Skočiť na obsah

Viete kresliť myšou?


Mazmar

Odporúčané príspevky

No tak ten druhý nemá chybu game...letné ráno plné netušených očakávaní, štebot vtákov, bosé nohy v rose...to je ten môj obľúbený impresionizmus = umenie zachytiť momentálny okamih " se vším všudy"... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to medený plát ... rozvalcovaná náhradná kráľovská koruna z 12. storočia či čosi také ...
cactales, to môžu byť pozostatky farby ... alebo stopy medenky na pokovovanej väzbe
alebo jednoducho moderná väzba ... :)


tak nature ... november rain 2

2eb4k8x.jpg

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ronja, dažďovky sú tam, len sú proti večnosti maličké nevidieť ich .... môžem najbližšie špeci pre teba nakresliť dažďovkovýý dážď ... bude to síce trochu ... oné ...

zatiaľ je tu už zopár ľuďom venovaných v tejto téme zopár obrazov ....

pretože si z "více slunce" vycítila to letné ráno, tak "letné ráno", optimistické, - pre Ronju :


2up5zkw.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

game, tie tvorby sa mi velmi pacia :lol: take... hm. neviem, mam z nich velmi pekny a zaujimavy pocit...

 

len by ma zaujimalo, ci sem mozem dat aj ja svoje tvorby aj napriek tomu, ze som ich robila tabletom? mozem? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

okej, skusim to sem iba tak hodit a uvidime, ci to roztiahne obrazovku alebo nie :lol:

 

vsetko som to robila tabletom vo photoshope, trvalo mi to dost dlho... a bez pomocok :)

 

Obrázok

 

nemam inu verziu iba tu s tym podpisom dole - to pre istotu, ze by to chcel niekto z DA ukradnut... dufam, ze to tam nevadi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, dalo by sa to povedat tak. tablet je nieco ako elektronicka forma papiera s mysou - dostanes taku malu tabulku a perecko, ktore je ako mys a ked nim behas po tablete tak kurzor reaguje, ako keby to bola mas :lol: je to velmi dobre na kreslenie, kedze mysou sa dost tazko kresli... to pero mozes inak drzat v lavej alebo pravej ruke podla toho, ci si lavacka alebo nie :) a su rozne velkosti - ja mam ten najlacnejsi, velkost A5 ale su aj ovela vacsie ako ten moj... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eiensama, podľa mňa je ten obrázok skvelý, výborne nakreslený.

klobúk dole, chvíľu som ani neveril, že vidím to, čo vidím. :-)

 

sú tam parádne vykreslené detaily, nie som odborník ani umelec, ale pre moje laické oko je to lahôdka. síce si viem namiesto toho kameňa na čele predstaviť tetovanie alebo nejaký klenot (čelenku, obrúčku), no už som si zvykol, že sa neoplatí kecať umelcom do konceptu. :-)

 

skvelé. na obálku hociktorej fantasy knihy s tým! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov