Skočiť na obsah

Česko-Slovenská Superstar II.


aljak63

Odporúčané príspevky

porovnavat Tinu s Rakovskou mi pride ako silne kafe .. tato vie aspon co-to povedat a neeeka ako mala

 

Rytmusa by som z principu a kadejakych dalsich dovodov poslal z poroty kadelahsie ale pacilo sa mi ako dal chalanovi 100 ecok so slovami, ze uz nema spievat .. to bol ultimatny od**b :vystraseny:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
Najviac ma zatiaľ pobavilo keď tam spieval Vlado Herák ... ale ani nie tak jeho spev ako keď povedal že já mám viac CD ako vy všetci dohromady :bezradny: a Habera na to, tak to musíš ma veľký barák :(
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Rap pre Rytmusa

 

To je ale veľká škoda - smola,

že Rytmus sa z poroty vyraziť nedá.

Pri hodnotení každej babe vraví:

"Chcel by som vypichnúť,"

chcel by si asi niektorú pichnúť.

Čo mi diváci ideme vymysieť,

ako si ho ideme zo súťaže odmyslieť ?

 

Ani sme si nemysleli,

že náš Pali bude taký skvelý.

Nie je to už povestný kat,

je z neho už starý dobrák.

Za to ho všetci milujeme

a bošteky mu posielame.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

volne pokracovanie basnicky

 

a teraz chytim za ruku svojho ocka

pretoze som este maly basnik - len 5 a pol rocka.

 

-_- akoby Rytmus povedal - nemalo to stavu, si uplne priemerny ^_^

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akoby Rytmus povedal - nemalo to stavu, si uplne priemerny

-_- ^_^

 

asi najviac dam na hodnotenie uja pala a tety osvaldovej... baby boli tri dobre, zbytok sa mi nezdal zatial oslnivy a pili mi usi vibratorove spievanie, brr.. mam taky dojem, ze ceske baby su lepsie, ale lepsi budu sk chalani..

 

pri tejto mi stali chlpy...

 

a take ste vedeli, ze smajda je v cr objav roka? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak celkom lepšie ako minulé chlapčenské kolo ... som zvedavý kto vypadne, tipujem to na Piňáka - lebo tá jeho Láska moja od Elánu sa mi nejako vôbec nepáčila. Takisto ten Jerguš a jeho výkon sa mi vôbec nepozdával - také nevýrazné mi to úplne prišlo - takže možno tiež zajtra vypadne... Ďalší svojský výkon od Michala Šepsa, som si nevedel predstaviť ako zaspieva Eternal Flame od Bengals - ale bolo to dobré, sa mi páči že si stále drží štýl a do všetkého vkladá to svoje, teda že nesnaží sa imitovať pôvodných interprétov, ale je sám sebou! A to čo na záver večera predviedol Petr Ševčík - to bolo perfektné, myslím že ten chalan to potiahne poriadne ďaleko ešte!

 

 

Dneska spievajú dievčatá, mali by to byť tieto songy:

 

  • Celeste Buckingham: Duffy - Mercy
  • Sára Milfajtová: Nelly Furtado - I'm like a bird
  • Klaudia Pappová: Vaya Con Dios - Nah Neh Nah
  • Alžběta Kolečkářová: Amy Winehouse - You know I'm no good
  • Simona Fecková: Aneta Langerová - Skvělý nápad
  • Monika Povýšilová: Pixie Lott - Poker face
  • Dorota Dragulová: Taylor Swift - White horse
  • Aneta Salačová: Toni Braxton - Unbreak my heart
  • Alexandra Vokáliková: Cher - Strong enough
  • Gabriela Gunčíková: Nazareth - Love Hurts
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preklikala som si to prvé semifinálové kolo z archívu (jedno baby, druhé chalani) - a na to, aby som si vypočula celú pesničku ma zaujala dostatočne len taká malá tlustá češka s divnou ofinou, tá je perfektná, úplne ju žerem, budem to kvôli nej asi pozerávať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

taká malá tlustá češka s divnou ofinou patri pre mna do najlepsej trojky z bab... vsetky tri cesky - monika povysilova, alzbeta koleckarova a gabriela guncikova... zbytok mi nepride vobec tak vyrazny a ta presladena vokalikova je strasny des, vcerajsok bola katastrofa...

co ma dostalo je zas toto

http://www.youtube.com/watch?v=TNyW8DPhm2o

 

z bab mam tri spevacky, chalani mi pridu vyrovnanejsi a jeden z nich je celkom ako jeden forumak tutok :o

 

som si ocekovala ceske komenty na tinu a fuha, tolko chvaly som necakala.. napr tunak

 

scalexova gilotina tu - http://krasna.nova.cz/clanek/superstar/scalexova-gilotina-holky-krome-tri-to-byl-absolutni-prusvih.html%20 suhlas s hodnotenim..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som si ocekovala ceske komenty na tinu a fuha, tolko chvaly som necakala..

 

Mna zas prekvapilo, ako rychlo Leos Tinu ako spolumoderatorku prijal.

 

Pri Adele som mala pocit, ze Leos bol dlhsiu dobu "solista", a akoby mu robilo problemy moderovat vo dvojici.

Nie, ze by ju "neprijal", ze by ju podcenoval, ale akoby nedokazal vo dvojici robit.

 

Teraz to vsak vyzera, ze sa "zzili" velmi rychlo, vlastne "idu dvaja" uz od zaciatku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veď to je dobré, že vypadla - však vôbec nevynikala, neviem či to bolo výberom piesní alebo čo, no na mňa dojem neurobila vôbec žiadny. Ja som rád že vypadol ten kučeravý blonďák Lukáš Ondruš - ten bol dosť slabý, takže oprávnene končí. Ľúto mi je ale, že skončil aj Jurenka - toho som mal celkom rád, škoda že už je von. Tak ale ... show must go on. Som zvedavý, ako to bude pokračovať ďalej a kto vypadne pred bránami finálových kôl.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boze, ako je mozne, ze v spevackej sutazi je stale pritomny fetak menom Michal Šeps?

 

ja toho chlapca tak neznasam...len ked ho vidim, mam pocit ze si ufajcil zo vsetkeho co sa vdychnut da...a na margo toho najdolezitejsieho, a to spevu, tam ziaden nie je .. blaci, jaci, vresti...lepsi vykon by som podala ja

 

nerozumiem, ako ho mozu traja porotcovia kvazi posuvat svojimi hodnoteniami dalej

a vo videodokrutke pre jedno "medium" otvorene prizna, ze bez travy by nevedel byt taky uvolneny, flegmaticky

 

bordel..este ze dali vecerne prenosy mladezi do 15 rokov nepristupne

  • Odobrať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trošku som si ho pozrela a vypočula aj v iných pesničkách

... toto je reggae :D

 

že huli, je jedna vec, to sa mi nepáči, ale na to, že má šestnásť, a spieva reggae, je dobrý.

možno sa spamatá a prestane húliť, môže byť ešte lepší, alebo mu to ublíži, ťažko povedať, ale reggae momentálne slávi slávny návrat, keď vôbec kedy vymizol ... a tento postpuberťák ho spieva vcelku veľmi dobre, a hlavne, že ho niekto spieva, a tento mladý cvok sa tým dokonca baví ...

iná pesnička, a ešte jedna ... a tu sa zdá menej zhulený, či len sa kráľovsky baví :

 

http://www.youtube.com/watch?v=m1RbgOJM8Q0&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=AzR0TKTcER0&feature=related

 

mno, uvidíme :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

michal šeps je zaujimavy typek, anglicky nevie, slova si vymysla, ale mne sa paci...

v tom divadle sa preto tak na nom bavili, bo to zaspieval britney spears - baby one more time ako reggae.. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo znamená, že má talent, minimum ako zabávač :D

keď sa dokope k angličtine, a to bude musieť skôr či neskôr, keď chce spievať, môže byť skvelý ... a to, že spieva reggae, je skvelé tiež, ako reggae môže zaspievať bársčo, ale musí mať pre to cit, a ten má : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

celkom by ma zaujimalo, ako ste prisli na to, ze je zhuleny. to sa nemoze niekto zabavat pri hudbe, ktora ho bavi? pre tuto sutaz nie je potrebne, aby kazdy stal ako stoporeny a spieval so zavretymi ocami. ale samozrejme, je lahke kopirovat spravy z bulvaru, kde mali podozrenie, ze si nieco praskol, ked je to na nete, tak je to pravda. fetak? lol. nie som zastanca travy, ale podla vasej definicie je pol slovenskej mladeze v tej istej kategorii.

 

nech sa paci bojkotovat Mullera, ten drog sfajcil/vysnupal/zozral podstatne viac. ci mame dvojaky meter?

 

doll, pokial mas take skvele hudobne citenie a vyborny hlas, ze by si ho prechcala, ako je mozne, ze ta v semifinale nevidno? nedostatok charizmy?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ľúto mi je ale, že skončil aj Jurenka

 

Jurenku som tiez mala celkom rada aj ja, bol o "trosku" iny ako ostatni chlapci.

 

Aj Šepsa celkom "mozem", aj ked na jeho koncert by som nikdy nesla, jeho DVD by som si nikdy nekupila, dokonca by som ho asi ani nejako extra nepocuvala, ale ako urcite spestrenie celej sutaze moze byt.

 

Vcerajsie vypadnutie bab bolo nie celkom ocakavane, ale ...

na druhej strane, niekto VZDY vypadnut musi a vitaz bude aj tak IBA jeden.

 

Mne len pride zvlastne, ze taka mala krajina, akou nielen Slovensko, ale aj cele Cesko-Slovensko je a kazdy rok sa najde tolko mladych talentovanych spevakov. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll, pokial mas take skvele hudobne citenie a vyborny hlas, ze by si ho prechcala, ako je mozne, ze ta v semifinale nevidno? nedostatok charizmy?

 

haha, tak toto ma pobavilo..weirdo, akosi upadas, lebo takymto stylom zvyknu reagovat niektori ini clenovia tohto fora :D

 

ja som napisala ze mam hudobne citenie?

ja som napisala ze mam vyborny hlas?

 

tak si to skus este raz precitat, trosku porozmyslat a potom ti mozno na nejaku tvoju otazku odpoviem

asi mas potrebu nieco povedat, ked spajas ucinkovenie v semifinale s mojou charizmou :D

 

 

a k teme, "reggae" si predstavujem inak, resp videla som ho podane v inych formach, to je asi dovod, preco mi vystupenie tohto mladika pride len ako pokus byt vtipny, ked uz nic ine

a ked Habera povie, ze ho chce vo finale, tak je to len urazka ucinkujucich ako je Oravec, Kurc, Pinak, Koleckarova a Guncikova

 

Mne len pride zvlastne, ze taka mala krajina, akou nielen Slovensko, ale aj cele Cesko-Slovensko je a kazdy rok sa najde tolko mladych talentovanych spevakov. :niee:

 

skoda len ze tym to zacne a rovno aj skonci

su to zvacsa len hviezdicky, ktore nachvilu zasvietia a cochvila padnu

vynimkou je prve, druhe kolo superstar, kedy to bolo nieco nove, trh si priam pytal nieco nove

teraz to nie je o hudbe, je to len show

aj ked su tam typy, ktore si myslim isli do tejto show hlavne kvoli tomu, aby sa ukazali, aby si ich niekto vsimol, a budu mat priestor ukazat co vedia, tym drzim palce

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boze, ako je mozne, ze v spevackej sutazi je stale pritomny fetak menom Michal Šeps?

 

na to že fetuje si prišla keď si sa dačo dala ? či ťa to napadlo len tak bez ničoho ? :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll

 

napisala si, ze by si podala lepsi vykon. mal som potrebu povedat, ze by som si rad tvoj spevacky vykon pozrel, a nemuselo by to byt ani reggae.

 

s tym, ze ho ocenuje Habera, by som to videl inak. habera posiela ludi do <>, pokial si na podiu robia srandu. ak je to aspon trochu vtipne, tak sa zasmeje. ze chce Sepsa vo finale znamena, ze ten chalan je jednoducho unikatny a vie to a ide mu to. Osvaldova si myslim ze dokaze odhadnut talent, a len charizma tomu chalanovi nemohla stacit na to, aby sa dostal az do semifinale. to iste Zetova. su to proste profesionali. a Rytmus skoda hovorit. ten sa z principu tvari opacne ako zvysok poroty, lebo je skratka .. mohol by som napisat nadavku, ale kazdy si domysli. do semifinale ho skratka pustila porota, a asi vedia preco. rozhodne to nebude preto, ze chalan, ako ty pises, "sa snazi byt vtipny".

 

na zaver mi neda nespomenut, ze si vacsiu cast reakcie venovala mojmu malemu osobnemu utoku, co sice plne chapem, ale k teme 'fetak' si sa akosi vyjadrit zabudla.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov