Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

freso je ten co ho dzurinda nema rad :), moj dojem z fresa je pomerne dobry ale chyba mu charizma, ako zupan BSK vopred vzdal suboj o vedenie SDKU co moze byt naznak toho ze mu chyba jasny tah k moci.

Freso na rozdiel od Miklosa nikdy nebol korunny princ, ale prikladov ked ten zo zavetria sa presadil a dorastol k funkcii je dost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Žitňanská ale "korunnou princeznou" bola, takou náhradkovou, dá sa povedať že na poslednú chvíľu, ju na uvolnené jalovo "ikonické" miesto, po Radičovej natlačilo duo Dzurinda Mikloš

to že sa Frešo moc nepchal do predu kým bol v čele Miki, je celkom pochopiteľné, to by už asi v sdku vôbec nebol, proste by ho vyšupli ako "netímového" hráča

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

dnes bola v telke debata s Frešom (markíza - na telo) a moc tie otázky "na telo" nepadali

napríklad nezaznelo nič o "eurotrabloch", samé lokálne a ešte lokálnejšie veci a keci

pritom to hlavné je dnes inde a o tom ani muk..

o svojich postojoch k EU, a tomu ako riešiť jej problémy Frešo mlčal (aj pani moderátorka)

ja z toho vyvodzujem, že v tomto ohľade Frešo nepredstavuje nijakú zmenu, a sdku bude teda aj naďalej klesať aj s Frešom alebo hocikým na čele, dovtedy, kým neprejaví nejaký vyhranený postoj, hlavne k tejto veci

 

podľa mňa, mala čudnánekonzistencia vzťahu sdku k zahraničnopolitickým európskym problémom, na prepad strany rovnaký vplyv ako gorila

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sdkú má momentálne zrejme dosť starostí so sebou, a či oni majú k eú pripomienky alebo nie, akosi práve teraz priveľmi nie je relevantné, asi ani pre nich, musia sa udržať nad vodou, aby vôbec ešte mohli byť ich pripomienky čo platné ... Frešo nie je ani charizmatický, ani zapamätateľný, ... možno má skryté kvality, ale zatiaľ je to taká ... bahenná ryba ... :hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, napad potopit EU oslovuje tych 5 % volicov SAS, a nemyslim ze o nich ma niekto zaujem sutazit. Mozno Kotleba

 

tyso, to je tak nádherný príspevok že sa naň nedá nereagovať, v jednej vete 3 evidentné omyly a štvrtý sa črtá, tak to je vec :zubiska:

 

1. myslieť si že prepad SDKU spôsobili iba Dzurinda, odchod Radičovej,a Gorila. a zároveň si myslieť že názorové salto aké ohľadne €-valov predviedla SDKU s ich voličmi ani nehne len dokazuje aké je vedenie SDKU odtrhnuté od reality.

 

2. SaS nikdy nič nehovorila o "topení" EU, predpokladám že ich voliči sú názorovo na tom podobne.

 

3. odhad že iba 5% z celkového počtu voličov je proti EU, stojí na vode. to číslo je podstatne vyššie, len medzi voličmi Smeru (poznám ich viac ako by mi bolo milé) by som ho tipoval na 1/2 možno 2/3 a bude ich pribúdať. zatiaľ Ficovi jeho euronadšenie tolerujú pretože ich priority sú tzv. istoty. keď časom zistia že istoty sa už minuli, prestanú mu tolerovať aj jeho eurooptimizmus. za seba môžem zodpovedne vyhlásiť že ich v tom budem plne podporovať a trpezlivo im vysvetľovať že na istoty nie sú prostriedky, lebo Fico z ich peňazí financuje €-valy :lol: (to som dobrá duša, však?)

 

4. priznám sa že postoj Kotlebu k EU nepoznám, až tak veľmi som sa o neho nezaujímal, ale na tému EU sa tuším ani veľmi nevyjadroval, jeho top témy boli najprv Maďari a teraz Cigáni. predpokladám že ak mu budú voliči pribúdať tak skôr takí ktorým je EU v podstate šumák ale trápia ich "neprispôsobiví" susedia ktorých riešenie politický mainstream vytrvalo a rozhodne ignoruje.

 

dúfam že môj príspevok znova označíš za surealizmus, veľmi ma tým potešíš :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cloevk, prepad SDKU ma viacero pricin, jedna z nich je aj SAS, co znechutilo dost ludi na pravici. A mozno aj nezvladnuta komunikacia eurovali tam prispela.

 

2. Ak volici SAS nechapu ze " nehasenie" vedie " k zhoreniu", tak dufam ze to nie su vsetci volici SAS. Ale zda sa ze ano. neschopnost vidiet dosledky by viac sedela lavici.

 

3. mame cisla eurobarometra, netusim preco si potrebujes vymyslat.

 

 

4. Kotleba chcel navrat k korune a vystupenie z EU, co je v zasade to co chce SAS len sa to hanbi povedat. Ale dosledky su take.

 

 

A na zaver : Na kazdy zlozity problem existuje jednoduche, lahko pochopitelne NESPRAVNE riesenie. A SAS nema na nan patent, matovic ich tiez par pozna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

okrem hokeja sa dnes dejú aj voľby predsedu SDKÚ.

 

SDKÚ má problémy, ledva preliezli voľby, / mimochodom SaS ich má tiež, aby som sa na moment vrátila k predchádzajúcim príspevkom, píšeme o tom v ich téme.../

 

Vo Zvolene začal doobeda kongres SDKÚ, ktorý volí nového predsedu strany. Ten doterajší Mikuláš Dzurinda sa so svojim vedením strany rozlúčil prejavom. Výsledok parlamentných volieb už Dzurinda nechcel hodnotiť. Povedal len, že má čisté svedomie v tom, že urobil maximum, čo mohol.

"Dnešné časy sú výzvou pre pekné, silné, čisté charaktery. Želám našej strane čo najviac ľudí s takýmito charaktermi," povedal Dzurinda. Poďakoval funkcionárom strany, aj spolupracovníkom.

...

Pavol Frešo sa chce v prípade svojho víťazstva ospravedlniť živnostníkom za návrhy, ktoré o nich SDKÚ s SaS pripravila. "Živnostníci nám so slzami v očiach povedali, že vždy sme volili SDKÚ a teraz sme sklamaní." Chce návrat k strednej vrstve. Strana podľa neho stratila schopnosť dotknúť sa človeka a jeho každodenných problémov.

Chce, aby v stanovách bolo aj čestné miesto pre Mikuláša Dzurindu. "Mikuláš, ty si človek, ktorý porazil mečiarizmus. Dokázal si ukázať, že za tebou pôjdu ľudia a uveria, že sa dá Slovensko vytiahnuť z čiernej diery," hovoril mu Frešo

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6382576/sdku-zacala-volit-predsedu.html#ixzz1vJpeMSVU

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mno a predsedom SDKÚ sa stal Pavol Frešo.

 

na to si asi bude treba trochu zvykať ... tak si počkáme, kam dovedie stranu :

Strana si po neúspešných voľbách zvolila nového predsedu. O Pavlovi Frešovi rozhodlo až druhé kolo.

Predsedom SDKÚ sa stal Pavol Frešo. V druhom kole voľby predsedu získal 242 platných hlasov. Lucia Žitňanská získala 154 hlasov, 8 hlasov bolo neplatných.

Viacerí delegáti zostali prekvapení, podľa informácií, ktoré mala väčšina z nich, vyzerali prvé neoficiálne čísla Freša a Žitňanskej naopak.

Pavol Frešo získal v prvom kole 178 hlasov, Lucia Žitňanská 146 a Viliam Novotný 59. Tridsať hlasov bolo neplatných.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz1vKVaTgVE

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna prekvapilo ze tu zensku nezobral. Co som tipoval ze si na nu nespomenieme, fakt si jej meno nepamatam. Len mat za podpredsedu fedora, ci toho kosickeho ##a. Mna SDKU nema cim oslovit. Fedor - gorila. To mozem radsej volit kalinaka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Ako stranu som ich nikdy nevolil - ked vladli hlavne do 2006 vela kritizoval. Za zupanov som im dal dva krat hlas - Mikusovi a Kanikovi.

http://www.sme.sk/diskusie/2224985/2/Z-SDKU-odchadza-Zitnanska-novu-stranu-zakladat-nechce.html

 

Ale je mi luto.Nie tychto troch - tych by som nevolil nikdy. Teda pre mna ten odchod je dobry - podobne ako odchod ludi od SaS - ani za jednym som nelutoval a bol rad.

 

Luto mi je ze pravica je oslabena - ale odchod tychto ludi nevnimam ako zle - skor dobre - aj v SaS ci SDKU. Mali by tam prist ini - snad prospesnejsi. Len aby prisli - znacky to niesu zle. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi zavisi od toho, kto v skutocnosti vedie SDKU

tarbavy medved Freso nie je o nic lepsi slon v porcelane ako trpajslik Dzurinda

SDKU by bola dobra znacka, lenze ona uz BOLA a podla mojho nazoru svoju sancu zahodila zaroven s Radicovou

 

no a odchodnici ? Zitnanska je pre mna necitatelna ako kazdy pravnik, Magda nikdy nebola viac ako kaviarensky intelektual vyskriabany z malomestskeho strieborneho prostredia a mladicek Beblavy je zatial stale len mladicek

tazko povedat, ako by obstal v matchi so starymi lisiackymi matadormi, keby prislo na boj zblizka; mozno by mal sancu, keby mal okolo seba rovnako mlady, ale schopny team

a takych v SDKU asi niet (ako sa hvari na vichodze: "i kebi bulo, i tak nit")

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

SDKú už dlho nemala výraznú osobnosť a súhlasím s tým, že strana sa potopila sama tým, že 'vyštvala' Radičovú. Tá dokázala strhnúť davy, Frešo možno presvedčil len málo ľudí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
Dzurinda si v Košiciach po oslave u Schustera rozbil hlavu
 
Mikuláša Dzurindu prijali v noci z pondelka na utorok na klinike úrazovej chirurgie Univerzitnej nemocnice Louisa Pasteura v Košiciach. Potvrdila to hovorkyňa nemocnice Ladislava Šustová.
 
Expremiér a poslanec SDKÚ utrpel zranenie pri páde pred hotelom Hilton na Hlavnej ulici, kde bol ubytovaný. Podľa svedkov bol opitý. „Videli sme to na vlastné oči. Ledva stál na nohách,“ povedali Korzáru dvaja taxikári. Tesne pred ôsmou ho videli, ako z hotela vyšiel, dal sa do reči s okoloidúcimi, vypýtal si od nich cigaretu, zapálil si ju a chcel sa oprieť chrbtom o smetný kôš. Pri cúvaní sa mu však podlomili nohy a pri páde si udrel hlavu o asfalt. Na mieste bolo vidno krv.
 

 

No podívajme sa na Mikiho.... ožrana jedného :D

 

Ale poviem to takto:

 

RADŠEJ OŽRATÝ DZURINDA, AKO TRIEZVY FICO!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale, no tak, ako môžete takéto niečo napísať, že "ožratý" ... no fuj! :)

Je zima, chrípka na vzostupe, on chudáčik na oslave Schusterovej osemdesiatky medzi množstvom ľudí,

určite tam na neho preskočila nejaká viróza a všetci hneď ... vraj chlast!

Akoby ste nevedeli aký je človek slabý, keď ho chytí viróza.  :smile2:

 

Těsně před osmou hodinou večerní Dzurinda podle svědků vyšel z hotelu, dal se do řeči s venku stojícími lidmi a požádal je o cigaretu. Připálil si a chtěl se opřít o odpadkový koš, při couvání se mu však podlomily nohy a expremiér se při pádu udeřil hlavou o asfalt.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/opily-dzurinda-a-pad-na-hlavu-di1-/zahranicni.aspx?c=A140107_091609_zahranicni_ert

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nuž nie na darmo sa hovori:že božie mlyny melu pomaly ale isto.

 

Ani nevieš ako si zaťal do živého.

 

Kedysi, ešte za prvej Ficovej vlády, preceda zvolal Národnú radu na nejaké nočné rokovanie. Dzurindovi sa nechcelo, pretože podľa neho "v noci pracujú iba zlodeji". Známa kauza, ktorá percentám SDKú vôbec nepridala, pretože podľa neho zlodejmi boli aj pekári, policajti, sbskári, vojaci, záchranári, zdravotné sestry, lekári, proste všetci, ktorí slúžia nočné zmeny. Ktovie čo všetko Dzurinda povedal tým "zlodejom" čo mu v noci gebuľu obviazali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ani nevieš ako si zaťal do živého.

 

Kedysi, ešte za prvej Ficovej vlády, preceda zvolal Národnú radu na nejaké nočné rokovanie. Dzurindovi sa nechcelo, pretože podľa neho "v noci pracujú iba zlodeji". Známa kauza, ktorá percentám SDKú vôbec nepridala, pretože podľa neho zlodejmi boli aj pekári, policajti, sbskári, vojaci, záchranári, zdravotné sestry, lekári, proste všetci, ktorí slúžia nočné zmeny. Ktovie čo všetko Dzurinda povedal tým "zlodejom" čo mu v noci gebuľu obviazali.

Zaťal som do živeho? :zubiska: Tak aspon reputacny bod by som si zasluzil, nie? :smilieee: 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov