Skočiť na obsah

Slovensko hľadá superstar 3


Odporúčané príspevky

Zverejnené

Dominika vraj mala vo štvrtok v Trnave výstúpenie

Aljak bol si?

 

tiež by som bol rád, keby vyhrala Dominika

inak neviete náhodou aká je to pesnička, kt. hrá počas upútavky na finále?

dobre sa to počúva, rád by som si to vypočul celé

  • Odpovedí 121
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    28

  • doll

    15

  • tiborco

    12

  • Duda

    9

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené

Nooo chcel som sa ist pozret na buducu superstar Dominiku ale prave som mal skolu (nudnu Anglinu), takze mi bolo za tym normalne luto :) FNUK!!! Ale Dominika je proste super... a zajtra to musi vyhrat... a ked uz som pri zajtrajsku:

 

 

Caka nas VELKE FINALE... DOMINIKA vs VIERKA

 

A kto nam co zaspieva? :lol:

 

Dominika Mirgová

Pussycat Dolls - Sway

Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You

Jessica Simpson - Angels

 

Vierka Berkyová

Fugees - Killing Me Softly

Iveta Bartošová - Tři oříšky

Jessica Simpson - Angels

 

DUETY

John Lennon - Happy Chistmas (The War Is Over)

Hymna Superstar 3 - Dotkni sa hviezd

Zverejnené

nooo, tym vystupenim Dominike celkom slusne pomohli v popularite ... tak sa ovplyvnuju vysledky :lol:

Zverejnené

Ja už ani neviem,či budem poriadne kukať to finále...keď,ako som už písal tak nech vyhrá Vierka...ale celá tá hystéria okolo superstar mi lezie na nervy a pod. :lol:

Zverejnené

Tak uz neska sa rozhodne... tak vsetci drzme palce nech to vyhra ta lepsia... ktorou je samozrejme DOMINIKA :lol:

Zverejnené

a poovedz mi co je na vierke take uzasne??? videl si jej posledne vystupenia??? flaka to o dusu, no ok, posledny fajn vykon bol od fugees...tym jedinym dnes mozno zaboduje.. :lol:

Zverejnené

Ako som už písal,osobné sympatie,nehovorím,že Viera je úžasná,ja hovorím,že keby z tej dvojice by som si mal vybrať,ale zas ani jej som extra nefandil...a myslím si,že Dominika je preceňovaná...a na nej je zas čo úžasné,hmm?tiež som môžem spýtať...

 

Každopádne dúfam,že už žiadne Superstar 4 ani nič podobné nebude

Zverejnené

lenze v speve to nie je o sympatiach... na to su sutaze typu miss a pod.

 

no to potom ak takto ludia hlasuju, tak hold :lol: .. nehnevaj sa na mna, nie je to osobne....

 

a preco sa mne paci dominika? v porovnani s vierkou ma na to "spievat" ... nevraviac o tom, ze neflaka ked ma blbu naladu...a v kazdej jej pesnicke je zivot, nalada, smrnc.. pri vierke sa proste nudim...

Zverejnené

JOU JOU JOU!!! :) :) :lol:

 

Vierocka je Superstar!! najsssss

Zverejnené

takze Vierka? hmm...no co uz..ale svet sa mi nezrutil :lol: :)

Zverejnené

Presne ako hovorili porotcovia: Dominika má väčší talent, vystupovanie a potenciál, zatiaľ čo Vierka mala viac sympatií. Podobne sa tuším vyjadrili aj niektorí z vyhodených súťažiacich (to čo povedal tomáš krak pri vyjadrovaní kto sa stane superstar). Čo už.

Zverejnené

:) :) :lol:

 

Moje pocity z vitazky sa daju opisat vetou:

OBROVSKE SKLAMANIE NA ZAVER!!!

Zverejnené

Ja som to poriadne nesledoval,tak zhruba iba hodinku dokopy,sledoval som zaujímavejšie programy...ale som rád,že Mirgová nevyhrala :) :lol:

Zverejnené

Kto vyhral? Berkyová? No mňa to neprekvapuje, keby nevyhrala, tak EU by nám vytýkala, že finále malo rasový podtón.

Zverejnené

No myslim ze keby tam na castingu vtedy "neoslnila" svojim trapnym beat-boxom by ju neposunuli ani do divadla!!! :lol:

 

este dodam:

 

Pre mna ja vitazkou Superstar 3 aj tak DOMINIKA :)

Zverejnené

No a ja som velmi rad, ze vyhrala Vierka :lol:

Ona jedina ma na to perfektne zaspievat.

A ta Mirgova...v nej som videl uz len pocit namyslenosti a slavy :) a niezeby nevedela spievat....ale jej spev nemusim :) Zato Vierkin hey.

Zverejnené

Teda aj ja som mal z Mirgovej podobný pocit....ale už sa to celé našťastie skončilo :lol:

Zverejnené

Podla coho sudite ze Dominika bola namyslena??? :lol:

Zverejnené

Aljak, podla coho sudis, ze bez beatboxu by ju neposunuli do divadla? Este aj hudobny diletant (ako napr. ja) musel pocut, ze ta baba ma super hlas s obrovskym rozsahom.

Zverejnené

To som napisal lebo som mal nervi z toho... :lol:

 

Ale Vierka je dobra... spociatku mozno aj najlepsia: ved tie songy ako Ill be there, Anjelik moj, Dont speak, Dancing Queen, .. no to bol ten zaciatok sutaze ked sa mi songy od nej velmi pacili, ale potom nejako sa mi prestalo pacit to co si vyberala a aj ako spievala - proste zmena k horsiemu! No a keby SHS bolo len prve kola tak by som sa nedivil ze vyhrala Vierka, a nie Dominika! ALe Dominika aj ked nepodala vzdy uplne skvely vykon drzala si ten svoj styl a namala ziadne vykyvy - proste ona si to zasluzila podla mna viacej!

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov