tomassi Zverejnené 15. December, 2007 Zverejnené 15. December, 2007 Dominika vraj mala vo štvrtok v Trnave výstúpenieAljak bol si? tiež by som bol rád, keby vyhrala Dominikainak neviete náhodou aká je to pesnička, kt. hrá počas upútavky na finále?dobre sa to počúva, rád by som si to vypočul celé
aljak63 Zverejnené 15. December, 2007 Autor Zverejnené 15. December, 2007 Nooo chcel som sa ist pozret na buducu superstar Dominiku ale prave som mal skolu (nudnu Anglinu), takze mi bolo za tym normalne luto :) FNUK!!! Ale Dominika je proste super... a zajtra to musi vyhrat... a ked uz som pri zajtrajsku: Caka nas VELKE FINALE... DOMINIKA vs VIERKA A kto nam co zaspieva? :lol: Dominika Mirgová Pussycat Dolls - Sway Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You Jessica Simpson - Angels Vierka Berkyová Fugees - Killing Me Softly Iveta Bartošová - Tři oříšky Jessica Simpson - Angels DUETY John Lennon - Happy Chistmas (The War Is Over) Hymna Superstar 3 - Dotkni sa hviezd
weirdo Zverejnené 15. December, 2007 Zverejnené 15. December, 2007 nooo, tym vystupenim Dominike celkom slusne pomohli v popularite ... tak sa ovplyvnuju vysledky :lol:
tiborco Zverejnené 16. December, 2007 Zverejnené 16. December, 2007 Ja už ani neviem,či budem poriadne kukať to finále...keď,ako som už písal tak nech vyhrá Vierka...ale celá tá hystéria okolo superstar mi lezie na nervy a pod. :lol:
aljak63 Zverejnené 16. December, 2007 Autor Zverejnené 16. December, 2007 Tak uz neska sa rozhodne... tak vsetci drzme palce nech to vyhra ta lepsia... ktorou je samozrejme DOMINIKA :lol:
doll Zverejnené 16. December, 2007 Zverejnené 16. December, 2007 a poovedz mi co je na vierke take uzasne??? videl si jej posledne vystupenia??? flaka to o dusu, no ok, posledny fajn vykon bol od fugees...tym jedinym dnes mozno zaboduje.. :lol:
tiborco Zverejnené 16. December, 2007 Zverejnené 16. December, 2007 Ako som už písal,osobné sympatie,nehovorím,že Viera je úžasná,ja hovorím,že keby z tej dvojice by som si mal vybrať,ale zas ani jej som extra nefandil...a myslím si,že Dominika je preceňovaná...a na nej je zas čo úžasné,hmm?tiež som môžem spýtať... Každopádne dúfam,že už žiadne Superstar 4 ani nič podobné nebude
doll Zverejnené 16. December, 2007 Zverejnené 16. December, 2007 lenze v speve to nie je o sympatiach... na to su sutaze typu miss a pod. no to potom ak takto ludia hlasuju, tak hold :lol: .. nehnevaj sa na mna, nie je to osobne.... a preco sa mne paci dominika? v porovnani s vierkou ma na to "spievat" ... nevraviac o tom, ze neflaka ked ma blbu naladu...a v kazdej jej pesnicke je zivot, nalada, smrnc.. pri vierke sa proste nudim...
weirdo Zverejnené 16. December, 2007 Zverejnené 16. December, 2007 JOU JOU JOU!!! :) :) :lol: Vierocka je Superstar!! najsssss
Tom182 Zverejnené 17. December, 2007 Zverejnené 17. December, 2007 takze Vierka? hmm...no co uz..ale svet sa mi nezrutil :lol: :)
VERTi60 Zverejnené 17. December, 2007 Zverejnené 17. December, 2007 Presne ako hovorili porotcovia: Dominika má väčší talent, vystupovanie a potenciál, zatiaľ čo Vierka mala viac sympatií. Podobne sa tuším vyjadrili aj niektorí z vyhodených súťažiacich (to čo povedal tomáš krak pri vyjadrovaní kto sa stane superstar). Čo už.
aljak63 Zverejnené 17. December, 2007 Autor Zverejnené 17. December, 2007 :) :) :lol: Moje pocity z vitazky sa daju opisat vetou: OBROVSKE SKLAMANIE NA ZAVER!!!
tiborco Zverejnené 17. December, 2007 Zverejnené 17. December, 2007 Ja som to poriadne nesledoval,tak zhruba iba hodinku dokopy,sledoval som zaujímavejšie programy...ale som rád,že Mirgová nevyhrala :) :lol:
Sniper Zverejnené 17. December, 2007 Zverejnené 17. December, 2007 Kto vyhral? Berkyová? No mňa to neprekvapuje, keby nevyhrala, tak EU by nám vytýkala, že finále malo rasový podtón.
aljak63 Zverejnené 18. December, 2007 Autor Zverejnené 18. December, 2007 No myslim ze keby tam na castingu vtedy "neoslnila" svojim trapnym beat-boxom by ju neposunuli ani do divadla!!! :lol: este dodam: Pre mna ja vitazkou Superstar 3 aj tak DOMINIKA :)
Polaris Zverejnené 18. December, 2007 Zverejnené 18. December, 2007 No a ja som velmi rad, ze vyhrala Vierka :lol:Ona jedina ma na to perfektne zaspievat.A ta Mirgova...v nej som videl uz len pocit namyslenosti a slavy :) a niezeby nevedela spievat....ale jej spev nemusim :) Zato Vierkin hey.
tiborco Zverejnené 19. December, 2007 Zverejnené 19. December, 2007 Teda aj ja som mal z Mirgovej podobný pocit....ale už sa to celé našťastie skončilo :lol:
aljak63 Zverejnené 19. December, 2007 Autor Zverejnené 19. December, 2007 Podla coho sudite ze Dominika bola namyslena??? :lol:
weirdo Zverejnené 19. December, 2007 Zverejnené 19. December, 2007 Aljak, podla coho sudis, ze bez beatboxu by ju neposunuli do divadla? Este aj hudobny diletant (ako napr. ja) musel pocut, ze ta baba ma super hlas s obrovskym rozsahom.
aljak63 Zverejnené 19. December, 2007 Autor Zverejnené 19. December, 2007 To som napisal lebo som mal nervi z toho... :lol: Ale Vierka je dobra... spociatku mozno aj najlepsia: ved tie songy ako Ill be there, Anjelik moj, Dont speak, Dancing Queen, .. no to bol ten zaciatok sutaze ked sa mi songy od nej velmi pacili, ale potom nejako sa mi prestalo pacit to co si vyberala a aj ako spievala - proste zmena k horsiemu! No a keby SHS bolo len prve kola tak by som sa nedivil ze vyhrala Vierka, a nie Dominika! ALe Dominika aj ked nepodala vzdy uplne skvely vykon drzala si ten svoj styl a namala ziadne vykyvy - proste ona si to zasluzila podla mna viacej!
Odporúčané príspevky