Skočiť na obsah

Česko-Slovenská Superstar II.


aljak63

Odporúčané príspevky

Obrázok

ČESKO-SLOVENSKÁ SUPERSTAR II.

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok


V novom roku na televízne obrazovky opäť zavíta slávna spevácka talentová súťaž, ktorá znovu spojí českých a slovenských divákov. Na TV staniciach Markíza a Nova sa začína 2.séria preslávenej talentovej show Česko-Slovenská Superstar. S novou edíciou prichádzajú aj personálne zmeny: Porotu bude tvoriť štvorica Gábina Osvaldová, Helena Zeťová, Rytmus a Pavol Habera, a na moderátorských postoch sa predvedie dvojica Leoš Mareš a Tina. Iba pre pripomenutie - v prvej sérií Česko-Slovenskej Superstar zvíťazil Martin Chodúr. Uvidíme, čo prinesie 2.séria tejto show... Nechajme sa prekvapiť!
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Spevácky formát X-Factor, ktorý mal byť hlavným konkurentom známej Superstar, sa nakoniec budúci rok vysielať nebude. Prima ho údajne presúva až na rok 2012. TV Prima, ktorá plánovala X-Factor odštartovať na jar, odmieta zatiaľ zverejniť podrobnosti o zrušení relácie.

 

Viac na tomto linku: koktail.pravda.sk

Táto téma sa teda premenováva na Česko-Slovenská Superstar II.

a bude sa tak venovať výlučne tejto speváckej talentovej show ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no škoda ale dajako sa mi to zoskupenie poroty aj moderátorov nepáči

 

konkrétne mám na mysli Rytmus,Zeťová z poroty ... tá Farna by sa mi tam viacej páčila a namiesto Rytmusa kludne aj Braňo Jobus by bol lepší ... neviem no dajako sa mi to nepáči

 

a moderátora Mareša nemusím vôbec

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veru, porota je hrôza ... jediný z toho jadra normálneho ostal Paľo Habera. Tie 2 Češky v podstate nepoznám - neviem čo od nich očakávať. A Rytmus alias "pán nekomerčný" ako porotca? - tak to už vážne prehnali, ten sa zase bude snažiť ukázať aký je to drsňák z ulice, hrôza! Bodaj by si to ešte rozmysleli. Čo sa moderátorov týka - Mareša mám vcelku rád odjakživa, jeho humor mi sedí, takže to som rád... a Tina - no to tiež ju tam nemuseli pchať!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Tie 2 Češky v podstate nepoznám - neviem čo od nich očakávať.

 

tú jednu nepoznám ale Gábinu Osvaldovú hej dosť úspešná textárka a hlavne spolupracuje so Soukupom (boli aj manželia len neviem či sú ešte mal nejaké aférky :) ) no sem tam si ten bulvár prečítam :smilieee: , v Česku je veľmi známa hrala aj v pár filmoch ako mladá aj v českej superstar bola často ako porotkyňa, ani nemá zlé názory, ale tak každý má svoje muchy :)

 

ale toto všetko možno už včera o nej povedali neviem nepozeral som to ani ma to neláka pozerať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už to ide ?

ja som pred pár dňami len tak na pol oka zaregistrovala na niektorom, neviem ktorom, programe tv, že sa tam otŕčal Habera, zbytok mi unikol, bola to len sekunda čo som prešla popred televízor

ani neviem kto tam nakoniec v porote skutočne je, Habera zrejme, keď tam bol ... v podstate som vydedukovala, že nejaká takáto súťaž bude, keď už tam ukazovali porotcovský stôl s nejakými ľudkami a Haberu zabrala kamera naplno :)

 

toľko zatiaľ ... dúfam že som v dobrej téme, a prosím informujte pekne postupne, nech som in ! :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No škoda že som sa aj ja neprihlásil ... tá 100 ečiek od Rytmusa by sa mi hodila :smilieee:

Inak ako som pozrel tak zatiaľ mi tam vôbec nesedí ... možno sa to zmení ale pochybujem ... on jednému súťažiacemu čo príde v obleku povie že sa oblieka otrasne ale hlavne že on má na sebe ružovú mikinku a ešte aj kapucku na hlave ako keby mu bolo zima na ušká

A som ešte zvedavý na to ako sa bude ihruškať s hračkou na diaľkové ovládanie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale zatiaľ je len začiatok - je to teraz skôr len o tých, čo neuspeli... O tých talentovaných a šikovných to bude asi až neskôr. Som zvedavý čo ponúkne tento ročník. Porota je veru dosť drsná - aj keď všimol som si, že Rytmus ako keby vždy keď má prísť verdikt kukne na Haberu a Osvaldovú, že ako sa tvária, alebo počká kým oni niečo povedia a až potom on do toho pridá nejaký "heft" - proste vidno, že on to zhodnotiť nevie, keďže veľa z tých čo tam prídu majú väčší talent ako on samotný. Inak, ani tá Tina mi moc nesedí ako moderátorka - tak amatérsky na mňa pôsobí dosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A som ešte zvedavý na to ako sa bude ihruškať s hračkou na diaľkové ovládanie

 

no šak teda ... ružová mikina s kapucou na ušoch je možno v Rytmusove práve in, čo my vieme, či tam nie sú tiež tridsať rokov pozadu ... ešte keď sa starý cap hrá na teenagera, je to úplne dokonalý imidž ... :)

 

 

s akou hračkou na diaľkové ovládanie ?! koho bude ovládať ?! :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem to nájsť na internete asi to tam ešte nie je ... ale keď reklamovali superstar tak v jednom zábere bolo že chalanisko spieval a Rytmus sa hral s diaľkovým ovládačom ... neviem či helikoptéra alebo autíčko ... jednoducho trapošil ako vždy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie som aktualny. Ale ten prvy kral SS ma nejaku pesnicku v ceskom jazyku? V stredu vyhlasovali"slavikov" ci co to bolo v Cechach a ten podla mna dobry spevak tam nieco blabotal po anglicky. Nieco celebrate? Stale dookola? Cesi maju dobrych aspon mali textarov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) ide vam, ste horsi jak ti kati v porote... ruzova mikinka... :)

za seba poviem, ze napodiv mi adela vobec nechyba, len skoda, ze tina nie je v porote... :vystraseny:

pri uplne prvej superstar som lutovala tych zavijajucich, ked sa na nich sypala kritika, ale ked sa uz niekto po tooolkych seriach nepouci, tak mu treba.. v hviezdnej rote mi bude chybat zuku stoj...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ten vrtulníček, intelektuálna zábavka pre masy :)

šak habera už okukaný, tak nový bavič, čo nemá na hlase, má v ovládači, úroveň stúpa, deti, stúpa ! :)

 

čo je zasa zuku stoj ?! :vystraseny:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov