Skočiť na obsah

Sniper
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper

klamstva.gif

Odporúčané príspevky

Od roku 2015 počas vlády Smeru ich sedem firiem získalo dohromady 27 miliónov eur z eurofondov, ktoré im zazmluvnila Pôdohospodárska platobná agentúra

 

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/20762696/vybavil-niekto-milionove-dotacie-pri-babindole-vidno-gaspara-aj-jahnatka.html#ixzz57Jvn8s2U

Nebud blazon - mne nikto nezaplatil 27 miliónov eur z eurofondov. 

Je to normalne? Za dvaroky tolko zarobit?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Axel

 

co si taky nedockavy?......ved vydrz do volieb a potom mozno nastane zmena a za terajsiu oligarchiu pride oligarcia nova.....mozno liberalnejsia, ale urcite si bude veci prisposobovat sebe, ako ta terajsia...okradat ta ale urcite bude...myslis, ze potom bude uz "slovensko slusne"?.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

:)  tak toto je ozaj rebus pre sudcov a som zvedavy, ako to rozsudia....obaja nemozu mat pravdu a ked uznaju porazku jednemu, tak cim oddovodnia vyhru oponenta....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Kažimír bol včera večer pri čakaní na volebné výsledky so Šefčovičom...
 

ale čo sa týka Smeru SD a ich ekvilibristiky a žonglovania kdečím a na hrane kdečoho pred voľbami - toto je zaujímavé:

 
Kažimír: Smer nie je po voľbách posilnený, veď sa ani nemohol k svojmu kandidátovi prihlásiť

Peter Kažimír nesúhlasí s vyhlásením Smeru, že vyšiel z prezidentských volieb posilnený.

„Ako by mohla byť najsilnejšia politická strana v krajine posilnená volebným procesom, v ktorom aby neuškodila vlastnému kandidátovi, nemohla sa k nemu ani naplno prihlásiť?“

...

Podľa jeho názoru je potrebné si priznať, že strana Smer voľby prehrala.

https://dennikn.sk/minuta/1428892/?ref=mpm

 

 

a ešte:

Zatiaľ si to všimol iba Kažimír? Smer kráča od porážky k porážke a Fico stále nechce odísť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Ked som pocuval Janicka, ci jeho syna. Na namesti v Trencine. Chce ju ociernit , potom prisiel aj do bratislavi pred parlament rozpravat.   Ja ked som ho pocuval ma prepadlo zufalstvo.

 

O okom hovoril?

 O smere. Jej poslankine 

https://domov.sme.sk/c/22228159/jankovska-by-mala-ako-sudkyna-skoncit-jej-nominacia-bola-chybou-uz-aj-v-smere-priostrili.html

 

To uz nie je ani o smere ani o nejakom uplatnom sudcovi.

 

Ked som Janicka pocuval,som rozmyslal kde to zijem. Medzi kym. S tym co som hral tenis voli smer - voli ju.

 

https://www.aktuality.sk/clanok/660935/na-rovinu-o-sudcovskej-mafii-varovali-ho-ze-moze-vybuchnut-v-aute/

 

Jeho syn vzpovedal na namesti aj v Trencine aj v Bratislave. Iste o tom su videa.

 

----------------

 

Ja som zodpovedny,ze Janicek nema slusny stat. Niektori spoluobcania volia mafiu. Spamatame sa niekedy a kedy?

 

https://www.youtube.com/watch?v=vE83TQ2B3f8

Janicek ml. v bratislave

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co s tym spravit? Ked ludom je to jedno. Svagrovci to volia, rodicia(matka sa cuduje ze sa snou nemam o com bavit, Harabin ano tak pal  ale tak to je nemam o nu zaujem). Im to nevysvetlis a uz sa snimi nestikam,je mi znich zle. Zamaveme si ked sa vidime ako prechadzame po ceste. Dnes svagrinu z auta som jej zamaval ona mne tiez, a pritom je tom ten najmilsi clovek v rodine. Voli SNS. Mozno uz aj dnes nie. Ale v rodine mam taketo panoptikum.  Ved vol si co chces, ale ublizovat inym? Okradat, zatvarat do basy - stat mafia a to volit to normalne nieje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Rayen asi odisiel(ja som ho mal rad ale nemohol som,ked sa ich zastaval, to bolo v obdobi aj ked tie svinstva co na pachali este uplne neboli vonku mozno5,6rokov dozadu,myslim ze to bolo skor ako zavrazdili Kuciaka a Kusnirovu) ale este su tu nejaki volici Smer. Si myslim. Nechcem aby odisli.  Strana Smer chcem aby odisla do zabudnutia. Viem ze to tak lahko nepojde - lebo na Slovensku ma volicov,alebo aj tych co to podporovali a tazili. Mozno ani dnes nieje jasne kto vyhra. 

 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/531594-fico-keby-som-bol-glvacom-odstupim-az-po-sulikovi-matovicovi-a-kiskovi/

 

Ale kto toto dnes podporuje ?

 

Fico ku mne nemohol nikdy prehovorit. 15 rokov ho mam za klamara. Oje... Komu to hovori? Ze by mal prvy odist? Nemal by on? A Glvaca este pred sebov hodit dole pyskom? Ja to nepochopim. Fico sa zastava Glvaca vy volite Fica aspon vidite co ste. To poukazujem volicom Smeru. Co ste zac? Glvac  a Fico tak vas volat, ci klames ako Kalinak. To ste. Vzdy ste taki boli a budete.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

„Je to stanovisko koaličného partnera? Alebo neznámeho úradníka Ravasza? Som zvedavý, čo sa dozviem,“ píše podpredseda Národnej rady.

 

„Život v koalícii prináša všeličo, ale nepamätám si, že by sa strana Smer niekedy montovala Mostu do vecí, ktoré sú výsostne straníckou záležitosťou. A už vôbec by si to nikto nedovolil cez úradníka,“ dodáva v statuse na Facebooku.

 

 

https://dennikn.sk/minuta/1642277/?ref=mpm

 

Volit Danka ci Bugara, Prochazku to mu si byt tiez zazitok.

 

Ak im diktovat aj verejne bude nejaky skrachovany Glvac, Fico. Pellegrini je uz aspon tyzden ticho.

 

Osobne rozhodnutie, tretia veta. Vypovedam koalicnu zmluvu. Clapci vam musi uz it.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Ja som dnesne videa videl az neskor,som dnes pocital dva hodiny dochodky,potom som sa isiel najest.

 

Ale ak Lajcak nieco co som neskor zachytil.

 

pre toto sa urcite nezdekoval...zdekoval sa preto lebo vdaka svojemu vsetecnemu nosteku uz neovladal co robi a z dobrych zdrojov som pocul ze ho musel ist zachranovat lajcak do SAE kde ho zatkli a nasledne ho smer pre istotu stiahol...

https://domov.sme.sk/diskusie/dpl/27938366/Trnka-si-ako-generalny-prokurator-nahral-Pociatka.html

 

Jeden anonym mu to potvrdil. Mozno je to anonymne ohovaranie.

 

Ale mame 3 mesiace pred volbami som zvedavy co sa este ukaze.

 

Apropo

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/534427-na-kocnerovej-nahravke-sa-pociatek-a-trnka-zabavaju-na-korupcii-vlady/

 

Pociatek mal za Smer v 2016 8.mi najvyssi pocet hlasov. Myslim na kandidatke bol 9.tka?

post-1625-0-53008400-1575058729_thumb.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Po zadrzani Bodora, Kovacika, Gaspara, Hraska, Krajmera atd (Ciznar uz tiez skoncil) to so Smerom nevyzera ruzovo. Sice su iba zadrzani, pripadne vo vazbe, ale Fico je viditelne nervozny. Nie preto, ze by mu zajtra zaklopala na dvere NAKA, to by sme konspirovali, ale tento aparat mu celu politicku karieru kryl chrbat a teraz si uvedomuje, ze bez nich je nula. Nema kontakty, na ktore by sa mohol spolahnut, nema podporu volicov, lebo strany, ktore cely cas ideovo vykradal ho predbehli, unikove scenare mu nevysli a vlastne skoncil tak, ako skoncit nikdy nechcel. Bezvyznamny, ohrdnuty, urazeny a mrzuty hajzel, co niekedy byval velkym premierom. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nerob dopredu rozhodnutia.....pockajme si na vysetrovanie a potom mozne obvinenia a nasledny sudny proces.....dufam ze to nadopadne zasa, ako v story o kuciakovi a jeho snubenici....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ved,Kuciak story este skoncene nieje - Kocner tam je asi ako Andrusko ci ake meno. Tito co ich zobrali vcera to zariadili, aj boli   na mieste cinu po vrazde.

A v podstate sa to vedelo hned po vrazde. Pamatam si mozno zle nadpis na etrende, co tam  robi Krajmer? Etrend to napadlo hned. Ja som vtedy nevedel kto je Krajmer.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pribeh kuciak este nie je skonceny na sude, ale de facto uz len malokto pochybuje, ze najvyssi sud nieco zvrati.....ale nie to som mal na mysli, ked som porovnaval terajsie afery v justicii a policii s kuciakom, ale to, ze dopredu sa robia z ludi kriminalnici a tresty sa rozdavaju ako charitativne fondy.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je dobra sprava, kedze informator sa myli skor vzdy, tak je nadej :).  Ale podobnost tu bude,  v pripade Kuciak sud tvrdi ze nie su dostatocne dokazy,   ale ani obhajoba nevedela vybudovat zmysluplny scenar kde by sa dalo verit ze je ina moznost. Aj keby NS potvrdil vysledok, tak v historii to zostane tak ze nebolo dost dokazov, nie ze boli nevinni. A tu to vyzera podobne, nie je to prekvapenie,   o tomto sa hovorilo dlho a ked vypoveda jeden tak to zapada do dokumentov.  Otazka je len ci sa to  podari dokazat,  nie ci su nevinni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a o com ja pisem?.....to mas ako z vrazdou...nie je telo, nie je dokaz....hoci "vieme" kto je vrah....ale toto by sa predsa  nemalo robit v pravnom state...alebo liberalna "demokracia", je predsa len v skutocnosti ta ludova "demokracia?.....teda ja som o tom presvedceny, len tunaka maju nejaky problem sa s tym zmierit isty liberfasisti.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v pravnom state to znamena  ze nejde do vazenia,  z pohladu prava je nevinny.  Ale z pohladu ludi to nemusi byt to iste, tak ako vieme ze meciar nechal uniest mladeho kovaca a lexa dohodol samovybuch remiasa ale dokazat sa to nepodarilo.   Ale ty mas zase problem s konzistenciou,   o Kiskovi bezne  pises ako o podvodnikovi a to ze ziaden sud nebol ti nevadi. 

Ale v liberalnej demokracii  nemusia mat ludia rovnaky nazor ako institucie a nie su za to trestani.    Ale kedze  taketo drobne nuansy su nad tvojimi moznostami, tak to necham tak .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov