Skočiť na obsah

Ako vnímate internetovú reklamu ?


Sierko

Odporúčané príspevky

Aky je vas nazor na internetovu reklamu ? Co poviete na sposob reklamy ako ***** - www.****.**, myslite, ze je dobre sklbena flashova aplikacia so zazitkami a socialnymi sietami ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    2

  • valcik

    1

  • Sierko

    1

  • matolog

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Internetová reklama je dôvodom, prečo som začal používať rôzne URL filtre a doplnky ako napríklad FlashBlock. Je to otravná a zbytočná príťaž, ktorá ma oberá o čas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslite, ze je dobre sklbena flashova aplikacia so zazitkami a socialnymi sietami ?

 

Pokým kombinácia rôznych prepojených pluginov môže zvyšovať návštevnosť prepojených stránok, tak hej. Inak nie.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

zial takto to funguje.. nikto nic nerobi pre radost. vsetci sa snazia na niecom zarobit (ked uz pre nic ine, tak aspon na naklady...) osobne, vsak flash ako taky z duse nenavidim a preto je flashblock prvy doplnok ktory do prehliadaca instalujem.

Ak je web precapany reklamou:

1) spomaluje pocitac

2) matie uzivatela - nevie co je dolezite a co nie

3) ma tendenciu sa na web uz nevratit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

nevadí mi ked nieje dominantou stránky čiže žiadne megaokná čo prekryjú celú alebo pol stránky

mám rád vkusné bannery čo nezavadzajú napr. ako tu na fsp

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Keď je v minoritnej forme na stránkach tak ju temer nevnímam. Jedujem sa ak si otvorím niejaké periodikum a tam reklama cez 80% plochy, tak že nič neprečítate. Najhoršie je keď som už do niečoho začítaný a v tom momente sa tam ocapí reklamná plocha - to ma vie nasrať.

Ak mi zašlú ponuky z firiem, kde som nakupoval, pozriem novinky, alebo odstránim bez prečítania - pokiaľ daný sortiment momentálne neriešim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov