Skočiť na obsah

Sniper
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper

klamstva.gif

Odporúčané príspevky

Podľa mňa prezidentka je k Ficovi veľmi slabá. Za tie roky si už mohla všimnúť, že tento potkan nerobí v politike nič iné, ako len naháňa svoje súkromné kšefty a destabilizuje politickú scénu vo svoj prospech. Ja byť ňou, tak ho pred kamerami prefackám po tej hranatej papuli až by mu to prexisklo odpadlo.

Keď bol pri moci, tak všetky kauzy zametal pod koberec štýlom "skutok sa nestal" a akékoľvek snahy opozície o zmenu označoval za rozvracanie štátu. V opozícii robí všetko pre to, aby vláde sťažil vládnutie, k riešeniu pandémie neprispel absolútne ničím, celá jeho opozičná agenda stojí len na odvolávaní ministrov a otravovaním referendom o predčasných voľbách, čoho výsledkom je taká spolarizovaná spoločnosť aká tu už dávno nebola a najmä jemu treba "ďakovať" za to, prečo patríme medzi najhoršie krajiny v očkovaní.

Keď bol premiérom a vtedajšia opozícia po vražde Kuciaka chcela predčasné voľby, tak to označoval za nerešpektovanie výsledku demokratických volieb.

Tento potkan je v politike už vyše 20 rokov a nikdy nič nespravil dobré, je zodpovedný za ten dlhodobý marazmus, čo tu vládne a viacero politikov je produktom jeho dlhodobého škodenia v spoločnosti (napr. Matovič, či Kotleba). Hovorte si čo chcete, ale keď raz Hranol zmizne na smetisku dejín (ideálne v Leopoldove), tak tejto krajine sa neuveriteľne uľaví. Ak ho nenahradí podobný potkan, ako on nahradil Mečiara.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Sniper napísal:

Keď bol premiérom a vtedajšia opozícia po vražde Kuciaka chcela predčasné voľby, tak to označoval za nerešpektovanie výsledku demokratických volieb.

tu trochu zavadzas a teda asi vedome klames.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Pán Fico mal krásny prejav až som mu tlieskal pred TV.

Vravel že ho koalícia ignoruje tak idú organizovať protivládne protesty. Povedal: Pýtate sa či je to zodpovedné? ... A je zodpovedné ožobračovať národ?!? My si myslíme že právo verejne vysloviť názor voči tejto vláde je sväté právo každého občana a žiadny lockdown tomu nemôže zabrániť prísť na zhromaždenie a zakričať tejto vláde NIE na toto má právo. Toto ludské právo je 100x silnejšie ako nejaké právo o ktorom rozhoduje pán Mikas, pán Heger alebo pán Matovič.

Bravoooo je úžasný. Velký protivládny prostest kde sa bude protestovať proti porušovaniu ludských práv. A povedal kopu super vecí. Nech sa konečne zbalia a odídu celá koalícia aj pani prezidentka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano, Fico veľmi dobre vie, čo hovoriť, aby mu takí trulovia ako ty tlieskali. Aby si bol trulo v obraze, Smer bude robiť všetko preto, aby sa situácia zhoršovala, čím to bude horšie, tým viac trulov im bude tlieskať, hlavne pred voľbami. Tak si zatlieskaj, trulo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Však pozerávajte jeho prejavy a uvidíte. Minule aj hento spomínal že Matovičovci čo robia s tými lockdownami to je len buzerácia ľudí lebo keď ideš do práce, obchodu, lekárne je to OK ale ak inde už zrazu je všetko zakázané. Ajtak sú ulice plné ľudí tak načo s tým ondia. Má pekné prejavy, každý sa v tom nájde. Aj tých oných ľutoval tí hotely čo majú a tak. A že Matovič nanich vyprával že prázdnu špajzu nechali ale na tieto očkovacie bonusy sa milióny nájdu atď. Že zdravotníctvu nepomáhajú že ich nezaplatia poriadne. Že radšej odídu do zahraničia. Drucker a Raši by raz dva spravili porádek.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja sa uz ani necudujem Tomas, ze si kde si. Posledne spravy nam vela napovedali o tvojom charaktere, tvojej osobe. No nic, chod radsej sporit. Kolko si uz odlozil? Aby si mal za co ist na protest. Tam nedostanes najest, nemysli si. A aby si mal na zaplatenie pokuty, ak ta chytia. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Tomáš napísal:

Minule aj hento spomínal že Matovičovci čo robia s tými lockdownami to je len buzerácia ľudí lebo keď ideš do práce, obchodu, lekárne je to OK ale ak inde už zrazu je všetko zakázané.

Cieľom je, aby sa čo najviac znížila mobilita. Už ti to tu bolo raz vysvetľované. Treba ti aj toto 10x vysvetliť? Či prečo sa teda všetkému čuduješ jak absolvent osobitnej školy, ktorého po rokoch pustili z basy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Smer má len dobré názory a pekné sľuby. Páčia sa mi ale reálne nikdy nič nesplnia čo sľúbia, tak ako každý politik. Len názorovo sú mi najbližššie a vedia pekne rozprávať. Konať už ale nebudú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, Tomáš napísal:

Páčia sa mi ale reálne nikdy nič nesplnia čo sľúbia, tak ako každý politik.

Veľmi trefne si charakterizoval politikov a nakoniec, aj teba táto ich vlastnosť charakterizuje. Celkom slušne sa vyjadruješ a nerobíš ani gramatické chyby. Podľa mňa by si úspešne zvládol politickú kariéru v strane SMER. Keď si predstavím vyjadrovacie schopnosti takého Jána Richtera, bývalého ministra práce za SMER a jeho kariéru od učňovky až po bakalárske a magisterské štúdium na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici, kde napokon získal titul doktor práv (Pred novinármi si napr. nepamätal ani názov práce), nepochybujem, že by si to zvládol aj ty. Alebo univerzitu v Sládkovičove, ktorá je alma mater úspešných Slovenských politikov. Len ti chýba potrebné ego, aké má Richter. Taký Prof. Ing. Ľubomír Jahnátek, CSc je už "iné kafé". Jeho raketová akademická kariéra je pre bežného smrteľníka nepredstaviteľná. Ale také ambície, pri tvojej skromnosti, ani nepredpokladám. Keď to zvládli oni, nevidím dôvod, prečo by si to nezvládol aj ty. Len sa nepodceňuj! Stačí sa začať politicky angažovať a potom to už "ide samo". Mal by si ale najskôr požiadať Spinera, aby tu tvoje príspevky vymazal, lebo by mohli skompromitovať tvoju budúcu politickú kariéru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mas pravdu....studium na nasim fakultach uz dokaze  spracovat aj Luptak z BB.....dokazom su dnesny odbornici v pandemickej komisii a vladna zostava.....tak preco nie aj Tomas z Richterom?......vizitkou je 14 000 obeti na ich naordinovane "zachranne" brzdy v boji proti covidu......pandemicky odbornici" maju vysledky porovnatelne zo svojou odbornostou.......kto chce byt studovanym odbornikom a expertom, nech sa nahlasi u odbornika Zincicu, ktory je akreditovany zastupovat vsetky odborne fakulty na SK....:(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tie dnešné akademické tituly sú anachronizmom doby, keď vzdelanie bolo synonymom schopností. Na Slovensku sú tituly už iba ozdoby, ako výložky kapitána Andeja Danka, ktorý zrejme neabsolvoval ani základnú vojenskú službu.

Najhoršie je, že to dnes platí aj pre vzdelanie lekárov. To je potom už osobné. Ja som mal tú česť, stretnúť sa aj s takými.Nakoniec nám tu už 2 roky vyrastá generácia lekárov, ktorí študujú online.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, informator napísal:

vizitkou je 14 000 obeti na ich naordinovane "zachranne" brzdy v boji proti covidu.....

A čím konkrétne prispel Smerohlas k riešeniu pandémie? Tam som akosi nepostrehol, že by za posledné dva roky smeráci spravili niečo užitočné. Ešte aj štátne rezervy odovzdali rozkradnuté. Ty brzda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Smerohlas je hybrid zložený z poslancov Smeru, ktorý sa naoko rozdelil, aby oebal voličov, že akože Teplogrini je iný ako Fico, ktorý už po toľkých kauzách nedokázal udržať klesajúce preferencie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ahaaaa....uz chapem....vdaka za vysvetlenie....tak preto tento politicky hybrid pouziva taku istu retoriku a ten isty  oavaci system, ako terajsia vladna mafianska skupina, ktora so podobnym sposobom dostala k moci......zda sa, ze to zabera na volica..... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a co mam chapat?......tvoj politicky hybrid, teda Smerohlas,  predsa iba robi to, co aj terajsia vladna skupinka mafianov, blaznov, plagiatorov a fasistov, ked bola svojho casu v opozicii.....ci nie?....ak nie, tak popis v com su inak nastaveny a pouzivaju iny grif, ako tvoji elitny vrahovia, co uz svojou odbornostou aj za vydatnej pomoci pandemickej odbornej skupiny, zavrazdili za cas svojej vladnej moci, vyse 14 000 ludi....odbornost nadovsetko.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 28 minútami, informator napísal:

tvoji elitny vrahovia, co uz svojou odbornostou aj za vydatnej pomoci pandemickej odbornej skupiny, zavrazdili za cas svojej vladnej moci, vyse 14 000 ludi....

Konkretizuj ako, lebo takéto vyjadrenia sú už na kriminál.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov