Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

game, celkom by mi ten opis sedel na Beckhama - okrem tych piercingov.

 

dolphinka: aj mna tetoval taky tipek a la ZZ top - som sa citila cudne, ale sa mi ratalo, ze taky drsny tipek dokaze vyprodukovat pekne umenie. Jeho samotny styl podla mna to patri k profesii: tetovanie na vsetkych nemoznych miestach, piercingy takisto. zeby profesionalna deformacia? :lol:

 

Inac vo vseobecnosti kvitujem vystrednost ludom, pretoze to dokazuje ich vlastny styl a vynimocnost. Skor zaujmu ako ti, co idu s davom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nosim rada vystrihy

ja tiež ale dnes je to už normálne.

 

Na ženách mi je to jedno, nech sa obliekajú jak chcú. V Rakúsku som pár krát videla jednu staršiu dámu čo mala zeleno-modré (kriklavé) vlasy a ešte v nich mala niečo pozapletané, neviem čo to bolo. Úžas.

 

Keď je chlap výstredne oblečený tak sa mi vždy zdá, že je "4 %-ný". Na mladších odo mňa mi to nevadí. Viac sa mi páčia takí čo nosia rifle, tričko (sveter / mikinu) / nohavice, košelu - takí normálni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

KLINGONKA

nie je vystrih ako vystrih :)

 

moj styl vystrihov isto nenosis, nejako mi k tebe ani nesedi :)

je mi jasne ze vystrihy su dnes bezne... nenapisala by som sem poznamku o obliekani ktora je bezna....ale toto je trocha o inom :lol:

 

a este na margo vystrihov...vystrih vyzera inak na zene ktorej sa "tam" nieco matne javi, a inak na zene ktora tam ma co dat.. teraz na nikoho nenarazam.. ale nie vzdy je to to iste... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie je vystrih ako vystrih

no ja tiež rada nosím sem-tam nejaký ten výstrih, možno aj prehnaný, ale už poslednú dobu ani nie, lebo nebudem počúvať tie cizyho sťažnosti, že mi tam každý kuká a všetko to, na čo má právo len on, vidno :lol: no zabijem sa, keď to vidno vo všetkom... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ešte niečo k nápadnému zjavu :

 

jeden mladý muž, vždy mimoriadne nápadne upravený porast, naposledy kozia briadka, na vrchu hlavy janičiarsky trs vlasov, piercingy v obočí, v nose, v ušiach, strieda to ...

oblečenia viac ako extravagantné ... v zime či v lete púta pozornosť, vždy je oblečený a upravený nezvykle, ináč ako všetci ostatní

tuším pred dvoma rokmi som ho videla v zime, nosil na zákazku šitý po zem dlhý kožuch s kožušinou navrch, / myslím od Lydie Eckhardt, ale nie som si úplne istá, vtedy mi to niekto hovoril, už som zabudla /

... proste zjav, ktorý upúta ... pubertiačky za ním bláznia, a od kohosi som raz počula, že je v skutočnosti vraj celkom tichý a utiahnutý ... ale videla som ho baliť jednu pätnástku, bol všetko, len nie utiahnutý :lol:

 

takže toto je nápadný zjav, páni :)

Presne takyto debil robi u nas. Chvala bohu uz nie dlho. Vsetkym co by ho obhajovali by som velmi prial aby ste robili s niekym takym.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ADD VYSTRIH

no takyto nazor ma mamca, ze ci to nevadi tomu mojmu drahemu....ale on je opacneho nazoru, nech sa len chlapi pozru co ma iba on, a nie ostatni :)

tento nazor ma aj moj...

a ja rada provokujem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja tiež rada nosím sem-tam nejaký ten výstrih, možno aj prehnaný, ale už poslednú dobu ani nie, lebo nebudem počúvať tie cizyho sťažnosti, že mi tam každý kuká a všetko to, na čo má právo len on, vidno :) no zabijem sa, keď to vidno vo všetkom... :lol:

to by mi ani tak nevadilo, ze tam kukaju, ale ved vies co som myslel, ze ti je vidno niekedy, ked si nedavas pozor... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

KLINGONKA

nie, myslela som to v tom vyzname, ze mi prides ako take decentne slusne dievca :)

ved som ti nevidela postavu, to by som si nedovolila povedat :lol: usidila som len na zaklade prveho dojmu.. ze mi prides skor typ konzervativnejsej zeny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o tom sa ja hadat nejdem..to ani nebol moj zamer...slo mi len o to ze na zaklade fotky ktoru ma v profile by som usudila ze vystrihy nie su jej domenou..jednoducho na zaklade prveho dojmu mam pravo take nieco povedat...samozrejme, mozem sa mylit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slo mi len o to ze na zaklade fotky ktoru ma v profile by som usudila ze vystrihy nie su jej domenou

Myslím že základom osobnej fotografie je ukázať tvár a nie veľkosť dekoltu.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to bola len taká fotka na rýchlo ani namaľovaná a bola mi zima (klingónky majú pekné výstrihy :lol: ).

 

mi prides skor typ konzervativnejsej zeny

jé , ďakujem, snažím sa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

milé dámy,

 

aj tak to trocha odbočilo od témy. : ) dnes už ani výrazný dekolt nie je príliš nápadný, hlboké výstrihy sa objavujú pomerne často. spoločenské šaty majú často nielen výrazný dekolt, ale odhaľujú aj celý chrbát, často i viac než chrbát. niekedy sa čudujem, že sa tým elegantným ženám chce toľko hodín stráviť obliekaním, keď sú nakoniec vlastne nahé. : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam rada vystrihy, ale nemozu byt take "prvoplanovane", ze vsetko vylieza :-))

 

mojmu nevadi, ked mam vystrih, alebo minisuknu, myslim ze sa rad pochvali :-)) nieco v style, co tu bolo pisane... je pravda, ze raz si jeho kamarat fotil moj vystrih pod zamienkou, ze mam pekny nahrdelnik,... ked tu fotku uvidel, hned ju mazal :lol: ale to je ina vec

 

co sa tyka napadneho zjavu, niekedy mam naladu putat pohlady druhych, a vtedy sa nahodim (nemam na mysli lodicky, maxivystrih, opaskova sukna, ... ), ale casto radsej na prvy pohlad splyvam s davom,...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím že základom osobnej fotografie je ukázať tvár a nie veľkosť dekoltu.

je to tak, ze ked uvidim cloveka /tvar/, tak usudim /a to asi kazdy/ co to moze byt za typ cloveka... a s tym su spojene aj veci ohladne obliekania, respektive urciteho stylu...a len som usudila ze k nej sa mi take nieco extra nehodi...

tos neplet do toho fotku dekoltu :lol: co mna je po jej dekolte?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

nie hnus, nápadný zjav : )

a more, oceán sebavedomia a extravagancie ... a odvahy, bežný človek sa zvyčajne, alebo často, podľa naturelu, aj bez extravagancie cíti byť nápadný ... to sa časom dá trochu prekonať, .. čo poháňa takýchto ľudí, ktovie ...

vo veľkom meste sú podobných mraky, stratí sa to, ale na malej dedine, v malom meste to kričí : )

nechcem tým povedať, aby sme chodili uniformovaní, trochu svojskosti sa mi páči, trochu toho, čo človek do toho dá sám ... snáď rozumiete, čo tým myslím : )

 

 

moja kolegyňa je extravagantná v práci, hoci ona to nazýva dobrý vkus a dokonalé oblečenie ... kašle na štandardy v oblečení, výstrihy až po neviem kam, nápadné bižu, lesklé, obrovské a ligotavé, strapce, stuhy, nápadné jagavé a obrovské ozdoby vo vlasoch, odhalené prsia, brucho, ramená, farebné kreácie v jednom tóne dokonale zladené / podľa nej / a presvedčená o svojom neopakovateľnom vkuse, a nikto s tým nič nezvládne, ona je proste dokonale oblečená a hotovo ... : )

 

nedávno som sa musela hodne držať, zastupovala som tam, mala na svojich päťkách nehorázny výstrih / bol to žltý deň / a prišiel šéf čosi vybavovať ... behom päť minút bol preč : ) ... celý čas som sa obrátená chrbtom usmievala a obávala, že sa stane nejaká nehoda, vo svojom svätom rozhorčení mu niečo veľmi vysvetľovala naklonená nad neho ... no bola to dosť komická situácia :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov