Skočiť na obsah

lopata555

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 12
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • lopata555

    2

  • Jozef50205

    1

  • chrust

    1

  • Ronja

    1

Top prispievatelia v tejto téme

asi ako všetky ostatné

rovnako dobrý a rovnako zlý, možno trochu v inom pomere, a čím som staršia tým kratší

nepripila som si na nový rok, dúfam že mu to neuškodí, aj tak si pripíjem asi tak na každý tretí ... aj to len náhodou

našla som ľudí, ktorí mi zmenili trochu videnie sveta ... to je pre mňa vždy intímne poznanie niečoho tajomného, niečoho, čo nevidím zvonka ...

našla som zlobu, ľahostajnosť, hádky, neúspech, priateľa, kamaráta, horúce leto a zimu bez snehu...

asi som plakala trochu viac, menej ma nechali žiť a viac bolo tých, ktorý sa cítia byť povinný vychovávať ma a držať mi podivuhodné prednášky aj v podivuhodnom opojení mysle s nabratou odvahou ....

 

vlastne teraz nechcem písať o uplynulom roku ... ďakujem mu za to krásne, čo mi dal ... to ostatné bolo asi na vyváženie ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Páči sa mi jeden citát od (V.L.L.) a celkom sa tu hodí...

 

"...lebo život je nekonečnosť skúšok a omylov, nespočetnosť "odznova"...

- znova a znova si pokojne hádže mincu a minca má právo padnúť hlavou 5, 10 ráz za sebou, ale znakom tiež padne, pri veľkom počte hodov sa všetko vyrovná..."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aký bol ? Všehochuť .

Mal svetlé aj temné stránky.Boli úspechy aj neúspechy.Sínusoida typická pre bežný život.

Najpodstatnejšie hádam je,že sme v rodine prežili rok v relatívne dobrom zdraví,aj keď niejaké zdravotné problémy v rodine sú a budeme ich musieť tento rok riešiť a vyriešiť.Pozitívne vnímam samozrejme aj to,že mám prácu,ktorá mi vyhovuje.

Zažili sme aj ťažkú situáciu,keď sme boli na dovolenke v zahraničí a medzitým skonal svokor.Ošetrujúca lekárka mala telofonické číslo na manželku,tak jej zavolala...a čo spraviť,keď ste na druhej strane Európy :lol: .Ale aj to sme poriešili.Dá sa všetko,ak človek chce,alebo musí.

Ja mám takú jednu zásadu.Je to vo mne a je to prirodzené...nemám rád dlhy a záväzky :) .To sa u mňa prejavuje aj v tom,že sa snažím všetko,alebo aspoň maximum,dotiahnúť do konca roka.Samozrejme,že že človek nebude mať nikdy celkom "čistý stôl",ale musí ho priebežne upratovať ;) .

Takže - pre mňa bol dobrý.Ďakujem zaň :)

 

Tak aký ste mali rok 2008??? ;)

A Ty lopatka ? Aký bol ten Tvoj rok ´08 ?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bol to skvely a krasny rok, jeden z najlepsich (ak dokonca nie aj rovno najlepsi) v mojom zivote!!! :lol:

 

(a viac to rozpisovat nejdem, lebo "niektorym" by sa to nepacilo)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak je na čase aby som sa aj ja vyjadril.

 

Takže rok 2008 bol pre mňa veľmi dobrý ............... nielen že som spoznal toto fórum, v práci si ma darilo, získal som veľa nových dobrých kamarátov a choroby sa mi vyhýbali takže ja sa asi ani sťažovať nemôžem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rok ako kazdy iny, s plusmi a samozrejme aj so zapormi

myslim ze tych krajsich chvil bolo ovela viacej - spoznala som cloveka, ktory ma uplne ine vnimanie na svet, na spravanie sa k druhym ludom, dufam, ze s nim prezijem este mnoho skvelych chvil :lol:

..darilo sa v praci, v skole

 

zapory... hmm, veci, ktore sa udiali na okoli... hlavne jedna zasadna, ktorej stale nemozem uverit...ale stalo sa...

 

takze ja dufam ze rok 2009 bude znova uspesny... hlavne v polke roka, kedy ma caka obhajoba diplomovej prace a statnice

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bol najhorší v mojom doterajšom živote a dúfam že tomu bude už navždy.

Začiatkom roka som si zlomil dve rebra, potom som mal úraz na ruke, v lete som ležal dva týždne z ľadvinovou kolikou a potom som ešte dva mesiace do seba lial len odvary z petržlena, prasličky, repíka a nejaké to pivko. Na chrbát mi priložil život piaty krížik a ten je ťažší ako všetky ostatné. Ani finančne to nebolo nic moc.

Suma sumárum, dobre že je to už za mnou hehe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2008... v mojom zivote to bol rok plny zmien novych poznani ale aj sklamani, v uplynulom roku som pocitil obrovsku zmenu v svojom zivote akoby mi nieco preplo v hlave a ja... ja som sa na svet prestal pozerat ocami dietata cez ruzove okuliare a beriem uz vsetko uplne inak... kazdopadne mi za nim ale bude smutno

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v istom smere bol voľnejší...

som na výške, naši ma už pomaly ani neberú do rodiny, chystajú sa zlikvidovať moju postel... celé leto som bola preč, teraz som v škole... stretla som starých známych, našla som nových, splnil sa mi jeden sen...

 

keď sme si pripíjali teraz na Silvestra, spýtala som sa ostatných na pozitíva... mojimi boli dve miesta: Malacky a Stupava...

Malacky, kde som zažila pekné chvíle s drahým...

Stupava, kde sa mi splnil sen...

 

isteže, voľnosť nebola úplná, boli tu i isté povinnosti a iné zlé veci...

 

ale tak... celkovo to bolo asi vyvážené...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov