aljak63 Zverejnené 18. November, 2007 Autor Zverejnené 18. November, 2007 teeeeda, ja sa neviem dockat ze ake to bude :lol:
bobsapp Zverejnené 18. November, 2007 Zverejnené 18. November, 2007 ...najlepší sú Šimko a Mirgová...dúfam že to nevyhrá Konrád...a hlas som dal Ivke
Duda Zverejnené 18. November, 2007 Zverejnené 18. November, 2007 Bože to je zlé :lol: Musím aj zdôraznovať čo?
bobsapp Zverejnené 18. November, 2007 Zverejnené 18. November, 2007 Dudojenka....teda nečítal som na koho tu máš averziu ale typujem Konrád bo to čo "spieval" a teraz oproti Dominike :lol: ;) ;) .....dneska von, alebo to už vyhrá :) Tá Dara čo je náladová?? aké chvály :) ...nech nesere ;)
Duda Zverejnené 18. November, 2007 Zverejnené 18. November, 2007 Voliak dneska Konráda chvália asi idú na druhú metódu že keď budú chváliť tak vypadne, lebo doteraz nechválili a zostal
aljak63 Zverejnené 20. November, 2007 Autor Zverejnené 20. November, 2007 waw! vypadol Marcel... :lol: kto by to bol cakal? kazdy myslel ze vypadne Konry (co asi tak skoro nebude) alebo ze vypadne nevyrazna Ivanka! Moj osobny tip bol ze pojde Ivka... tak ale ze pojde Marcel, to bolo fakt prekvapenie! Aj ked musim povedat ze uz tie jeho R´n´B nosove skladby mi liezli uz na nervi! Najviac sa mi Marcel pozdaval v tych semifinalovych kolach - po tych kolach by som ho tipoval aj na celkoveho vitaza - no ale tu vo finalovych kolach uz to zdaleka nebolo ono - takze tato chvila musela prist! Aj ked je to skoda prave pred kolom skladieb Mekyho Zbirku - tam myslim zeby Marcel zabodoval... Co sa tyka Konryho... ten ma v Superstar podla mna este dlhu buducnost, a mozno to aj vyhra :)
Polaris Zverejnené 20. November, 2007 Zverejnené 20. November, 2007 No s jeho "miluckym" a nemenovanym hlasom by to daleko nedotiahol. ak chapete na co narazam....nic proti nemu, ale to sa nedalo pocuvat.
Duda Zverejnené 20. November, 2007 Zverejnené 20. November, 2007 Aljak ja sa už pripravujem že keby sa NÁHODOU dostal Konrád do finále tak druhej osobe budem posielať smsky, minimálne 10. :lol:
Andulqa Zverejnené 20. November, 2007 Zverejnené 20. November, 2007 a mne sa Marcel pacil, mrzi ma ze vypadol uz teraz :lol: :)
aljak63 Zverejnené 23. November, 2007 Autor Zverejnené 23. November, 2007 Aljak ja sa už pripravujem že keby sa NÁHODOU dostal Konrád do finále tak druhej osobe budem posielať smsky, minimálne 10. :) nooo, 10 je malo :lol: :) ;) ale jedine co je na konradovi dobre je jeho vyber piesni ;) no a este sa mi lubi to ze spieva maximalne mimo vsetkych spevackych noriem - ako sa vravi: salamovito! heheheh
aljak63 Zverejnené 23. November, 2007 Autor Zverejnené 23. November, 2007 V nedelu nas caka kolo na temu - PIESNE MIRA ŽBIRKU A kto nam co zaspieva? :lol: Ivana Kováčová : V slepých uličkách & Prvá Robo Šimko : Mám čierny deň & Cesta zakázanou rýchlosťou Dominika Mirgová : Zažni & Nespáľme to krásne v nás Vierka Berkyová : Atlantída & Dvaja Martin Konrád : Poraď si sám & Možno sa ti zdá
aljak63 Zverejnené 26. November, 2007 Autor Zverejnené 26. November, 2007 Ah sakra, vypadol nam Maťko Konrád :lol: :)
doll Zverejnené 26. November, 2007 Zverejnené 26. November, 2007 no vsak ono bolo aj na case.... :lol: ci mi nieco unika? :) este by mohla vypadnut berkyova a kovacova, a bol by kludna konrada sa akurat tak dobre divalo
Andulqa Zverejnené 26. November, 2007 Zverejnené 26. November, 2007 no konecne, mal ist minule, namiesto Marcela :lol: :)
Tom182 Zverejnené 27. November, 2007 Zverejnené 27. November, 2007 skoda Mata...ja som chcel aby radsej vypadla napr. Kovacova..
aljak63 Zverejnené 27. November, 2007 Autor Zverejnené 27. November, 2007 Skoda Konryho! Na nom sa mi pacilo najviac to ze nevedel poriadne ani spievat a aj tak tam bol :lol: skoda ze uz tam neni! Ostavaju teda 4 ludia co maju sancu na titul Superstar... taaak: Ja osobne by som si najviac prial finale Dominika vs Vierka - a samozrejme vitazstvo Dominiky! Inak, Simko mi uz leze na nervi - snad najblizsie ho vyhodia uz von! Posobi na mna tak velmi sedliacky a trapne - a tak ho nemusim... A Ivanka mi az tak nevadi, ale je to velmi ticha voda tak by mohla konecne aj nieco hriesne urobit heh... Ideeeees DOMINIKA!!! :) :)
tomassi Zverejnené 28. November, 2007 Zverejnené 28. November, 2007 do TT pôjdem až v pondelok, takže aká bude téma a čo kto bude spievaťnech viem, či sa oplatí pozerať
phersu Zverejnené 28. November, 2007 Zverejnené 28. November, 2007 Inak, Simko mi uz leze na nervi - snad najblizsie ho vyhodia uz von! Posobi na mna tak velmi sedliacky a trapne - a tak ho nemusim... nehovoril si nahodou o sebe? :lol: Konečne nejaky rockovejsi typek co vie dobre spievat. Lepsie ako tie pipusky, ktore ked vyhraju tak si uziju svojich 5 minut slavy a budu si hladat nejakych dzavov s peniazmi :) Ach tá dnesna mladez :)
aljak63 Zverejnené 28. November, 2007 Autor Zverejnené 28. November, 2007 Podla mna tam z nich nema nikto hudobnu buducnost, okrem Dominiky - ta je dost dobraaa... :lol: a co sa tyka Simka, leze mi na nervi s tym jeho "nazdaaars" a jeho trapnou (akoze metalistickou) gestikulaciou... :) a hlas ma dobry, to uznavam! len co ja viem - Nemam ho rad, je mi nesympaticky! :)
aljak63 Zverejnené 29. November, 2007 Autor Zverejnené 29. November, 2007 V nedelu nas caka kolo na temu - Unplugged A kto nam co zaspieva? :lol: Ivana Kováčová Nelly Furtado - Try Roxette - It must have been love Robo Šimko Desmod - Niekto ti to povie skôr než ja Sting - Fields of gold Dominika Mirgová Zdenka Predná - Vietor Rihanna - Umbrella :) Vierka Berkyová Fugees - Killing me softly Gabrielle - Out of reach btw. keby Konry nevypadol tak by spieval: Plain White Tees - Hey there Delilah No Name - Žily SKODA ZE TO NEUVIDIME :)
tomassi Zverejnené 2. December, 2007 Zverejnené 2. December, 2007 to čo je toto to má čo znamenať šak to je nechutné FO
tomassi Zverejnené 2. December, 2007 Zverejnené 2. December, 2007 Tie príbehy čo tam dávajú a rozpytvávajú jasné, že je to na dobrú vec ale idú do podrobností, akú má kto chorobua zase budeMarkíza to je TV, jak pomáha tým chorým deťoma krv hneď šupnú reklamu PE-NIA-ZÉÉÉ
RoSo Zverejnené 2. December, 2007 Zverejnené 2. December, 2007 Ja sa len pytam. Neviem, nesledujem, nevidim. Ma to nejaky suvis s Usmev ako dar, alebo s Hodinou detom?
Odporúčané príspevky