvapila.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak, ty si rodený optimista...ja si myslím, že ak sa to aj vyšetrí, pre nejakú blbú procesnú chybu (možno aj úmyselnú), sa za to nikomu nič nestane a ak by náhodou niekoho aj zatvorili, tak ho aj pustia a štát ešte bude musieť platiť "nevinným obetiam" odškodné. nebolo by to prvýkrát, čo niekoho po zásluhe odsúdili, a o pár rokov ho vyhlásili za nevinného a ešte aj ukrivdeného a ešte sa súdil za údaJNE nespravodlivé potrestanie...takže gorila - negorila, prejde im to, ako vždy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nevadi mi, ze som optimista. Co mam byt realista(nic sa neda, nevysetri), ci pesimista? Na co by som sa o to mal zaujimat? Chodit volit?

 

Miklánek v liste spomína aj tému najnovšej kauzy Gorila, o ktorej vraj Hríb hovoril, že sa jej RTVS bojí. Miklánek hovorí, že to tak nie je a že kauzu spracuje STV v novej relácii Zoči-voči na priestore 60 minút, "s naozaj exkluzívnymi hosťami a pri sledovanosti približne 3- až 4-krát väčšej ako v Lampe."

 

 

http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/miklanek-hribovi-si-egocentricke-monstrum.html

Ta relacia chodi o 21:00 v utorok na jednotke. Som zvedavy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...takže gorila - negorila, prejde im to, ako vždy.

 

trestno-právne pravdepodobne hej

nejaký baránok v podobe Malchárka sa možno nájde

 

no idú voľby a to bude súdom najväčším

budú sa pohýnať ľady - volič SDKÚ (KDH) pred hlasmi podobným ich koňom až tak oči nezatvára

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.tyzden.sk...autenticka.html

.čo vás presvedčilo, že Gorila je autentická?

Informácie v tomto spise by sa dali veľmi ľahko vyvrátiť zdokladovaním pohybu jednotlivých dokumentov, ktoré sú jeho súčasťou. Každý jeden je totiž zapísaný v určitom zozname listín, pričom aj v prípade, že by boli tieto listiny skartované, zostáva v systéme zachovaný minimálne samotný zoznam. Práve tieto súvisiace dokumenty pridávajú na hodnovernosti Gorily ako celku. Tak dlho trvajúca akcia – spolu so všetkými hodnoteniami jej priebehu, presunmi informácií medzi jednotlivými sekciami tajnej služby a podobne – je štandardným postupom štátneho orgánu. Ani z formálneho hľadiska tam nie je čo spochybniť.

 

 

Dzurinda vás údajne žiadal, aby ste tú previerku prehodnotili, pričom ste naznačili, že vám za to ponúkali úplatok vo výške 150 miliónov korún.

 

 

To len pre deada, previerka 150 milionov.

 

Pri tych sumach sam neviem co by som robil. Ak to nezobral ,az sa mi to nechce verit. Ze ta suma moze byt realna a pravdiva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mimochodom - riesil niekto otazku, preco vlastne SIS sledovala clenov vlady, z koho zadania to bolo a nakolko vlastne uznavame nezavislost SIS? Zaroven to vyzera tak, ze sa odposluchy skoncili este pred volbami, alebo tak nejak - cize sa zjavne s tymto prestalo pracovat za Ficovej vlady (co je logicke, vzhladom na zapojenie). Nuz a dalsia vec je, ze na jednej strane tajne sluzby sleduju vladnych politikov, bez toho aby o tom vlada vedela - a nasledne po 5 rokoch sa aj napriek vysokej profesionalite tieto materialy len-tak dostanu von? To asi nie....

 

V tej dobe bol sefom SIS Pittner - teda KDH a SDKU, byvaly clen vlady. Dzurinda by urcite nedal prikaz aby bola odpocuvana jeho vlada, cim by sa len ziskali kompromitujuce prikazy proti nemu. Takze Pittner hral PROTI byvalym spolustranikom? Nemam pocit, ze by to bol uplny idealista, ktory by vobec nebral ohlad na politicke dopady cinov, takze dovod, preco pracoval na veciach, ktore mohli dokonale odpisat najsilnejsie strany bol asi iny.

Alebo to nebol on, no v tom pripade vnutri SIS bol niekto, kto disponobval dostatocnou mocou aby mohol vez vedomia riaditela rozbehnut akciu s potencialom atomovej bomby.

 

Mozeme predpokladat, ze by spis naozaj obsahoval pravdive udaje. Ale kedze nejde o sudne uznatelny dokaz, nepostaci to na odsudenie. Bolo by urcite zaujimave vidiet vysledky razie v Pente - ale pochybujem, ze k tomu dojde a navyse, pokial maju rozum, tak by sa nic nenaslo, alebo to je vsetko uz niekde na Cypre. Ale ak by sa toto naozaj vysetrilo, dosetrilo a dostalo na sud, bude to asi najvacsie prekvapenie poslednych 20 rokov.

 

A koniec koncov, o zopar tyzdnov su tu volby, ktore zrejme vyhra SMER....a za ich poslednej vlady sa cela akcia s odpocuvanim zjavne ukoncila a zamietla pod koberec.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Xeno, možno tu nájdeš zopár odpovedí

- z rozhovoru s Tomom Nicholsonom

http://www.tyzden.sk...om-krajiny.html

.ako?

 

Stretol som sa s človekom, Petrom Mravcom, ktorý realizoval túto akciu ako agent tajnej služby. Bol šéfom analytikov v rámci piateho odboru, ktorý sa venuje organizovanému zločinu a ekonomickým hrozbám štátu. Bol som v jeho byte, kde vykonal svoju akciu, videl som jeho ženu a deti, s ktorými tam býval. Nielen zo spisu, ale aj od iných ľudí, ktorí v tom čase pôsobili v tajnej službe, viem, ako vznikla tá akcia a viem, že o Mravcovi mali vysokú mienku. Napokon, bol ochotný, aby sa tá akcia vykonala v jeho byte, hoci to bolo pre jeho rodinu nebezpečné.

 

.celé to však pôsobí dosť neuveriteľne. Naozaj býval Mravec len tak náhodou vedľa konšpiračného bytu, v ktorom sa schádzali Haščák a spol.?

 

Niekoľkokrát som to s ním riešil, pretože naozaj každému mysliacemu človeku napadne, že je to zvláštna náhoda. Jeho odpoveď bola jednoduchá a dôveryhodná: Mravec kúpil koncom 90. rokov byt v dome na Vazovovej ulici, v ktorom si byty kupovali tiež ľudia z bývalého vedenia VSŽ. Mravec si bol preto istý, že je to bezpečná investícia a pri kúpe nenaletí developerovi, ktorý je v skutočnosti podvodník. Veď vieme, o akej dobe hovoríme. A náhoda chcela, že Zoltán Varga, ktorý vtedy nič neznamenal, si tu tiež kúpil byt. V roku 2005 si Mravec všimol, že na jeho ulici sa dejú čudné veci a oznámil to svojim nadriadeným.

 

.aké čudné veci?

 

Chodili tam vládne bavoráky a ľudia z Penty. SIS si nechala operatívne zistiť, kto tam chodí a kde sa stretávajú. A tak prišli na to, že tie stretnutia prebiehajú hneď vedľa bytu, v ktorom býval Mravec. Siskári sa Mravca opýtali, či by bol ochotný dať si namontovať novú technológiu ITP s názvom Gorila. Toto je kľúčová vec. Hlavné postavy si boli jednoducho isté, že byt je čistý.

 

.prečo?

 

Vtedy bolo bežné, že sa montovali ploštice, ktoré boli schované v samotnom byte, napríklad v lampe. Dali sa teda odhaliť, alebo znefunkčniť takzvanými rušičkami. Gorila však spočíva v tom, že z druhej strany steny, teda v tomto prípade v susednom byte, sa navŕtala diera, kam sa dala ploštica s elektrickým káblom. Preto ich mohli chytiť in flagrante delicto, pretože s niečím takým nemohli rátať.

 

.ty teda veríš, že spomínaní siskári s čistými úmyslami odhaľovali ekonomickú kriminalitu, alebo sa len usilovali získať nejaké informácie, ktoré by potom zobchodovali?

 

Žiaľ, na Slovensku je veľmi silná konšpiračná fóbia. Každý si myslí, že za všetkým je nejaká väčšia hra. Som presvedčený, pretože som stretol už veľa svedomitých siskárov a policajtov, že Gorila je výsledkom poctivej roboty a určite aj istého vzrušenia z toho, že sa im naozaj podarilo chytiť veľké ryby. Pre nich to bolo predsa naplnenie zmyslu ich práce, keďže odkryli systém fungovania tejto krajiny. Ja viem, že pre nich to bola veľká vec. Tým väčšie bolo ich sklamanie, že ani tie najjasnejšie prípady sa nedajú vyšetriť, a dokonca ani nie je možné, aby sa s vyšetrovaním vôbec začalo.

 

.je šokujúce, že v máji 2006 – krátko pred voľbami – sa mal v byte objaviť aj Robert Fico, ktorý je známy vyjadreniami, že má rád finančné skupiny ako koza nôž. Teba to prekvapilo?

 

(Smiech.) Nie. Už vtedy sme vedeli, že Smer funguje ako podnik s akcionármi. Aj vtedy sme vedeli, že Haščák pri založení Smeru stranu aj oficiálne zasponzoroval, hoci len smiešnym miliónom korún. Ale to je asi tak, ako keď si psy značkujú teritórium. Penta si jednoducho Smer označkovala.

 

.prečo boli odposluchy v auguste 2006 predčasne ukončené?

 

Jedna interpretácia je, že Fico Magalovi povedal, nech to nechajú tak, lebo to ide proti všetkým. Iný výklad mi ponúkli Magalovi siskári, podľa ktorých bol s týmto odpočúvaním aj právny problém, pretože odpočúvanie bolo najskôr súdne naviazané na Vargu, pričom v byte sa odpočúvali aj rozhovory, pri ktorých nebol Varga. Penta je vraj veľmi silná a právne by sa to neustálo. Ale neviem, či je tento právny výklad správny, alebo je len účelový. Treba si uvedomiť, že Gorila je hrozbou pre celý systém, ktorý tu funguje. Preto ten systém nemá záujem na riadnom vyšetrení.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jedna interpretácia je, že Fico Magalovi povedal, nech to nechajú tak, lebo to ide proti všetkým.

 

neviem, ale toto sa mi vidi uplny nezmysel... zas je nezmysel, aby pravica nechala odpocuvat pentu, a vobec, ked tam lozia aj oni...

a ak to tak je, tak je fico trkvas, ze tam vobec liezol a posielal hatara...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To vies....radsej by som veril tomu, ze nejake idealisticke duse v SIS sa umyselne zamerali na jednu z najvacsich ekonomickych skupin v SR a umyselne sa rozhodli zistovat, ci prilis nezasahuju do politiky. Takto to vyzera, ze prisli k tomu ako slepe kura k zrnu a aj tak to velky zmysel nedava. Agent vidi vela bavorakov, co mu je podozrive (jasnacka) a ked zisti, ze niektore z nich patria Pente, tak vtedy niekto dostal genialny napad, ze by mohli byt podnikatielia a politici prepojeni :) wtf?

 

Ale to nic nemeni na tom, ze vo chvili rozhodnutia namontovat odpocuvanie - vedeli, ze idu odpocuvat clenov vlady a zistovat ich prepojenie s Pentou. To znamena, ze od zaciatku to robili s vedomim, ze ich aktivity mozu (maju?) odhalit veci nebezpecne pre aktualnu vladu. Vyzera to super, mat tajne sluzby, ktore budu fungovat uplne nezavisle na politikoch a vlastne uplne podla vlastneho uvazenia - toto je celosvetove naozaj len vynimka. Dialo sa to za Pittnera, co by znamenalo, ze tento suhlasil so ziskavanim kompromitujucich informacii o svojich byvalych spolustranikoch a spojencoch. Miesto riaditela SIS sa bezne obsadzuje politicky, takze by islo o nieco dost divne...

 

SIS samotna ani nemohla s tymito informaciami nic robit, takze museli pocitat s tym, ze pokial ich budu chciet pouzit, budu ich musiet predat policii - a zaroven tym ohrozit najsilnejsie strany koalicie aj opozicie. Co vlastne znamena, ze by vyvolali doslovnu vojnu medzi SIS a vacsinou politickeho spektra. A to tiez nie je uplne standartna situacia, hm.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nuz, konkretne detaily privatizacie su...vlastne na inu temu. Aj ked s tymto suvisia... Ale tak ma napadli este tri veci, ktorym ale nepredpokladam, ze by sa politici venovali vo svojich vyjadreniach

 

1. Motivom bolo udajne to, ze sa pred domom objavovali drahe auta. Pri Vazne som zopar rokov robil. Je to kratka ulica a spominane domy su nadstandard. Velke mnozstvo bavorakov mozno prekvapi niekde pri Pentagone, alebo ani tam nie. Tazko verit, ze by niekto trpel tolkou profesnou paranojou, aby ho len toto motivovalo k iniciative na odpocuvanie. Minimalne by som ocakaval, ze tam fyzicky stretne, alebo si vsimne, konkretne osoby - a to bude motivaciou k dalsiemu patraniu.

 

2. Prepokladajme, ze na zaciatu SIS nemohla vediet co objavi. Podla prepisov boli uz prve odposluchy uplnou bombou - ale SIS sa na to vykaslala. Uplne logicke by bolo rozsirit odpocuvanie, alebo aspon vysetrovanie, minimalne na Hascaka a zopar dalsich ludi. Ved pokial bolo cielom SIS ziskat dokazy o korupcnej cinnosti, nemohli ani vo sne dufat, ze pocuvanim cez stenu ziskaju nieco pouzitelne na sude. Je to nieco podobne, akoby pri nahodnom odposluchu drogoveho dilera policia narazila na osobu spojenu s obrovskym gangom pasujucim drogy - ale tohto sa rozhodli ignorovat. Nezmyselne.

 

3. Gorila je udajne znama uz zopar rokov a Nicholsonovi uz pred rokmi nukali miliony, aby na to zabudol. To ale znamena, ze vsetky zucastnene strany mali dostatok casu, aby zlikvidovali konkretne dokazy. Celu dobu sa teda jedna len o nezaraditelny a neoveritelny prepis udajnych odposluchov, co same o sebe stacit nemoze. V niektorych pripadoch ide o veci 10 rokov stare - a pokial ide o skutocnost, tak zucastneni si boli dolezitosti vedomi, pretoze za Fica sa vsetky aktivity zastavili. Takze mozeme predpokladat, ze aj to malo (mozno originaly nahravok) uz neexistuje.

 

Takze dokelu, s akym cielom vlastne SIS robila tieto odposluchy, co si mysleli, ze tym dosiahnu...a co sa tym sleduje teraz? Moze to byt vsetko pravda, ale tu ide o vec natolko zavaznu, ze nemoze byt nahodne, ak sa to objavilo prave teraz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov