Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

"Neslušný" billboard

 

Pred pár rokmi kráčal do práce art director reklamnej agentúry Rempen&Partner Düsseldorf Thomas Schwarz. Keďže pršalo, všimol si že na niektorých billboardoch presvitajú predchádzajúce reklamy. Zrodila sa BIG IDEA. Spolu s copywriterom Marcom Leonem navrhli tento originálny outdoor pre Playboy. Podklad tvorila fotografia nahej modelky na ktorú nalepili ďalšiu plochu, ale už s oblečeným tričkom. Aj počas bežného dňa toto tričko presvitalo, ale keď zapršalo...

 

 

Obrázok

 

tak co na to hovorite, hlavne vy chlapi :) :)

kreativne je to teda hodne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...

jak mňa v poslednej dobe vytáča ten Izer v reklame na tie záhradníke potreby

- totálne nervy na takú primitívnu rekamu

normálne to vo mne vrie keď to vidím

 

by ho mali vykopnúť už za ten minuloročný antisemitský prešlap

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

úplne stupídna mi príde reklama na jeden jogurt, neviem názov...chlap sedí v hľadisku a kričí tam dačo...úplná debilita

tuším je to na danissimo alebo niečo také

veľmi chabý nápad

keby hentak zreval na štadióne, keď dá súper gól, tak by mu takmer každý povedal, čo je a nech ide tam a tam

 

 

game

no s tou knižkou to je naozaj dobrééé

mne to došlo až po chvíli, že sú to stránky knihy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

zdá sa mi to, alebo vážne malo začať platiť, že od 1.2.2007 naše televízie mali zakázané zvyšovať automaticky hlasitosť pri vysielaní reklamy ?

 

neskutočne som na to čakala, lebo tie revúce reklamy ma privádzali a bohužiaľ privádzajú do šialenstva - pretože sa nič nezmenilo, reklamy hulákajú naďalej ... :lol:

čo o tom viete ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no jasné, nič sa nezmenilo ... veď to, že nám hulákajúce reklamy žerú nervy, si ešte aj zaplatíme v cene výrobku - aby bolo z čoho platiť pokuty zato, že nám hulákajú ... Kocúrkovo je šuviks :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veď ho takmer nepozerám ... maximálne pol okom CSI alebo NCIS ... polhodinová detektívka rozdelená tromi reklamnými medzerami - a idú mi s tým revom nezmyslov na nervy ... :lol:

 

/ v tej ankete kdesi som to písala, že pozerám tv minimálne, keď už, tak len tak v pozadí tieto dva seriály, úplne nezáväzne a dokumenty ... eto vsjo /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

teda stupídnych reklám sa v poslednom čase vyrojilo ... :lol:

 

nehorázne mi idú na nervy reklamy na Provident ... blbý chlap dá do mikrovlnky vajíčko a ide pozerať telku ... a musí si požičať na 40 percentný úrok od providentu, aby zničenú vyhodil a do novej mohol dať ďalšiu blbosť ... jaj.

 

ešte lepšia je manželka, ktorá šialene smutným hlasom oznamuje, že sa im pokazil televízor a museli ísť pozerať k susedom ... ale hneď ráno si požičali na nový od providentu ...

tú reklamu by mali dávať v čiernobielom a s proprietami zo začiatku televízneho vysielania ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov