Skočiť na obsah

Národný futbalový štadión


slimak

Odporúčané príspevky

Klub s trojicou Bašista, Novák a Korijkov ďalej rokoval. "Asi pri druhom, treťom sedení sme chceli ísť s dlhom dole. Pustili sme to na tri štvrtiny, ktoré nám dlžil pán Podolák a zvyšok nech sa dá na papier ako ostatným. Ani to nechcel, tak sme zišli na polovicu a zvyšok sme chceli dať na papier. Stál si však na svojom. Neviem, prečo bolo povedané, že sme nechceli ustúpiť," konštatoval Novák.

 

Čítajte viac: http://sport.sme.sk/c/7840036/basista-a-novak-hovoria-o-pomeroch-v-kosiciach-podolak-ich-zastrasoval.html#ixzz3c5ogqSsQ

 

Potom padli otázky, či sa nebudeme báť chodiť po Košiciach po neudelení licencie. 

 

To len na dokreslenie pribehu.

 

 

http://sport.sme.sk/c/7840269/napriek-vypadnutiu-chystaju-v-kosiciach-vystavbu-noveho-stadiona.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

http://orava.sme.sk/c/8065396/dolny-kubin-odmietol-statne-peniaze-na-stadion-povedal-preco.html

 

Nasho sefa futbalu v Revucej nemaju radi(ci ho ohovaraju, ci a mozu mat pravdu ,len ja ju nepoznam)-ale tri roky co tam chodim na stadion ako hrava chalan - inak toho sefa  som  aj ho videl trenovat.- deti.

 

Ale zo skvari spravili travnik. Na poslednom treningu co som bol - sme niesli asi 30 metrovu konstrukciu na protilahlu tribunu - kde nasadia - niekde inde vzradene sedadla. Vymalovavaju to.

 

Proste zveladuje ten stadion a nema ziadne dotacie.

 

------------------------

Poslal som im cez 200 euro na 2% dani - ini mi povedali ako keby som ich splachol do rieky. Ale aj ti ini sa snazia a decka som pozeral naposledy mali "teplakovy ubor" - spolocne oblecenie mimo dresov. Ti ini im(detom) kupili vlastne aj nove stulcne a ..predtym boli derave ci neboli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Priemerné návštevy na zápas – jeseň 2015

 

Naco tam stavat stadion? Pre koho? Nechodi v tej BB na II.ligu viac ludi?

 

Na senec 316

http://sfz.futbalnet.sk/zapas/154410/

Na Borcice 539

http://sfz.futbalnet.sk/zapas/154383/

Nieje to zle.Bystrica vypadla do II.ligy -skrachovany klub a vacsinu jesene bola posledna v II.lige(cast zapad). Slovanu sa dari je II. v prvej lige.

 

Divaci nechodia ani na jeden stadion - nevidim dovod preco ten stadion nemoze byt v BB.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked Bratislava potrebuje stadion na koncerty - nech to aspon pomenuju KK koncertny priestor - repre futbal moze hrat aj v Ziline, v Trnave ci BB ked tam postavia narodny futbalovy stadion.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V Trnave vyžije. V Trnave chodia na futbal. A v Trnave nepostavil štadion štat.

 

V BB nevyžije. Kto tam bude hrať? Čo sa tam bude konať? Do BB nechodia ani koncertovať svetove hviezdy. Do BA ano. Ešte v KE by sa ako tak uživil, ale v BB nie. Ani v žiadnom inom menšom meste. Bude to Narodny štadion, čiže s patričnou kapacitou (20000). V BB či hornej dolnej by ju aspoň z polovice (ak neratam repre zapasy) zaplnili kedy? Repre tam nebude hrať pol roka, a ten štadion čo? Bude pol roka hniť?

 

V BA tam sa uživi či už koncertmi alebo aj inymi podujatiami (Red Bull show atd.).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V dunajskej strede planuju trinastisicovy stadion, v Trnave maju osemnast tisicovy .. to sfutbalu co tam len bude a vyzije. Ten v Ziline kde chodi dva a pol tisic vyzije.

 

Aj narodny v BB vyzije rovnaako v Bratislave. Presne tolko aj divakov na repre aj na ligu by tam bolo aj ceny. Aj prijmy zo vstupneho na futbal. Tz len ocakavas ,ze budu prijmy z koncertov. Ved si to spocitame ,ked to postavia - narodny futbalovy stadion - ktory zisky mozno vyprodukuje z koncertu depeche mode a pod - ktorzch do roka bude 5.

 

Teda dalsi tvoj argument padol. A ma to byt futbalovy stadion, ci koncertne pole. Ci na Slovan zacne chodit 5000 ludi?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak by bol stadion miestom (aj) na koncerty, tak by sa uzivil kdekolvek na Slovensku, pretoze za muzikou si ochotni fanuskovia precestovat 100-ky kilometrov - do Ciech, Rakuska, Madarska, Nemecka. Aktualne napr. na AC/DC do Prahy.

(Mimochodom v BB koncertovali Uriah Heep aj Iron Maiden, co chces viac ? V BB nechybaju priestory ani fanusikovia, ale ludia, co by taky koncert zorganizovali.)

OK, pre repre potrebujeme jeden stadion splnajuci podmienky UEFA/FIFA. Nemusi byt zrovna v Paštikárni. Do hocijakej hornejdolnej je z najblizsieho letiska hodina/hodina a pol autobusom.

To, co sa okolo neho deje, je jeden typicky slovensky tunel. Preto nas to ma zaujimat. Nie preto, ze sa musia vytvorit podmienky pre 5 zapasov do roka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V dunajskej strede planuju trinastisicovy stadion, v Trnave maju osemnast tisicovy .. to sfutbalu co tam len bude a vyzije. Ten v Ziline kde chodi dva a pol tisic vyzije.

 

Aj narodny v BB vyzije rovnaako v Bratislave. Presne tolko aj divakov na repre aj na ligu by tam bolo aj ceny. Aj prijmy zo vstupneho na futbal. Tz len ocakavas ,ze budu prijmy z koncertov. Ved si to spocitame ,ked to postavia - narodny futbalovy stadion - ktory zisky mozno vyprodukuje z koncertu depeche mode a pod - ktorzch do roka bude 5.

 

Teda dalsi tvoj argument padol. A ma to byt futbalovy stadion, ci koncertne pole. Ci na Slovan zacne chodit 5000 ludi?

Nepadol žiadny argument. Zas motaš dokopy veci. DAC, Trnava či Žilina nestavaju narodny štadion. Stavia to sukromnik pre vlastny klub.

 

V BB na aku ligu? Druhu? Nevedia zaplatiť hračov, ako zaplatia najom za štadion? Vieš koľko to mesačne stoji taky 20 tisicovy štadion? Alebo si mysliš že tam budu hrať zadarmo? Neočakavam že sa uživi z koncertov, ale aj z najmu od klubu ktory tam bude hrať. A koľko klubov a kde na Slovensku si to môže dovoliť? VSS, Bystrica? Veď živoria.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A takze , Trnava to zvladne, Dunajska, aj Zilina - ale tu ide o narodny - teda tak drahy - ze to utiahne maximalne Slovan .

 

http://www.hokejportal.net/?q=clanok/surovy-uz-ma-nachystane-noznicky-na-prestrihnutie-negativnej-snury/62256/diskusia#pid2497869

 

Tu mas jednu diskusiu - preco Slovan odisiel do Ruskej ligy - kto ho financuje a ako. Co bolo za tym? Blbost akoze drahy stadion, nezaujem fanusikov - pritom tomu klubu nikdy neslo o hokej a o hokeji nikdy nepojde.

 

Teda tu opat nejde ani o futbal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja neviem ci si taky natvrdly...

Trnava to utiahne aj DAC, lebo tam chodia ludia na futbal. Tam maju aj nieco zo vstupneho. Ked tam pride 7-8 tisic ludi, tak na to zarobia. A keby aj nie, tak maju majitelov ktory to zaplatit dokazu. V BB budu mat zo vstupneho co? Od tych 500 ludi? Kto to potom bude platit? Snad nechces aby to platil za klub stat. A v Slovane aj ked nechodia ludia, Kmotrik nema problem zaplatit najom. Ked nepridu v BB ci nejakej Prievidzi, Ruzomberku atd. a nezorobia tak na vstupnom, ten najom zaplati kto, ked tie kluby nemaju ani na vyplaty?

 

 

Co s tym ma hokejovy Slovan a ako suvisi to ci im ide ci nejde o hokej s tym, ci dokazu alebo nie zaplatit stadion?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Samozrejme to vzdy bola nadsazka - preco to nemoze byt v BB. A mi bolo jasne ze to bude v Bratislave.  Ja som so seba urobil vedome sasa . Ty nevedome. Ten stadion kludne mohol byt hocikde. Keby bola nasilnejsia statno podnikatelska mafia z Trebisova  - bol by v trebisove, ci snine. Nejde o fanusikov kluboveho futbalu - lebo na svete nieje klub co viac serie na svojich fanusikov - v podstate ich je aj najmenej. Koncerty - vraj mozu byt hocikde.  Slovan ci futbal ci hokej - v podstate je nevyznamny clen. Vedia len tunelovat peniaze.

 

Kto je natvrdly? Kto to asi bude platit? Danovy poplatnik - presne ako pri Slovan hokej - ja som natvrdli co si ty? Ja to nechcem konfrontovat - ale inak chala co si o sebe myslis - si dostal rozum matuzalema - pritom v polovici veci trusis sracky.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Danovy poplatnik nieco zaplatil Slovanu? To si nabral kde ten blud?

 

Nie nemohol byt ten stadion kdekolvek. Aj keby boli v Trebisove 200 mafie. Ty totizto absolutne nechapes suvislosti. K niecomu takemu totizto okrem toho co bolo povedane, potrebujes aj infrastrukturu, ktoru v tom Trebisove ani BB nemas. Plus dalsie napojenie na institucie. Len to by si musel aj rozmyslat aby ti to docvaklo.

 

Ten tvoj vylev nakonci som nejak nepobral.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Danovy poplatnik nieco zaplatil Slovanu? To si nabral kde ten blud?

 

Ved ten stadion pre Slovan co bude v Blave zaplati danovy poplatnik - ved uvidis. Keby ho chcel zaplatit Kmotrik - davno by stal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, danovy poplatnik Slovanu nepostavi nic. Slovan tam bude platit najom. Nebude tam zadarmo. Takisto ako plati najom ten hokejovy Slovan. A este vobec nie je iste ze tam budu hrat. Lebo pri tej navstevnosti na ich zapasoch sa im to platit vobec neoplati. Este to moze kludne dopadnut tak, ze ostanu hrat na Interi. Nemozes vediet.

 

Ten stadion nepostavia Slovanu. Kludne tam moze miesto Slovanu hravat Inter, Petezalka, alebo hoci aj Trencin ked ma na najom.

 

A takisto nechapem kde je rozdiel. Keby to dajme tomu ze fakt postavili v tej BB. Vtedy by si tiez nezmyselne vykrikoval ze danovy poplatnik zaplatil stadion Dukle?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najom - je to carovne slovo. Co nevieme co je zatym. Bratislavsky stadion hokejovy - nieje narodny - patri Bratislave mestu(a vieme ako je to s hokejom,ako to dopadlo). Teba trapi len najom. Teda aj V BB bude ten isty najom.

 

Najom nedokaze platit BB, TT, DS, ZA - oni si to postavia ya vlastne,ale Slovan jedinz to platit bude vediet - danoveho poplatnika to nebude stat nic - len potom sa spamatas - ze  tťen najom, cez statne firmy zaplati danovy poplatnik.

 

Ja som na zilinsky, ruzombersky, dubnicky stadion mozno nezaplatil nic.  Ten Bratislavky hokejovy - ten najom platim ja. Danovy poplatnik - cez Tipos priklad. Lebo ten milion co tam davaju tam davat nemaju - o ten milion obrali tento stat. Kazdorocne - najom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Naposledy ked sme boli na turnaji v Kosiciach -tak startovne zaplatili rodicia - neboli financie - neviem kolko nam poslal Tipos. Zistim.

Tipos , ci posta sponzoruju len Slovan ziaden klub v extralige.

 

Hlupy argument - ved sa spamataj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Štatne firmy nie su len Tipos či pošta. A nepodporuju len hokejovy Slovan, ale aj ine športy či športovcov. A koľko klubov vlastnia mesta, resp. maju v nich podiel a dotuju ich? To nejde z dani?

 

Ja som spamätany, no ty očividne nie. Vyčitaš jedinemu klubu to čo sa tyka X ďalšich. A tam ti to nevadi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov