Skočiť na obsah

Rok 2012 - koniec civilizácie?


Sniper

Odporúčané príspevky

to s tými Mayami nie je vôbec nijaká pravda, už to tu niekoľkokrát písané bolo, ale chudáci Mayovia to zo seba nezmyjú ... preto je to konšpirácia ... :byebye:

 

hm ... možno zmyjú, po roku 2012, keď sa zasa raz konšpirácie nepotvrdia :niee:

 

 

 

btw.

a keď sa alarmovi nesplnia prvé tri, tá posledná môže v pohode ... až potom príde jeho koniec sveta ! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrázok

 

keď kliknete na to zakrúžkované

objaví sa Vám v hranatých zátvorkách quote - citovanie

 

je to potom prehľadnejšie ako takto boltnuté

 

 

edit.

 

doplním :

kliknite pri príspevku na Multicitát a dolu na Pridať odpoveď.

 

vyberte , na čo konkrétne chcete odpovedať, a javí sa citované aj odkazom, odkiaľ bolo citované.

to je správny postup, aby nebolo treba hľadať, z ktorého príspevku čo pochádza.

vďaka.

g.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bolestivé vody sme tu načali, vráťme sa radšej k reálnym konšpiráciám ... rok 2012 :niee:

 

a musíme rýchlo, podviesť manželku hocikedy, podľa guráže, ale na rok 2012 sa nezadržateľne blíži :byebye:

 

Mayovia sa nedajú, Nostradamus je priveľmi tajomný, rok 2012 najnovšie zviezli na jednu chuderku zo Sybíl ...

hrozné toto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hrozné toto:

zaujalo ma slovo Hospodin. Od kedy je Hospodin Hospodinom?

Nohavice ženy nosia už dlho a nič...Myslím si, že ak bude koniec sveta, ani si neškrteme, bude to náhle napr. výbuch supernovi, zatúlaná čierna diera.. a nie pomalá devastácia.Najlepšie proroctvá sú tie, ktoré dokážeme aplikovať na svet 1000 rokov a tým dávame možnosť vzniku zaručených koncov sveta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 milionov obeti nie je nijaky koniec civiliziacie, je nas uz okolo 7 miliard. To by bolo menej ako jeden a pol promine ludstva...

 

A civilizacia mayov vazne zanikla. Definitivne. Inac by sme mohli tvrdit, ze dinosauri prezivaju, pretoze mame ich kosti v muzeach. A pretoze kura co som mal v piatok na obed je ako vtak potomkom dinosaurov. Proste pri svojej "jasnozrivosti" nepredpovedali zanik tej civilizacie, ktora sa ich bytostne dotykala.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hrozné toto:

zaujalo ma slovo Hospodin. Od kedy je Hospodin Hospodinom?

Nohavice ženy nosia už dlho a nič...Myslím si, že ak bude koniec sveta, ani si neškrteme, bude to náhle napr. výbuch supernovi,

 

Mna zaujalo skor to o tych gatach....odkial to mohla vediet, ze germani obohatia svetovu modu? Ten koniec sveta, ale bude urcite pomaly, bo "zivy budu zavidiet mrtvym", tak sa neutesuj :blink:

 

 

10 milionov obeti nie je nijaky koniec civiliziacie, je nas uz okolo 7 miliard. To by bolo menej ako jeden a pol promine ludstva...

 

Kto ho vie, mozno o par desatroci nas ozaj bude len 10 milionov a potom az nastane ten avizovany koniec, alebo sa zmylila o par nul :) Urcite % omylu je pripustne vsade...ci nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dovtedy nás bude na preťažkanej Zemi nejakých 10 miliárd, ten úbytok si nikto ani nevšimne, zapadne vo večerných správach :blink:

 

nerada sa citujem, ale už som o tom písala vyššie :)

 

čo bude o pár desaťročí ...

Kto ho vie, mozno o par desatroci nas ozaj bude len 10 milionov a potom az nastane ten avizovany koniec, alebo sa zmylila o par nul ;) Urcite % omylu je pripustne vsade...ci nie?

 

keď je to určité percento omylu nejakých 90 %, to už nie je omyl, to je preklep ;)

 

okrem toho ... keď už nás bude v deň D len 10 miliónov, kataklizma zrejme nastala už predtým, takže koniec sveta už bol, tých 10 miliónov je len zanedbateľný percentuálny omyl, ktorý nepodľahol predpovedaným koncom sveta ... hm ? ;) ;)

 

do roku 2012 to zrejme aj tak nebude, to je už len rok ;)

 

 

btw.

k samotným proroctvám a prorokom každého druhu je téma tu, pekne rozpísané, proroci predstavení aj s proroctvami :

Proroctvá & Proroci

;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď je to určité percento omylu nejakých 90 %, to už nie je omyl, to je preklep :blink:

do roku 2012 to zrejme aj tak nebude, to je už len rok :)

btw.

k samotným proroctvám a prorokom každého druhu je téma tu, pekne rozpísané, proroci predstavení aj s proroctvami :

Proroctvá & Proroci

;)

 

A mozno to cislo je zamerne...kvoli davovej psychoze ;) Podla teba rok 2012 nie je realny....kde beries ten optimizmus? ;)

PS. Nemyl si proroka s vesticou. Kazde slovo ma svoj vyznam.....a velice odlisny.

 

 

na končiacom PF fóre niekto trefne poznamenal " a ja triedim plasty ;) "

 

 

Kazdy sa musi nejako zivit....alebo som to nepochpil? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z tej alarmovej odpovede, resp. citácie, a tvojej reakcie mi pripadá, že si to nepochopil :blink:

 

kto to pôvodne písal aj s tým búchaním do hlavy ... je to dokonalá recesia :)

 

 

Nemyl si proroka s vesticou. Kazde slovo ma svoj vyznam.....a velice odlisny.

medzi prorokmi a veštcami nie je až taký veľký rozdiel, nakoniec aj slávne Sybily boli veštice ...

ale pre poriadok sú témy o osobných veštbách a Prorokoch rozdelené aj na tomto fóre ...

 

v tejto kategórii : Paranormálne javy

nájdeš témy o prorokoch, o veštení, o tom, či by sme si dali veštiť ... odporúčam prezrieť, tam tie nuansy sú popísané, rozpísané, rozdelené, aj osobné skúsenosti s veštcami ... ;)

 

 

Podla teba rok 2012 nie je realny....kde beries ten optimizmus?

no o tom, že celkový koniec sveta na rok 2012 dementujú už veľmi vehementne a tvrdo sami potomkovia Mayov, ktorým sa tie proroctvá chudákom pripísali, sme tu už písali, a veľa krát ;)

 

to ešte neznamená ovšem, že nám nepadne na hlavu obloha ... ale vieme proti tomu niečo za ten rok spraviť ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z tej alarmovej odpovede, resp. citácie, a tvojej reakcie mi pripadá, že si to nepochopil :blink:

kto to pôvodne písal aj s tým búchaním do hlavy ... je to dokonalá recesia :)

medzi prorokmi a veštcami nie je až taký veľký rozdiel, nakoniec aj slávne Sybily boli veštice ...

ale pre poriadok sú témy o osobných veštbách a Prorokoch rozdelené aj na tomto fóre ...

v tejto kategórii : Paranormálne javy

nájdeš témy o prorokoch, o veštení, o tom, či by sme si dali veštiť ... odporúčam prezrieť, tam tie nuansy sú popísané, rozpísané, rozdelené, aj osobné skúsenosti s veštcami ... ;)

to ešte neznamená ovšem, že nám nepadne na hlavu obloha ... ale vieme proti tomu niečo za ten rok spraviť ?

 

Tu recesiu som ozaj asi nepochopil...nevadi. No k tym prorokom a vestcom si skus nieco najst lebo tam nie je zadna podobnost (vyznamova), ale podla mojich informacii, je prorok = nieco ako "hovorca" a vestec = jedinec (mozno) "obdareny" niecim....neviem cim ;). V tych temach co si mi ponukla nie je nic na vysvetlenie a ani sa to nikde nerozobera.

 

Nasim "nepriatelom" nie je obloha, ale skor naopak....uvidime dokedy vydrzi vzdorovat ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len maly detail, aby sme nestratili perspektivu - predpovede konca sveta su v zidovsko-krestanskom svete bezne. Hlavne v tom krestanskom. Budhisti, hinduisti, moslimovia, animisti - ti vsetci na to kaslu a vo svete ziju, namiesto toho, aby sa pripravovali takto ostentativne na jeho zanik. 2012 nie je nic extra, len dalsia predpoved presne taka ista, ako tie predosle.

Pre porovnanie...

 

prvy apokalypticky zoznam

 

druhy apokalypticky zoznam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Budhisti, hinduisti, moslimovia, animisti - ti vsetci na to kaslu a vo svete ziju, namiesto toho, aby sa pripravovali takto ostentativne na jeho zanik

Celkom by som nesuhlasil. V Islame je viera v sudny den jednym zo zakladnych clankov viery.

 

15 v ten den nezvratná dopadne.

16 a nebe se rozpoltí a bude zející toho dne

17 a stát budou andělé na krajích jeho; v ten den osm jich nad sebou ponese trůn Pána tvého.

18 V ten den předvedeni budete a nezůstane u vás skryto nic tajného.

– Svatý Korán, Súry 69,15-18

Tvrdit, ze muslimovia kaslu na nieco a vo svete ziju, je dokonca v rozpore so zakladnym principom vycviku samovrazednych asasinov, ktori su ochotni umriet pri utoku, lebo si tym vysluzia vacsie zasluhy v posmrtnom zivote.

Budhisti a hinduisti s koncom sveta rataju, dokonca vedia presnu dobu trvania sveta, s jednym rozdielom, ze casovy horizont je stanoveny na cca 8,6 miliard rokov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Celkom by som nesuhlasil. V Islame je viera v sudny den jednym zo zakladnych clankov viery.

 

A dokonca sa podobá kresťanskej a židovskej.

 

 

Práve posledné udalosti v arabskom svete a najmä v Egypte, keď je možné, že "studený mier" s Izraelom skončí, naznačujú, že by sa mohlo niečo významné diať. Nakoniec, sa hovorí, že 'koniec sveta' nastane bojmi o Izrael.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Celkom by som nesuhlasil. V Islame je viera v sudny den jednym zo zakladnych clankov viery.

No a? :blink:

Som nepisal o clankoch viery, ale o haraseni. O "sektach sudneho dna", o spominani konca sveta aj vramci mainstreamu, o naznakoch a nejakej obecnej viere typu "nieco na tom moze byt" aj medzi obycajnymi ludmi. Nie kde sa niekto obetuje kvoli politickym cielom, ale ked niekto spacha dobrovolnu samovrazdu seba a svojich deti. Kolko mame takychto pripadov mimo krestansky svet? Asi ich vela nebude... Je to "nasa" uchylka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som nepisal o clankoch viery, ale o haraseni. O "sektach sudneho dna", o spominani konca sveta aj vramci mainstreamu, o naznakoch a nejakej obecnej viere typu "nieco na tom moze byt" aj medzi obycajnymi ludmi.

...

Nie kde sa niekto obetuje kvoli politickym cielom, ale ked niekto spacha dobrovolnu samovrazdu seba a svojich deti. Kolko mame takychto pripadov mimo krestansky svet? Asi ich vela nebude... Je to "nasa" uchylka

Nemyslim, skor to bude sposobene nedostatkom informacii, alebo "zlievanim" predstav o islame a inych nabozenstvach do niecoho uniformneho a jednoliateho.

Om Sinrikjo krestanska nebola ani zdaleka.

 

Ostatne pisal si o tom, ze okrem krestanov vsetcia ostatni na to kaslu :blink:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No jo, napisal som ze vsetci na to kaslu a potom ze ich vela nebolo - cize odporujem sam sebe :blink:

 

Ale fajn, takze mame Om Sinrikjo ako jednu z nekrestanskeho prostredia. Mozeme v nekrestanskom prostredi vysledovat porovnatelne mnozstvo apokalyptickych predpovedi, siekt, hnuti a pod.?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

k roku 2012:

 

koniec sveta 2012

 

jedna stránka, ktorá sa zoberá len zánikom sveta roku 2012, z každého zdroja trocha a z x strán prežuté, texty, videá, proroctvá a veštby aké si kto len praje, nové so starým, starí Mayovia v spojení s New Age, Sybila /jedna!/, ktorá bola kráľovnou zo Sáby, už je tam aj duch - jazdec Apoklaypsy z Egypta ! stačí si vybrať ... a Mayovia sa môžu aj rozkrájať :blink:

 

ale pozor, toľko nezmyslov a gramatických a pravopisných chýb, opatrne, aby to nikomu nesadlo na žalúdok ! :)

koza keby tú kopu zeleniny zbaštila, zduje ju a prekotí ... ;)

 

na ochutnávku pre fajnšmekrov :

Veštica Sybila, kráľovná zo Sáby žila v období asi okolo roku 920 pred našim letopočtom. Bola známa presnými a zaujimavými predpoveďami. Predpovedala príchod nebeského kráľa. O dôverihodnoti jej predpovedí nie sú pochybnosti, mnohé sa naplnili do posledného slova.

...

Ďalším varovaním pred týmto dňom je vzácne ladenie pozícií Zeme, Slnka a stredom Mliečnej cesty. Podľa Mayskej viery to znamená prechod jedného sveta do druhého a vznik tzv. Nového veku (New Age). Behom tejto doby môžu obyvatelia Zeme prejsť fyzickou alebo duchovnou transformáciou skôr, než apokalypsou.

 

 

;)

/ musela som si požičať lopatovho obľúbeného smajlíka, dík lopata ;) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale fajn, takze mame Om Sinrikjo ako jednu z nekrestanskeho prostredia. Mozeme v nekrestanskom prostredi vysledovat porovnatelne mnozstvo apokalyptickych predpovedi, siekt, hnuti a pod.?

Om Sinrikjo mame len vdaka tomu, ze vyrobili tak velky pruser. Predpokladam, aj ked to overene nemam, ze by sme v Azii, Afrike, nasli nielen porovnatelny, ale aj mozno vacsi pocet takychto uletov. Jednoducho sa len nedostali do spravodajstva.

 

Ostatne, rozne hviezdne, kometarne a ufosekty sa vytvaraju bez ohladu na vierovyznanie. Medzi nimi sa najdu aj apokalypticke odnoze.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

koniec sveta sa odkladá, zatiaľ o 104 rokov

máme odklad do roku 2116.

 

správa síce nie je úplne nová, dnes ju ale vytiahli niektoré televízie znovu na svetlo sveta ako prepočty bratov Bohmovcov ... a chyba výpočtov nastala vraj pri prevode mayského kalendára do gregoriánskeho

chudáci Mayovia nemajú ešte vyhraté, ale odklad už dostali ...

 

... že mayský kalendár neskončí 21.12.2012. Aldana spochybňuje Launsburyho prácu – nevie však povedať, ktorý systém prepočítania mayského kalendára do gregoriánskeho je správny a či je aspoň jeden z tých, ktoré sú všeobecne známe.

 

v článku http://www.aktuality.sk/clanok/174601/koniec-sveta-odlozeny/

je desať prepočtov, len mayského kalendára, a podľa troch sme tu už dávno nemali byť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov