Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

budem za znesväcovača, celkom iste - aj doma sa tá reklama kdekomu páči, ja z nej mám len rozpačité pocity, že autori jednoducho vykradli Básnikov v Čechách a šlohli im dôležitú Pani Nemocničnú Upratovačku :innocent: :)

 

 

 

toto mi pripomenulo čosi spred pekných pár rokov, desať, možno viac - na Agroservis do Nitry brat pripravoval výstavnú kóju pre jednu semenársku firmu ... premýšľali sme nad tým spolu dva dni, návrhov kopec, až tesne keď na druhý deň odchádzal, na chodbe som dostala jeden nápad ...

 

realizovali sme ho, poňali úplne ľudovo, dal vyrobiť okno, a pozháňal propriety - bola to rohová kója, a vyzeralo to úžasne, bolo to nápadné, nezvyčajné, a bolo čo pozerať, podstatné tam bolo to OKNO
/ kdesi mám z toho aj fotky, skúsim pohľadať /

no - podstata je, že na ďalší rok sa výstavisko hemžilo kdejakými oknami - boli tam aj krásne prepracované veci, ale niekde proste len takmer skopčené moje okná, poňaté menej ľudovo :)
na čo som bola v podstate celkom hrdá, len tak sama pre seba :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ludova tvorivost:

 

Televizní reklama, hýbe celým světem,
Z dospěláků dělá voly,plete hlavy dětem.

Dětičkám se dobře daří, Actimel je chrání,
Za maminku dneska vaří, z Vitany ta paní.

K snídani si dávám Be-Be, k tomu šálek Granka,
slíbila MI modré z nebe, hypoteční banka.

Hypotéka za hubičku, odloží Ti splátky,
Jen pár procent za službičku, účtují si zpátky.

Za Vašutem jsem si skočil, za chvilku mě přesvědčil,
dřív sem za den stokrát močil, Prostenal mě vyléčil.

Objevil se příznak chřipky? Horečka a kašlání?
Do krabičky vraťte čípky, Coldrex, ten Vás zachrání.

Děti hnusem křiví tlamu, když Jim večer mažu Ramu.
Že k žrádlu to vůbec není? Je však zdravá, to se cení.

Tatínek má svoje dny, na balkóně chlastá,
maminku to netrápí, vyšla nová Vlasta.

Žirafa co duhu svačí, to mě vždycky bere,
v bříšku ji to hrozně tlačí, Lentilky pak sere.

Na kopci jsem zpozoroval fialovou krávu,
kdo tenhle spot nafilmoval, asi hulil trávu.

Z hajzlu leze havěť, svěžest se jí příčí,
ať si mrchy píšou závěť, Domestos je zničí!

Sušenku si omlékuje, malá chytrá holčička,
zaskočil jí keksík v krku, zmodrala jí hlavička.

Neolízne, neotočí, marně lapá po dechu,
slzy se jí řinou z očí, neměla žrát ve spěchu.

Pampers, nebo jiné pleny? Maggi nebo Vitana?
Co rozpustí nejlíp hleny? Škodovku či Nissana?

Vy, co ještě tápete, chcete filmy v celku,
u reklamy chrápete, přepínáte telku.

Ten kdo stvořil reklamu, zasloužil by přes tlamu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

vcelku znesiem reklamy na Coop s tými dvomi salašníkmi, zato reklama na Billu, kde "kuchár Giuseppe" zdvihne ruku so spojeným palcom a ukazovákom že "Perfecto" (či ako sa to píše?)...""Presne podľa mojej chuti" so snahou o taliansky prízvuk ma iritovala, až kým ma nepobavila. A čo ma na nej pobavilo? Mojej mladšej dcéry priateľ bol na stáži 3 mesiace na Sicílii v Katánii, a ten nás poinformoval, že takým gestom sa tam neukazuje, že je niečo "perfecto", ale je to gesto, ktoré si navzájom ukazujú homosexuáli...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak táto reklama je dobrá jedine preto, že sa človeku priam nasáčkuje do ucha, že je to reklama na Billa.

 

zvyčajne mi ide za chrbtom, vlastne som ju ešte nevidela, ale počula o to častejšie, a čo ma dokonale irituje, to je tá super snaha o rádobytaliansku výslovnosť -

- aj s tým mäkkým ľ  v slove "podľa", čo mi vždy vykrúti uši a z čoho som pravidelne na kolenách    post-3-0-65328400-1394285028.gif

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

pivový odborník Ryan ... to bolo na mňa ? jj, bolo, ja nerada pivo  :)

fuj to stále je, reklama je cituplné ňuňo, už len nech tá láska vzniknutá pri pive aj vydrží nielen ako láska k pivu :

 

post-3-0-72269000-1400170719.jpg    post-3-0-79063900-1400170679.jpg

 

:ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obávam sa, že táto reklama sa medzi najlepšie slovenské nezapíše ani napriek investovaným peniazom, ani obsadeniu, ani len kvôli umelej Pauhofovej ...

chýba vtip, ľahkosť, nadhľad. násilne nasadený kŕčovitý výtvor, myšlienka ok, prevedenie katastrofa

 

 

vlastne jediné, čo sa podarilo, bola myšlienka niekoho z kreatívcov - tie zasekávajúce sa dvere na starej telocvični. ale k tomu by pasovalo zdôrazniť tú starú školskú telocvičňu, a k tomu tú pohodu ...

takto je to len taký tvorivý kŕč ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

takto môže reklama vyzerať, keď sa s dávkou recesie vyhrajú s plagátmi kreatívni grafici s nápadom ... páčia sa mi, skvelý nápad, myšlienka a prevedenie:

ako by vyzerali reklamy na dnešné služby pred desaťročiami ?

nápadité a skutočne vzbudzujúce pozornosť sú reklamy v štýle 40. a 50. rokov, v štýle propagandy a vyzývajúcich sloganov.

vytvorili reklamy na Twitter, Google Earth, Wikipedia, Facebook, YouTube, Skype... výber z najlepších retro plagátov s pozoruhodným obsahom:

 

post-3-0-07804700-1410182575.jpgpost-3-0-99869000-1410182583.png

http://infonaplo.blogspot.sk/2011/12/ii-vilaghaborus-twitter-facebook-skype.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 mesiacmi...

tato reklama vobec nie je podprahova a priznam sa, kym v diskusii na FB niektori ludia neupozornili o com to vlastne je, tam som to netusil ani nahodou (pravda, na obrazku velkosti detskej dlane sa nedaju rozoznat ani pismenka, nie to este klucove logo...)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

v poslednom dosť dlhom čase sa mi z "dejových" reklám rozhodne pozdávajú prakticky všetky na Tullamore Dew Irish Whiskey ... sú strašne írske, zelené, premakané a majú skvelú atmosféru ...

jedna z posledných, jedna z minima reklám, ku ktorej sa otočím, keď začujem zvučku v tv za chrbtom ... len ju tam samozrejme nedávajú celú :)

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

banky zvyčajne nemajú šťastnú ruku pri zmene reklám ... tí dvaja nešťastníci - lepiči plagátov boli aspoň ako-tak vtipní a hlavne neokukaní ...

 

výmena za prefláknutú všade nacpanú nemožnú hérečku, ospevovanú komičku Polnišovú bola pre VÚB kvalitný a poriadne drahý krok mimo ...

to sa nedá ani počúvať, nie ešte pozerať ... žiadny vtip, humor, akcia. ... kde je tam komika situácie?!  trapošina. ach.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dve vtipné a úsmevné reklamy ...
 

Potrebujete pneumatiky na auto alebo traktor? Zavolajte nám, my máme...

Uznajte, že v spisovnej slovenčine by reklama nemala až taký šmrnc. Ta ne?

Zdroj: http://vas.cas.sk/clanok/11524/podnikatel-z-vychodu-strcil-do-vrecka-vsetky-reklamne-slogany-takyto-skvost-sa-len-tak-lahko-nevidi.html

 

post-88-0-69008100-1431244722.png

 

 

A ďalšia z reklám, ktorá nás donúti k úsmevu ...  

post-88-0-56402900-1431244740.png

https://www.stream.cz/vypecene-reklamy/815086-moje-stetky

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tie nové reklamy VÚB sú riadna traposina, tí dvaja trochu pribrzdení lepiči boli aspoň celkom srandovní, aj keď bolo vidieť, že im už trochu dochádzali nápady, tak bolo treba niečo zmeniť, ale s Polnišovou si moc nepomohli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov