Skočiť na obsah

Slovensko hľadá superstar 3


aljak63

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 121
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    28

  • doll

    15

  • tiborco

    12

  • Duda

    9

Top prispievatelia v tejto téme

Paraaaaaaaaaada !! :lol: Konecne vypadol Mr. Spievam v jednej tonine ... nechapem co vobec hladal taky v TOP10! Absolutne vsetko co spieval bolo vzdy v tej istej tonine a nedokazal vlastne dokopy nic... nastastie uz je von! Aj ked v nedelu nespieval najhorsie, to sa podarilo Konrymu... ale ten aspon za cele superstar spieval dobre niektore songy (green day), a nie ako Chrenko ze ani raz sa mi jeho spev nepacil - fakt ani raz, a to co predviedol v rockovom kole - to bolo ubohe, nejako chcel ukazat aky je showman a skor mi to vyznelo ako trapnost ...

 

Bolo mi luto najviac Dominiky, chudiatko... sa trapi pre takeho ako je on - frajirek co sa snazi ukazat ako showman...

 

 

NAJBLIZSIE NAS CAKA DISCO KOLO... to bude uzasne! Uz teraz sa tesim ako sa kto s tym popasuje (najma Simko :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mr. Spievam v jednej tonine ... Absolutne vsetko co spieval bolo vzdy v tej istej tonine

nespieval vsetko v tej istej tonine. clovece vies, co je to tonina?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zajtra nas caka kolo na temu - DISCO & DANCE

 

 

A kto nam co zaspieva? :lol:

 

Marcel Berky : LOU BEGA - MAMBO NO.5

Ivana Kováčová : KYLIE MINOGUE - CAN'T GET YOU OUT OF MY HEAD

Robo Šimko : TOM JONES - SEXBOMB

Vierka Berkyová : ABBA - DANCING QUEEN

Martin Konrád : DJ OTZI - I WANNA KNOW (IF YOU'LL BE MY GIRL)

Dominika Mirgová : DARA ROLINS - ČO O MNE VIEŠ

Tomáš Krak : GEORGE MICHAEL - FAITH

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

UZ SA TESIM NA DiSCO kolo :) ale najviac sa tesim na Vierku, ktora si vybrala skvely song od bozskej kapeilky ABBA :) a tiez sa tesim aj na Dominiku a na jej Co o mne vies - to bude isto klenot! No a som zvedavi aj na dalsich, ako si budu pocinat a ako sa popasuju so svojimi songami - a najma kto to najviac pokasle!

 

 

Vratim sa este k minulemu kolu... najlepsia bola asi Vierka (Anjelik moj) a Ivanka (Eternal Flame)! No a potom za nimi ostatni... Nezvycajne Falosne tony sme poculi od Marcela, ale nebolo to az take vazne! Inak Mato Konrad a jeho cover Laska drz ma este nad hladinou - s odstupom casu to hodnotim ako zaujimavy cover - bolo to tak falosne a nanic zaspievane ... az sa mi to zapacilo :lol: Fakt je to take zaujimave a citit z jeho spevu dost melancholiu co k tomu songu celkom pasuje! Bravo MARTIN, snad tam este pobudnes! No a co dodat? Som rad ze uz je Chrenko von... Teraz som zvedavi ako to bude dalej, ked uz vsetci co tam ostali su fakt ze dobri!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mna osobne nezaujala ziadna pesnicka od Zdenky Prednej...zatial asi najlepsia pesnicka co som pocul a vzisla z SHS...je pesnicka od Kelecsenyho (ci ako sa to pise) "Musim uz ist"...ta je naozaj dobra :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznam sa...pozeral som to...(musim...aj priatelka to pozera...uff)

No a co tam vidim, tak sa to ele len opakuje...nieco vedia a nieco nie...skonci to aj tak rovnako. Ale nevravim, ze neprerazia s ich vlastnym umenim.

 

AKA Cmorik a Predna

 

Prosim Vas!!! Cmorik by mohol ovela lepsie zaspievat pesnicky, keby dal do toho nieco podobne ako Jon Bon Jovi...inac je nulovy a nevyrazny...spieva to co kazdy a neda sa to pocuvat.

Predna? To iste...ma potencial...a vyuziva ho uplne inde. Ale aby som nezahovoril....kazdy ma niekde urcity potencial...niektori z nich nemaju vobec a preto o nich uz nepocut.

 

Jediny kto skutocne prerazil je Kelecseniy. A to ma dost prekvapilo, ze aj napriek tomu, ze ako prvy letel. Ale tak nebol asi babenkam moc sympaticky, bo inac keby ukazal viac, by mozno bolo o nom uz hned pocut :lol:

Zatial budu vyhravat ludia typu Konrad...nevyrazny, nevie to a nema ziaden potencial...ale dostane sa vysoko, lebo ma styl....ale to je tak vsetko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm neviem, Kelecseniy ma nezaujal a mám doma jeho CD (a ešte k tomu nie napálené :lol: )

 

A Konrád znovu postúpil, to už fakt akože.... Aj tí čo boli v tom T-Boxe tak tam jedna, tuším mala 10 obhajovala Konráda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zajtra nas caka kolo na temu - SÓLO S ORCHESTROM & DUETY

 

 

A kto nam co zaspieva? :lol:

 

SÓLO S ORCHESTROM

Martin Konrád : AEROSMITH - I DON'T WANT TO MISS A THING

Ivana Kováčová : MARIAH CAREY - HERO

Marcel Berky : PHILL COLLINS - AGAINST ALL ODS

Dominika Mirgová : NATASHA BEDINGFIELD - UNWRITTEN

Robo Šimko : METALLICA - UNFORGIVEN

Vierka Berkyová : HELENA VONDRÁČKOVÁ - LÁSKO MÁ JA STŮŇU

 

DUETY

Robo Šimko + Marcel Berky : TUBLATANKA - LOĎ, KTORÁ SA PLAVÍ DO NEZNÁMA

Ivana Kováčová + Vierka Berkyová : GIRLS ALOUD - I'LL STAND BY YOU

Martin Konrád + Dominika Mirgová : U2 & MARY J.BLIGE - ONE

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak toto bude zaujimave....neviem si sice predstavit ako konrad zaspieva aerosmith...brut tazka skladba..a tiez sa tesim na duet simko vs berky, lod ktora sa plavi do neznama, na tie vysky :lol:

 

no a berkyova si dala vondrackovu? no des...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov