Skočiť na obsah

Instant messaging


havarka

IM   

5 členovia hlasovali

  1. 1. Ktoré protokoly IM používate?

  2. 2. Akých IM Klientov používate?

    • ICQ 6 a novšie
    • ICQ 5.1 a staršie
      0
    • Miranda IM
      0
    • CenterICQ
      0
    • Pidgin
    • Adium
      0
    • QIP
    • Jimm
      0
    • Skype
    • AOL Instant Messenge
      0
    • Yahoo! Messenger
      0
    • MSN Messenger
    • SIM
    • Kopete
    • Psi
      0
    • Lotus Sametime
      0
    • Iný


Odporúčané príspevky

práve som odstránil QIP Infinium, nebol som s ním príliš spokojný. niektoré nastavenia sú v ňom zamaskované tak poctivo, akoby k nim autori nechceli užívateľa vôbec pustiť. okrem toho, napriek defaultne nastavenej angličtine, veľa oznámení a výpisov je v azbuke, ktorá sa mi nezobrazuje korektne.

...keby toto mali k dispozícii nemci počas vojny, nemusia sa vôbec babrať s Enigmou. :-)

viac sa mi páčil SIM, ktorý som používal predtým pomerne dlhý čas.

 

teraz však testujem Mirandu a musím dať za pravdu všetkým, ktorí ju tu pochválili. program je malý, funkcie sú prehľadne organizované, požadované doplnky možno ľahko navoliť už počas inštalácie a ako bonus som v ponuke "personal status" objavil toto:

 

Obrázok

 

a tiež v "credits" je medzi menami autorov aj tento riadok:

"Our users, who...er...use it, and without who...well...we love that you love Miranda."

 

programovala to zjavne veľmi veselá parta ľudí, a to sa mi ráta. :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 85
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • havarka

    13

  • Sniper

    8

  • cizy

    7

  • Ignatius

    6

Top prispievatelia v tejto téme

osobne pouzivam tonu takych programov... MSN, Yahoo!, AIM, Skype, ICQ...

 

ICQ sa mi nahodne a len tak aby bola sranda odhlasi alebo zamrzne

Yahoo! je cacany, ale nebudem si ho nechavat len preto, ze ma pekny vzhlad, a ked tam ani nikoho nemam...

AIM je dobry, ale ma prilis vela bugs, to aby sa clovek tesil, ze co sa zas stane, ale inak pohoda

Skype - jednicka nad jednicky, na ten sa fakt nemozem stazovat :)

MSN je dost blbe, velmi ma to nelaka, ale mam tam par znamych takze furt provozujem :)

 

A o Mirande som uz co-to pocula, ale stale nevim nevim ci nainstal alebo nie... :lol: zas len kvoli tym spec statusom sa mi to neoplati ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, doteraz mi pri zapnutej Mirande nezmrzlo PC.

(práve naopak, hreje jak besné! :- )

 

nemôžem to však nejako hodnotiť, pretože tento program používam veľmi krátko (pár dní). počítač mi však nemrzol ani vtedy, keď som používal messenger SIM.

 

je tu dosť ľudí, ktorí používajú mirandu dlhší čas, možno sa k tomu vyjadria i viacerí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s mirandou na vlastnom PC skúsenosti síce nemám, ale dlhú dobu som mala problémy s ICQ, ako píšeš mrznutie a podobne a odkedy mám qip (predtým trillian to isté), tak nič také sa nedeje

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Miranda vôbec nemrzne na pc. aspoň som sa s tým nestretol. A ani na fore, sa o nej debatuje som nič také nepostrehol. Treba ju smelo vyskúšať. Odporúčam. určite neoľutuješ. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem akú máš zostavu pc, ale pri mojom prvom pc to icq program robil tiež. Málo RAM-ky. Vymenil som pc za novší a bolo všetko ok. ale to som už potom objavil mirandu a problémy skončili tak či tak. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

PC mam praveze celkom dobry, ale v poslednej dobe sa s mojim ventilatorom deju divne veci a neviem v com by to mohlo byt, ale chybou moze byt aj to, ze RAM nemam az taku velku a zvyknem pouzivat dost programov naraz. napriklad firefox mi z neznamych pricin zerie dost pamate, takze chyba moze byt aj v mojom pc a nie v ICQ, ale tiez mnoho ludi, ktorych poznam, sa stazuje na ICQ. mna aspon nahodne nevyhadzuje, mne iba mrzne a niekedy, ked zavriem oknom, sa rovno zatvori aj cele icq. asi uz len zo srandy, heh

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov