Skočiť na obsah

Viete kresliť myšou?


Mazmar

Odporúčané príspevky

jáj, ďakujem, D'Ady, si láskavý a dobrosrdečný poklad ! :)

jedno mi nefunguje, zatiaľ ešte nemám druhé, bude to zrejme v tom displayi, na druhom tablete funguje. ale u nás je len jeden taký pc obchod, tí majú akurát kábliky a podobné záležitosti, pre perečko treba zabehnúť inam, bude, keď niekto zabehne : )
zatiaľ teda prsty, a momentálne pauza, prvý ošiaľ nového kreslenia už prešiel :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tak, a po dlhšej prestávke ďalšie skúšky možností a prstíkov na tablete ... pripadá mi občas, akoby som mala drevené prsty :innocent: ... :)

 

sklenené guličky 2

 

post-3-0-37458000-1403614482.jpg

 

 

cica rozjíma

 

post-3-0-01659200-1403614481.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...

na počiatku bola neveľmi dobrá  žltá nálada.
vznikla z toho podivná pohľadnica á la maľujúce deti a UNICEF ... podprahovým vianociam v pozadí nejde uniknúť  ...

vianočná pohľadnica I.

 

post-3-0-74615700-1447944463.jpg

©game

 

/ pozor - to I. znamená, že možno prídu aj ďalšie : D /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jasné myšou kreslím už od dôb kedy sme mali doma prvý počítač (nerátam Didaktik M a Commodore 64) už taký normálny čo mal Windows. Mám celý album toho a niektoré kresbičky už majú veľa rokov ale všetky som kreslil ja, moja sesternica a suseda... Kliknite a prejdite na album je tam toho viac ale dám pár ukážok...

 

26816976_4_ru1b76.jpg

26816979_4_e5ubn7.jpg

26816977_4_scc1rwm1.jpg

26816975_4_48zoymz.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kde je tam napísané že unicef? To sú tie hrady historické budovy v bardejove to námestie a také?

 

UNICEF:

Detský fond OSN alebo Detský fond Spojených národov (skratka UNICEF; angl. United Nations International Children´s Emergency Fund) 

wikipedia

 

pri tých mojich "pohľadniciach" je to čistá irónia, vtip, kúsok humoru - pred vianocami spravidla posielajú súbory vianočných pohľadníc, maľovaných deťmi z celého sveta, za ktoré sa organizácii posielajú príspevky podľa uváženia ako pomoc pre deti.

 

mýliš si to s organizáciou a so zoznamami kultúrnych a historických a prírodných pamiatok UNESCO

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 

mýliš si to s organizáciou a so zoznamami kultúrnych a historických a prírodných pamiatok UNESCO

Áno presne táák unicef unesco sa mi to zdá všetko také rovnaké na jednu haldu... Ale pekne kreslíš je to vymakané. To by si aj mohla predávať na vianočnom trhu ako handmade pohladnice to na takých miestach letí. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

game, vďaka :)

 ja "kreslím" myšou iným spôsobom :) tento  Tvoj  kompliment odovzdám svojmu  kamarátovi, o ktorom som už písala... je to úžasný človek, kamarát. :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 10 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov