Skočiť na obsah

Extraliga - Dukla TN


Sniper

Odporúčané príspevky

Supler je nepriechodny pre Piovarciho,Gregor pre Svehlu,takze ak sa neudeju funkcionarske zmeny(co by bolo pre Duklu najprospesnejsie),tak vymenovanie tychto dvoch trenerov by bolo prekvapenim.Hossa je akcionarom,takze ak po nom nesiahne klub zo zahranicia(kto by tak mohol,nemam sajnu,ako je Hossa uznavany v zahranici),tak to bude asi on...Cosi sa suska o Sajbanovi,tazko povedat...Penzes s juniorkou drti vsetko co im pride do cesty a v buducom roku aspon minimalne traja musia byt a budu v zaklade muzov...Ine meno by bolo asi prekvapenim,ciernym konom(aspon pre mna nim bol uz po 10. hovorkovom kole) je Rudo Ulicny...Obnovenie dua Hossa-Ulicny z prvych rocnikov extraligy,hmmm...

 

A co hraci,dajte tipy aj na posily...Pavlas,Kontsek,Kral...uz menej Brano Janos,ale ten asi pride,o neho sme sa usilovali este ked bol v Slovane pod zmluvou,teraz uz tomu asi nic nebrani...a este niekoho do obrany,asi niekto zo Zvolena u nas skonci,ked uz mame take vrele vztahy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 154
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    46

  • Ignatius

    28

  • tomba

    25

  • tomassi

    16

Top prispievatelia v tejto téme

Nieco z hkdukla.sk:

Reprezentačný tréner Slovenska František Hossa odpovedal v pondelok na otázky čitateľov spravodajského portálu pravda.sk. Napriek tomu, že zväčša sa hovorilo o uplynulej olympiáde a nadchádzajúcich majstrovstvách sveta, prišli aj otázky týkajúce sa uplynulej sezóny Dukly Trenčín, kde je jedným z akcionárov.

 

“Najmä v závere súťaže mi situácia v Dukle vadila. Ako bývalý hráč a teraz akcionár mám rád plné hľadiská. Sám som nešťastný z toho, že výsledky neboli podľa predstáv. Veríme, že v budúcej sezóne sa to otočí k lepšiemu. Myslím si, že zásahy sa mali uskutočniť už počas základnej časti. Ide najmä o divácku verejnosť v Trenčíne. Defenzívny hokej sa ľudom nepáčil a preto nechodili. Trenčínu takýto štýl nie je blízky.“

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Ak sa Dukla vráti k útočnému hokeju tak to bude lepšie.

 

Som rád že sme mali dobrú obranu, jednu z najlepších v lige, ale ak chceme vyhrávať musíme útočiť. Bez toho to nepôjde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

No uvidíme, čoskoro začínajú prvé prípravné zápasy, som zvedavý, s čím naši prídu. Potom kto náhodou by ste šli pozrieť, dajte vedieť ako to vyzerá...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak Duklička načala prípravné zápasy výhrou v Žiline...

 

 

MsHK ŽILINA- DUKLA TRENČÍN 2:4 (1:0,0:2,1:2)

Góly: 14.Hreus (Krajči, Kusovský)- 1:0, 23.Barinka (Kóňa)- 1:1, 38.Melichárek (Kollár)- 1:2, 44.Búřil (Oravec, Zlocha)- 2:2, 44.Lezo (Kollár, Staněk)- 2:3, 58.Kóňa (Baláž)- 2:4

Rozhodoval Markovič, vylúčení 4:4 na 2 min. + Krajči (Žilina) na 10 min., využitie presiloviek 0:2

Zostava Dukly: Hála (41.Fumač)- Křetinský, P.Mikuš, Homer, Heš, Staněk, Urban, Volek- Melichárek, Lezo, Kollár- Baláž, Kóňa, Barinka- Sivák, Húževka, Poljaček- Lobotka, Sikorčin, Micka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Druhý prípravný zápas tiež vyhrali, aj keď až po nájazdoch...

 

HC ZNOJEMŠTÍ ORLI- DUKLA TRENČÍN 4:5 (2:1,0:2,2:1- 0:1) po samostatných nájazdoch

Góly: 8.Pucher (Růžička)- 1:0, 9.Urban (Sivák, Húževka)- 1:1, 12.Selingr (Erat)- 2:1, 21.Kollár- 2:2, 24.Barinka (Kóňa)- 2:3, 41.Čakajík- 3:3, 43.Kútny- 3:4, 59.Jareš (Čakajík)- 4:4, rozhodujúci nájazd Baláž- 4:5

Rozhodoval Skoupý, vylúčení 8:10 na 2 min., využitie presiloviek 2:0

Zostava DUKLY: Hála- Křetinský, P.Mikuš, Homer, Heš, Staněk, Urban, Liška, Ďurčo- Melichárek, Lezo, Kollár- Baláž, Kóňa, Barinka- Sivák, Húževka, Poljaček- Micka, Nemec, Kútny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ešte tri prípravné zápasy a začne nám liga. Ako sa vám pozdávajú doterajšie výsledky v príprave? Boli výhry, boli aj prehry, zapracovávali sa nové posily a nový tréner... Ja som videl len jeden zápas a v ňom som videl, že hra vyzerá oveľa lepšie, než pod Hovorkom, ale z jedného zápasu sa moc závery nedajú robiť. Videli ste niekto viac alebo máte nejaké info, ktoré by naznačilo, čo máme očakávať? V tom jednom zápase to inak konečne bola stará dobrá Dukla, hrajúca útočný hokej, dohrávajúca súboje často na hranici pravidiel /na to pozor, viacero zákrokov im prešlo len vďaka slabému rozhodcovi, inak mali byť potrestané; disciplína je dôležitá, zbytočné vylúčenia vyčerpávajú a dávajú súperom väčšie šance/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Njo,zopar zapasov som videl,z ostatnych mi bol podany report,takze...je to urcite lepsie ako minulu sezonu,Stavjana forsiruje aktivne napadanie uz pri zrode superovej akcie a dokonca som videl forceking pri oslabeni 3 na 4...druhou vecou je,ze takyto styl hry si vyzaduje hru do tela a skutocne zalezi na kvalite rozhodcu,ako to bude posudzovat...proti Ziline sme poslednu tretinu hrali v oslabeni o dvoch hracov takmer 5 minut...Stavjana sa tiez vyjadril,ze by to chcelo este jedneho strelca,takeho fakt killera,co da gol aj spoza brany,lebo zasa sa na gol nadrieme jak svina k 30minutovemu orgazmu...Co sa tyka hracov,dobre sa ukazuju Kretinsky - skvela strela od modrej,Barinka - asi najrychlejsi hrac ligy,ale na ukor stability,Balaz - v chalanovi je skryty potencial,naopak,sklamanim je Lezo a Huzevka...Neviem ci ste zaregistrovali pripravak s Prostejovom doma,tam polku zapasu hrali prve 2 patky a polku zapasu druhe dve patky a tam bolo krasne vidiet,kto ku koncu uz len prepletal nozickami...inac do konca zostvaju uz len 2 pripravaky,1.9. bude totiz namiesto Trinca superom Dukly vyber NHL a inych trencianskych odchovancov z europskych lig,tak moze byt dobra "podivana"...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov