Skočiť na obsah

Slovensko hľadá superstar 3


Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 121
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    28

  • doll

    15

  • tiborco

    12

  • Duda

    9

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené

...najlepší sú Šimko a Mirgová

...dúfam že to nevyhrá Konrád

...a hlas som dal Ivke

Zverejnené

Dudojenka....teda nečítal som na koho tu máš averziu ale typujem Konrád bo to čo "spieval" a teraz oproti Dominike :lol: ;) ;) .....dneska von, alebo to už vyhrá :)

 

Tá Dara čo je náladová?? aké chvály :) ...nech nesere ;)

Zverejnené

Voliak dneska Konráda chvália asi idú na druhú metódu že keď budú chváliť tak vypadne, lebo doteraz nechválili a zostal

Zverejnené

waw! vypadol Marcel... :lol: kto by to bol cakal? kazdy myslel ze vypadne Konry (co asi tak skoro nebude) alebo ze vypadne nevyrazna Ivanka! Moj osobny tip bol ze pojde Ivka... tak ale ze pojde Marcel, to bolo fakt prekvapenie! Aj ked musim povedat ze uz tie jeho R´n´B nosove skladby mi liezli uz na nervi! Najviac sa mi Marcel pozdaval v tych semifinalovych kolach - po tych kolach by som ho tipoval aj na celkoveho vitaza - no ale tu vo finalovych kolach uz to zdaleka nebolo ono - takze tato chvila musela prist! Aj ked je to skoda prave pred kolom skladieb Mekyho Zbirku - tam myslim zeby Marcel zabodoval...

 

Co sa tyka Konryho... ten ma v Superstar podla mna este dlhu buducnost, a mozno to aj vyhra :)

Zverejnené

No s jeho "miluckym" a nemenovanym hlasom by to daleko nedotiahol. ak chapete na co narazam....nic proti nemu, ale to sa nedalo pocuvat.

Zverejnené

Aljak ja sa už pripravujem že keby sa NÁHODOU dostal Konrád do finále tak druhej osobe budem posielať smsky, minimálne 10. :lol:

Zverejnené

a mne sa Marcel pacil, mrzi ma ze vypadol uz teraz :lol:

 

:)

Zverejnené

Aljak ja sa už pripravujem že keby sa NÁHODOU dostal Konrád do finále tak druhej osobe budem posielať smsky, minimálne 10. :)

nooo, 10 je malo :lol: :) ;)

 

 

ale jedine co je na konradovi dobre je jeho vyber piesni ;) no a este sa mi lubi to ze spieva maximalne mimo vsetkych spevackych noriem - ako sa vravi: salamovito! heheheh

Zverejnené

V nedelu nas caka kolo na temu - PIESNE MIRA ŽBIRKU

 

 

A kto nam co zaspieva? :lol:

 

Ivana Kováčová : V slepých uličkách & Prvá

Robo Šimko : Mám čierny deň & Cesta zakázanou rýchlosťou

Dominika Mirgová : Zažni & Nespáľme to krásne v nás

Vierka Berkyová : Atlantída & Dvaja

Martin Konrád : Poraď si sám & Možno sa ti zdá

Zverejnené

no vsak ono bolo aj na case.... :lol:

 

ci mi nieco unika? :)

 

este by mohla vypadnut berkyova a kovacova, a bol by klud

na konrada sa akurat tak dobre divalo

Zverejnené

skoda Mata...ja som chcel aby radsej vypadla napr. Kovacova..

Zverejnené

Skoda Konryho! Na nom sa mi pacilo najviac to ze nevedel poriadne ani spievat a aj tak tam bol :lol: skoda ze uz tam neni!

 

Ostavaju teda 4 ludia co maju sancu na titul Superstar... taaak: Ja osobne by som si najviac prial finale Dominika vs Vierka - a samozrejme vitazstvo Dominiky! Inak, Simko mi uz leze na nervi - snad najblizsie ho vyhodia uz von! Posobi na mna tak velmi sedliacky a trapne - a tak ho nemusim... A Ivanka mi az tak nevadi, ale je to velmi ticha voda tak by mohla konecne aj nieco hriesne urobit heh...

 

 

Ideeeees DOMINIKA!!! :) :)

Zverejnené

do TT pôjdem až v pondelok, takže aká bude téma a čo kto bude spievať

nech viem, či sa oplatí pozerať

Zverejnené

Inak, Simko mi uz leze na nervi - snad najblizsie ho vyhodia uz von! Posobi na mna tak velmi sedliacky a trapne - a tak ho nemusim...

nehovoril si nahodou o sebe? :lol:

 

Konečne nejaky rockovejsi typek co vie dobre spievat. Lepsie ako tie pipusky, ktore ked vyhraju tak si uziju svojich 5 minut slavy a budu si hladat nejakych dzavov s peniazmi :)

 

Ach tá dnesna mladez :)

Zverejnené

Podla mna tam z nich nema nikto hudobnu buducnost, okrem Dominiky - ta je dost dobraaa... :lol:

 

a co sa tyka Simka, leze mi na nervi s tym jeho "nazdaaars" a jeho trapnou (akoze metalistickou) gestikulaciou... :) a hlas ma dobry, to uznavam! len co ja viem - Nemam ho rad, je mi nesympaticky! :)

Zverejnené

V nedelu nas caka kolo na temu - Unplugged

 

A kto nam co zaspieva? :lol:

 

Ivana Kováčová

Nelly Furtado - Try

Roxette - It must have been love

 

Robo Šimko

Desmod - Niekto ti to povie skôr než ja

Sting - Fields of gold

 

Dominika Mirgová

Zdenka Predná - Vietor

Rihanna - Umbrella :)

 

Vierka Berkyová

Fugees - Killing me softly

Gabrielle - Out of reach

 

btw. keby Konry nevypadol tak by spieval:

Plain White Tees - Hey there Delilah

No Name - Žily

SKODA ZE TO NEUVIDIME :)

Zverejnené

to čo je toto

to má čo znamenať

šak to je nechutné

 

FO

Zverejnené

Tie príbehy čo tam dávajú a rozpytvávajú

 

jasné, že je to na dobrú vec

 

ale idú do podrobností, akú má kto chorobu

a zase bude

Markíza to je TV, jak pomáha tým chorým deťom

a krv hneď šupnú reklamu

 

PE-NIA-ZÉÉÉ

Zverejnené

Ja sa len pytam. Neviem, nesledujem, nevidim. Ma to nejaky suvis s Usmev ako dar, alebo s Hodinou detom?

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov