Skočiť na obsah

Viete kresliť myšou?


Mazmar

Odporúčané príspevky

wow andulqa to je super! :lol: poslala by si prosim prosim aj mne ten program? ale ja az tak o 2 tyzdne, lebo by som sa prestala na maturu ucit, ale potom..ojoj .. :))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Edit: práve rozmýšľam, že by som si aj ja vypýtala tie proframy, ale až po mature...

chcela by si teda ten programik? na vyskusanie aspon? :lol:

 

ja som sa opat trosku hrala, este mam jednu verziu rozrobenu :) pozadie by som si aj lepsie vedela predstavit, ale inak som spokojna :)

 

Obrázok

 

Obrázok

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Moj prispevok cislo 1. na tomto fore. Neviem ci som si vybral prave najvhodnejsu temu ale ako absolventa umeleckej skoly ma zaujala. Tiez sa venujem digitalnej tvorbe kedze pracujem v reklamnej agenture. Bohuzial na takuto volnu tvorbu moc casu nemam coz je skoda lebo to co som davno navrhol malo slusny ohlas. Drzim palce vsetkym co sa takto realizuju. Ste super. Snad si najdem aj ja cas na nieco a potom to sem hodim.

Zatial posledujem tie vase.

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

osamoteny contrastny object sa vo farebne monotonnom poli umiestnuje spravidla vlavo od taziska (v tomto pripade od priesecnika uhlopriecok) Obrázok

len si precitajte ten paint guide co som nalinkoval Andulque :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ... dnes som maľovala niekoho a presne takto dnes vypadal, čierna farba a biela bodka presne tam, kde je ... Obrázok

 

je mi úplne jedno, kde sa spravidla umiestňuje kontrastný objekt v monotónnom poli - spravidla umiestňujem kontrastné objekty do pravej časti / občas aj do ľavej samozrejme / a pokiaľ je to len trochu možné, nikdy nie symetricky od priesečníka uhlopriečok, ale práve tam, kde ten objekt potrebujem a vidím Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov