Skočiť na obsah

Viete kresliť myšou?


Mazmar

Odporúčané príspevky

síce si viem namiesto toho kameňa na čele predstaviť tetovanie alebo nejaký klenot (čelenku, obrúčku),

pohoda, do toho si kludne necham kecat :) v podstate som nevedela, co tam dat, a dumala som nad tym dost dlho. nakoniec som skoncila s tym klenotom, hoci by som bola za aj nieco ine... ale niekedy na niecom makam tak dlho, ze po tych 40 hodinach ani uz neviem, co zmenit :lol: ale inak som rada, ze sa ti to lubi ... mne uz nie. zda sa mi to prazdne a bez detailov, ale teraz makam na dalsich mnohych obrazkoch s podstatne viac detailmi... z coho mi bude, o tom ta uisujem, coskoro sibat ale rada by som sem hodila uz nieco ine...

 

Obrázok

 

na tomto makam uz dost... dost dlho... bozinku, a stale mi tam nieco chyba a ain uz neviem co...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne ta cela ruka nesedi :lol: ale neviem to opravit a som z toho pako.... mozno by som to mohla vystrihnut, posunut a potom dokreslit? neviem... podla teba o kolko dlhsi by mal byt? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

palec je príliš vyvrátený k pozorovateľovi, v tejto polohe by nebolo vidieť v skutočnosti necht z vnútornej strany

je oddelený od ostatnej ruky vráskou či čiarou, nejaká malá vráska sa tam vytvorí aj v skutočnosti, ale nie taká hlboká ... možno by pomohlo zamaskovať ju prameňom vlasov

a tá ruka nemá ešte hĺbku, nemá kĺby a prsty vychádzajú len tak bez kĺbov z ruky, dokonca pokračujú v samotnej ruke

 

ruku nie je jednoduché nakresliť, možno by pomohlo odfotiť vlastnú ruku v rovnakej polohe, aj s kúskom krku, krku by som ubrala trochu farby, a pridala mu dĺžku, pod rukou začína telo pleca pri tvári - pár prameňov vlasov by pomohlo asi aj tu

 

pardon, to nie je kritika v zlom, kresba je skvelá, ale ruky sa učil kresliť v skicároch aj Leonardo ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, lenze ja tu ruku neviem lepsie spravit, jednoducho neviem. nikdy som ruky nekreslila, hento bol moj prvy pokus a este som ju musela parkrat prekreslit, ale lepsie to fakt neviem, takze ty mi sem mozes napisat, ze co je na nej zle, ale ja i tak nebudem schopna to este opravit :) akurat sa na ten obrazok nebudem moct dalsich par mesiacov kukat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bozinku, a stale mi tam nieco chyba a ain uz neviem co...

...

mne ta cela ruka nesedi sad.gif ale neviem to opravit a som z toho pako.... mozno by som to mohla vystrihnut, posunut a potom dokreslit?

pardon, len som odpovedala na otázky ...

pohľad zvonku niekedy pomôže uvidieť, kde čo chýba a práve tam tvrdím, ako sa pokúsiť nakresliť ruku a ako si pomôcť trebárs fotkou

na prvý pokus je to až veľmi fajn, ale práve o tom hovorím, že ruka je prubířský kámen kreslenia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ziadne pardon, ja som to nebrala urazlivo, len, bohuzial, hoci som si vedoma chyb na tej ruke, este nemam dostatok schopnosti to zmenit... mozno o par mesiacov, ked uz bude za mnou viacero ruk :) ale nateraz... sa budem musiet uspokojit s tymto :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

:lol: game, to je velmi pekne, ohrozne sa mi to lubi :) mam z toho take zmiesane pocity, ze co to vlastne moze byt (teda pre mna) a neviem akosi najst to spravne slovo... ale velmi sa mi to paci :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov