Skočiť na obsah

Sniper
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper

klamstva.gif

Odporúčané príspevky

JJ, páchať zločiny bez trestného stíhania. Som veľmo zvedavý, aký to bude mať priebeh, keď sa otáčame EU chrbtom. Podrží nás ekonomicky veľká rus ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som zachytil správu, že Danko avizuje vznik nového úradu, ktorý bude kontrolovať objektívnosť médii. Dobre si pamätám, ako sme za socíku prispôsobovali rádia, aby sme mohli počúvať nezávislú stanicu Slobodná Európa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže médiá s nejasným pozadím, šíriace zjavnú ruskú propagandu, budú kontrolované? Bolo načase!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 16 minútami, tyso pridal:

system "teraz my"  sa mi nepaci.

Ak niet spoločného základu, tak sa iné očakávať nedá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si zas myslím, že niet spoločného základu.

Keď sú dobré časy, tak sa zdá, že všetci chcú rovnakú vec.

Ale keď nastanú zlé časy, zásadné rozpory sa ukážu na povrchu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 11 hodinami, irb pridal:

Ja si zas myslím, že niet spoločného základu.

Spoločný základ vždy existuje, mali to byť morálne hodnoty, aj keď to znie utopicky. Ani tie najlepšie zákony totiž nezabezpečia spravodlivosť, ak ich aplikujú nemorálni ľudia. Prečo politici súčasnej koalície podnecujú v spoločnosti vášne nenávisti, ak chcú pre občana len to najlepšie? Demokracia zabezpečuje pluralitu názorov a po vyhratých voľbách má táto vláda príležitosť dokázať, že to vie robiť lepšie, ako tá predchádzajúca.

Lenže to, čoho sme svedkami na Slovensku dnes, je ohrozovanie demokratických princípov. Fico a jeho suita "infikovali" spoločnosť vírusom nenávisti, čo mu paradoxne pomohlo k víťazstvu vo voľbách. Nemalou mierou k tomuto stavu  prispela aj predchádzajúca vláda. Súčasná Ficova politika je revanšom za "príkorie", keď musel pod tlakom abdikovať. Víťazstvom vo voľbách sa teraz naplnila jeho túžba po pomste. Z Ficovho "vyrovnávania účtov", ale bežný občan nič pozitívne nezíska, či už je voličom Fica, alebo nie. Skôr naopak, Ficova politika dostáva Slovensko do izolácie, čo bude mať aj ekonomické dôsledky. Z rastúcej polarizácie a prejavov nenávisti v spoločnosti mám obavy. Polovicu života som prežil v totalite a nechcel by som v totalite prežiť aj zvyšok života.          

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz robia ramená, že kvôli Dell idú meniť zákon, ale aby sa im to nevrátilo ako bumerang, že kvôli zmene zákona sem neprídu iné firmy :zubiska: Populisti zabúdajú, že či sa krajine darí alebo nie, rozhoduje podnikateľské prostredie a nie ako hlasno dokážu ziapať na tribúnach pred svojimi ovcami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj tak tomu nerozumiem,   ved ak porusili slovensky zakon, tak to staci zalovat na sude.  Co chcu menit ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V telke som pozeral politickú diskusiu. Bavili sa o tom že ako by sa volilo a ten hosť spomenul že štatisticky je každý druhý volič smerohlasák. Toto jedno je také čudné že sa tento národ nevie poučiť. Tak ako HZDS robil zle, ludia si to uvedomili a už sa nikdy viac k moci nedostali. Už vtedy sa mali poučiť. Terajší smerohlas je velmi podobný. Ale s tým že raz ich mali ludia dosť a nezvolili ich. Avšak pri najbližšších voľbách sa vrátili. Potom zase velké protesty, horkoťažko sa ich zbavili, a znova sa opakoval scenár že sa vrátili. Iné by bolo keby sa stále nezvolil smerohlas a nikdy by sa to nezmenilo. Ale v tomto štáte ich zvolia, potom zrazu už nepasujú a idú velké protesty, horkoťažko ich zosadia a potom si ich zase zvolia. Toto má aký zmysel? Keď ich už raz zosadili tak nech pri tom stoja, alebo nech ich volia ale potom nech neprotestujú. Tento národ nevie čo vlastne chce.

Dodám že keď vznikla strana Hlas (všetko bývalý smeráci) tak to brali ako takú novú nádej ako alternatívu k Smeru a vtedy aj vyskočili preferencie na prvé miesto a Smeru zase strašne klesli. Pozrite sa teraz, zase suverénne vedie Smer.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Možno je to aj v tom, že predchádzajúca vláda nebola alternatívou. Ja sa zas divým, že po debakle predchádzajúcej vlády, by ešte niekto dal hlas Matovičovi, alebo Sulíkovi. Samozrejme o Kollárovi ani nehovorím. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A presne tam je problém. Neexistuje žiadny stredopravý protivok smeru. SaS, Demokrati, Sme rodiny atď. To je nič. Malo by tu byť niečo ako bolo SDKU niečo také stabilné, neutrálne, silné, demokratické. Nič také tu nieje. PS je tiež len taká rýchopečená strana, len majú percentá lebo nesmeráci nemajú na výber. Chcelo by to stranu ako je samotný smer (rozumej historia a stabilita) ale v opacnej verzii.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Smeráci sú machiavelisti a osobne fico (eventuálne aj blaha) - ten by mal vstúpiť do dejepisných kníh ako exemplárny príklad, ako sa účinne vymývajú mozgy voličom. Ale treba zdôrazniť, že smeráci majú to šťastie, že slováci sú všeobecne veľmi jednoduchý národ. Zrejme nebude náhoda, že najviac voličov smeru je práve medzi tými jednoduchšími a chudobnejšími. A čerešničkou na torte je to, že hoci smeráci sú tu už celé desaťročia, tá jednoduchšia časť slovenskej populácie stále patrí medzi najchudobnejšie kohorty v Únii. A že postoj tejto kohorty nezmenil ani ten fakt, že smeráci si zdvojnásobili platy, na to sa dá reagovať už len takto...:

laugh-tea.gif

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a máte to tu! Smerohlas ovládol všetky posty. Získali absolútnu moc. Vitajte v západnej kolónii Ruska. Zdravstvojte rebjata.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pises ako keby bolo finalne a potvrdene stanovisko. Hlavna vec, ze v tomto momente vyhrava o 0,20p.b. Korcok nad pellem. Ty tvoja kolonia. Chod si dat radsej dalsi pohar nutelly. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale čo ma prekvapuje že voliči pána Forra chcú voliť Pellegriniho. A uvidíte že vyhrá. Aj keď fandím Korčokovi. Absolútna vláda smeru. To sme už mali niekedy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz zaznela v telke dôležitá vec. Smer je akosi príliš ticho. Tak existuje teória že oni potrebujú mať nejakého nepriateľa, na ktorého zvalia ak niečo pokazia. Ak budú mať absolútnu moc, nebudú mať do koho kopať a smer funguje len na základe toho že stále majú na niekoho zvalovať ak niečo pokazia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov