Skočiť na obsah

Národný futbalový štadión


slimak

Odporúčané príspevky

http://www.sme.sk/c/...-telocviku.html

 

Viac športu v škole mali mať žiaci už od tohto školského roka, ale opatrenie Eugena Jurzycu minister pozastavil.

BRATISLAVA. Minister školstva Dušan Čaplovič (Smer) chce žiakom na prvom stupni základných škôl zaviesť tri hodiny telocviku.

 

Ja som bol na gymply a my sme mali tri hodiny, dve futbal a hodinu v bazene.

 

Na futbale to bola ku.r..va rivalita. My sme boli 3, plus brankar co sa nechal roztielat, a na druhej strane 4 . proste sa hralo 5 na 5 . boli sme trinasti chlapci ale na telocvik a futbal sa tesil isto kazdy. telocvikara sme nepotrebovali - bol a je to otec mojho najlepsieho kamarata. Stacila nam lopta, chcel nas naucit aj volejbal ci basketbal, ale to sme nevedeli, volejbal mozno jeden.

inak spoluziak aj toho co kopal proti(teda som ho kopal ja) mne je jano zgravcak z STV co komentuje formulu. v pohode chalan. Ostatni tiez velmi v pohode. Podla mna ten futbal spravil z nas ludi - pritom sme boli aj sme uplne ini - ale ked prideme na stretnutie si na to spomenieme.

 

Priklad . z tych chalanov su 13tich su vsetci uspeni, teda sa maju aspon ako ja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a inde letisko nie je ?

 

Je a podla tejto logiky by mohol by stadion v:

Bratislave, Kosiciach, Piestanoch, Poprade, Sliaci, Ziline :)

Vsetky tieto mesta maju letiska s medzinarodnou civiilnou prevadzkou schopne prijimania lietadiel aj pri zhorsenej viditelnosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trdielko, už si viem predstaviť tie zlacnené letenky pre hordy fanúšikov bratislava sliač a poprad sliač a košice sliač ... pche :P

pche, mimochodom, nač staviame diaľnice ?! už aj celebrity ich otvárali, teraz ich pre zmenu vyhadzujú neúspešne do luftu, tam nech idú autobusmi !

v Sliači bude národnému štadiónu najlepšie, a basta ... dovezieme rumunských gastarbeitrov autobusmi, aby sa zaplnil štadión, a bude vylíčené :P

nerozumieš tomu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A prečo by ho nemohli postaviť niekde v Prahe, Budapešti, Londyne? Veď to že sa vola Slovensky narodny neznamena, že musi byť postaveny u nas. A aj ľudi by tam prišlo viac. Ja som za taku alternativu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mohli by, ale nie :nienie: ... niekto tu spomenul Sliač, a už to nie je tradičná BA, a BB, a KE, je to Sliač. už len to novum ťa muselo chytiť ! či ani nie ? :)

hm. hmhm ... ináč aj tvoja alternatíva je novum ... :agree:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

stavebné rozhodnutie pre výstavbu národného štadióna na Tehelnom poli v Bratialave príslušný úrad už vydal.

 

keď prebehne námietkové obdobie bez námietok, onedlho komplex začnú stavať - patriť k nemu bude štadión, nevyhnutný komplex obchodov, reštaurácie a krčmy, veledôležitá administratívna budova pre príslušné športové administrovanie a celú záľahu funkcionárov a podzemné parkovisko, ukroja zo základnej školy a vystavajú dve tréningové ihriská ...

dokončenie predbežne roku 2016

http://sport.sme.sk/c/6823857/narodny-stadion-dostal-stavebne-povolenie.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

http://transparency.blog.sme.sk/c/344431/Skutocne-narodny-stadion.html

 

Keby to stalo aj v BB by sa rozkradlo a dopadlo by to mozno podobne. Ak vam to nevadi ani mne - ale ten stadion mal stat podla mna v BB. V Bratislave nebude o nic viac vyuzivany - a rozkradnute tam bude predsa len proti mojej prvej vete trosku viac. Bratislava je TOP.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Neviem kde to napisat ,priradit -ale pasuje to sem.

 

http://www.*mojevideo.sk/video/1a04e/futbalovy_trening.*html

( link použiť bez * - nejde zobraziť. g. )

 

Ja mam chalan co zacina futbalom a priklad bol by som rad aby sa dostal na uroven Alexeja - ja nevidim ziaden dovod aby to nedosiahol. Je velmi sikovny(myslim Alexej) ale takych deti moze byt kopec. Ozaj si myslim aj moj syn.

 

Predvcera som bol asi 30ty krat na treningu a bolo sa na to pozerat zufalstvo. Dva roky trenuju az na vinimky nevie preskocit kuzel vysoky asi 15 cm(ukazal im pohyb nohou ponad kuzel a nevedel to zopakovat asi nik - klasicky bicykel - ja niesom futbalista ale nejaka utocnik v Slovane v 1992-1995 to robil v okoli sestnasky stale)). Proti trenerom nemam absolutne nic. Vazim si ich pracu. Niekedy im vypomaha aj otecko - otec jedneho hraca. Co je velmi dobre.

 

Vcera som isiel bolo pekne pocasie ako dnes so synom, ze to preskusame. Na ihrisko,kde bude jeho nova skola moja byvala - oplotene a sa tam nedostanes,ak nepodlezies ako ja vcera - este nedobetonovali spodky. Dotacie -maju krasne skoly fasady aj vnutro - krasne ihriska - ale ozaj - ale nehra tam nik - nic. Ako ja dakujem Ficovi, ze si mam kde zahrat tenis.

 

Ja som nehral na ziadnom ihrisku - za domom som mal len take ake sme si spravili a tam sme sa naucili - tie mestske deti(ja som tiez z mesta len za domom sme mali luku) mali tie skolske ihriska. A stavajte narodny stadion - pre koho?

 

PS: Preskakovanie lopty, ci bycikel, ci stupanie - sa chalan naucil za 5 minut. Samozrejme nie dokonale ale aspon vie co ma robit - je len na nom ci sa zdokonali. Naucil som ho korculovat ci lyzovat - samozrejme len do urovne toho zaciatku(zijde mierny  svah zatacky a brzda , pri korculovani len pekne ist dopredu - tam ani brzdit nevedel minuly rok tohto roku nebol mraz(takze sme neboli). Aby to vedel aspon dobre ci velmi dobre musi este to trenovat dlho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 8 mesiacmi...
"Mám toho za uplynulé mesiace plné zuby. Podľa môjho názoru bude najlepšie, keď vlastníkom štadióna nebude Kmotrík, ale mestská časť alebo vláda," priznal prvý muž Slovana.

 

Čítajte viac: http://sport.sme.sk/c/7787648/kmotrik-sa-vzdal-vystavby-nfs-ludia-sa-prestanu-stazovat-hovori.html#ixzz3ZCi9xn6Q

 

Teda futbalovy stadion nebude - bola by to aj hlupost - Bratilave stacia aj pasienky. Chlap im zrusil - dve stadiony - tri kluby - ci kolko?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nespresnil ani kapacitu štadióna. Vie však, že rozsiahle komerčné priestory, aké boli v pôvodnom zámere, tam nebudú. „Nemáme žiadne velikášske predstavy. Určite tam nebude 50– až 60-tisíc miest,“ podotkol Fico, ktorý zostaví špeciálny tím, aby pre vládu pripravil nový návrh. V tíme budú zástupcovia Slovenského futbalového zväzu, mesta Bratislava a ministerstva školstva. Očakáva od nich, že v krátkom čase vláde predstavia projekt štadióna. Podľa premiéra by náklady nemali presiahnuť sumu 45 miliónov eur.

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/354179-fico-narodny-futbalovy-stadion-v-bratislave-postavi-stat/

 

Ako sa to zrazu hybe - Slovan na ten stadion nevstupy- ci dat mu najomne ze hned skrachuje ako ten hokejovi. A ta kapacita by mohla byt aspon 45 tisic. Potom by so si povedal -aj ked je to na kraji krajiny- ked o nieco  pojde  vie sa tam dostat aspon percento ludi.

 

Premiér tvrdí, že projekt naplánuje tak, aby výstavba bežala aj po prípadnej zmene vlády. „Proces, ktorý neumožní nikomu, kto príde po parlamentných voľbách 2016, aby tento priebeh prerušil a nedajbože úplne zastavil,“ oznámil.

 

Nemam problem aby tam hrala Petrzalka,Inter, Dubravka, ci Slavia Vinohrad - ale Slovan? TO nie. 

Tak ako sa Fico zastraja ,ze jeho projekt nik nezastavi - tak tam slovan nema pravo pachnut svojou nohou.

 

Ak tam bude inter - a bude mat vela inteligentnych fanusikov co verim ze moze byt - 30 tisic ludi v Seville.  stadion 45 000. La sevila FC - Stadion v meste - niektori na metro - vacsina aj ja pesi - 5 km do centra kde bol hotel.

 

 

-----------

Slovan ---

ten hokejovy - aky mu postavit stadion? 7000? Kur...plati to stat a ma byt narodny dame 7000?  7000 je malo aj 10 tisic ---postavili ste vely stadion a Slovan je v KHL ci bol, ja neviem kde je.

 

Slovan futbalovy - to vsetko je moj len nazor - podla mna to co vsetko sa v Bratislave stalo s futbalom a Kmotrikom - by si mali vyriesit Slovanisti a fanusikovia Petrzalky - ci aj Interu. Teda tak - ze zacnem podporovat nejaky normalny bratislavsky klub - ci divacki, ci prispejem dietatom, ci peniazmi - sponzorom.  V Devine sa hra este futbal? Raz som tam bol na Jelsavu.  ci v Dubravke - na pohar Kosice- Trnava. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preco by tam nemohol hrat Slovan? Ked budu platit najom tak ako hokejovy, tak nevidim problem. Taki Inter, Petrzalka atd. si asi tazko mozu dovolit hrat na takom stadione. Kto im to zaplati?

Stat nepostavi stadion tak ako to prezentuju nasi "novinari", ktori z toho tak ako zo vsetkeho robia umelu senzaciu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Lebo Slovan svoj stadion mal a sam si ho znicil a nic nepostavil - Kmotrik ma svoju minulost aj vo futbale.

 

Mne ako je ukradnuty hokejovy Slovan je tak isto futbalovy Slovan. Do Podbrezovej si radsej pojdem  ako Slovan pozriet Myjavu.Nikdy som na Slovan nebol zvedavy a nebol. Myslim vonku - v Bratislave som bol na Slovane stadione jednom ci druhom.

Nie na 100 percent, chcel som ist na Zilinu len som zabudol. 

 

------

Ak to ma byt stadion pre potreby Slovakov - nech je 40 000. Ak pre slovan  10 000.

Na hokeji to mas to isto - ak by to bol nas stadion - mal by kapacitu 16 000. Napotreby Slovana je vela aj 6000.

--------------------

 

Inak opat ma napadla myslienka -preco ten stadion 40 000- ci  chcete 20 000  ma byt v Bratislave- ved tam na futbal chodi 4krat menej ludi ako v Podbrezovej. Preco  ten narodny nepostavit v Banskej Bystrici? Co? Tam to do troch hodin po ceste ma 90 percent Slovenska.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lebo Slovan svoj stadion mal a sam si ho znicil a nic nepostavil - Kmotrik ma svoju minulost aj vo futbale.

To zas takto brat nemozes. Slovan stadion sice mal a zbural, ale zaroven poskytol ten pozemok na ktorom stalo Tehelne pole na vystavbu noveho stadiona. Inak by sa muselo hladat ine miesto a to by sa tahalo dalsich 10 rokov kym by sa vysporiadali pozemky.

 

Ten novy nebude urceny pre Slovan. Bude to Narodny stadion, ktoreho vlastnikom by mal byt stat a na ktorom bude Slovan platit najomne. Vela takych klubov u nas ktore by vlastnili aj stadion na ktorom hravaju vela nie je. A to ani v inych sportoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boli casy, kedy na fotbalove zapasy Slovana chodilo tolko ludi, ako je dnes navsteva celeho ligoveho kola dohromady; na europske poharove porovnatelne s hociktorym europskym klubom

stary zimny stadion mal oficialne kapacitu 11500 (alebo 11800) divakov; na CS ligove finale pustili dnu kolko sa zmestilo, cize do 15000 - s takou navstevou sa teraz hrdili na MS...

ak by Narodny stadion pomohol slovenskemu sportu (a teda prenesene aj Slovensku), nech je kde chce a aky chce

ale mam neodbytny pocit, ze je to len sucastou velkeho retazoveho bizniskolotoca v tomto nasom lunaparku :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V casoch ked chodil na Slovan plny dom, boli plne vsetky stadiony.

 

To uz je taky narodny sport resp. slovenska choroba hladat za kazdou stavbou nejaky podvod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov