Skočiť na obsah

Viete kresliť myšou?


Mazmar

Odporúčané príspevky

aj ty si si to vsimla az potom ako ti po namahavom "vyflakovani" celej plochy takmer odpadla ruka od neustaleho klikania? :) ja tiez :lol:

bohužiaľ :) ;)

aj ma to tak trochu štve, nie kvôli tomu času, ale keby používam väčšie fľaky, tak by tam tie prechody neboli až také viditeľné.ale skúšala som to zmeniť, trochu to vylepšiť a zakryť tie čiary, no už to nebolo ono

 

v tej galérii sa naozaj nájdu medzi tými machlancami aj skvosty, pri niektorých som len nechápavo pozerala na monitor

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ANDULQA---tie zirafky,sloniky a spol, velmi peknunke, vazne :)

NUTRINK....tie tvoje defcatka sa mi lubia tiez...a obdiv si snad nezasluzim /bonznem na seba ze nejaky ten rok som navstevovala umelecku skolu,obor vytvarnictvo...takze tam sa na mna nieco nalepilo/

 

 

btw....moj dalsi vytvor...som to poriadne odflakla,a hlavne koniec toho kona /na hlave som si nechala zalezat/....hihi,treba brat s rezervou...nudim sa :)

kon ani ta "princeznicka" sa mi tam nezmestili cely

btw...konovi som zabudla dofarbit chvost...ups :lol:

http://artpad.art.com/?ixrntam5bpc

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ja som nakreslil úžasnú tehlu pri múre, pohral som sa s tieňom... akurá uloženie sa nejak nezdarilo a po nakliknutí daného linku to zobrazí len prázdne plátno... :lol: Tož pre tentokrát sa vám nepredvediem... Netreba nejaký špeciálny postup, aby to bolo ok? Lebo ani bratovi sa nepodarilo uchovať svoj výtvor... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

preco mi to neulozilo? :) :lol: ;) ;) ;)

Môj prvý majstrovský výtvor mi tiež neuložilo, nechápal som /a doteraz nechápem/ prečo... Druhý je už ok /kúsok vyššie/, takže ide to, ale občas proste nemá vôľu /aj keď vypíše, že uložené to bolo :) /
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nejde to ukladat ale okakal som to... dal som printscreen a dal to na imageshack :) akurat neuvidite postup

Keby nieco, je to akoze abstraktne umenie :lol:

 

 

Obrázok

Búrka na Kolibe

 

Obrázok

Keď je všetkému koniec

 

Obrázok

Blízky východ (hupz, zabudol som na plechovku)

 

Obrázok

Západ slnka (pri tomto som zblbol celý ArtPad)

 

:)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no zacal com kreslit nejaku tu mangu hlavne zenske postavy z mojich oblubenycj anime :lol:

 

Inak Mazmar ako pozeram tvoje kresby makac nadhera to sa ti ako tak pekne podarilo naucit kreslit tie anime ci manga postavy mal si na to nejaky special tutorial abo co ? :)

Lebo chcem sa aj ja tak pekne naucit kreslit len velmo to nejako nejde :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už som z toho art padu utrápená ... tak som to spravila ako Ajk ...

 

 

november rain - pre cizyho

 

Obrázok

 

 

spln

 

Obrázok

 

nočná ulica / s x prestávkami v práci :lol: /

dodatočne pre Ignyho

 

Obrázok

 

spring - pre Axela

 

Obrázok

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game, klobúčik dole, tá Nočná ulica je super... :lol: :) :) V ktorej galérii sa to dá pozrieť naživo? ;)

 

Skúsil som len tak nejaký Xicht, ale veru na portrét by som sa v Artpade neodvážil..

Obrázok

 

No a impresionistický západ slnka...

Obrázok

 

Inak tiež som to musel oklamať printscreenom. Je to škoda, človek by si rád pozrel aj proces tvorby, ale čo narobí... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov