Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 mesiacmi...

Už ma začínajú iritovať všetky tie reklamy na pôžičky, niekde ponúkajú refinancovanie, inde bezúčelové, samozrejme všade najvýhodnejšie, v Zune osekávajú, v Tescu garantujú najnižšie úroky, nehovorím o bankách, všade sa predbiehajú a doslova vnucujú čo "najvýhodnejšie" úroky. Ja na jednej strane chápem, že banky sa po kríze naučili hospodáriť a majú milióny v zásobách, s ktorými asi nevedia čo ďalej, tak si dovoľujú požičiavať aj za nižšie úroky, ale ja pri týchto reklamách mám pocit, ako keby si banky mysleli, že Slováci sú samá spodina, chrapač, zgerba a svoloč, ktorá nie je schopná našetriť pár eur alebo vyžiť do výplaty a musí si požičiavať. Čo tak reklamy na to, kam peniaze uložiť alebo investovať? Nemám teraz na mysli tie idiotské a hlavne zavádzajúce reklamy od Prima banky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

a bude horsie.. aj ked vonku to zatial takto nevyzera, reklamy uz prepli do jesenneho rezimu a vsade na mna utocia kvapky do nosa..aspon jeden skruteny, uprchaty, tecuci ci napuchnuty nos musi byt... :crying:  :eehmm:

 

a o chvilu vianocne peklo...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

dnes už úplne nepredstaviteľné dobové reklamy z rokov 1930 - 1980  na cigarety ... :)

 

Santa Clausovia rozdávajú priamo z vreca a veselo húlia, 

a jeden mladý herec menom Ronald Reagan si privyrába reklamou: posiela ako vianočné darčeky celé balíky kvalitných cigariet :)

 

post-3-0-39429100-1454614652.jpg   post-3-0-06734900-1454614654.jpg

post-3-0-93935100-1454614655.jpg   post-3-0-07424500-1454614651.jpg

http://ritkanlathatotortenelem.blog.hu/2013/12/06/a_dohanyzo_mikulas#more5678537

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Sa mi páči ten rozhovor v reklame na poštovú banku - výpredaj pôžičiek:

 

šofér: Berieš?

Rudo: Keby som mal za čo!

 

hlavne že je to nejaká štvrtá reklama v rade, pričom z tých prvých troch by človek mohol predpokladať, že ako dobre sa Rudovi darí, keď prešiel k poštovej banke... :) Ale zrejme nie. Je síce klientom v "poštovke", ale nemá ani fuka. :zubiska:

 

V tomto je tá reklama až drasticky pravdivá :smile3:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

nesmierne drahá, úplne iná ako ostatné reklamy na parfémy -

 

táto reklama je momentálne prehlásená podľa odborníkov za jednu z najlepších reklám svojho druhu vôbec:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ABz2m0olmPg

 

za prvý týždeň ju na YT pozreli 2 milióny ľudí,

mená okolo nej: režisér Spike Jonze, herečka Margaret Qualley, raper Kanye West, Lady Gaga, pesnička Mutant Brain - Sama Spiegel a Ape Drums.

 

hm?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Par rokov dozadu sme sa v tejto teme nadchynali nad "filmovou" seriou reklam s nazvom The Hire od BMW, kde hrali hlavnu ulohu Clive Owen a BMW 5, a objavilo sa množstvo superslavnych tvari:

 

Po rokoch si na to BMW spomenulo a oprašilo stary koncept, s rovnakou ustrednou dvojicou. Akurat Owen zostarol a 5-ka omladla: https://www.youtube.com/watch?v=jzUFCQ-P1Zg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 týždňami...

a jedna reklama - nereklama, ktorá práve robí dieru do YouTube a vzbudzuje emócie, slzičky a nadávky fuj Adidas.

 

filmík natočil vraj študent Eugen Merher /moldavec, od malička žijúci v Nemecku/ , poslal Adidasu, škaredý Adidas odmietol, študent to postol na YouTube a tri štvrtiny internetu vo všetkých médiách v slzách preklínajú Adidas... toľko sa vie o tomto počine už pár dní.

 

čo je jasné na prvý pohľad: áno, je to dojímavé, je to každoročný klasický vianočný doják, hodne hodne prvoplánový - pri tomto nezostane predsa ani oko suché, však?

príbeh vcelku ok, takéto veci sa v domovoch dejú, ale čo je moc, je moc - a nakoniec ešte aj vysvitne, že Adidas mal rozum na mieste a dokonale vedel, čo robí, keď to odmietol, nielen pre tú dojákovskú prvoplánovosť - majú oni onakvejšie reklamy.

 

videjko je kompletne ukradnutý, samozrejme zminimalizovaný skopčený film z roku 2013:  Sein letztes Rennen / Posledné preteky

 

https://www.youtube.com/watch?v=MwqBUg1ImeQ

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bezohľadu na to či to je kopia niečoho ineho alebo najoriginalnejšie dielo na svete, absolutne nerozumiem prečo by si mala akakoľvek firma brať za svoju nejaku reklamu čo im kto ponukne (ak to je vôbec pravda). A ešte ju za to kritizovať. Ľudia su strašne tupe tvory.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ľudia oblečení za kurence, hot dogy, sliepky, šaláty či hamburgery, ktoré je vidieť bežne v amerických filmoch, majú hodne starú tradíciu... história bola vlastne ešte divokejšia, než dnešné žlté kurčatá s ľuďmi nasúkanými do masiek.

neskôr prišli aj muži, za pár drobných ovešaní reklamnými tabuľami, ale na začiatku boli výlučne ženy.

 

tzv. "Banner- lady" boli svojho času skutočne výlučne ženy, prípadne ženy a ich dcéry spoločne. propagovali konkrétnych obchodníkov a ich obchody v USA a Anglicku už v poslednej tretine 19. storočia.

najprv peši, ovešané tovarom, neskôr ja na kolieskových korčuliach. zopár obrázkov voľakedajších Banner-Lady,

oveľa viac ich je  tu

 

post-3-0-82323200-1488310435.jpg   post-3-0-26722000-1488310437.jpg

post-3-0-24466300-1488310439.jpg   post-3-0-78882000-1488310440.jpg

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

párkrát som videla reklamu - na nejaké mobliné služby, sú tam dve deti, a jeden z tých chlapcov chodil ku mne do krúžku čo som mala rped 3 rokmi na jednej škole tak pomimo roboty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

táto reklama má už viac než desať rokov... ale je to stále jedna z najlepších poisťovnícko-bankových slovenských reklám, všetko ostatné pri nej bledne a otravuje, zatiaľ ju žiadna iná neprekonala... tak si ju pripomeňme :)

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Toto je zaujímavé:

 

Na Facebooku sa mi nikdy nezobrazovala reklama na pivo Kozel. Dnes som bol v Bille a kúpil si dve plechovky Kozla. Tuším to bolo prvý krát, čo som kupoval Kozel, doteraz buď Staropramen alebo Zlatý bažant.

 

Prídem domov, skočím na FB a objaví sa mi reklama na pivo Kozel.

 

Je toto náhoda?

 

Také veci, že keď niečo hľadám na Google a potom sa mi začne objavovať reklama na FB toho, čo som hľadal, už beriem ako normálku, ale toto s tým Kozlom to ma trochu prekvapilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov