Skočiť na obsah

Sniper
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper

klamstva.gif

Odporúčané príspevky

Toto sa dialo vcera u nas...mali tam Smeristi akciu.

Nizsie su reakcie z facebooku...

 

Patrik Dnes som mal tú česť s p. Kaliňákom, ministrom vnútra. Keď som ho upozornil, že autá počas akcie Smeru v Smoleniciach stoja v zákaze vjazdu, kde policajti bežne pokutujú, tak sa mi s úsmevom poďakoval (a nič nespravil - možno poslal potichu autá bez povolenia preč). A na čísle 158 mi na 2 krát povedali, že posielajú hliadku. A to som mal medzitým telefonát, že čo sa to vlastne deje...

Lukáš to je des!!!

Simuška ach jaj no co s nimi?

Patrik To nie je des, to je Smer.

Lukáš :DDD tak by sa ta strana mala premenovat na DES :DDD

Simuška to skorej katastrofa ...

Patrik To už nechám na autoroch. :-)

Peter Tá strana by sa nemala premenovávať... tá strana by mala zaniknúť

Simuška dobreee =oD

Patrik Asi prvýkrát verejne vstupujem do politiky. Doteraz som nič priamo nekomentoval a to sa na mňa aj tak niektorí urážali, keď som hovoril o ľudských a kresťanských hodnotách . . .

Patrik A to som tam videl nad ihriskom policajné auto a keď som im povedal, že tam stoja autá v zákaze vjazdu, tak sa policajt tváril, že on o tom nič nevie...

Peter skorumpovaná banda

Patrik Je to na svedomí každého.

Peter nič v zlom, ale policajti mi dnes pripadajú ako vydierači, a nie ako strážcovia zákona

Martin Patrik, toto je standardna situacia ranneho kapitalizmu, ked sa volena politicka spicka a zbohatla smotanka citi ako feudalna oligarchia. Je to iritujuce a pre mnohych stale zastrasujuce, ale niet inej pomoci, ako co si spravil aj ty: proste sa ozvat, pripadne zdvihnut telefon a povedat na plnu hubu, ze kral je nahy. Naco sme inak strngali klucami...? A toto sa musi zacat diat v nasej spolocnosti standardne, tak ako sa ludia ozyvaju pri kazdej malickosti v Holandsku, Kanade a inych krajinach, kde mali stastie, ze im bolsevik a predtym kdekdo iny po generacie nedupal po prstoch a hlavach.

Patrik Ďakujem ti za podporu, Martin.

Zuzana no ono ten zákaz asi neplatí pre vy- VOL-ených, takže my sme tí normálni, či nie?

Patrik To netuším, na to by mal odpovedať minister vnútra.

Patrik Jeho sekretariát už dostal aj mail, tak si počkám na reakciu.

Zuzana možno skôr budeme dôchodcovia...

Patrik Nechám sa prekvapiť.

Monika Paťo, tak to daj potom vedieť, som strašne zvedavá, ako to okomentujú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi nie, pokial budu ludia ako Denisa, ktorym staci ohananie sa slovom 'socialnost'....naivna dovera.

http://volby.sme.sk/c/5383799/politika-ich-nezaujima-volia-smer.html

„Starý - známy Fico je nám sympatický pre sociálne cítenie. „Babka dokonca hovorí, že sa podobá na môjho manžela," hovorí s úsmevom Denisa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

snad Fica dobehne kostlivec, ktoreho vytiahol na SDKU, pricom zabudol, ze v skrini ma este aj brata :lol:

len aby nevyhlasil mobilizaciu proti Madarom, aby tento pruser prekryl este vacsim :)

 

aj Harabin exceloval pred EU, tusim, ze povodny scenar do volieb mal byt trochu iny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dark ak ma manzela co sa podoba na Fica, msi byt zufala :-))))

 

zatial sa Ficovi darilo zakryt jeho pruser a aj novinari naskakovali.

Tou mobilizaciou to veru zavana. Aj ked na chvilku zachranovali Slovensko a Kalinak sa mihol na obrazovke. Udivilo ma ze nie sam premier v gumakoch necerpal vodu z pivnic. Madari su asi vacsia hrozba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keby tusil ze ho pocasie zradi, zozal by teraz mozno vacsiu slavu. Rozdaval ale plnym priehrstim "od srdca". Ved ho tak vsetci pozname. Len ked v cislach hodili kolko dostali starostovia SMERu ako kolko ostatni, bol to silny nepomer. Hatlal cosi, ze je to zavadzajuca rec cisiel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes bude tlacovka, kde odhali, ze nielen Hanzel ma priame prepojenie na SDKU, ale aj pocasie ... cez KDH Obrázok

snad mu to hatlanie uz vydrzi az do volieb. Je to dobra sprava pre Slovensko.

Aj ked, aj toto maju asi na svedomi masmedia prepojene na SDKU, alebo prinajmensom neprajnici Slovenska a jeho prosperity

Zomrel najnižší dospelý Slovák, meral 109 centimetrov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ficovi sa vracajú všetky podpásovky. Tak ako vytiahol "podozrivé" financovanie SDKÚ, tak to isté spravil Hanzel jemu. To že Hanzel Fica nemusí je už dlhodobo známe. V Trenčíne to Hanzel dávnejšie dotiahol do takého štádia, že vyhodil pobočku Smeru z budovy ktorej je majiteľom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Reportéri SME videli viacero prípadov, keď štátna polícia nereagovala na neonacistov hádžucich vajcia, kamene a petardy so slzným plynom.

Inak povedane, robte si co chcete. Nieco nie je dobre v state tomto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Smer - sociálna demokracia berie na vedomie, že farizejské KDH sa prihlásilo k zlepencu antisociálnej a skorumpovanej SDKÚ-DS, protislovenskej SMK a strany Sloboda a Solidarita, ktorá podporuje legalizáciu marihuany a homosexuálne manželstvá.

Tato veta ma vcera velmi bavila.Len som bol zvedavy akymi privlastkami ocenia seba a svojich koalicnych partnerov.

"Smer-SD naopak vidí budúcnosť krajiny v silnej sociálnej a slovenskej vláde," informovala TASR hovorkyňa strany Katarína Kližanová Rýsová.

http://hnonline.sk/slovensko/c1-43774750-fico-berieme-na-vedomie-farizejsky-postoj-kdh

Tieto volby uz pre mna nemozu dopadnut zle. Tesim sa.

 

Este viac ma pobavila jedna veta z tohto odstavca.

 

Vido odmieta, že zrýchlené a neúplné informovanie súvisí s voľbami. „Jeden z dôvodov posunutia termínu spočíva v tom, že skúšame, ako čo najrýchlejšie dokážeme vôbec urobiť tlačovú konferenciu.“ Pripustil, že v štatistike môžu chýbať údaje. „Zopár takých prípadov by sa mohlo stať.“ Vido tiež potvrdil, že miera nezamestnanosti klesne. „Vyzerá to tak. Pozitívna správa by sa mala rýchlo šíriť.“

 

 

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/5390602/ustredie-prace-pred-volbami-skresli-cisla.html#ixzz0ovPQts8x

 

Nevedel som aka je dolezita tlacovka pre urady prace.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ajajajaaaaaaaaaaaaaaaaj

 

čo sa nám to 2 dni pred voľbami vynorilo?

 

„Budem teda hovoriť aj s inými ľuďmi bez toho, aby bolo treba za každú cenu hovoriť aj s nimi. Ja len môžem povedať, že som zabezpečil, a toto môžem povedať, dúfam, že to nikto nepočúva, zabezpečil som na tento rok 35, na budúci rok asi 40, plus teda ďalšie veci. Zabezpečil som ich, ako tie peniaze, vlastnou hlavou. Oficiálne prídu a budú normálne vykryté v strane. To, že sa pri tom motal Fedor, nemôže znamenať, že ma niekto bude držať za gule, to sa nesmie stať. Aj preto som urobil niektoré rozhodnutia vo vzťahu k týmto financiám. Som sa vymanil od Fedora a povedal som: Fedor, ja som dal do toho hlavu a nie ty si dal do toho hlavu, takže ja budem teraz o niektorých veciach rozhodovať. Napriek tomu si myslím, že musí vzniknúť nejaká paralelná finančná štruktúra, ktorá musí byť k dispozícii pre účely aj volebnej kampane a ďalších vecí."

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico je jeden arogantný hajzel a zato čo napáchal a spreneveril by už mal dávno sedieť v base...namiesto toho sa tu naďalej vyhráža...ale čo už, na Slovensku je to tak

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov