Skočiť na obsah

Majstrovstvá sveta vo futbale 2014 (Brazília)


aljak63

Odporúčané príspevky

můjtysmutku ... :hedge:

 

27. minúta, Brazília - Nemecko 0:4

 

Brazília je úplne rozpadnutá, na cucky, hrajú, ako keby ich dnes postavili na trávnik ... pralesní liga.

 

---------------

 

achdumeinegüte ...

 

30. minúta, Brazília  - Nemecko  0:5

 

 

hra ešte trvá 60 minút, minimum  :odpadnem:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

šiesty ...

 

69. minúta, Brazília - Nemecko  0:6    :penalta:

--------------

 

siedmy ...

 

79. minúta, Brazília - Nemecko  0:7         :innocent:

 

--------------

 

skrášľujúci gól ... 90. minúta, Brazília - Nemecko  1:7   :all-alone:

Brazília rozložená. neviem, či takýto nevyrovnaný zápas niekto vôbec čakal. hýčkaná reprezentácia je na zemi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To, že prehrala Brazília, ma netrápi ani najmenej. Ale keď vidím tých brazílskych fanúšikov, tak mi je do plaču!!!  :crying:

 

Ak zajtra nepadne v Brazílii vláda, tak už nikdy. Už o tom píšu aj na CNN v Breaking News :D o tej prehre, nie vláde.

 

Už aj Wikipedia si to bude pamätať

 

post-2-0-18210300-1404875997.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včerajší futbalový masaker je dokonaný, takto rozložené mužstvo a plačúci štadión, toto bude tuším najväčšia pamätihodnosť týchto MS ..."  MS roku 2014 - jáj, to sú tie, kde brazilci dostali ešte viac ako španieli ? "

 

ach jaj ... no nič, ešteže mravček je veselý, zabáva sa pri čakaní na večernú nádielku :) :

 

post-3-0-30861500-1404898146.gif

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak sme to / s google :) /  po včerajšej tvrdej realite  poňali trochu ako sci-fi ... necháme sa prekvapiť ?   :)  

 

22:00  Holandsko  -  Argentína :

 

post-3-0-18339200-1404933608.gif


To včera nebola prehra, ale vlastizrada!!!

mimochodom, toto nie je ďaleko od pravdy, hoci skôr psychologicky ... nielen v Brazílii sa včerajším zápasom zaoberajú celkom vážne aj psychológovia

v krajine, ktorá takto žije futbalom, to už po prvom dni začína mať dopad na mládež, a každá vážnejšia prehra v histórii mala dopad priamo na spoločnosť ... toto chvíľu potrvá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nj ...včera po pár minútach už nebolo na čo čakať,

 

a dnes zostáva len čakať, že sa trochu prebudia ... zatiaľ žiadny extra veľký futbal, po včerajšej skúsenosti opatrnosť nadovšetko ... -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky MS 2014 - 8.-9.júl 2014 :::...

V semifinálových zápasoch slávili triumfy Nemecko a Argentína, medzi ktorými sa rozhodne o novom majstrovi sveta.

Domáci Brazílčania sa stretnú s Holandskom len v súboji o 3.miesto.
 
 

Ďalší program MS 2014

...::: Finále :::...

  • 13.7.2014 - 21:00 : GER.pngNemecko vs. ARG.pngArgentína


...::: Zápas o 3.miesto :::...

  • 12.7.2014 - 22:00 : BRA.pngBrazília vs. NED.pngHolandsko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a je to tady ... predposledný zápas, a smerujeme na ďalšie MS - ušanky na hlavu a hajde ... 22:00  Brazília - Holandsko

ako sa psychicky pozbierala Brazília, a čo vymyslelo na ňu Holandsko

 

post-3-0-52618600-1405192188.gif

 

--------------------------

 

ende.

 

utrpenie dotiahnuté do konca, alebo zlá karma ich dostihla,  či ako to pekne napísať ... :hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Brazilci zase traposili ... po prvom a najma po druhom gole som tam nevidel ziadnu myslienku, len tam tak neorganizovane pobehovali po ihrisku, dufajuc, ze nejako tam ten gol padne. Stracali lopty, kazili priharavky, strely panubohu do okien :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vraj Nemci sa cez prestávku v šatni dohodli, že stačilo a viac Brazíliu neponížia...no, pekné od nich. Nemci si s nimi robili, čo sa im zachcelo, som teda čakala od B. niečo iné, čakala som, že ich Nemci vyklepú, ale že budú mať s nimi viac roboty. 7 gólov som teda nečakala, čakala som tak 3:1 či tak dajako...a veru ani Holandsko ich nešetrilo, rozoberalo ich prv než stihli čo to začať. mali - až som dobre počítala, tak 2 - sólo akcie, ktoré mohli skončiť gólom, keby boli mali trochu šťastia, ale nedáš - dostaneš, a tiež, práca kolektívu prináša úspech.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak a končíme ... posledný gif mi nejde uložiť ako gif, ale čo už ... je tam všetko, čo sa doteraz konalo:

 

post-3-0-56017000-1405274700.png

a 21:00 posledný zápas :  Nemecko - Argentína  ...

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov