Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

mám jednu kolegyňu, ktorá presne ilustruje to, čo touto témou myslím ... nie extravaganciu s farebnými irokézmi na hlavách, alebo gotiku nosenú cez deň do práce v úrade, či hociktorý z práve módnych štýlov nosených teenagermi : )


pekná žena, nad päťdesiat, milujúca zlato a farby : nápadná, ovešaná zlatom, tak sa oblieka vždy ... na každom prste dva obrovské prstene, obrovské zlaté náušnice, niekoľko zlatých retiazok, tričko lemované zlatom, zlatý hrubý opasok, na topánkach zlatavé ozdoby, a dlhé brčavé našuchorené na čierno ofarbené vlasy ... vlasy zopnuté nápadnou zlatou kvetinou, a korále ... obrovský náhrdelník a náramok z farebného skla, náhrdelník niekoľko radov, gule priemeru štyri päť centi , k tomuto oblečeniu zlaté kombinované so svetlou šedozelenou a náramok z rovnako sfarbených obrovských mierne vypuklých kameňov ... zlatožltý rúž, jagavé zelenkavé očné tiene pod očami aj nad očami ... zladená od hlavy k pätám

ďalší deň :
ružový chlpatý svetrík, z ktorého viseli všelijaké ozdobné chlpaté franforce, obrovský výstrih, brucho holé, ružové boty, ružová obrovská čelenka meniaca farby vo vlasoch, ešte viac prsteňov, obrovské ružovo biele korále, ružová vetrovka, ružové lesklé tiene nad očami a pod očami, ružový rúž ... ružová kabelka, ružové pero na písanie

nasledoval deň terakota - tehlovo červeno hnedý ... všetky detaily znovu zladené do týchto farieb : )
obrovské náhrdelníky a náramky zladené do príslušných farieb sú proste vždy, akékoľvek franforce, ozdôbky, neklasické strihy, stuhy sú aspoň na kúsku oblečenia vždy ...

všetko to dokopy doplňuje osobnosť, ale prvý pohľad odhaľuje jednoducho nápadný zjav, ale vždy dokonale zladený vrátane posledného detailu ...


čo je podľa vás nápadné ? obliekate sa nápadne, poznáte niekoho podobne nápadného, niekoho milujúceho farby a detaily ? čo je na ňom nápadné ? požívate, nosíte aspoň nápadné detaily ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

kedysi som excelovala bižutériou - náušnicami, čím dlhšie a zložitejšie, tým lepšie

 

 

a ked som chodila na akcie, mala som nespočetné množstvo koženných a gorálkových náramkov, kožennú upletenú čelenku, indiánsku bundu ( ktorú nosím doteraz a zrejme budem do 80-tky )...ale to možno ani nebolo také nápadné...

 

momentálne je na mne strašne nápadné, ak sa vôbec namaľujem...to je cca 2-3x do roka, jednoducho líčenie a make up pokladám za stratu času, ale na druhých ženách je to pekné...

 

myslím, že osobne som radšej nenápadná, obľubujem farby zeme, hnedú, zelenú, kaki...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

priatel je napadny dost...ale tak neumyselne, hoci niekedy sa zu toho celkom vytesuje

 

ma vyholenu hlavu ( plesatenie :lol:) a vzadu z kuska vlasov bud copik alebo vrkociky

 

ale vyzera to fajn :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

snažím sa byť nenápadná a ak svietim, tak iba preto, že ľudia okolo mňa sú celí v čiernom a ja práve vtedy nie...

 

mojej matke sa veľmi nepáčili moje náramky, také tie z bavlniek, niekedy som mala na ruke aj nejaké iné, ale väčšinou tieto, a keď som ich mala až po lakeť, bola som spokojná...

 

vlasové kreácie... hm... nosila som červené vlasy v lete... a raz som si do vlasov dala množstvo zelených bavlniek...

a môj účes, ktorý vyzeral akoby som mala na hlave svätožiaru... no, ten bol nápadný...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

páči sa mi keď má niekto svojský nápadný zjav, mňa to tiež trochu ťahá k extravagancii, ale prejavuje sa to, len málokedy - vstanem, dostanem záchvat strašne sa doriadiť - tzn, nahádzať na seba naraz všetky obľúbené kusy :lol:

ale už asi starnem, keď som mala 15-18 a prechádzala som obdobím prudkého nadšenia punkom bolo to asi najvýraznejšie, nadšenie teď síce pretrváva, ale už sa tak neprejavuje na zovňajšku, hlavne preto, že skoro všetky vybíjané haluze, ostne a podobné moje obľúbené slabosti mi nevydržali dlho-všetko stratím v rekordne krátkej dobe...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ružový chlpatý svetrík, z ktorého viseli všelijaké ozdobné chlpaté franforce, obrovský výstrih, brucho holé, ružové boty, ružová obrovská čelenka meniaca farby vo vlasoch, ešte viac prsteňov, obrovské ružovo biele korále, ružová vetrovka, ružové lesklé tiene nad očami a pod očami, ružový rúž ... ružová kabelka, ružové pero na písanie

Znie to neuveritelne gycovo ... myslim, ze kolegyni sebavedomie nechyba :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

znie to hrozne, na prvý pohľad to všetko vyzerá hrozne, na druhý pohľad si prezriem celok, na tretí si človek začne všímať detaily a na štvrtý si povie, že jej to vlastne takto pristane ... a koniec koncov nosí to ona :lol: áno, kusisko sebavedomia v tom je ... obrovský :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Krása je aj v roznorodosti a keby sme boli všetci "uniformovaní" - to by bolo ozaj o ničom. A aj tak dve ženy si neželajú byť vzhľadovo rovnaké. A pokiaľ nemá tie zvyklosti, ktoré bývajú u menšiny s takými strakatými úbormi - prečo nie ? Aj Beatles zahájili niečo velmi pekného v kultúre a vo vzťahoch medzi ľuďmi. A sme im za to všetci vďační a vieme pochopiť aj vterajšie výstrelky. Pokiaľ sú v medziach tolerancie ku druhým. Bez násilia. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Šaaaak keď na to má, nech chodí nápadnejšie oblečená a keď je v tom aj dobrý vkus, šmrnc a ako celok harmonizuje, prečo nie? A keď 50-níčka môže odhaliť aj pekné, pevné bruško, klobúk dole (to niektoré mladé buchty by mali byť sebakritickejšie).

Chlap by mal byť asi striedmejší a nedávať ani svoje možnosti okázalo na javo. Slušné hodinky, pero, manžetové gombíky to áno, ale reťaze a prstene sú len pre dilinov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chlap by mal byť asi striedmejší a nedávať ani svoje možnosti okázalo na javo. Slušné hodinky, pero, manžetové gombíky to áno, ale reťaze a prstene sú len pre dilinov.

Ale no tak :lol:

jeden tenky lancuch na krku, jeden tenky lancuch na ruke a jeden strieborny prsten este neznamenaju, ze sa hram na ktovieakeho kinga a pritom som luzer ..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale no tak :lol:

jeden tenky lancuch na krku, jeden tenky lancuch na ruke a jeden strieborny prsten este neznamenaju, ze sa hram na ktovieakeho kinga a pritom som luzer ..

Choď tak na obchodné jednanie so staršou konzervatívnou dámou, úspech zaručný... :) Alebo na konukurz do banky... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akosi menis retoriku. predtym si obchodne jednanie alebo konkurz nespominal. rozum da, ze si to predtym zhodim.

 

stale nechapem, preco by som mal byt dilino kvoli tomu, ze mam na sebe 3 strieborne veci .. objasnis blizsie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akosi menis retoriku. predtym si obchodne jednanie alebo konkurz nespominal

Nemením, len som pozornejšie čítal úvodný príspevok (o kolegyni v práci v úrade - nie na pláži alebo v sklade) a snažil som sa držať kurz. Tebe ten detail ušiel.:lol:

 

Ale aj tak reťaze a prstene chlapom nesvedčia, v tom sa zhodnem s Nokiom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skusime pre ilustraciu ..

 

Obrázok

 

toto mam na ruke. rovnaku retaz s rovnakou hrubkou mam aj na krku. prsten som pouzil pre ilustraciu, nenosim ziadny. som dilino? ::lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nosím presne to isté čo weirdo(aj náromok aj reťaz, detto tie isté)

asi od 15 som to nemal dole

 

retiazky OK, ale neznášam,

keď ich sa nosia vonku, teda na tričku

a úplne nechutné je na roláku :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nosim rada vystrihy.. samozrejme do prace decentnejsie...ale ked sa ide von, a je teplucko, tak dekolt je asi to prve, kam sa okolie pozera ked idem okolo :lol:

 

proste ked mam co ukazat, tak to rada prezentujem...

rada sa obliekam vyzyvavo, rada provokujem...hlavne opacne pohlavie...

 

btw, obliekanie vyzyvavo prosim chapat na urovni elegantnosti, az zvodnosti.. nie nejakej lacinosti ci gycovitosti :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ešte niečo k nápadnému zjavu :

 

jeden mladý muž, vždy mimoriadne nápadne upravený porast, naposledy kozia briadka, na vrchu hlavy janičiarsky trs vlasov, piercingy v obočí, v nose, v ušiach, strieda to ...

oblečenia viac ako extravagantné ... v zime či v lete púta pozornosť, vždy je oblečený a upravený nezvykle, ináč ako všetci ostatní

tuším pred dvoma rokmi som ho videla v zime, nosil na zákazku šitý po zem dlhý kožuch s kožušinou navrch, / myslím od Lydie Eckhardt, ale nie som si úplne istá, vtedy mi to niekto hovoril, už som zabudla /

... proste zjav, ktorý upúta ... pubertiačky za ním bláznia, a od kohosi som raz počula, že je v skutočnosti vraj celkom tichý a utiahnutý ... ale videla som ho baliť jednu pätnástku, bol všetko, len nie utiahnutý :lol:

 

takže toto je nápadný zjav, páni :)

 

dekolty sa teraz bežne nosia, niekedy má človek až strach, aby nedošlo k nehode, ako sú niektoré mladé ženy odvážne :) / ... len ja sa neviem prinútiť ;) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mna v Anglicku tetoval jeden "typek" ... to bol teda zjav :lol:

typ fcelku fesneho mladenca...ale.. briadka, dlha, rozdvojena, vlasy kratucke, ale od polovicky vyrastal dlhy dlhy copik, zapletany.. vela tetovani.... ale inak velmi fajn chalan...a ine veci :)

 

mimochom, zvlastne ako posobi na cloveka prvy dojem...ja som si o nom myslela ze je to nejaky vymlety fetak...a vyklul sa z toho inteligentny chalan, len mal svoj styl...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha ... pri tom mladom mužovi, o ktorom píšem, som si spomenula na jedno jeho letné oblečenie ... neviem už, čo mal na vrchu, topánky mal veľké, vysoké s hrubými podrážkami, a k tomu všetkému preloženú kockovanú pánsku sukňu ... dlhú, po členky : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov