Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

táto reklama na provident ma neskutočne štve, pretože poznám ľudí, ktorí na to naleteli ... ach jaj ...

 

 

ale ináč som zistila zvláštny jav ...

nepozerám cielene reklamy, je to kdesi v pozadí, takmer na periférii vnímania ... ale viem, ako vyzerá tá ktorá reklama, čo sa v nej hovorí, text, postavy, pozadie, príbeh - ale zvyčajne absolútne neviem, čo vlastne tá ktorá reklama propaguje ...

 

 

milióny vyhodené za reklamy splnili svoj cieľ :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no to fakt, ja telku vôbec nemám čas pozerať, takže nemám poňatia o akých reklamách na provident sa to tu hovorí :lol:

a keď kukám telku, tak jedine stanice, kde nebežia reklamy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

reklama na Provident sa nedá žiaľ prehliadnuť ... pozerám také Spektrum a tam ide reklama dokonca dvojjazyčne ...

 

Provident je firma, ktorá na šialený úrok požičia na rok hocikomu okamžite peniaze, malým písmom napísané, že keď sa so splátkou omeškáš, zoberú ti dom, byt, hocičo hodnotné ... a ľudia sú schopní si požičať a provident sa rozširuje, už je to doslova stredoeurópska firma ...

 

práve včera som o tom hovorila s bratom, má jedného známeho, dosť veľkého cvoka, ktorý stratil mobil, ale aby mohol frajeriť pred kočkami, rýchlo si chcel kúpiť nový a nie hocijaký, samozrejme... . požičal si od providentu nejakých 15000, zaplatí nakoniec do roka vyše tridsať, a škrabe si hlavu, jaj, nemôžem ani pivo, musím splácať ... ale má mobil.

to je firma pre presne takýchto ľudí .

aj tie ich reklamy sú zamerané podobne ... vedia, koho poblázniť.

tak. toľko k providentu. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Provident je firma, ktorá na šialený úrok požičia na rok hocikomu okamžite peniaze, malým písmom napísané, že keď sa so splátkou omeškáš, zoberú ti dom, byt, hocičo hodnotné ... a ľudia sú schopní si požičať a provident sa rozširuje, už je to doslova stredoeurópska firma ...

Ako finančný plánovač môžem len odporučiť NEVERIŤ cielenej reklame. Bohužiaľ, firiem ako Provident je viac, a oveľa horších, kde dokonca ani pôžičku nevyplatia, za cenu toho že najskôr vás donútia zaplatiť rôzne manipulačné a vybavovacie poplatky a pôžičky sa nedočkáte.

 

Vôbec, pôžičky sa neoplatia, aj napriek všelijakým sľubom z reklamy alebo z úst (zase šli reklamy alá poštová banka, pôžička na pošťe...).

Ak už pôžičky, treba zvážiť a naplánovať tak, aby sa celkový úrok minimalizoval, doba splatnosti skrátila a zároveň splácanie krylo pred smrťou alebo úrazom s trvalými následkami. Preto odporúčam finančného poradcu ktorý vám ponúkne viac alternatív alebo ak chcete ísť na vlastnú päsť overte ale preverte a to z viacero zdrojov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vôbec, pôžičky sa neoplatia, aj napriek všelijakým sľubom z reklamy alebo z úst (zase šli reklamy alá poštová banka, pôžička na pošťe...).

Ak už pôžičky, treba zvážiť a naplánovať ...

tie poštové pôžičky mi silno zaváňajú čímsi, čo nie je celkom kóšer, ale pošta je pošta ... čo už.

 

pôžičky sa neoplatia, lenže niekedy a pre určitých ľudí nie iné východisko ... problém je tam, že finančný poradca tým, pre ktorých sú určené podobné reklamy, neporadí, lebo sa k nemu nedostanú - resp. dostanú : seriózne banky dnes pracujú s poradcami, a seriózni poradcovia aj varujú hlupákov pred firmami ako Provident - to nie je výmysel, to je fakt.

 

keď človeku nevychádza úver v banke alebo mu v banke vyjde, že je preúverovaný, mal by to byť signál : stop.

 

lenže ten signál počúvne málokto z týchto ľudí, banka je swina, nepožičia, a tu provident dá na ruku ...

z týchto ľudí tieto firmy žijú a kvitnú. a ani jeden si neprečíta podmienky, len podpíše.

 

 

hm - k reklame by mali tým nečitateľným drobným písmom pripísať aspoň: neručíme za nič.

alebo niečo podobné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V reklamách sa môže objaviť aj skrytý odkaz. Je hlboko zakódovaný, takže si ho ani neuvedomujeme, je podprahový ale hlboko v podvedomí ho máme. Takýto pokus urobili na jednu reklamu na cukríky a zistilo sa že až 78% ľudí malo po odvisielaní reklamy nutkavú potrebu kúpiť si tie cukríky (nie hneď po skončení, ale z určitým časovým intervalom). Jeden profák nám na cviku prezradil aká je potrebná frekvencia odkazu vo vizuálnom obraze (závisí od frekvencie vnímania ľudského oka a vstrebávania informácií). Poviem vám, síce je toto medzinárodne zakázané, ale objaviť sa to (raz) môže. Aj na internete kde je cenzúra a kontrola voľnejšia.

Našiel som aj blog na sme ktorý rozoberá túto polemiku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tieto pokusy s reklamami robili v usa už v šesťdesiatych rokoch, kedy sa podobných pokusov s ľuďmi a na ľuďoch robilo hodne ...

čiastočne a nielen čiastočne - pod vplyvom eseje Aldousa Huxleyho Brány vnímania, ktorá ovplyvnila celé 60. roky, bez predsudkov sa zaoberá halucinogénmi a ich vplyvom na ľudské vedomie, psychologický efekt používania drog a podobné veci ... na tomto základe sa robila kopa pokusov, dokonca s takýmito podprahovými reklamami na lsd a drogy, vraj ... snažil sa o docenenie psychologického a spirituálneho efektu drog na človeka ... a rozhodne ovplyvnil svoju dobu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

bratislavský dopravný podnik vypísal konkurz na nové logo - prvá cena je desaťtisíc sk :lol:

odhliadnuc od toho, som rozhodne zvedavá, čo vyberú ... alebo už dávno majú a výber je pro forma :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Hmmm, na to som si už pomaly zvykol (čo neznamená, že mi to nelezie na nervy), ale čo ma naposledy dostalo, keď asi 3 alebo 4 !!! minúty pred koncom filmu hodili reklamu... Jak keby uch tých 10 minút (vrátane titulkov) zabilo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na menovanej TV - Hallmark - je každý film rozkúskovaný asi desiatimi reklamami ... a každá príšerne reve

začne film, prejdú úvodné titulky, hlavný hrdina si na úvod práve spraví raňajky a bum ! reklama :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov