Skočiť na obsah

DC++


Sniper

Odporúčané príspevky

Používate na zdieľanie súborov DC++?

Akých klientov?

 

Dnes sa mi páčila táto hláška:

 

[18:45] <[OP]Largo> is kicking [uWH]Jon0190 because: share full shows idiot...this is the last time i warn you....next time it's a ban

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 23
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    12

  • Nokia

    6

  • cizy

    2

  • Einstein

    2

Top prispievatelia v tejto téme

CZDC++

lebo stronDC++ by behal divne...

poradil mi ho admin Woody, zdravííím

 

 

jasneeee že ho použíííííííívam, šak to je super možno trošku pomalšie, ale čo už...na mp3 stvorené, ale taham aj filmy, len treby byt trpezlivy...

 

ku &#33;&#33;warez&#33;&#33;om nemam nejako vytvoreny vztah, ja skorej warez fora :lol:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rekord som videl u jedneho typka na svedskom hube kde bol limit pre prihlasenie nazdielanych cez 500GB, on tam mal vyse 10TB, ale co som sa ho pytal tak to mal na diskovom poli :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Napadá mi jediné, že tvojmu providerovi sa nepáčilo že mu hlceš transfer, tak ti to prišktil (vlastná skúsenosť).

Druhá možnosť je, že si sa hrabal v setupe a niečo si si tam zle ponastavoval (vlastná skúsenosť).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Môže mi niekto vysvetliť čo za blbosť mi vypisuje DC++? (robí to aj Strong DC).

 

Could not open Target file: Systém nemôže nájsť zadaný súbor.

Stretol sa niekto s tým?

 

 

Ježiši už som na to prišiel :lol: Ja som odpojil sekundárny disk a zabudol som že tam mám zložku pre download súbory :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 7 mesiacmi...

DC++ používam len veľmi málo, včera som ho po dlhšej dobe zapol a akosi mi nechce nič vyhľadávať (ver. 0.706). Upgradol som na 0.707 a stále nič. Zadám napr. Madonna (predpokladám že to by mal mať a zdieľať takmer každý) a len hľadá a hľadá a nič nenájde. Sú to regulérne verzie DC++?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ešte keby som sa tak dozvedel čo tam treba nastaviť...

 

No takto, zistil som že funguje iba prvé vyhľadávanie. Dám si niečo vyhľadať a keď nenájde nič čo som chcel a idem hľadať niečo iné už mi nenájde nič :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja DC++ používam bez problémov dlhé roky, aj keď len občasne, ale najmä v poslednej dobe (keď pomaly po každom spustení ma upozorní na novú verziu) vyhľadáva toho žalostne málo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov