Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

prenesiem celý príspevok Wink, aby sa nestratila kontinuita :

 

Nic v zlom chorche, ale ja mam taky pocit s mensou obmenou skor z teba. Akoby skor teba jedna zena podrazila a odvtedy mas pri kazdom dalsom zacinajucom sa vztahu strach, ze ta oklame aj tato... Jednoducho si si vsetky zeny zaskatulkoval ako sebecke bestie, ktore sa sustreduju len na to aby ta podviedli. Skus od toho kusok upustit a pri dalsej zene nemysli zasa hned na to ze aj tato ta chce len podrazit.

 

podrážať vedia obe strany ... ktovie prečo

sme len ľudia, nedokonalé a tápajúce bytosti, len dve pohlavia ... ale ubližovať si vieme kráľovsky ...

 

páči sa mi ten Axelov výraz : " megaultraextrapodraz "

 

zažila som presne taký raz ... dávno zo strany jedného muža ... bol to megaultraextrapodraz na tretiu, ale nikdy by som sa neodvážila tvrdiť niečo všeobecne platné a hodne nelichotivé o všetkých mužoch ... jednoducho preto, lebo by to nebola pravda ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak uviedol som jeden priklad, Wink.... Nie, problem je s viacerymi, nie s jednou zenou. Ked do mna neustale jedno pohlavie kope, tak mozem si o nom mysliet nieco pekne? Asi nie. game, je mi to luto.... Ale aspon vidis, ze nie vsetci muzi su zakerni hlupaci. Gratulujem k tomu zisteniu. Bud stastna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, problem je s viacerymi, nie s jednou zenou. Ked do mna neustale jedno pohlavie kope, tak mozem si o nom mysliet nieco pekne? Asi nie. game, je mi to luto.... Ale aspon vidis, ze nie vsetci muzi su zakerni hlupaci. Gratulujem k tomu zisteniu. Bud stastna.

ja to viem, že nie všetci muži sú zákerní hlupáci

a mala som megaultraextra dôvod zatrpknúť ... ten zákerný hlupák sa udial na začiatku, keď mohol všetko zničiť ...

a bola aj moja chyba, že som mu to dovolila ... mladá a blbá som mohla v pohode dodnes nadávať na celú mužskú polovicu ľudstva ...

dodnes mám pocit, že keby som ho stretla, musela by som ho opľuť ... ale s najväčšou pravdepodobnosťou by som sa tvárila, že ho nepoznám a nespravila by som nič ... ale hlodá to furt

nie všetci muži sú takí a nie všetky ženy sú také

nie je to ľahké, ja viem ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hedge: Sefko, ako je to myslene? Nie, aby sa to neponalo tak, ze nahanam dva zajace, to nie je moj styl, nie som kukuricevnik.... Fakt, problemy si s viacerymi, mnohymi zenami. Darmo pocuvam od ludi, ze ty si aky dobry, ked niektore veci su jednoducho na prd.

game: Tak co si mam mysliet ja? Od mladosti zazivam len sklamania a bolest. Fakt, tesim sa z toho, ze sa najdu ludia, ktori si jednoducho sadnu a nekusu sa medzi sebou, fakt je to nieco uzasne a hodne gratulacie, ja osobne to prakticky nepoznam, to je to najhorsie....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, Chorche, neponalo sa tak... Myslel som to iba ako uvahu, ze ak sa k tebe vsetky spravaju rovnako, ci by nestalo za to zvazit, ci im k tomu nedavas nejaky dovod ty...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hedge: Nedefinoval by som to tak.... Je to slovne spojeie, ktore by odbilo dalsie tapanie, ale je neuspokojive. Nie, nie je to tak. Ten vyber je dobry, len mu skor ci neskor zvykne brutalne zajesvitorit. Z neznamych pricin, ktore som nijako nevyvolal, myslim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale podľa všetkého, zjavne si to myslíš z tej dvojice iba ty...

 

Tým zlým výberom som myslel na jeden odborný článok, ktorý som čítal. Hovorilo sa tam, že niektorí muži (platí to samozrejme aj naopak o ženách) si šablónovite vyberajú presne jeden typ partneriek aj po tom, ako "sa spálili", teda keď zistili, že im to spolu vôbec neklape. Máš proste zafixovaný určitý typ, ktorý ti nesedí a ktorý práve kvôli tomu dokážeš naštvať až do skratového jednania, ktorého by za normálnych okolností neboli ani schopné... A ak ešte potom na základe toho zovšeobecňuješ, dostávaš sa do začarovaného kruhu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Problem je v tom, ze druhy z dvojice tiez nevidi problem! Pytal som sa na to konkretnych ludi, ze co som spravil zle a ze nic! No rozumies tomu? Problem je v tom, ze v tychto pripadoch nemam skratove jednanie. A ak myslis vetu "Vsetky zeny su..." tak to by sa uz pojmom skratove jednanie mozno oznacit dalo. Skratka situacie si vynutili taketo generalizovanie. Vzdy sa nieco pojekasle. Vzdy mne. A ked hladam chybu, tak vo mne nie je, pretoze ti ludia mi to casto aj povedia. A aj nezaujati pozorovatelia. A ked hladam chybu v sebe, no pozerajte teraz vsetci na mna ako chcete, ale tam zacinam, tak ju nenachadzam. Preto ma situacie donutili napisat a vyslovit nieco take. Skratka nevidim vychodisko. A haluz je aj v tom, ze niekedy chyba nie je ani u niekoho ineho, len niekomu inemu kvalitne zaharasi. Preco? Vie to len Boh. Analyza k nicomu nevedie, je to fakt, podlozeny fakt, ale pricina je tam hore. A pre neveriacich? No tak si to vysvetlujte ako chcete, ja to nedokazem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

muži a ženy ... zasa niečo prišlo mailom, niekto stíha vyrábať a posielať ... vraj niečo pre mužské ego :lol:

páni, je to so ženami také zlé ?! :) :

 

 

Něco pro mužské ego

 

 

V jednom městě vznikl obchod, ve kterém si může každá žena koupit svého muže.

Má šest pater a kvalita mužů roste s každým patrem.

Je v tom ale jeden háček: jakmile již žena vejde na vyšší patro, nemůže už sejít níž, pouze odejít východem bez možnosti návratu.

 

 

A tak vchází první žena s vážným zájmem o koupi muže.

 

 

V prvním patře vidí ceduli:

"Tito muži mají práci".

No, to už je něco, můj bývalý ani práci neměl - pomyslela si žena, ale podívám se, co je víš.

 

 

Ve druhém patře byl nápis:

"Muži zde mají práci a mají rádi děti"

Pěkné, ale podíváme se, co je výš.

 

 

Ve třetím patře byla tabulka:

"Muži zde mají práci, mají rádi děti a jsou neskutečně pěkní."

No čím dál tím lépe - pomyslela si - ale výš to už musí být....

 

 

Ve čtvrtém patře si mohla přečíst:

"Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní a pomáhají při domácích pracích. " Sladké, jak sladké...Ale zkusím ještě o patro výš.

 

 

V pátém patře stálo:

"Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní, pomáhají při domácích pracích a jsou ďábelsky dobří v posteli".

No to je neuvěřitelné, přímo zázrak - pomyslela si žena – ale když to je tak skvělé tady, co musí být o patro výš!?!

 

 

A v šestém patře si velice překvapená žena přečetla:

"Na tomto patře již nejsou žádní muži. Patro bylo postaveno jako důkaz toho, že vám ženským prostě nejde vyhovět."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmmm, predsa je ten net pomalý, toto mi prišlo už pred rokom...:-)))

 

A aj tak to platí aj o ženách, iba bývajú vetšinou cieľavedomejšie, lebo myslia na zabezpečenie potomstva... takže tá fyzická krása až tak nieje u muža treba, ide najme o živočišnosť a many... :-) sranda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dočítala som to do konca, takže som skončila na 6. posch - pekná perspektíva.

 

No a potom sa divíme prečo je toľko starých dievok

:lol:

 

Starých dievok je už v dnešnej dobe málo, skôr je veľa starých mládencov ktorý veľmi obľubujú alkohol.

 

Asi musí byť aj nejaký prirodzený "nevýber" - nejaká skupinka žien (mužov) sa jednoducho "nespáruje" (- alebo čo sme v Matrixe ?)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Starých dievok je už v dnešnej dobe málo, skôr je veľa starých mládencov ktorý veľmi obľubujú alkohol.

Asi musí byť aj nejaký prirodzený "nevýber" - nejaká skupinka žien (mužov) sa jednoducho "nespáruje" (- alebo čo sme v Matrixe ?)

tí terajší starí mládenci obľubujúci alkohol boli pred jednou generáciou manželia obľubujúci alkohol ... to percento sa nezmenilo, len sa zmenil životný štýl a postoj k manželstvu, partnerstvu ... nie je dôvod ponáhľať sa, a ľudia vstupujú do spolužitia zrelší ... to je dobre

tí, ktorí obľubujú alkohol, ho obľubujú aj ako starí mládenci, aj ako manželia ... a osemnásťročné či dvadsaťročné dievča pozerá na chlapov okolo seba ináč ako tridsaťročné, a ešte ináč ako štyridsaťročné ... ešte stále môže mať deti, keď chce, ale už je načase

ani nejde o to byť spárovaný ... nie, to nie je pravda ... to spárovanie nie je zlé... ale nie za každú cenu ... vydarené či talentované deti sú niečo, čo je odmenou za všeličo, ale nie za všetko

nejaká skupina mužov a žien sa nespárovala ani predtým, len to nebolo také viditeľné ... o tom sa moc nehovorilo, bolo to niečo ako hanebný fľak v rodine, mať nevydaté, neženaté dieťa, platiace konskú daň ... dnes o tom hovoríme

mám jednu kolegyňu, peknú ženu, čerstvú päťdesiatničku, ktorá sa vedome nevydala ... kedysi aj chcela, ale istým procesom dospela k tomu, že nie ...

keď prekročila štyridsiatku, odtrpela si to, ale keď vidí okolo seba hromady manželských problémov svojej generácie, schvaľuje stále znovu svoje rozhodnutie ... jej o desať rokov mladšia sestra rovnako nie je vydatá, a okolo seba poznám x ľudí aj z tej nad tridsať - štyridsaťročnej generácie, ktorí sú slobodní, aj mužov aj ženy ... to tu bolo vždy ...

 

Skôr by som povedal že preto lebo chceme voľnosť a nie byť komandovaný

neber to osobne ... ale príhodná odpoveď ma napadá len jedna :

 

... nežeňte sa, a nehľadajte si partnerku, žite svoj nekomadovaný život vymetajte bary a budete voľní ...

čo iné možno na toto povedať ?

 

a ženy chcú byť komadované a nevoľné a ohrozované a ponižované ožranmi ?

pozerať na to, ako si ich partneri sami ničia zdravie a život a odhadovať, kedy s akou hladinou alkoholu v krvi príde ich miláčik domov, či bude počúvať do rána, či láskavo zalezie spať, či bude počúvať stále dokola, že ona za to môže, že chodí do krčmy ...

keď sa Klingonka pohybuje v spoločnosti mužov, ktorí pijú, asi treba zmeniť spoločnosť a popozerať, či niekto pije len z nudy, alebo mu to už vážne chutí ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.. nežeňte sa, a nehľadajte si partnerku, žite svoj nekomadovaný život vymetajte bary a budete voľní ...

Nie neberiem to osobne, ale aby som pravdu povedal bary nevymetám už len z pár dôvodov nielenže to ide do peňazí ale nič ma tam neťahá ................, u mňa je iný problém

 

a ženy chcú byť komadované a nevoľné a ohrozované a ponižované ožranmi ?

Na toto mám tiež jednu odpoveď, mám kamarátku je pekná môže mať chlapa akého by chcela ale ona musí mať asi toho najvetsieho alkoholika a tak negalantného chlapa, keď som jej to povedal tak mi povedala že o slušného chlapa by ani nezakopla ................ ale stála na neho iba nadáva ale bude stále pri ňom toto vážne nepochopím ................

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď sa Klingonka pohybuje v spoločnosti mužov, ktorí pijú, asi treba zmeniť spoločnosť a popozerať, či niekto pije len z nudy, alebo mu to už vážne chutí ...

Ja sa tam nepohybujem, ja len konštatujem, vyhýbam sa im. U nás slušní ani nie sú ! To je jedno či pijú z nudy alebo im to chutí, sú to burani.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na toto mám tiež jednu odpoveď, mám kamarátku je pekná môže mať chlapa akého by chcela ale ona musí mať asi toho najvetsieho alkoholika a tak negalantného chlapa, keď som jej to povedal tak mi povedala že o slušného chlapa by ani nezakopla ................ ale stála na neho iba nadáva ale bude stále pri ňom toto vážne nepochopím ................

jo, lenze to su aj take zeny, taktiez ako su aj taki chlapi vyhladavajuci jedno-stranne vztahy, kde ich druha polovicka muci alebo nieco v tom divnom a nenormalnom zmysle...

 

 

ale vacsina normalnych zien tuzi po jednej veci - vyrovnany vztah z muzom, tod vsio :) taktiez mam kamosa, ktory dokazal vydrzat iba vo vztahu, kde ho jeho priatel psychicky nicil... vlastne tam sa nicili navzajom. aj par takych kamosiek mam, ale tak hovori sa - prosti gustu ziadny disputat. takze ked sa im to lubi, tak prosim, ale ja by som radsej prosila normalny a celkom kludny vztah :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale ved to vsetci :lol: ved normalny clovek by asi ztazka tuzil po vykyvoch a brutalitach vo vztahu... :) a ja som kludny a pokojny clovek (*cough*len sa nepytajte arwiel, ta by to mohla vyvratit*cough) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..ved normalny clovek by asi ztazka tuzil po vykyvoch a brutalitach vo vztahu...

tiež myslím, že väčšina ľudí hľadá pokojný, normálny vzťah, v ktorom sa človek môže na svojho partnera spoľahnúť a oprieť sa oňho, ak je to potrebné.

 

no poznám i veľa ľudí, ktorí sa v takomto vzťahu nudia, často už po pár mesiacoch. potom robia rozličné vývrtky. ja teda hovorím, že kým človek nestretne toho pravého, radšej by nemal zbytočne experimentovať. zbytočne tým niekomu ublíži, najčastejšie sebe.

(ako som už niekde spomenul, prezývajú ma niekedy "Reverend". :- )

______

offtopic:

 

..(*cough*len sa nepytajte arwiel, ta by to mohla vyvratit*cough) :lol:

ale čo?

Eiensama, máme tu jednu zaujímavú tému. :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no poznám i veľa ľudí, ktorí sa v takomto vzťahu nudia, často už po pár mesiacoch.

alebo po par tyzdnoch :) kamoska sa rozisla so zlatym, slusnym a milym chalanom... lebo ju nudil. ako tomu fakt nerozumiem, bol to taky typ chalana s velkym srdcom a uplne dokonaly v tom smere, mohol byt pre nu fakt uzasny, ale ona veru chce typka, co ju bude mlatit. no to fakt nemam pozitivny nazor, clovek potom nevie, ci sa citit normalne alebo nenormalne uz len preto, ze mu staci nieco "normalne" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov