Skočiť na obsah

Instant messaging


havarka

IM   

5 členovia hlasovali

  1. 1. Ktoré protokoly IM používate?

  2. 2. Akých IM Klientov používate?

    • ICQ 6 a novšie
    • ICQ 5.1 a staršie
      0
    • Miranda IM
      0
    • CenterICQ
      0
    • Pidgin
    • Adium
      0
    • QIP
    • Jimm
      0
    • Skype
    • AOL Instant Messenge
      0
    • Yahoo! Messenger
      0
    • MSN Messenger
    • SIM
    • Kopete
    • Psi
      0
    • Lotus Sametime
      0
    • Iný


Odporúčané príspevky

mame ICQ6 preview. sice tam este kopec veci nieje,, je to 1000% lepsie ako verzia 5.1

Dúfam, že tam zabudujú čo najskôr ukladanie histórie - rád sa potom pridám...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 85
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • havarka

    13

  • Sniper

    8

  • cizy

    7

  • Ignatius

    6

Top prispievatelia v tejto téme

To akože 5.1 neukladá históriu? Ja neviem ale podľa mňa všetky novšie verzie ICQ ktoré boli vydané po verzii PRO 2003b boli krokom späť. Žiadnej z tých novších som neprišiel na chuť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte som tú 6 nevidel ale že by to dodrbali tak, že neukladá históriu to je divné.

 

Ja som síce zaškrtol Skype ale nie je to celkom pravda. Používam ešte MSN Messenger 6, ICQ 2003b Pro, a Paltalk. Ešte pred tým som používal Odigo a YahooMSN, mal som mirandu, Triliana. Odigo a Paltalk som používal kôli hlasovej komunikácii tej dávam prednosť pred písaním. Aby som nezabudol na NetMeeting. Ale od určitej doby mi nejde, ako boli zrušené???? ILS servery ale tým nie som si na 100% istý. Tu šla tiež kamera a zvuk.

Zhrniem to

Kamera a zvuk a písanie: MetMeeting, MSN, Paltalk, Skype.

zvuk písanie : Odigo

písanie. ICQ, YahooMSN

potom používam len také malé sieťove zu doma ani názvy presne neviem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte som tú 6 nevidel ale že by to dodrbali tak, že neukladá históriu to je divné.

Ono je to inak - prepisujú zdroják od základov a 6 ešte neukladá históriu, takže nedorvali nič, akurát to ešte nejako nestíhali :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Oznámenie:

 

Keďže IPB 2.2.x podporuje ankety kde sa dá odhlasovať za viac možností, táto anketa bude čoskoro zmazaná a nahradená novou.

 

Aby sa to potom desať razy nedopĺňalo tak napíšte zoznam všetkých messengerov (resp. doplňte ten v ankete) a potom sa založí anketa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Pred nedavnom som mal pristup na net iba z cudzieho pocitaca a potreboval som ICQ, Gmail Talk, MSN messangery, no nemohol som nic instalovat. Snazil som sa najst nejaku vymakanu stranku (hlavne, aby ICQ islo dobre), pretoze icq2go. alebo pod. su nanic. Len nahodou som nasiel meebo.com, a musim uznat, ze je to fakt vymakana sluzba, ponuka sa mi zda, ze az 8 roznych sluzieb v jednom. Mozete sa z hlavnej stranky prihlasovat len do icq, alebo msn, no ked sa regnete, otvori sa vam cela paleta sluzieb - vlastny "meebo widget", ktory mozete vlozit na vasu webovu stranku, a pod. Ak potrebujete nejaku webovu rychlu, spolahlivu a kvalitnu nahradu, vrelo odporucam

 

meebo.com

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

zahlasoval som za 4 :lol:

najcastejsie miranda, potom na telefone qip, resp jimm, podla nalady a ked nejde v praci miranda tak ako zalohu mam sim :D

a stale tu chyba lotus sametime, ktory ale uz dlho pouzivat nebudem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja používam iba Skype, ale iba na komunikáciu slovom a obrazom. na prenos dát samozrejme nie - je to príliš pomalé a zavirovatelné, čiže neúčelné. Na prenos dát iba mail. ICQ iba v núdzi - keď dotyčný nemá Skype a je potreba rýchlejšiej stručnej komunikácie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov