Skočiť na obsah

Onder23

Odporúčané príspevky

Prave sedim vo vlaku na ceste zo ZA do LM. Je to celkom zabava ten mobilny net. Kedysi som sedel doma za starou 166 MMX, na 36k pripojeni a cakal 10 min na zobrazenie stranky. Dnes sme uz v podstate vo svete kde nas domov zacina byt kdekolvek sme ... staci nam na to pripojenie na net :lol:

Ok, prehanam ... ale zaujimalo by ma ze co si myslite o mobilnej komunikacii u nas ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo EDGE od orangu... dnes som zistil co je jeho sila, na nudnej prednaske vytiahol notebook, zapol na telefone bluetooth a uz som browsoval :)

 

nieje to sice rychlost na aku som zvyknuty, ale v pripade nudze to je velmi dobry kamarat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja fakt v tomto nevidím význam. Doma ma síce idú zastreliť kvôli tomu že som furt na nete, ale keď idem von tak net je pre mňa mŕtvy. Treba si aj hlavu nechať prevetrať :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 3 rokmi...

zaujímavá záležitosť tieto "podobné témy" :)

 

síce na úplne nečakaných miestach, / konkrétne túto pri Posilňovaní /, ale vytiahne historické témy, také, nad ktorými som sa pred štyrmi rokmi pozastavovala, že "jéééj" :lol: ;)

 

 

dva a pol roka mám v mobile net aj ja

a foťák a pol roka net a tv a foto a hovory s webkamerou a pár dní čítanie kníh / už som stihla dve 350 stranové / a ešte kopy kdečoho :)

 

využívam to všetko ... nie často, ale využívam ;) ja som sa teda dostala až tam ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll,

nie je to ešte také zlé

 

dostaneme sa určite ešte ďalej, a nosiť so sebou mobil ešte nie je také hrozné ...

ešte sa rozprávame a píšeme si s ľuďmi, nežijeme s kuklou na hlavách v totálnej virtuálnej realite ... zatiaľ je to dobré

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

zaujímavá záležitosť tieto "podobné témy" :)

 

síce na úplne nečakaných miestach, / konkrétne túto pri Posilňovaní /, ale vytiahne historické témy, také, nad ktorými som sa pred štyrmi rokmi pozastavovala, že "jéééj" :) ;)

 

Mne sa páči, že téma o Meliškovi v mestskom rozhlase mi ponúka podobnú tému Politické diskuné relácie :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

po dlhej prestávke mi dobrotivý bot našiel znovu túto tému ... :)

 

kam sme sa to dostali od roku 2006, keď bol obdivovanou zábavou pre viacmenej vyvolených "mobilný net" ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dostali sme sa tam, ze staremu dobremu XP konci podpora... dnes som to manzelke vysvetloval na porovnani s parnou lokomotivou :D

môj elektronický deduško asi bude opäť potrebovať transplantáciu zopár orgánov, aby (nielen) tie nové okná zvládol. schválne, som zvedavý, koľko rokov ešte vydrží.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mohol by mi niekto poradiť s takýmto problémom? Obchodujem cez internet a mám celkom dobré pripojenie. Potreboval by som záložné pripojenie pre prípad výpadku hlavného. Stane sa to možno raz za pol roka, takže nemá zmysel platiť nejaké mesačné poplatky. Predstavujem si, že by to mohlo ístť mobilom, ktorý pripojím káblom k počítaču. Je to možné, alebo máte iný nápad? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

toto je myslím celkom pekná štatistika o tom, kam sme sa to dostali na internete práve teraz,

a kde asi budeme o rok ... sú to po prvých pípaniach dial up a internetových kaviarňach pekné čísla :

 

post-3-0-68151600-1410443654_thumb.jpg

 na internete každú minútu  http://www.ninjamarketing.it/2013/05/22/cosa-succede-su-internet-in-un-minuto/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

 

cit.: Schránku ma Slovensko.sk zriadenú asi 4,8 milióna dospelých a asi 731-tisíc firiem, združení, nadácií či iných právnických osôb.

 

ano ? aj ked o to neziadali ? to si len tak nejaky urad zriadi schranku pre moju firmu alebo obcianske zdruzenie ?!

http://ekonomika.sme.sk/c/20065927/urady-si-nevsimaju-statisice-doporucenych-zasielok-su-na-webe.html#ixzz3tjMiMhZk

 

Úrady si nevšímajú státisíce doporučených zásielok, sú na webe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov