Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

nikdy som sa nepozastavoval nad tym co kto nosi, ako vyzera. urcite, existuju nejake spolocenske konvencie ktore by sa mali v urcitych situaciach tolerovat ale odhliadnuc o nich je mi tri ci niekto beha po meste v plynovej maske so zelenymi vlasmi a v plutvach. ak sa mu to paci a citi sa v tom dobre preco nie? mne tym predsa nijako neublizuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v práci je to trochu iné, a hlavne v takejto práci ... vlastne na mňa pôsobí tak, že sa pri nej obliekam do čierneho a líčim sa čo nejnenápadnejšie, beztak to zvyčajne robím, ale tu to ešte aj zdôrazňujem ...

vlastne nielen ja, ... a je trochu zábavné v serióznej inštitúcii sledovať, ako sa chlapi, klienti vyhýbajú pohľadu na určité miesta, aby neboli podozrievaní, že sa im nevyhýbajú

zelené plutvy ani pánske sukne na ulici mi nevadia, pozriem si, to áno, lebo sú nápadné, a majiteľ si ich zrejme s tým cieľom obliekol, aby bol nápadný, ale nevadia mi, dokonca keď sa nad tým niekto pozastaví, obraňujem to, je to každého vec, ale nemusí sa mi to vždy páčiť

okrem toho, neobliekame sa len pre seba, trochu aj pre tých druhých ... alebo naopak ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak sa obliekam aj ja, ja si z veľkej časti sama šijem to, v čom sa dobre cítim, mám svoj štýl, len môj a de facto mi je móda ukradnutá, prispôsobujem sa jej len mierne  :)
ale zásadne nenosím zelené plutvy, ale vždy čiernu obuv ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm. pre mňa čierne botičky, šľapky, sandálky, lodičky, nízke, vysoké, všetko jedno, len čierne ... mimochodom sa hodia ku všetkému, teda pre mňa, čo sa o zelených plutvách veľmi povedať nedá : )

 

 

vlastne som chcela povedať jednu vec ... "obdivujem" svojím spôsobom ľudí, ktorí majú pomaly na každý deň v roku iné oblečenie, nikdy som nedokázala mať veľa vecí, z bižutérie som chorá, to množstvo zladených doplnkov vrátane posledného náramku a obuvy a ozdoby do vlasov a tieňov a rúžov by ma priviedlo do zúfalstva, ona sa v tom cíti dobre, u mňa by to bol trest, ale všetci sme nejakí ... ako sa oblieka na ulici, je jej vec, trochu je to problém v práci. nie trochu, dosť. a vedia to aj jej nadriadení, ale zatiaľ s tým nehnú.

písala som už kdesi, že keď si na ňu človek zvykne, pristane jej to, len to nie je vhodné do práce. občas premýšľam nad tým, že pred pár rokmi sme nosili také trochu jednotné oblečenie, ja som v tom trpela ako pes, lebo som chorá z blúzok z umeliny, bolo to úplne mimo môjho štýlu, mojich materiálov, tak ako musela trpieť ona, to sa jej asi najbližšie spýtam : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čierna je čierna ... teraz myslím našuchorené čierne vlasy ... včera na trhu vo výpredaji mali kopu takých širokých lesklých blbostí do vlasov, aké pani I. rada nosí, zlaté, strieborné, neonkovozelené, kvetinové, kovové sponky vykladané kameňmi ... šibalo mi, tak som ich skúšala doradu ... ee, nebolo to ono :lol:

asi to nie je súdené každému : )

 

najlepšie na tom bolo, že jedno malé dievčatko s pusou od čokolády na mňa pozeralo s otvorenou pusou, čo stváram :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale odhliadnuc o nich je mi tri ci niekto beha po meste v plynovej maske so zelenymi vlasmi a v plutvach. ak sa mu to paci a citi sa v tom dobre preco nie? mne tym predsa nijako neublizuje.

Áno, chápem, čo chceš povedať a do istej miery súhlasím. Do istej miery, pretože aj tá má svoje hranice. Nemám nič proti nápadnému zjavu, pravdaže, každý nech nosí to, čo mu podľa jeho mienky pristane a v čom sa cíti príjemne. Ale prosím, nech tam cítiť aspoň trochu estetiky. :lol:

 

Už pomerne dlho sa mi darí na ulici stretávať ženy, ktoré to so svojím nápadným vzhľadom preháňajú. Nie, problém nespočíva v plynovej maske alebo v zelených plutvách, to by mi vôbec nevadilo. Problémom sú skôr mladé ženy, ktoré si napriek svojej vysokej telesnej hmotnosti hodia na seba vypasované rifle alebo krátku sukňu a výsledkom je, že im brucho prevísa cez gate. Nadôvažok to rady ukazujú.

Nerozumiem, nebudem rozumieť, nechcem rozumieť. :)

Na druhej strane mi je jasné, že sa to niektorým mužom môže páčiť, ale ja nie som Rubens a niekedy je toho za jeden deň priveľa.

 

Preto vravím, že ten obrázok, ktorý sem postol Axel, nie je v rámci mojej tolerancie nápaditého vzhľadu. Chýba mi tam estetika. Jedna vec je byť nápadný, druhá vec je stať sa dobrovoľným strašiakom. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Problémom sú skôr mladé ženy, ktoré si napriek svojej vysokej telesnej hmotnosti hodia na seba vypasované rifle alebo krátku sukňu a výsledkom je, že im brucho prevísa cez gate. Nadôvažok to rady ukazujú.

jasne že rady ukazujú... jooj ľudia, ale jak také sebavedomie uľahčuje život - načo stráviť pol dňa behaním po obchodoch, aby som našla rifle, ktoré sa mi páčia, v ktorých sa dobre cítim, a ktoré mi ešte aj sedia...namiesto toho sa narvem do prvých čo vidím a ide sa do mesta, kukajte na mňa :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tento týždeň som zastupovala na starom známom mieste, že som se včera celý večer a vlastne aj dnes liečila z kriku a rečí, keď včera pokračovala v hádke s imaginárnym manželom, ktorý začal skoro ráno, manžel tam samozrejme nebol, ale bola som tam len ja ... vážne týždeň stačí

 

mali sme tmavohnedý deň, tyrkysovomodrý deň, bordovočervený deň a ružový deň ... ten ružový stál za to, a hnedá jej vôbec nepristane ...

 

prišla som na to, že čím je viac psychicky rozhodená, tým viac je nápadná, franforce, náramky, výstrihy, prstene, náhrdelníkov veľkých ako spiežovce celý rad, čím viac ozdôb, tým viac sebavedomia ... je to druh liečby, len rečí by mohlo by byť trochu menej ... trošičku ... lebo výsledok je ten, že sa musím liečiť ja :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Snažím sa byť nenápadnou a chodím skoro zásadne v čiernom...čo býva na mne občas nápadné ,sú naušnice... :) nosím zväčša kruhy,tymi som hodne typická,mám ich roznych veľkostí..tiež milujem výstrihy...nejak od puberty patria ku mne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aikaterine, ty vieš teda napínať ... mno ale ako nápadne ? :lol:

aj fotka by bodla :)

 

 

potom prípadne popíšem najnovšiu pracovnú kreáciu mojej slávnej kolegyne, ktorá ma minulý týždeň dostala ... to bolo něco ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mala "pár" kíl navyše, obtiahnuté, maximálne obtiahnuté biele nohavice, od kolien dole rozširované a krikľavo zelený krátky kabátik. /zapnutý/

úžasná frizúra, zrejme pokus o blond, ale vyšla z toho divná žltá, korienky samozrejme odrastené, tmavé.. a zmaľovaná jak sa patrí.

prečo sa niektorí ľudia nesprávajú primerane svojmu veku??

 

 

game čo tá tvoja kolegyňa teraz predviedla :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už len čakám kedy začnete pýtať fotky :)

 

dnes som videla jednu pani v zrelom veku oblečenú veľmi... ehm... povedzme "nápadne" :)

No ked inak nedas, tak sem nejaku postni ;) :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prečo sa niektorí ľudia nesprávajú primerane svojmu veku??

pretože ... občas prijať, a niektorí ľudia majú skutočne občas problémy prijať, že ten vek akosi uteká ...

problém je vlastne v tom, že ... kdesi to písal tuším južan, nech ľudia majú na sebe vonku na ulici čo chcú, keď sa v tom cíti dobre, aj zelené plutvy... len zelené plutvy ináč pristanú dvadsaťročnej a ináč päťdesiatročnej, a keď je výroba farby na vlasoch vlastnoručná, výsledok pri nedostatku sebakritiky môže byť hrozný ... a ináč pristanú dvadsaťročnej 50 kilovej bedrové nohavice ako dvadsaťročnej 90 kilovej ...

takže to nie je len o veku ... skutočne si ľudia môžu obliecť čo len chcú ... žiadna koža, irokéz, dlhá krátka sukňa, výstrih, pánska sukňa, účes s plachcetnicou neprekáža, keď chcú byť nápadní, nech sú, len aj v tej nápadnosti by mal byť kus estetickosti a vkusu ... lebo potom riskujú, že o nich budeme tu písať : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no nepovedala ... ináč to bol okrem bohatých výstrihov celkom triezvy týždeň, nie každá unicolor kreácia sa jej hodí, len preto, že je unicolor ... pasujú jej svieže pastelové jasné farby vrátane žltej, oranžovej, šedozelenej, zlatej, tyrkysovej, ružovej, to sú jej farby , tmavé okrem čiernej vôbec ...
takže ďalší ružový deň ... :

 

ružový pulóvrik do pása, okolo výstrihu a okolo brucha akési z vlastnej vlny strapce, s mierne lesklými gučami vlny, široká ružová čelenka, ružové lesklé tiene a mascara na hrubo, ružový rúž, ružové nechty, ružové pero, ružové / pekné / semišové lodičky, ružová kabelka, ružová nákupná taška, ružová jesenná bundička, nohavice trištvrťové, šedobežové, nie úplne do pásu, medzi nohavicami a pulóvrom bolo vidno tielko a pútka od nohaviíc na zavesenie, dlhé zlaté náušnice, štyri hrubšie zlaté retiazky, ružovo - ružovo - biele veľké korále, ružovo ružové veľké kamene ako náramok, zlatá retiazka ako náramok, zlaté hodinky, na každom prste dva zlaté prstene a dlhší náhrdelník strieborná imitácia - hrubšia strieborná retiazka s niekoľkými v priemere asi päťcentimetrovými guľami

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov