Skočiť na obsah

Sniper
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper

klamstva.gif

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

Smer SD a predseda pán Robert Fico

 

dámy a páni na MDŽ v Trnave odpovedali, prečo milujú pána Fica

 

pod videom :
 

Smerácka oslava MDŽ v Trnave - 26.3.2014

Účastníkom sme položili dve otázky:
Čo Vám imponuje na Robertovi Ficovi?
Čo pozitívne spravil pre SR?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hoci Fico nemusí spraviť nič, ale po debakli v prezidentských voľbách by politik, ktorý ešte nestratil svoju tvár, podal okamžitú demisiu. Fico ale na to nemá gule.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mohol pred jeden a pol rokom odísť so cťou na post do EÚ.

 

mohol, keď sa chcel teraz trochu odpratať zo straníckej politiky, namiesto toho, že sa chcel odpratať do prezidentského kresla, kľudne odísť - nič by mu nebránilo so cťou zložiť funkciu, tu máte, urobil som dosť, pokračujte, páni ...
 

teraz stratil mimoriadne veľa, to je osobná prehra a bude zlý, nemyslím, že to bude znášať tak ťažko ako Mečiar, ale bude to zlé. buď sa skľudní a uberie, čo sa asi nestane, alebo zostane premiérovať a dotiahne smer k voľbám 2016 ... a vyhrá ich .... bude musieť

 

voliči nakoniec nezabudli. spočítali mu aj to vrece zemiakov, aj to, že bolo neskutočne v posledných týždňoch preficované.

 

Smer ako strana má stále stabilný počet voličov.

som zvedavá na najbližšie prieskumy, čo to s nimi spraví.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nie som politolog- ale toto ma spravit ked ma silny mandat z 2012?

 

http://www.ibudget.sk/

 

toto si videl danove prijmy su zatial ako minuly rok, ale oni minuli o 500 milionov viac.  Vydavky su o 500 milionov vyssie - Fica kopnu do riti ,len kvoli dlhovej brzde.


Game kedy mal odist - predtym ako dostal 83 kolesikov, ci potom? Kde mal odist? Odkial a kam? Jeho buda je este dva roky na urade vlady - 2 roky ma neuspesne snad sa pochlapi - a kopnu ho zrejme zas .  Tato vlada nieje nasa - je ich z roku volieb 2012.

 

Kiska mal aspon 200 000 byvalych smerackych volicov. Ako podiel z nich aj Kotleba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

záleží na tom ako sa Ficovi, podarí ďalej zvládať straníckych kolegáčov, v jeho vlastnom SMER zlepenci

ak to vezmú ako signál, že to majú spočítané, tak budú presadzovať štýl politiky "trhnime čo sa dá, a po nás potopa"

najviac ma zaujíma ako teraz dopadne Ficov postoj, k Harabínovi, a tiež FiFikovanie sa s KDH

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale už našli odpoveď - začínajú ju používať pravidelne, pán Maďarič ju prezentoval prvý a vyťahuje každú chvíľu, zanedlho to bude mantra :

 

že pán Fico dostal toľko hlasov ako má strana Smer k dispozícií, a že voliči Smeru chceli aby ostal vo funkcii premiéra ...

 

vyzerá to tak, že toto vysvetlenie bude strana SMER-SD používať dokola, tak ako sú jej členovia zvyknutí


 
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mantra sa stáva stálicou - zbor židov v Smere ho už opakuje ako zaklínadlo :

 

Ficovi poslanci držia líniu, premiér je pre nich víťazom

Členovia Smeru opakujú Maďaričove slová, že premiér získal viac hlasov, ako mal preferenčných krúžkov v roku 2012.

 
Robert Fico v referende o svojej osobe obstál a nie je dôvod, aby vyvodzoval nejakú zodpovednosť – ľudia zo Smeru pri hodnotení výsledkov volieb držia líniu strany a len opatrne pripúšťajú, že občania mohli svojimi hlasmi naznačiť nejakú nespokojnosť.

Všetci poslanci opakujú formulku šéfa Ficovej kampane strany Mareka Maďariča, ktorý v debatách pripomínal, že premiéra volilo o stotisíc viac ľudí, ako dostal prednostných krúžkov na kandidátke Smeru v parlamentných voľbách v roku 2012.

 

a začali sa prebúdzať z hibernácie - tento kúsok od/o pani Tomanovej je vyslovene pôvabný :

 

Bývalá ministerka práce a sociálnych vecí Viera Tomanová podobne ako Martvoň priznáva, že by Smer po týchto voľbách mal zlepšiť svoju sociálnu politiku.

„Sú niektoré veci, ktoré ľudí trápia, a ktoré sa určite zlepšiť dajú,“ myslí si.

Tomanová nemá pocit, že by Fico v kampani spravil nejakú chybu. Obhajuje aj to, ako Fico Kiskovi vyčítal údajné prepojenie na scientológov. Sama pritom čelila obvineniu, že má väzbu na túto sektu.

„Nezabudnem, ako v roku 2012 pár dní pred voľbami týždenník Plus 7 dní vytiahol na mňa, že som sa zúčastnila na konferencii, ktorú zorganizovala katolícka Vysoká škola sv. Alžbety, a jeden z účastníkov bol členom scientologickej cirkvi,“ spomína.

„Už ma noviny spájali s tým, že som scientológ. Prepáčte, ale to sa naozaj nerobí,“ rozhorčuje sa. Bývalá ministerka zároveň tvrdí, že medzi ňou a obvineniami voči Kiskovi je diametrálny rozdiel.

„Ja som sa nezúčastňovala na podpisovaní a propagácii žiadnej knihy. Všetci ma poznajú, všetci vedia, že som kresťanka. Napriek tomu médiá robili zo mňa tesne pred voľbami scientologičku,“ vysvetľuje Tomanová.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to naozaj zaujímavé, ako rýchlo sa SMER-áci otriasli z prehry ...

... kto vie, v ktorej hlave skrsla pre nich tá spásna myšlienka, ktorú prezentujú a do nemoty opakujú ako jedinú správnu ... že ľudia nevolili Fica za prezidenta len preto, lebo ho chceli aj naďalej vidieť v kresle premiéra.

Figu borovú! /a to som chcela zareagovať podstatne "jadrnejšie"/

Aspoň teda väčšina voličov určite neuvažovala takto.

 

A ak to tvrdenie bolo pôvodne vypustené iba ako "záchranný balónik" v zmysle toho, že stokrát opakovaná lož sa stane pravdou, ak tomu ani sami neveria /čo sa mi už pomaly ani nechce veriť/, predsa len dúfajú, že verejnosť tým neustálym tvrdením o správnosti a pravdivosti tejto tézy presvedčia a ani len nepripustia /aspoň "navonok"/ myšlienku, že by Fico bol ako prezident mohol byť neprijateľný aj z nejakého iného dôvodu ...

Ak by boli SMER-áci miesto Fica postavili iného kandidáta, napríklad Lajčáka, výsledok asi mohol dopadnúť úplne inak, ale ... Ficove ego bolo tak vysoké, že v prezidentskom kresle videl IBA seba!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sekretka, pár ľudí naozaj Kisku volilo s tým zámerom, aby Fico pekne dokopal svoje premiérovanie do "zdarného" konca s odôvodnením, že snáď ľuďom za tie dva roky dôjde, že Fico klame a že za 4 roky neurobil nič, iba narobil kopec rečí a planých sľubov...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla mna ideologovia smer-u iba robia to, co im ide najlepsie.....a to je klamanie a zavadzanie plebsu. Je to smiesne a az tragikomicke obhajovanie prehry, ako vyhry. Na co ptom asi isiel do volieb filcko, ked tvrdia, ze kedze potvrdil realitu o tvrdom jadre svojich volicov, je to len potvrdenie, ze smer je stale dominantnou jednotkou na trhu politickych ponuk. Takze je faktom, ze sa nejedna o ziadnu prehru............hm.....sugestivna teoria o vyhre :).

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
Podľa týchto výsledkov by Smer obsadil v parlamente 57 kresiel, Sieť 28, KDH 16, OĽaNO 13, SaS, SDKÚ, SMK a Most-Híd po 9 kresiel.

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7248300/focus-smer-dalej-pada-prochazka-stupa.html#ixzz35SSh6gqe

 

Smer bude mat tak 35 poslancov. Kriticke mnozstvo ludi nasi.era. Nie je nahoda - ked mi svagor banik povedal,ze Fico nevyhra - nieje nahoda, ze na skole kde zena uci ho nik nevolil - 0. On postraca vela aj vstatnej sprave - naser.ie aj danovakov - policajtov - mam v rodine policajta - a chce odist - im tiez nieje po voli ,ze vkuse ich tlacia do toho aby vyberali pokuty.

Vyradeni nezamestnani - ozbijani zivnostnici - zacnu hlavne knucat v auguste. v januari opat a v auguste buduceho roku opat. Vtejto skupine kludne mal smer 30-40% - ale v dalsich volbach je iste ze bude mat 0.

 

Najhorsie je ze nevidno ani male uspechy. Male krociky do predu. Lavina sa uz spustila. Preto chcel byt Fico prezident.

 

Na druhu stranu bolo by dobre mat aj nejaku alternativu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Smer bude mat tak 35 poslancov. Kriticke mnozstvo ludi nasi.era. Nie je nahoda - ked mi svagor banik povedal,ze Fico nevyhra - nieje nahoda, ze na skole kde zena uci ho nik nevolil - 0. On postraca vela aj vstatnej sprave - naser.ie aj danovakov - policajtov - mam v rodine policajta - a chce odist - im tiez nieje po voli ,ze vkuse ich tlacia do toho aby vyberali pokuty.

Vyradeni nezamestnani - ozbijani zivnostnici - zacnu hlavne knucat v auguste. v januari opat a v auguste buduceho roku opat. Vtejto skupine kludne mal smer 30-40% - ale v dalsich volbach je iste ze bude mat 0.

 

Najhorsie je ze nevidno ani male uspechy. Male krociky do predu. Lavina sa uz spustila. Preto chcel byt Fico prezident.

 

Na druhu stranu bolo by dobre mat aj nejaku alternativu.

 

V tom, co hore popisujes, je ale aj kus tragedie.....myslim v spravani ludi. Vedia ze sa  robi zle, ale miesto toho, aby sa zacali ohlasovat, tak radsej idu zmenit prac. miesto. Potom v tom "nedostojnom" zamestnani zostanu iba taky, co im  to vyhovuje a budu robit to, preco ten ktory pracovnik s toho zamestnania odisiel. Obetami toho ich spravanie sa stanu potom aj odidenci a budu to poslusne znasat, lebo neposluchnut zakon je trestne. Co sa teda tymto ich rozhodnutim vyriesi?......asi len to velke ho.no a zivot ide dalej :( .

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Fico: Rezort zdravotníctva by mohol dočasne viesť Ľubomír Vážny

 

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/335234-rezort-zdravotnictva-by-mohol-docasne-viest-lubomir-vazny/

 

Oni sa znicia len a len sami. Ja tomu aj verim - ze Fico v 2016 nebude mat ani 30 percent.


„Zmiznú všetky sladené vody. Takisto keksíky, čokoládové tyčinky, ako aj žuvačky. Zakázané budú aj bagety a hotdogy. Za nezdravé sa považuje všetko, čo má nad 1,5 gramu soli na 100 gramov výrobku. Inými slovami, zakázané bude všetko,“ hovorí Molnár.

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/335211-skolske-bufety-hlasia-zanik-ovocie-ich-neuzivi/

 

Mne sa to paci. :zubiska:  Neviem aka je realita co tam predavaju - ja ked som chodil do skoly bufety sme nemali - mali tu mliecnu desiatu.

 

Ale neskor na strednej som bol rad ze krcma nebola daleko. :smilieee: Vacsinou som ju navstivil len po skole

 

Na odbyt nejde ani čistá minerálka.

 

:zubiska:  Ja mam Sulinku rad  - ju potrebujem a mi chuti(podla mna je to jeden z najdokonalejsich vyrobkov co na slovensku mame) - sem tam sa jej napiju aj deti. Je dobra - ale nie je zdrave im to davat pit - aj pre dospeleho cloveka - nieje vhodna na doplnanie tekutin - dlhodobe pitie - moj rekord je asi styri a pol litra za par hodin.

 

Naše bufety nechceme zavrieť, preto hľadáme cestičky, ako prežiť.

 

Toto chapem - chcu mat istoty. :smilieee: CI ich dostavaju ak mi dalsi.

 

 

a detom v domomoch ci polepsovniach nevedia nakrmit - seru na nich - ale budu sa at do obyvatelstva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V tom bufetarskom podnikani ide vlastne o co? Vsetko aj tak zalezi na rodicoch a nie na tom, co bude-nebude v bufete v nejakej skole. Ja by som dal zrusit vsetky bufety na zakl. skolach a nechal by som to stravovanie na rodicoch. Vsetko je to strany tejto statostrany iba biznis pre seba a sebe blizkych.

Aj tu je to dokazom:

 

 http://x.topky.sk/cl/10/1435645/Krachujuce-zdravotnictvo--Zistili-sme--aku-obrovsku-sumu-vyplatil-stat-byvalej-Paskovej-firme-

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Premiér Robert Fico vo štvrtok vyhlásil, že sa tak stane v utorok. Podľa informácií denníka Pravda situáciu skomplikoval fakt, že favorizovaný kandidát, minister kultúry Marek Maďarič vraj ponuku viesť parlament definitívne odmietol.

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/337024-v-hre-o-predsedu-parlamentu-madaric-vraj-uz-nie/

 

 

Sa mi zda ,ze v Smere maju nejaky problem.Ak si pamatam ficiakovu nedelnajsiu tlacovku - to meno mali mat do dnes do obeda - mali ho dat. A ze na vsetko su pripraveni a vsetko maju vo vnutri strany odkolzultovane prerokovane. Madaric nechce. Fico nevie. V strane boli prekvapeni odchodom Pasku, nevedeli o tom - teraz nevedia. Richter - co vypada ,ze to asi bude, bude riadny pruser. Oni tam ani v podstate nemaju koho dat - a si zavarili, ze to ma byt clovek z vlady. 

 

Teraz som si pozrel aj dnesnu tlacovku - ten ficiak je nejak mimo sa mi zda. Aj pri tejto otazke, ci inych - bol nejaky podrazdeny. 

 

---

Teda cele to CT sa im nejako vytrhlo a pritom taka "prkotina". A sami si zavarili.  Toto je nas stat. Dnes mam dojem ,ze ficiak je len babka herec. Chcel byt prezident - ze dopredu maju vsetko dojednane(kto bude premier ..atd.) - bola by mozno sranda keby sa nim stal. Dnes vidime - ze nemaju nic dohodnute ani premyslene a zuri tam boj - o prachy.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V Bratislave a Kosiciach ludia protestovali proti Ficovej vlade /a este asi aj budu/, nieco sa narozpravalo, nieco sa nakricalo, niekto stal na tribune a tak.. Vysledok? Paska -jeden z najvyssich ustavnych cinitelov je formalne mimo hru. Zmajkovicova klesla v hierarchii a zatial je to asi tak vsetko. Musim sa priznat, ze ma trochu odradza, trebars aj v duchu sa ucastnit niecoho, co organizuju Hlina, Lipsic, Matovic a Sulik ale dobre, svojim sposobom to splnilo ucel. Ludia maju pravo stat na namesti a protestovat a asi je do istej miery prijatelne, ze si na tom niekto dobija kredit. Hej, aj nejake transparenty o priamej demokracii som na videach videl /na to som alergicky/, ale nie o tom som chcel.

 

Precital som si na Mezenskej profile Helenkou zdielany status
 

https://www.facebook.com/helenamezenska.sk/posts/388135008015489

 

kde sa pise, ze Fica chce odvolat NWO, lebo zabranil rozpinaniu NATO a ze mame podporit "zotrvanie Fica ako premiera tejto krajiny aj vo svojich modlitbach" ak nechceme tretiu svetovu. Ak ho zdielala,predpokladam, ze s nim suhlasi. Nato este v diskusii pise, ze korupcia je iba zamienkou na protesty a vyzyva ludi, aby sa nenechali zmanipulovat. Neskor dala este toto:
 

https://www.facebook.com/helenamezenska.sk/posts/392770597551930?fref=nf&pnref=story

 

Na konspiracnom mainstreame Zem&Vek je clanok, ktory tomu dava hned visegradsky /alebo ak velmi chceme aj globalny/ rozmer, varuje pred slovenskym majdanom, dava rovnatka k protestom v Madarsku, Cechach a na Slovensku a za vsetkym vidi spolocneho menovatela (***). Nemozem ho tu nalinkovat, pretoze im momentalne nejde web /to asi tiez NWO/. Medzi tym vyslo na ceskych konspiracnych weboch za lopatu clankov o tom, ako a kym boli ludia na Vaclavaku s cervenymi kartami zmanipulovani.

 

Pointa toho celeho je asi taka, ze okolo nas existuje skupina ludi, ktorym zda sa nevadia Zemanove hulvatstva, arogancia, klamstva a opilecke excesy, postupna demontaz demokracie v Madarsku Orbanom a rozkradanie statu Ficovou klikou.Staci im, ak sa dokazu identifikovat s jedinym ich nazorom /v tomto pripade na Putinovu politku/ a budu ich branit, modlit sa, vymyslat a sirit teorie, kto vsetko a preco im chce zle. Ako som pisal na zaciatku, dokazem pochopit ak niekomu vadi Lipsic, Sulik a Matovic s Hlinom na tribune a z toho dovodu zachova k protestom sice vlazny, ale suhlasny postoj. Dokazem tiez pochopit zaryteho Smeraka, ktory bude za kazdu cenu obhajovat svojich, aj keby neviem co, lebo takto to tu chodi. Nedokazem vsak pochopit ludi, ktori este nedavno na gorily na facebooku chystali kandelabre a dnes sa potia pri nazorovych saltach, aby odovodnili svoju ..no ako to nazvat.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

............ Dokazem tiez pochopit zaryteho Smeraka, ktory bude za kazdu cenu obhajovat svojich, aj keby neviem co, lebo takto to tu chodi. Nedokazem vsak pochopit ludi, ktori este nedavno na gorily na facebooku chystali kandelabre a dnes sa potia pri nazorovych saltach, aby odovodnili svoju ..no ako to nazvat.

 

..........vstup do analneho otvoru. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico prvykrat hovoril o svojej demisii

 

http://www.sme.sk/c/7524907/fico-nejasne-spomenul-demisiu-ak-budu-pokracovat-protesty.html
 

 "Skúste dnes hodiť do nejakej strany, ktorá nie je hodnotovo vybavená, nejakú hodnotovú otázku a pozabíjajú sa," dodal s tým, že len stabilné politické strany sú schopné posunúť krajinu ďalej."

 

-Fico ma v tomto nepochybne pravdu, opozicia je predovsetkym opozicou navzajom voci sebe, nepodarenym a zda sa ze aj nedobrovolnym spolkom egoistickych blbeckov, co si nedovidia na koniec nosa. Druha vec je, ci ma Fico pravo vycitat inym stranam, ze nie su hodnotovo vybavene, lebo v roku 99, ked zakladal spolu so sponzormi Smer ako podnikatelsky subjekt, ktoremu k dokonalosti chyba uz iba a.s. na konci nazvu sa o toto pravo hodnotit dobrovolne pripravil. Nehovoriac o tom, ze od toho casu Smer "hodnotovo" kluckoval od nic nehovoriacej tretej cesty, cez nacionalny, socialny, konzervativny a liberalny populizmus k ucebnicovej forme oligarchickej demokracie. Hranol je ten posledny, co ma pravo vypravat o hodnotach.
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov