Skočiť na obsah

Slovensko hľadá superstar 3


aljak63

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 121
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    28

  • doll

    15

  • tiborco

    12

  • Duda

    9

Top prispievatelia v tejto téme

No tak to bolo vcera pekne trapne :lol:

Spevacka sutaz sa zmenila na sutaz o hru na city... :)

 

Takze sa vobec nebudem cudovat ak vypadne Vierka, pretoze "bojuje" za najmenej dojimavy pribeh! Je to riadna fraska! Tak ano, je to na dobru vec... Ale mohlo to byt aspon robene tak ze vsetci 4 budu spievat za vsetky 4 pribehy... A nie kazdy za jeden! Lebo myslim ze kopa ludi bude hlasovat nie za spev ale za dojemny pribeh!!! A to sa nemalo stat! A este ako sa vsetci porotcovia aj moderatori zdali svojho honoraru, no vyvrcholenie slachetnosti... Uz som len cakal kedy sa ozve Bruno zo zakulisia ze aj on nechce svoje peniaze! No vcera to fakt bolo na humanitny cin roka, a nie na Spevacku sutaz Supestar!

 

 

DOMINIKA ideeeees :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aljak vystihol kus pravdy

Ja viem,že také príbehy sú smutné a je mi to ľúto,keď niekto trpí tak a takou závažnou chorbou/porochou a tak...aj to je pekné,že sa vyzbierajú peniaze,ale zas niekedy to je také akoby citové vidieranie,až príliš sa sústreďovali na ten smútok a tie príbehy...ono ani s tými súťažiacimi to neurobí dobre,hlavne ak sú takí mladí.

A človek keď pozerá takúto reláciu,tak sa chce zabaviť atď...takéto príbehy patria do iných reláciíí....no aj tie honoráre porotcov a moderátorov...neviem presne,čo si o tom mám myslieť....

 

No,čo sa týka toho hlavného,tak dúfam,že vypadne Mirgová,nemusím ju a hlavne ten jej štýl(i keď spieva dobre)... :lol:

Škoda,že Maťo Konrád vypadol,i keď je pravda,že jeho spev je "halabala",ale on bol fajn a hlavne má rád Green Day :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nikdy by som nebol povedal, ze budem mat tento nazor .. ale dnes by som bol rad, keby vypadla Dominika. Ivca ma zaujala s Try, Robo so Stingom a Vierka bola dokonala furt .. ale Dominika proste ee.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nooo vlastne sa dalo cakat ze vypadne Ivka... jedine co som si myslel zeby mohlo zamiesat karty bolo to citove vydieranie a ze Vierka dostala nie az tak dojemny pribeh ako ostatni... Inak to bolo najhorsie kolo ake zatial v Superstar 3 vobec bolo - fakt sa mi to nepacilo, cela ta atmosfera a uz spomenute citove vydieranie!

 

A aky vyvoj dalseho sutazenia by sa mi pacil? Takze najblizsie SIMKO OUT!!! :thumbdown:Fakt ho nemusim...

A potom uz prakticky 2 najlepsie co su tam by si to rozdali a vyhrala by samozrejme ta lepsia (cize Dominika) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a povedz mi dovod preco by vyhrat nemala?

nechcem nejak utocit...ale Simko ma co spolocne so superstar ako takou? on skor s tou rockstar...a to slovensko, komercna scena, naozaj nepotrebuje...a ani by sa tym neuchytil...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll

 

myslim ze simko neni az tak odpisany na slovensku pretoze je rocker.

V Belgicku ked bola superstar tak tam prisiel typek obleceny bol v mikine s lebkami a spieval im tam metal na kastingu, zobrali ho a vsetky kola spieval rockove a meralove piesne a nakoniec aj vyhral.

 

Takze to moze byt kludne aj na slovensku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V nedelu nas caka dalsie kolo...

 

A kto nam co zaspieva? :lol:

 

Dominika Mirgová

Beyonce - Irreplacable

Avril Lavigne - Knocking on Heaven's door :)

Pussycat Dolls - Sway

 

Vierka Berkyová

Lutricia McNeal - Ain't that just the way

Tina - Viem, že povieš áno

Sarah Connor - From Sarah with love

 

Robo Šimko

Nickelback - How you remind me

Reamonn - Tonight

Gladiátor - Kúpim si pekný deň

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To čo má toto znamenať

šak si mali témy vyberať navzájom, nie?

keby som tam bol, tak by som tým druhým pekne zaškodil a nie takto im ulahodil

 

čo by ste vy komu dali zaspievať, aby ste mu čo najviac uškodili?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to bolo jasne ze sa dohodnu... :)

 

nooo ale keby som im mal uskodit tak im vyberem nieco taketo:

 

Dominika - Nirvana (You Know You're Right)

Vierka - Red Hot Chili Peppers (Tell Me Baby)

Simko - Aqua (Barbie Girl)

 

:lol: ;) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

PARAAAAADA!!! Tak nejak som si to predstavoval... V nedelu to bolo vselijake a nikto nebol bezchyby, ale som dufal ze vypadne Simko - moje zelanie sa splnilo!!! :lol: kiezby sa mi castejsie plnili vsetky priania!

 

Finale: DOMINIKA vs Vierka

 

Dufam ze vyhraje Dominika!!! Moja favoritka uz od sameho zaciatku!

 

Ideeees DOMINIKA :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov