Skočiť na obsah

99% - Občiansky hlas


lopata555

Odporúčané príspevky

koľko z toho zaplatí tá 99% strana ? žeby 99 % ?. tak mi pripadá že v Markíze budú padať hlavy. pravda ak právnici Markízy nevypotia nejaké právna kľučky ako sa takejto pokuta vyhnúť. čo bude asi najpravdepodobnejšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď Gorila kričí chyťte Gorilu

 

http://ekonomika.etrend.sk/ekonomika-slovensko/99-je-tiez-len-firma-2.html

Za pár dní dokázalo spustiť profesionálne pripravenú a finančne veľmi nákladnú teasingovú kampaň 99 % a súbežne s tým zozbieralo podpisy a zaregistrovalo do volieb aj rovnaký politický subjekt. Tvrdenie, že niečo také – a za taký krátky čas – zvládne „neformálne spoločenstvo bežných ľudí“, pri najlepšej vôli nemožno brať vážne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Líderka 99 percent Dušatková si sama vyplácala eurofondy

Líderka hnutia 99 percent podpísala sama sebe drahú zákazku, zistil audit eurofondov.

Čítajte viac: http://volby.sme.sk/c/6258408/liderka-99-percent-dusatkova-si-sama-vyplacala-eurofondy.html#ixzz1mMB5TeNQ

Len jedno percento si môže dovoliť toľko reklamy.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vznik hnutia 99%-občiansky hlas podporovali aj ľudia, ktorí sú niekoľko rokov mŕtvi! Vyplýva to z vyšetrovania pravosti hárkov hnutia 99%-občiansky hlas, s ktoré predložili na registráciu politickej strany.

Značná časť osobných údajov, ktoré sa objavili na hárkoch 99%-občiansky hlas boli zneužité. Potvrdil to dnes policajný prezident Jaroslav Spišiak. Ľudia ani nevedeli, že svojim podpisom vyjadrujú súhlas, či podporu so vznikom politickej strany.

http://www.aktuality...a-vysetrovanie/

 

Spišiak mal práve tlačovku na Ta3 kde presne o tomto vyprával, vraj už majú asi 70% už zistených ... do víkendu by to chceli stihnúť, m zvedavý koľko toho nakoniec bude ? 1% pravých ? či ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len jedno percento si môže dovoliť toľko reklamy.

 

a "99% ani len netuší o čo nám ide" :thumbsup:

ale v zásade začínam mať nepekné podozrenie, že je to vlastne iba pokus, o založenie ďalšej štandardnej strany

veď v ničom sa vlastne od nášho bežného štandardu neodlišujú..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sila

na toto nie je čo povedať, ale ako čítam, páni a dámy z 99% majú, bez začervenania

 

Medzi osobami, ktoré mali súhlasiť so vznikom strany, boli i mŕtvi, či údaje pochádzali z občianskych preukazov, ktoré boli v minulosti skartované.

Na otázku, prečo polícia koná tak rýchlo a masívne, Spišiak povedal, že je to preto, aby v čo najkratšom čase mohli povedať verejnosti, či politická strana bola zaregistrovaná v súlade so zákonom a má 10-tisíc platných podpisov a môže sa zúčastniť na voľbách.

 

Podľa kandidáta hnutia 99 percent – občiansky hlas Petra Vačoka bola polícia v rámci masívnej policajnej akcie, ktorá preveruje podpisy pod petíciou za založenie hnutia, zneužitá.

Podľa Ivana Weissa z 99 percent ide o bezprecedentné používanie polície na to, aby sa dosiahlo niečo, čo pri volebných urnách už nebude možné dosiahnuť - zmena.

 

 

z článku postnutého pink

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zopakujem, limit 10 tis podpisov ma zmysel len na vylucenie recesistov, pre strany ktore maju realnu sancu prekrocit 5 % je jednoducho podobny postup absurdny. O tejto strane si nemyslim nic pekne ale to ze sa do toho pustila policia par dni pred volbami povazujem za nehoraznost. Podobnu ako bola meciarova snaha vyhodit z parlamentu DU, ktora ziskala skoro 10 % hlasov.

A len tak bokom, kolko podpisov ma Nora ? spravne 0, kedze stranu kupila. Treba cosi dodat ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano pan Weiss, to ze ma pan policajt o desiatej vecer buchotom na dvere otravuje hroznou otazkou, ci to je moj podpis, ma ano, vystrasi viac, ako fakt, ze moj podpis, resp spoluucast bola sfalsovana

 

klobuk dole za 99%nu uvahu, lutovanie sa a chabu obhajobu

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preco by mal byt absurdny? Raz su tu nejake pravidla ohladom registracie politickych stran, tak sa ich treba drzat. Keby to bolo par podpisov, tak mozno suhlasim, ale ono to zacina vyzerat tak, ze vacsina tych podpisov je proste falosna. Uz tak je nasa politicka scena jeden velky cirkus, tak si este nepridavajme tym, ze budeme povazovat za normalne a pripustne falsovanie podpisov pri registracii stran...

A treba sa drzat zakona a nie agentur ako focus, mvk...ktorych vypovedna hodnota je minimalne pochybna. Aku ma 99% podporu nevie momentalne nikto.

Ja by som sa inac celkom bavil, keby cely podnikatelsky zamer stroskotal na takejto formalite :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to ze sa chamrat slovenska, alias 99% pozerala spoza plotu na konske polo ledva rozoznajuc kolko koni je na lade, a on si s 1%, ktore tak velmi v kampani ohovara, vysedaval a popijal konacik, na tento fakt akosi pri svojej obhajobe zabuda

 

ide o podvod, bodka

to ze sa to vytiahlo pred volbami je akoze nespravne? nerozumiem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pretoze politika sa robi volbami a nie podobnymi tahmi. Treba ich porazit tym ze nedostanu hlasy volicov a nie tym ze im nedovolia sutazit. Ale tu navyse aj keby sfalsovali vsetko, tak to neznamena ze nebudu vo volbach, dostanu nejaku pokutu a koniec. Nema to teda iny vyznam ako predvolebny a ja naozaj nechcem aby este aj policia zacala robit kampan. Staci ze ju robi SISka, Kocner a dalsi.

Nabuduce chcete aby policia zacala presetrovat Fica ( miklosa, bugara, dosadte si koholvek ) za udanie tesne pred volbami ? To uz je Rusko, bez ohladu na to ze je to strana podvodnikov, nechcem aby sa to dialo.

 

 

A len tak bokom, na registraciu politckej strany to netreba, len na ucast v parlamentnych volbach. A este sa tam sklada volebna kaucia.. Ide teda len o buzeraciu bez rozumneho dovodu, ale ok, takych je viac. Ak to nesplnili nech im daju po volbach pokutu. Aj ked naklady na policajnu akciu su asi 100x vyssie ako pokuta. Ale cela spisiakova tlacovka je o snahe zapojit sa do kampane, a to policia nema co robit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty si ich sympatizant ze to tu takto obhajujes?

 

to potom aj celostatne hladanie zlocinca, ktore stoji nemale peniaze, je zbytocne, kedze pojde nasledne "iba" do vazenia

to co su za uvahy? :)

 

tato strana tu je kratko, tak bolo len otazkou casu kedy nieco vyplava na povrch

neboj, ludom bolo uz davno podozrive financovanie kampane, ked ako jedinych bezala kampan v hlavnych vysielacich casoch (a fakt, ze neslo o predvolebnu kampan u mna neobstoji) ... takze toto je uz len ceresnicka na torte

 

ozve sa nespokojny obcan, ktory tvrdi ze on nevie o tom, ze by sa "upisal" tejto strane, a potom pani, ktora "zbierala" podpisy

to mame na to len hladiet? uz vidim ako by tu potom narod nadaval na neschopnost policajtov nieco riesit

 

to ci maju riesit aj ine kauzy, je mi momentalne ukradnute...je tu fakt, ze sa jedna o podvod, je to medializovane, su dokazy, tak nie je o com

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll, nie rozhodne nie som ich sympatizant :), len by som rad zil aspon v tochu normalnej krajine a nie tam kde sa vladne takto. Chcem aby sa policia starala o zlocincov a nie aby robila politika. Ak by weiss vcera vylupil banku, nech ho chytaju. Ale nech nerobi spinavu robotu za politikov.

 

A doprajem im 4,9 % nech weissa slak trafi. Ale nie za kazdu cenu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akoze ty by si to neriesil, ano?

ani vtedy, ked by pouzili tvoje udaje, tvoj podpis ... a mozno na hocake ine ucely este..

 

nevadilo by ti to .. jedine co by si podnikol by bolo, ze by si ich proste nesiel volit, ano?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll, keby to kontrolovali za dva tyzdne, teda o dost rychlejsie ako vysetruju kradeze tak by neovplyvnili volby. To ze to Spisiak spustil teraz je zneuzitie policie a to mi vadi o dost viac ako to ze niekto moje meno opise z telefonnehio zoznamu.

 

A mam uz zneuzivania statu plne zuby, ked sa ozve Galko a Lipsic tak si zacinam hovorit ze snad mi aj Fico vadi menej, a to uz je co povedat. Kedze ten mi dviha tlak pomerne dost.

 

a len na pripomenutie,

http://www.sme.sk/c/2125521/v-noci-na-vcera-vytlacili-v-bratislave-knihu-s-peticnymi-harkami-du.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

osobne nepochybujem, ze vedeli, co robia /99%/ a ze nahanaju mrtve duse, takze ta ich srdcervuca tlacovka ma nedojala..

no, ja si myslim, ze to preverovanie je v poriadku, aj zacatie ts, len mi to tiez pride take prvoplanove..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pink, ak uz ideme paranoicky, tak zohnat prave podpisy by stalo zhruba rovnako. Ale mozno sa rozhodl ze zo seba spravia mucenikov a tak sa udali sami, kedze vedia ze im nic za to nic nehrozi. A pridu ich podporit ludia co uveria ze ich sikanuju. A ak to mali pripravene, tak za dva dni uvidime nove plagaty. Tu na Slovensku uz je mozne vsetko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze len preto, ze su volby, je potrebne mozne trestne stihanie posunut az po ukonceni volieb?

ja to stale neviem pochopit

 

to ze je to mozno aj tah v prospech niekoho ineho nevylucujem, ale ako vravim, dalo sa nieco taketo ocakavat, cela ich kampan bola podozriva

podme riesit vsetky kauzy, ktore sa pred volbami zacali vytahovat, tiez sa mohlo pockat dva tyzdne

 

kde je vlastne istota, ze by sa do parlamentu dostali? to ze to tvrdia agentury je jedna vec, skutocnost je vec druha

a z tych akoze piatich percent co predpovedaju agentury sa akoze teraz idu niektore subjekty zblaznit, preto im nic ine lepsie neprislo na um, len zacat trestne stihanie... presvedcujuce

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tomto prípade je mi jedno, že je to prvoplánové ...

že si Nora stranu kúpila - dobre, kúpila ju.

 

ale že by sa takáto strana, ktorá tu už dva mesiace produkuje beztrestne reklamu a financuje z ktoviečoho, a na základe sfalšovaných 15tisíc podpisov, hárkov a mŕtvych duší sa môže dostať do parlamentu, z toho mám husiu kožu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll, trestne budu stihat par bezvyznamnych brigadnikov, koli nim by ziadny tlacovku nerobili. A ani s tym trestnym stihanim som si nie isty.

 

mame tyzden do volieb a toto je cielena kampan, teraz sa ti to paci kedze ide o zloduchov, nabuduce to bude ktokolvek.

 

 

game do parlamentu ju nedostanu sfalsovane harky ale megakampan, z toho mam husiu kozu ja. Ak zacne suboj kto zozenie viac penazi na kampan, tak sa nedoplatime. Ale zase si spominam na Meciara a jeho kampan, ta stala o dost viac a mala opacny efekt. Tak snad este mame sancu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som bol rad keby si policajti robili svoju pracu stale tak ako teraz. Len ju robia asi neskoro.

A zbytocne.

Tyso sa naviezol do pani Mojsejovej, a co pan Moric? Je normalne aby niekto dal kauciu,len tak aby niekomu uskodil, kto nema ziadnu ambiciu o nic ine, len uskodit niekomu(ani recesiu ako kapurkova, ci on chcel zvysovat ucast?).

Dnas 99% robili bordel aj pred parlamentom.

ale že by sa takáto strana, ktorá tu už dva mesiace produkuje beztrestne reklamu a financuje z ktoviečoho, a na základe sfalšovaných 15tisíc podpisov, hárkov a mŕtvych duší sa môže dostať do parlamentu, z toho mám husiu kožu.

 

 

Z tohto mas husiu kozu a ine nic ti nevadi? To ti zavidim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov