Skočiť na obsah

99% - Občiansky hlas


lopata555

Odporúčané príspevky

alamo, myslim ze ano, rozumnejsie ju nahradit kauciami.

A mozno aj referendum by sa tak dalo spravit, ze nepotrebujes 350 tis podpisov ale 35 mil EUR, a ked bude ucast vyssia ako 50 % tak ti ich vratia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso to by potom už chcelo aj stranu "prostitútok a drobných zlodejíčkov" pretože tí by asi mali iné záujmy, ako "bossovia" :happyroll:

 

A mozes aj toto tvrdenie niecim dolozit - alebo to nechas ako prazne slova, tak ako to predtym?

 

nebolo by to zbytočné?

súd rozhodol..

dlhopisy sa vykupovať môžu..

len sa obávam, či v prípade keď bude treba aby ECB, kúpila aj nejaké dlhopisy od Slovákov, súd sa hlboko nezamyslí, a nerozhodne inak, tento raz opačne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nebolo by to zbytočné?

súd rozhodol..

dlhopisi sa vykupovať môžu..

 

Co znamena, ze ohladom mojej osoby nezastavam nijake porusovanie zakonov - ale skor to, co sud oznacil za primerane. Sudy totizto sluzia aj na to, aby v pripade, ked je nejasna interpretacia zakona, vydali jasne stanovisko. Alebo sa vyjadrili, ked nie je jasne, ci je urcita cinnost legalna, alebo nie.

 

To znamena, ze sice nemusim vzdy suhlasit - ale takto je clenena moc - na zakonodarnu, vykonnu a sudnu. Preto je lepsie ak o tychto pripadoch rozhodne moc SUDNA, ktorej to patri a nie moc VYKONNA, teda nejaky uradnik svojou peciatkou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cize suhlasis zo stavom ako je

 

Pisal som vari niekde o NESUHLASE??? Takze nijake prekvapenie :)

 

Len som oznacil sucasny stav za taky, ktore je v rozpore so zakonom, pretoze strana mohla ziskat pravny statut politickej strany tak, ked nesplnila zakonne poziadavky na vznik strany. Co nesplnila, pokial nepredlozila dostatocny pocet podpisov. Rovnako som tvrdil, ze v pravnom systeme existuju mnohe pripady, ked je rozhodnutie, ktore by bolo v rozpore so zakonom, alebo viedlo k nezakonnemu stavu, alebo bolo postavene na nespravnych a zakonu odporujucich podkladoch, bolo zrusene od jeho samotneho pociatku. Co aj existuje. A upozornil som, ze by to mohlo byt aplikovatelne aj v tomto pripade a neslo by o rozpustenie existujucej strany, ale o zvratenie rozhodnutia o registracii strany.

 

A tak isto som pisal, ze kedze ide o dost delikatnu zalezistost, bude musiet rozhodnut sud, ktory sa z praktickych dovodov zrejme prikloni k miernejsiemu rozhodnutiu.

 

Celu dobu som tvrdil to iste, takze vazne neviem kde bol problem?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Na vyšetrovanie sme nasadili patričné množstvo policajtov a snažili sme sa zo všetkých síl poskytnúť kompetentným úradom, orgánom a štátu informácie, ktoré by mohli slúžiť k zákonným krokom súvisiacim so stranou 99 % - občiansky hlas," opísal Spišiak.

 

Čítajte viac: http://spravy.pravda...3#ixzz1odSqJGl6

Policajti budú odteraz predvolávať ľudí, ktorí uviedli, že sa na hárky nepodpísali. V ich prípade tak došlo k zneužitiu osobných údajov. Policajti budú zároveň vypočúvať aj ľudí, ktorí žijú dlhodobo v zahraničí. Či je možné, aby sa vrátili na Slovensko, dali podpis strane 99 % - občiansky hlas a vrátili sa naspäť. "Toto všetko musíme vyšetriť. Tých ľudí je značné množstvo, bude to trvať dlho," uviedol policajný prezident s tým, že nevie odhadnúť, kedy by sa mohlo vyšetrovanie definitívne ukončiť.

Tu by ma zaujimalo, ak som dobre zaregistroval, dali podnet predstavitelia 99% aj na ine strany ci preverovali aj ich.

 

Dalsi link

Prezident PZ Jaroslav Spišiak priznal, že polícii sa nepodarilo do dnešného dňa zozbierať adekvátne množstvo poznatkov pre kompetentné orgány tak, aby mohli rozhodnúť.

Spišiak koncom februára uviedol, že polícia preverila asi 70 percent petičných hárkov. Dnes to vysvetlil tým, že polícia sa pokúsila skontaktovať so 70 percentami osôb na hárkoch.

"To ale neznamená, že sa s nimi aj skontaktovali," dodal s tým, že je vysoké percento nezastihnutých, či nezastihnuteľných.

http://www.sme.sk/c/...99-percent.html

Ze to je brzda asi nikto nepochybuje.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte na chvíľu späť k 99%:

 

napriek masívnej a nákladnej a bezostyšnej kampani sa vytratia ako puch a smrad - dúfam len, že vyšetrovanie podpisového podvodu niekto dotiahne do konca.

Weiss a jeho kumpánia zvažujú podanie na súd ... :)

99 percent sa po veľkej reklame ticho stratí

 

Nová strana s masívnou kampaňou na Slovákov nezabrala. Ani v jednom meste nezískala cez tri percentá hlasov.

 

Už druhý politický projekt podnikateľa Ivana Weissa sa skončil neúspechom.

 

Novej strane 99% - občiansky hlas, ktorá upútala masívnou reklamou, dávali predvolebné prieskumy šancu uspieť, no napokon sa nedostala ani cez dve percentá. Podporilo ju iba štyridsaťtisícpäťsto voličov a získala 1,6 percenta.

Na Facebooku pritom mali takmer dvojnásobok fanúšikov. Rovnaký výsledok mala extrémistická strana Ľudová strana- Naše Slovensko, ktorej kampaň nebola viditeľná.

...

Politológ Samuel Abrahám hovorí, že ľudia „prekukli, že ide o reklamno-obchodný trik, peniaze a reklamu a táraniny o nastolení spravodlivosti.

Čítajte viac: http://volby.sme.sk/...l#ixzz1ou0sZ3lC

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov