Skočiť na obsah

Majstrovstvá sveta vo futbale 2014 (Brazília)


aljak63

Odporúčané príspevky

...::: Výsledky MS 2014 - 24.jún 2014 :::...

Zo skupín C a D postupujú do osemfinále Kolumbia, Grécko, Kostarika a Uruguaj.

S MS sa už po skupinovej fáze lúčia Pobrežie Slonoviny, Japonsko, Taliansko a Anglicko.


Pribudli aj ďalšie dve osemfinálové dvojice:

  • COL.pngKolumbia vs. URU.pngUruguaj
  • COS.pngKostarika vs. GRE.pngGrécko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm ... ten faul na Greka by som chcel este raz vidiet  -_-

Bol, bol. Tentoraz to piskol dobre. Bola to ale len zla nahoda, ten africky hrač mal smolu resp. urobil to veľmi nešikovne že sa mu tam Samras zamotal do nohy. Inak Samras padať nezvykne, on je zo Celticu tak "vychovany".

 

Na futbal.rtvs.sk su online zostrihy. Tam to vidno aj spomalene.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky MS 2014 - 25.jún 2014 :::...

Postup do osemfinále z E a F skupiny si vybojovali Francúzsko, Švajčiarsko, Argentína a Nigéria.

Na majstrovstvách po včerajšku už ďalej neuvidíme Ekvádor, Honduras, Bosnu a Hercegovinu a Irán.


Poznáme aj ďalšie dve osemfinálové dvojice:

  • FRA.pngFrancúzsko vs. NIG.pngNigéria
  • ARG.pngArgentína vs. SUI.pngŠvajčiarsko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Suárez si to zaslúžil. Ako futbalistu je ho škoda, ale keď chce hrýzť, tak nech ide do afrických pralesov alebo na Papuu.

 

 

Dnes Portugalsko to bude mať veľmi ťažké, po polčase vedie nad Ghanou 1:0, ale momentálne by mu nestačilo ani 4:0, keďže USA remizujú s Nemeckom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže USA - Nemecko 0:1, Portugalsko - Ghana 2:1 

USA si mohlo kopnúť aspoň jeden, Ronaldo zasa nemal svoj deň, Portugalsku to na postup nestačilo ...

 

-------------

 

 

google pripravené na posledné dva zápasy skupín : Alžírsko - Rusko  a   Južná Kórea - Belgicko :) :

 

post-3-0-75766500-1403809767.gif

 

nechýbajú im vuvuzely ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bol, bol. Tentoraz to piskol dobre. Bola to ale len zla nahoda, ten africky hrač mal smolu resp. urobil to veľmi nešikovne že sa mu tam Samras zamotal do nohy. Inak Samras padať nezvykne, on je zo Celticu tak "vychovany".

 

Na futbal.rtvs.sk su online zostrihy. Tam to vidno aj spomalene.

 

Ok, uz som si to pozrel :)

 

Len v tom momente som bol dost skepticky ... niet divu po tolkych preslapoch rozhodcov :P 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ďalší program MS 2014

...::: Osemfinálové zápasy :::...

  • 28.6.2014 - 18:00 : BRA.pngBrazília vs. CHI.pngČile
    .
  • 28.6.2014 - 22:00 : COL.pngKolumbia vs. URU.pngUruguaj
    .
  • 29.6.2014 - 18:00 : NED.pngHolandsko vs. MEX.pngMexiko
    .
  • 29.6.2014 - 22:00 : COS.pngKostarika vs. GRE.pngGrécko
    .
  • 30.6.2014 - 18:00 : FRA.pngFrancúzsko vs. NIG.pngNigéria
    .
  • 30.6.2014 - 22:00 : GER.pngNemecko vs. ALG.pngAlžírsko
    .
  • 1.7.2014 - 18:00 : ARG.pngArgentína vs. SUI.pngŠvajčiarsko
    .
  • 1.7.2014 - 22:00 : BEL.pngBelgicko vs. USA.pngUSA

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len nechápem prečo sa to vzťahuje aj na klubové súťaže, keď sa to stalo v reprezentácii... No škoda :(

Ja zas nechapem preco by sa nemalo. Jednak by to asi tazko mohlo mat nejaky vychovny charakter ale hlavne on ten trest nedostal za cervenu kartu.
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Viacero ľudí sa nad tým pozastavuje. To je rovnaká blbosť ako keby na OH alebo MS v hokeji nejaký hráč kvôli nejakej zákernosti dostal stop aj pre NHL. Keby to bol doping, tak ešte OK. Ale nie disciplinárny trest.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale aj disciplinárny trest, si myslím ... ten človek môže byť geniálny futbalista, ale keď je psychopat, musia ho liečiť, keď len nezvláda nervy a zuby, nech sa ide ruvať so psami

on hryzie spoluhráčov kdekade ako besný, trest na medzištátne zápasy by mu bol nanič, teraz by ho to na chvíľu dostalo, ale nič viac. takto to trochu pocíti. 

ale rovnako by mali byť a pravidelne trestaní aj chronickí útočníci na kolená a lámači kostí ... aj takých už bolo, otvorenú zlomeninu po útoku na nohu už som videla v priamom prenose.

 

čo to bolo včera za šialenosť s tým svietením zeleným lazerom do očí ruskému brankárovi ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Viacero ľudí sa nad tým pozastavuje. To je rovnaká blbosť ako keby na OH alebo MS v hokeji nejaký hráč kvôli nejakej zákernosti dostal stop aj pre NHL. Keby to bol doping, tak ešte OK. Ale nie disciplinárny trest.

Blbosť to rozhodne nie je. Zabudaš na to, že to neurobil prvykrat. A predošle tresty zjavne nemali veľky vplyv na prevychovu. A analogia s hokejom je uplne mimo. IIHF nie je nadriadeny organ NHL, ale FIFA pre narodne zväzy ano.

 

 

ale rovnako by mali byť a pravidelne trestaní aj chronickí útočníci na kolená a lámači kostí ... aj takých už bolo, otvorenú zlomeninu po útoku na nohu už som videla v priamom prenose.

Chronickych lamačov kosti veľa nenajdeš. Ale ti trestani su. Aj taky s červenymi kartami. Za opakovane prehrešky sa im trest vždy zvyšuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keby mu dali náhubok, veď by si on našiel zasa niečo iné, mohol by napríklad štípať protihráčov.

mal by sa fešák liečiť, hoci som si nie istá, či tu nejaký psychiater môže pomôcť.

Náhodou som to videla - a neverila som vlastnému zraku, ale to, že rozhodca to "zasklil", ma teda pobúrilo možno ešte viac ako to pohryzenie. Vôbec, v tých pár zápasoch, ktoré som videla, stáli rozhodcovia za prd. Kde ich vyhrabali, to neexistujú nejakí lepší?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak jeden zápas došiel až na jedenástky

a aby sme nezabudli - rozhodca bol skvelý

 

dnes je americký deň,  Chile - Brazília 1:1 (3:2) na penalty,  nasleduje  Kolumbia - Uruguaj  - tam by mohla uhrať Kolumbia ... :innocent:

 

post-3-0-60544200-1403983295.gif

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak som sa tesil ze tych Brazilcov poslu po zapase vlastni do pralesa. A Cilania tupci nedaju 3 jedenastky. A to mohol byt fajront uz po predlzeni. Skoda...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veľmi som to prial Chile, škoda, že im penalty nevyšli. Už mohli byť MS očistené od domácich. Snáď v QF.

 

No a som zvedavý čo predvedie Uruguaj. Bez Suareza to nebude ono, ale tak dúfam, že aj tak sa to podarí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov