Skočiť na obsah

Slovensko hľadá superstar 3


aljak63

Odporúčané príspevky

WELCOME to Superstar :lol:

 

Kedze tu nemame temu o tomto fenomene na Slovensku, a myslim ze to sleduje celkom dost ludi, tak sem pridavam tuto temu... Tak co vravite na treti diel SHS? Co si myslite o novych talentoch a buducich spevakoch a spevackach?

 

Mate svojich favoritov? A ked ano, tak akych? :)

 

 

A btw. ako sa vam lubi anketa? Je to vobec prva co som vyrobil, tak snad to je okey :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 121
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    28

  • doll

    15

  • tiborco

    12

  • Duda

    9

Top prispievatelia v tejto téme

Anketa je dobre spravená, z ajlaka predsa len niečo bude :lol: ale Superstar nesledujem. Prvá Superstar bola dobrá, pretože bola originálna, najmä Hviezda rota zožala veľký súpech (dokonca mal by som niekde mať kompletnú Hviezdnu rotu na dvoch CD). Druhá Superstar, už sa vedelo do čoho sa ide, takže budúce hviezdy sa museli viac snažiť aby sa dostali až na vrchol, ale predsa len, bola to už viac-menej len repríza. Zatiaľ posledná Superstar je len ďalšie opakovanie. Ale aj tak, kvôli Hviezdnej rote sa to oplatí pozerať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mojou favoritkou je Dominika Mirgová

ine mozno vedia zaspievat pekne, ale len ked sa jedna o "kopiu" nejakej star, pokial maju zaspievat nieco "normalne", tak su strasne upistane...napr Berkyovej sedi Alicia Keys, nikto iny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mám rada Vierku

a na nete si pozriem iba ju, možno ešte nejaké krátke ukážky niektorých, že čo spievali. ale sledujem to až po nejakom týždni dvoch, keď som doma, takže často ani neviem, kto vypadol v dvoch kolách a podobne

a keď skončí vierka, tak mi to bude už úplne egal

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll, to co bolo o Vierke? aka Alicia Keys?

 

pocula si od nej I'll be there (povodne od Mariah Carey)? Ak nie, tak pekne youtube a hladaj. Tam teda budes pocut, aka je "upistana".

 

hlasoval som za VerkyBerky samozrejme :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, videla som aj toto vystupenie...

 

zo zaciatku sa mi jej prednesy pacili, ale postupom casu je to o tom istom... MNE OSOBNE to pride strasne upistane, az uvrestane, a len vravim to, co bude onedlho pravdepodobne kazdemu jasne... toto sa neda pocuvat stale.... :lol:

 

ale ako vravim...je to moj nazor...nemusi ho zdielat niekto iny, nikoho o tom presviedcat nejdem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne osobne je to jedno. viacero ludi v showbiznise su vacsie brzdy ako ona a predsa su tam. Samotna Dara tiez IQ v loterii nevyhrala.

 

btw, I'll be there vo Vierkinom podani som pocul asi 30x. mozem si ju kludne pustit aj 31vy a neopocuva sa mi. Buchta ma super hlasok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

okey, som rad ze sa vam tema lubi :)

 

ja som osobne hlasoval za DOMINIKU, preco? Z dlhodobeho hladiska sa mi zda byt najlepsia... Inak skoro kazdy uz zaziaril v nejakom tom kole, ale Dominika podava podla mna najstabilnejsie vykony a preto jej to prajem najviac!

 

co sa ostatnych tyka, no... som bol smutny ze vypadla Alex, hned v prvom kole - podla mna su tam aj horsi ako ona - osobne moja sympatie absolutne nema ten Chrenko - to fakt neviem co tam akoze robi!!! ;)

 

Po Dominike je fandim este aj Ivanke (to je ta co ked rozprava ma zavrete usta) - ale spieva uuuuzasne! Aj toto naposledy v rockovom kole bolo skvele (po Simkovi asi najlepsie co som tam videl a pocul)! Lubi sa mi aj spev Vierky, hlavne ta Mariah Carey - to bolo famozne!!! SKVELE! Skoda ze tie dalsie vykony od nej niesu az take uzasne ako bol tento! :)

 

Co sa tyka chalanov, tak sympatak je najma Martin greendayak ;) a tiez Marcel spieva super - jemu to R´n´B neskutocne sekne... ten vie asi najlepsie spievat z chalanov! Inak aj Tomas Krak sa celkom da - hlavne Tears in Heaven (skoda ze tam boli mensie linguisticke chybky) a Klara sa mi v jeho podani celkom pacilo! No a Chrenko a Simko - tych moc nemusim, a najma Miso myslim ze coskoro vypadne - od neho som este nepocul NIKDY ani jednu dobre zaspievanu piesen! Simkovi sekne aspon ROCK a pod. - ale ako nahle spieva nejaky Pop je vedla jak Natally a jej Rock´n´Roll :lol:

 

no to je asi vsetko co som chcel povedat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trojku uz moc nesledujem. Videl som len jeden casting (na nete) a potom rockove finalove kolo. A v tom bol suverenne najlepsi Simko. Tak som mu poslal smsku. A potom, ked som zistil, ze sa da vyhrat auto, tak som chcel poslat este jednu. Pozrel som rekapitulaciu, ale za moc to nestalo. Tak tu druhu som znovu poslal Simkovi. A to by uz hadam stacilo, vyrovnal som tym sucet smsiek poslanych v uplynulych dvoch rocnikoch.

 

V ankete zatial nehlasujem, musel by som si ich vypocut castejsie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hlasoval som za Dominiku, podobne ako Aljak si myslím, že podáva dlhodobo najlepšie výkony... A navyše, rodáčka zo susedného Trstína :lol: Inak je to fakt o tom, ako komu sadne kolo, a aj pri tom to môže celé pokaziť zlým výberom pesničky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Robovi rock sedi, uznavam, spieva velmi dobre...ale myslim si ze superstar by nemala byt zalozena a upjata na jeden styl, toboz nie na rock...a on sam sa priznal, ze by rad na Slovensku presadil rock...co myslim ze pri dnesnej mladezi sa mu to bude darit dost obtiazne..

 

boze, zacinam byt alergicka na berkyovu a kovacovu

a ked pocujem berkyovej anglictinu...akoze beriem, kazdy nejak zacina...ale nech sa nesnazi spievat nieco, comu ani nerozumie, a sama sa minule priznala, ze nemala sajny o com spievala...to naco potom taketo??

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Robovi rock sedi, uznavam, spieva velmi dobre...ale myslim si ze superstar by nemala byt zalozena a upjata na jeden styl, toboz nie na rock...a on sam sa priznal, ze by rad na Slovensku presadil rock...co myslim ze pri dnesnej mladezi sa mu to bude darit dost obtiazne..

Nemusi vyhrat, mne to je dost jedno kto vyhra. Ale dufam ze sa mu podari trochen pozdvihnu rockovu scenu na slovensku lebo je to tu dost ubohe s tymto zanrom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja klasicky ROCK! nepocuvam... ale PUNK-ROCKova scena na SK je na skvelej urovni, maloktory stat ma taku super PunkRock scenu ako prave Slovensko - je to jedna z mala veci co mam na SK rad... a som spokojny ze mam stale co pocuvat!

 

:lol: nech zije Punk Rock :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zajtra nas caka kolo na temu - BALADY

 

 

A kto nam co zaspieva? :lol:

 

Marcel Berky : Robo Grigorov - ???

Vierka Berkyová : Dara Rollins - Anjelik môj

Michal Chrenko : Lionel Richie - Say you, say me

Martin Konrád : Tublatanka - ???

Ivana Kováčová : Atomic Kitten - Eternal flame

Tomáš Krak : Elton John - Can you feel the love tonight

Dominika Mirgová : Pussycat Dolls - Stick with you

Robo Šimko : REM - Everybody hurts

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vierka bola dnes super :lol: krasne to zaspievala :) ona je taka podarena strasne, tie posledne dve kola sa mi moc nepacilo ako spievala, ale toto bolo fakt dobre a ako tam na konci spadla :) ;)

 

zlata ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

paci sa mi na adele, ze ked napodobnuje nejaku zvucku alebo skandovanie divakov, tesne predtym ako krici, uvedomi si, na rozdiel od divakov, ake su to tony a intervaly. napr. teraz to "mii-so chren-ko" f es g f. stavim sa, ze aj ked sama nespieva, ze robi, alebo aspon robila nieco s hudbou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov