Skočiť na obsah

SaS - Richard Sulík


Sniper

Odporúčané príspevky

toto všetko stačí ? :bingo:

kde budú zatiaľ všetci ostatní ? je tu dôvod vyhlasovať bankrot ?

nedala by som mu riadiť okrem vlastného podnikania, nech si ho riadi a nech sa vyhrá, ani verejnú telefónnu búdku, nie štát ... rok a pol jeho ega bolo tak akurát, nikdy nemal byť ani predsedom parlamentu, tento štát fakt nemá šťastie na normálnych liberálov.

 

Sulík položil svojou hlúposťou alebo to nazvime trvdohlavosťou či egomaniactvom vlastnú vládu. je to človek, ktorý má bezpodmienečne viesť tú ďalšiu, lebo dokázal, že to vie :hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja myslím na dejiny

v prvej polovici 20. stor, bol v európe jeden "šéfkuchár bez čapice"

a ten slovákom odkázal "kto chce jesť s koláča, musí pomáhať pri varení"

slováci sa zľakli, a pomáhali

veľmi dobre vieme aký "koláč" to Adolf Hitler navaril..

 

"včera" sa zase ozvalo (aj z nemecka) "kto chce jesť s koláča, musí pomáhať pri varení"

a slováci zase pomáhajú

zase...

 

horšie je že teraz sú "šéfkuchári bez čapice" dokonca dvaja Šarko a Merkelka

fungujú ako psíček a mačička, keď piekli tortu

 

dobrú chuť všetkým, dúfam že Fico si dá ako prví..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tu a teraz je témou Sulík a to, nakoľko a kam siaha jeho egoistické hlupáctvo ...

až sem :

 

Vláda rozpadnutá, Euroval schválený.

 

Nechcem byť zlý, ale teraz pred celým svetom vyzeráme ako blbci.

 

presne tak vyzeráme. a môže sa pán riškodržbalónik hrdiť tým, ako sa držal povrázku.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sulik podplateny urcite nebol, hlupy v pravom zmysle slova tiez nie... ja sa priklanam k tomu, co napisal tyso - prispevok 118..

uz nie je predsedom parlamentu, ma to rychly spad..

 

 

a tomassi, nechces ist robit volebnu kampan? tie tebou vymyslene hesla si daj patentovat... :bingo:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne tak vyzeráme. a môže sa pán riškodržbalónik hrdiť tým, ako sa držal povrázku.

 

Ja som mal neutrálny postoj k celej kauze, ale po páde vlády som sa začal o to ešte viac zaujímať a môj názor je taký, že Sulík má s tým Eurovalom pravdu. Je to len strata času a peňazí. Euroval má zachraňovať banky, ktoré chamtivo investovali a teraz keď hrozí, že Grécko zbankrotuje, tak banky budú potrebovať peniaze.

 

My sme sa dnes zaviazali, že zhruba 10% nášho HDP obetujeme na záchranu tých bánk. Euroval nie je len o záchrane neplatičov ako Grécko, Grécko je už stratený prípad. Euroval ide najmä zachraňovať banky.

 

Som zvedavý čo bude za pár rokov. Ale podľa mňa Euroval už nebude, lebo peniaze z neho vyžerú, a potom sa Sulík všetkým zasmeje do ksichtov.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa o Riška nebojím, bojím sa jeho.

kto si nakaká do vlastnej stoličky, povrázok pustil s prehľadom už dávno, prevrhol vlastnú stoličku, vlastnú vládu,

pred svetom vyzeráme ako debili, prispel medveďou službou k tomu, aby ten spomínaný "robodiabol" mal voľné pole,

aby sme vyhodili miliardy na predčasné voľby ... aspoň tie mohli byť ušetrené.

 

btw, alamo, zapni si prosím kontrolu gramatiky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred svetom vyzeráme ako debili, prispel medveďou službou k tomu, aby ten spomínaný "robodiabol" mal voľné pole,

aby sme vyhodili miliardy na predčasné voľby ... ekonóm a politik ako hrom, toto je presne to, na čo táto krajina čaká.

 

svet nas ma v pazi... vydychli si, ze sme to na druhy krat ratifikovali a tym je pre nich vec vybavena, aspon v tom zmysle, ze ich nebrzdime.. co pride v buducnosti neviem, ale myslim, ze nezabudnu... ale debili? asi nie, to neriesia...

 

risko to prepalil a uz nechcel cuknut.. problem je, ze to nedomyslel, aspon podla toho, ze sa tvaria vyjavene, mam dojem, ze im dochadza az teraz..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vlastnú vládu povalili tí, čo prijali falošný euroval

predali vlastnú krajinu za nič, spôsobili nenapraviteľnú škodu

a navyše sa spojili s človekom, čo má charakter "hranatej hyeny"

 

nikto ich k tomu nenútil.. nikto.. len oni sami..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

svet ako taký to možno nerieši,

noviny nezabudnú, aj keď nás ako krajiny budú ukladať na mape sveta kamkoľvek, budeme v archívoch označkovaní ako teľatá, a z času na čas sa správy vytiahnu, to sú predsa novinári a správy .... : )

 

riškodržbalónik a jeho pritakávači to ako jeden prepálili, čiže nepoužíval mozog, len svoje ego, netreba v politike myslieť aj na to, čo po hlasovaní ? ... dosť skoro im to dochádza :bingo:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game problém máš ty, a nie "Riško"

máš rovnaký problém ako tí, čo zo strachu pomáhali Hitlerovi

teraz to skončí v podstate rovnako

a vzhľadom na to že dejiny, aj ekonomika, sa hýbu rýchlejšie ako pred storočím

skončí sa to oveľa skôr

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som sa zlakol co sa stalo so Sulikom. Tolko prispevkov. Game a Lasica. To co tu pises , ci hladas odpoved si mala v teme Radicova.

Ja som ich volil a v utorok ma prijemne prekvapili. Ale je mi to aj luto, aj Radicovej. Nie som skalny - volit ich asi budem,alternativy niet. Len uz prestanem s kruzkovanim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niekto mi opravil prispevok a prepisal tomassiho na alama - co sa tyka tych hesiel... a ja som to mala dobre, bol to tomassi

toto:

 

"a bilboardy budú čerpať so športovej terminológie

DOVOĽTE NÁM DOHRAŤ ZVYŠNÉ 2 TRETINY

POMôŽTE NÁM DVIHNÚŤ UTERÁK, KTORÝ SME DO RINGU NEHODILI

a Flašík možno vymyslí niečo na spôsob

AJ PAĽO DEMITRA BY VOLIL . . ."

 

 

ano, presne tak, neviem citovat z inej temy a prispevkov... tema vlada ivety radicovej padla, prispevok 44..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale dá sa to vidieť aj veselo :bingo:

http://www.youtube.com/watch?v=Zhbn0PLCt9A

Sulo je momentálne, pravý kuchár v "hladomorni"

a bývalí koaličný partneri idú variť

"Lívance tak asi na půl hektaru" pre celé kráľovstvo

podľa európskej receptúry, spolu s psíčkom a mačičkou (šarkom a merkelkou), a jednou hranatou hyenou prezlečenou za europudla (nejdem menovať)

výdatne tá hyena slintá do cesta

nemastné, neslané, zvrchovane ekologické

hlavne přimněženě

 

keď to začne kynout, tak fakt bude lepšie byť spolu so Sulom v jeho "hladomorni"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to tak, ako pise tyso.

 

 

Sulik ppredpokladal, ze Smer zahlasuje a vlk tak bude syty a koza cela. A ze jedinym vitazom bude on a SaS. Sulik nedokaze mysliet dopredu, a nevie predvidat politicke a ine dosledky svojich krokov. Je, nazvime to, naivny, pretoze za ten cas, co je v politike, uz mohol zacat byt skuseny. To, ze je naivny, ale neznamena, ze je aj moralny a principialny :bingo:

 

Ved dnes on ani jeho ministri nechapali, preco maju odist z odchadzajucej vlady, ved si vraj svoju pracu robili dobre. Politicka zodpovednost ani skutocnost, ze de facto vyslovili nedoveru vlade, v ktorej su, im akosi nedochadza, a este sa citia ako obete.

 

Dnes sa akosi predpoklada, ze euroval je zly, a ze aj tak nepomoze. Co ak sa vsak ukaze, napr. uz v marci, ze euroval nie je az taky zly a situaciu stabilizoval (i ked nevyriesil, pretoze chyba je v celom systeme). Na com v takom pripade postavi svoju kampan? Zase na spermiach? :)

 

a pokial ide o tie miliardy eur, co rucime, kaslite na to, ved nerucime zlatom, dokonca ani peniazmi krytymi zlatom, ale len tzv. fiat menou. Su to len cisla, ktore sa presuvaju, odpocitavaju a pripocitavaju. Preto sa daju dlhy statov tak lahko po case odpustat :hmmm:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na "opozičnej zmluve" ktorú jeho bývalí partneri uzavreli s Ficom

Fico a jeho smer, sa tak stal súčasťou vlády

Sulo a SaS zostal jediná reálna opozičná strana

 

toto je dobré

http://finweb.hnonline.sk/c3-53201950-kP0000_d-matrix-richarda-sulika-span-class-koment-komentar-span

A práve pochopenie, že ste súčasťou Matrixu, by vám malo dať možnosť zobrať si modrú alebo červenú pilulku. Ktorú si vyberiete, je na vás. Zdá sa, že SaS si vybrala červenú pilulku a chce vidieť, „ako hlboko vedie králičia diera“. Nech sa to zdá akokoľvek divné, bola to práve konformita a viera „keď to robia ostatní, je to správne“, ktorá nás priviedla na okraj priepasti. Tá istá politika a ten istý náhľad na svet naše problémy nevyrieši. Naopak, konformita je súčasťou problému. Prejsť od pragmatizmu a politických kalkulácii k principiálnym riešeniam je jediný spôsob, ako sa posunúť vpred po tŕnistej ceste. A práve toto myslenie je posolstvom SaS. Červená pilulka, nech to stojí, čo to stojí…

 

Skočiť z Matrixu do reality bez toho, aby sme vedeli, aký je náš cieľ a ako ho chceme dosiahnuť, môže byť samovraždou. Preto je principiálne správanie jedna vec, no ponúknutie skutočnej a reálnej alternatívy je vec druhá. Pokiaľ ju nemáme, a nie sme vyvolení ako Neo, môžeme svoje rozhodnutie trpko ľutovať.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK, po utorku sme boli ti najposlednejsi. Game, hod nejaky blog spokojneho blogera ci nejaky pozitivny clanok zo sveta. Samozrejme o Slovensku.

 

http://www.finmag.cz/cs/finmag/ekonomika/pavel-kohout-neklast-odpor-by-byla-hanba-slovensko-si-uzilo-24-hodin-svobody/

 

Pavel Kohout: Neklást odpor by byla hanba! Slovensko si užilo 24 hodin svobody

 

Porážku utrpělo Slovensko, ale aspoň si užilo zhruba 24 hodin svobody. I to stálo za pokus. Je možné prohrát, zvláště proti nepříteli, který má tak drtivou převahu. Neklást odpor by ovšem byla hanba.

 

Souhlasíte se slovy slovenské premiérky Ivety Radičové, že „bez eurovalu nemá Slovensko šanci“?

Premiérka Radičová působí tváří i řečí těla dojmem týrané ženy. Nevím, jakému nátlaku a jakým výhrůžkám byla vystavena, ale musel to být vskutku masivní nátlak. Nezáleží na tom, co říká. Není v pozici, aby mohla o čemkoli rozhodovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes je pod lampou o tema. Ani neviem v akej teme pisem. Prave skoncil Miklos. Ako s nim suhlasim, s tym ze so SaS sa nedalo pokracovat. A je na smiech(SaS), ze nech si to schvalia zo Smerom. To sa mi nepacilo.

 

Miklos vidi nulovy potencial SaS. A svoj(SDKU) je 100% - Smer-SaS - SNS(myslim). Tym tiez neprerazia.

 

Euroval riesime v inej teme a tam mate viac informacii. Simacka na zaciatku diskusie tiez stoji na zamyslenie.

 

 

Sulik neprisiel. Zamyslime sa do .. casu dost,vyberat je ozaj radost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne viac ako SaS, vadia strany, ktorych nazory a politika su zavisle od toho ci sedia v opozicii (a teda nemaju ziadnu zodpovednost), alebo sedia v koalicii (a zodpovednost uz maju). Menovite hovorim o SDKU a o tom, ze ich predvolebna kampan bola postavena na odmietani 'zvratenej solidarity' a zdrbavani fica, zato ze v brusely prislubil nieco, na splnenie coho v buducnosti nebude musiet mat dosah. A po naslednom zvoleni do vlady obratili svoje nazory o 100% (ved pamat slovenskeho volica je kratsia ako akvarijnej rybky) a cielene sa vyhybali hociakej diskusii na temu, pri ktore bolo jasne, ze to seriozne zaskripe.

 

Je sranda, ze strana, ktora je po celu dobu konzistentna vo svojich nazoroch je povazovanu za nedoveryhodnu. U mna ma SaS isty hlas v marcovych volbach.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na nestastie, toto je trosku problem skoro vsetkych demokratickych volieb a nie len u nas.

 

Ked je ciel porazit supera, tak sa utoci takmer na vsetko, co druha strana robi. Z opozicnej pozicie sa kritizuje prakticky akykolvek krok, ktory vladna strana/y robi - a vzhladom na to ako su aj volici polarizovani, tak to tazko ide inac. Prirodzenym vysledkom je, ze pokial opozicia vyhra, tak nemaju na vyber nic ine, nez v niektorych kritizovanych veciach pokracovat, alebo ich zavadzat do praxe. Vacsina ludi sleduje aspon zcasti zo zahranicia US politiku - a tam by lahko zistili, ze politika Obamu sa vo vela veciach podoba na Bushovu. Aj napriek silnej kritike, aj napriek takmer nenavisti medzi tabormi podporovatelov.

 

Zopar krat som sa tu postazoval, ze sa Fico demonizuje tak ako kedysi Meciar - co nakoniec vedie k tomu, ze sa na podstatne veci zabuda.

Pred rokom bolo politicky spravne ukazat, ze Fico je napriek tvrdeniam protisocialny a okrem stoviek inych veci, aj chce ozobracovat chudbnych slovakov. Kazda vec, ktora dokaze nakrknut volicov proti superovi je dobra a mala by byt...alebo musi byt?...pouzita.

Po volbach prisla realita. A ta znamena, ze vlada statu musi fungovat aj vramci medzinarodnych struktur a nie len fungovat ako plachetnica plavajuca podla prieskumov verejnej mienky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

krasny clanok ktory jasne ukaze ze nie Sulik to dosral, ale ze to je odzaciatku hra Dzurindu :bingo:

http://www.topky.sk/...000050/1288962/

 

tiez ma nabuduce moj hlas SaS len preto, ze ako jedina strana neoznacuje prezliekanie kabatov za "kompromis"...hanbim sa ze som volil SDKU..priznam sa rovno

 

oprava: po doplneni info u mna SaS este nema isty hlas...akurat je iste, ze SDKU uz volit nebudem, kym tam bude Dzurinda :hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tym chces povedat, ze to Radicova nedosrala, pretoze to je nesvojpravna osoba, neschopna politicka, ktora nedokaze prijimat vlastne rozhodnutia, nechape dosledky vlastnych cinov a je len obycajnou babkou v rukach inych.

V tom pripade ale nie je nevinna. Nie je ani vinna. Je nikto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cele to :konspiracne : ma chybu krasy, Radicova sa mesiace snazila o dohody a dohody vzdy zablokoval Sulik.

Cely clanok stoji na chybnom tvrdeni ze keby euroval nepresiel tak vlada mohla pokracovat dalej. No nemohla, to je to co Sulikovi nedoslo a pri tom mu to hovorili vsetci. Nase postoje voci Eurozone a europe nie su vzdialene a nepodstatne zalezitosti, kde si mozeme robit co chceme.

Iste, vlada sa mohla este pat tyzdnov trapit, ale vysledok by bol ten isty.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov