Skočiť na obsah

SNS a Slota, Danko a spol.


Jozef50205

Odporúčané príspevky

Danko pre Denník N povedal, že Kočnera si držal od tela. Priznal, že si s ním v rokoch 2016 až 2017 vymenil viac ako 60 správ.

Povedal tiež, že ho nikto nikdy nevydieral a tak to bolo aj v prípade Kočnera, ktorého si „držal od tela na milión krokov“.

Danko si s Kočnerom písali napríklad aj v čase, keď obaja dovolenkovali na jachtách v Chorvátsku. Danko to odôvodnil tým, že si ho síce držal od tela, ale chcel aj zistiť, kde v Chorvátsku sa nachádza.

„Ste v zátoke a zrazu sa zľaknete, že je závadová osoba niekde vo vašej blízkosti. Poviete si O.K, zistím aspoň, kde je, aby som sa jej vedel vyhnúť," povedal Danko.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22313773/danko-kocner-komunikacia-spravy.html

 

Kolko nanho  podobnych zien,chlapcou nasadila portugalska tajna sluzba? Vy si myslite, ked to dokaze Kocner, to portugalci nedokazu?

 

Taliani maju Fica isto velmi dobre z mapovaneho. A nielen jeho. Tu mali agentov ,ktori sledovali aj nas ,ale aj ich obcanov. 

 

A tie materiali Kocnerovi boli naco? Ked ich on nevedel vyuzit, nemohol ich predat? 

 

Uz len spekulacia, vodku si vie kupit aj na Slovensku. Zbalit babu nie. Naco chodil boskavat Putina?

 

https://www.ta3.com/clanok/1174903/tb-predsedu-nr-sr-a-danka-o-telefonatoch-s-a-zsuzsovou.html

 

Dostal peknu fotografiu, bol pred rozvodovym konanim, koho by fotografia nepotesila. Komunikoval ani nevie skym. Ani asi nevedel. Co to je za tupe tupelo?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/540525-danko-si-opakovane-telefonoval-s-alenou-zsuzsovou/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

 

O com rozprava a preco pan Fico? Je to asi hned na zaciatku. Ta organizacia ma aj jeho nahravku? A vysvetluje preco. ,tak sa bude aj on obhajovat.

 

Na preferencnych kruzkoch ma Fico kurz 5 . Ja nerozumiem, preco nema sancu vyhrat. Naposledy mal cca 500 000 kruzkov? 

 

1 1 Robert Fico 502 345 68,11 Zvolený 2 2 Robert Kaliňák 357 018 48,41 Zvolený 3 3 Peter Pellegrini 193 420 26,22 Zvolený 4 7 Miroslav Lajčák 156 943 21,28 Zvolený 5 4 Peter Kažimír 152 954 20,74 Zvolený 6 8 Richard Raši 40 691 5,51 Zvolený 7 5 Marek Maďarič 37 301 5,05 Zvolený 8 9 Ján Počiatek 34 023 4,61 Zvolený 9 11 Juraj Blanár 23 035 3,12 Zvolený 10 6 Peter Žiga 11 934 1,61 Zvolený

 

Ich volilo 737 000.

 

Teraz budu mat cca 350 000 - 400 000 hlasov.

 

Pellegrini moze mat cca  200 000 - 250 000. Ale tolko moze mat aj Kotleba,ci Kiska, ale si myslim aj Fico. Ma kurz 5 preco? Ze prieskumy. Ale kam potom padne dvojka Smeru? Mozno nikde, bude mat o 100 hlasov menej ako pele.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Slota ešte existuje? koho podporuje Slota, je väčšine národa dúfam šumafuk.
Že podporuje ochmeleného drzého Harabína, znamená len toľko, že je ešte väčší ... než sme dúfali.

SNS nemá šťastie na lídrov. možno to tu niekde aj je, kedysi, keď prišiel po Slotovi Danko, vyzeralo to nádejne...
ale to sme o ňom vtedy veľa nevedeli, že jo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

https://www.aktuality.sk/clanok/782714/martin-kvietik-korupcia-agrodotacie-oploteny-les-ochranari/

 

Kvietikovi dat aspon 10 rokov a vsetkym ostatnym co mu to umoznili a spolu krompac a kym to neodstrania plot. 

 

Nieco podobne je aj tu.

https://www.google.com/maps/@48.4585076,20.1047672,3a,90y,55.12h,55.35t/data=!3m6!1e1!3m4!1sf8P2zB_V9ypvBUtD9iNHNQ!2e0!7i13312!8i6656

 

Len to este asi patri Lesom(a to je obora), teda som tam mohol vojst - dnu chata zavreta spolocnost vyrevala tam hudba. 

 

Polovnici su hovada. Mozno nie ti dedinsky, co v tej hore vzdy zili. Ti mestski, velkomesti - obchodnici. 

https://www.google.com/maps/@48.6292919,20.7572542,3a,75y,228.25h,84.49t/data=!3m6!1e1!3m4!1syF8vO5tMSXGn0bGCK3U3pg!2e0!7i13312!8i6656

Krasny kraj tu na tej luke je posed za posedom. Hore v narodnom parku - krasna lokalita najdem ju, posed na druhej strane nahadzane krmivo. 

 

https://www.google.com/maps/@48.626138,20.7879349,1706m/data=!3m1!1e3

 

Ale to krmivo a cesty nove asfaltky, co nevedu nikam niektore ani ku krmelcu. Teda tie asi boli postavene ako to mali v popise.

 

https://www.google.com/maps/@48.795261,19.9618391,1700m/data=!3m1!1e3

Tam ozaj nic nieje. Ja som po tej asfaltke isiel dvakrat raz hore na chatu na Studni a raz znej dole so synom sme si tam nechali bicykle. Trepal som tadial len zenin a dcerin.

 

Ten Kvietik to zatarasil asi niekde tu.https://www.google.com/maps/@48.2904828,18.662256,7278m/data=!3m1!1e3

Na polovacky. 10rokov, dat mu krompac a pekne nech to dava dole. Ten plot pri ceste(dialnici) sa hodi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak sa riadil v medziach zakona, tak mozes "brechat" kolko chces......trh musi generovat zisky.....ja ho nezastavam, pretoze za toto som ja nestrngal 1989-tom, ale som spoznal, ze za co som v skutocnosti strngal......z mojho eurohujerstva sa vyplavila vsetka pozitivna energia v budovani toho, co som radostne opustal v spominanom roku a co teraz vo svojom budovatelskom snazeni predstavuje Brusel.....to iste bolo v minulosti v Moskve a snazilo sa to zasmradit svoje satelity......smrad z "dalekeho" vychodu sa prestahoval na "daleky" zapad.....len neviem, preco si to dal do tejto temy.....takyto "budovatelia" svetlych zajtrajskov su vsade tam, kde su moznosti na nejaky ten zisk....a o tomto je liberalna "demokracia"......o zisku....ci nie?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ehm,    predstava ze vyberanie  vypalneho za pridelovanie dotacii je  v "ramci zakona"  je dokonale v sulade z vierovyznanim sudruha informatora.   Ved preto voli SNS, kde to beru ako stranicku povinnost

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, liberálna demokracia nie je primárne o zisku. Ale ten, komu ide hlavne o zisk, ju vie na zisk s úspechom využiť :)

 

to je tvoj nazor....ja mam iny....podla mna primarny je zisk a vsetko ostatne je sekundarne....a este k tomu primarnemu v liberalnej "demokraci" radim aj prenasledovane (samozrejme sofifitikovanejsie)  za nazor.....

 

Ehm,    predstava ze vyberanie  vypalneho za pridelovanie dotacii je  v "ramci zakona"  je dokonale v sulade z vierovyznanim sudruha informatora.   Ved preto voli SNS, kde to beru ako stranicku povinnost

 

 

a to si bol na nejakom politickom skoleni u progresivcov SK?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok, SNS friendly "podnikatel" berie cez PPA uplatky a volic SNS tuna v druhej vete hromzi na Brusel a v tretej na liberalnu demokraciu :)
(vsetko je tak, ako ma byt a ako stale bolo, zemegula sa stale otaca a ja som stale presvedceny, ze tu stranu mozu volit iba totalni idioti)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok....ty to ako riesis?.....pozri, v jednom futbalovom klube  si zopar clenov privyrobilo na tipovani tym, ze predali zopar zapasov...ked im na prisli, tak  zarobkovych premiantov potrestali a sa ich zbavili....co myslis, stratil ten klub vsetkych fanusikov?....podla tvojej prevratnej logiky asi musel, pretoze inak vsetci fanusikovia suhlasia s tou ich zarobkovou cinnostou....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby predseda toho klubu nepodvadzal pri registracii, keby dvaja "najlepsi" hraci nesedeli za podvod, keby peniaze na vychovu mladeze neprepili v kamaratovej krcme a keby vsetci dokopy namiesto futbalu nehrali slovensku hadzanu atd, atd. tak by som im mozno dal sancu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze kolektivna vina......no tak u teba uz nie je co riesit a odporucam ti liecenie u ministra Krajciho....je vzacne sirokospektralne odborne zalozeny.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vsetko je dar Bozi.....aj ty, ako etalon v "odbornom" hodnoteni nazorov, s ktorych vyrabas trestne ciny.....u teba je to uz aspiracia na rad zlatej varesky.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...
Citát

BRATISLAVA. Podpredseda parlamentu Andrej Danko z SNS zdemoloval autom semafor v bratislavskej Dúbravke a z miesta nehody následne údajne ušiel."

Andrej Danko údajne dopravnú nehodu bezprostredne neohlásil policajtom, auto vycúval a odišiel s ním domov. Policajti ho dohľadali aj podľa olejovej škvrny. Tá viedla až do jeho garáže a reportéri ju videli na vlastné oči," informuje portál.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23267535/sef-sns-danko-narazil-v-noci-do-semaforu-z-miesta-usiel.html

 

laugh.gif

 

V súťaží "Manták roka" Danko nahodil latku poriadne vysoko a to ešte nie sme ani v polovici januára :hufi:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Danko je expert na zvladanie tychto situacii. Rigorozka, vylozky a teraz semafor.

V normalnom state by clovek ocakaval spravu priblizne v tomto zneni
 

"Vodic nabural do semafora. Po prichode policie bol podrobeny dychovej skuske s negativnym vysledkom. Pricina nehody bude predmetom dalsieho vysetrovania. Bodka,"

Ale tu sme na Slovensku a rozprava predseda SNS, tak si treba davat pozor. Vcera vravel, ze mu absolutne nic nebolo a dnes, ze bol vazne raneny a z miesta nehody odisiel preto, lebo sa musel doma osetrit (?). Podla Estoka vraj policajtov informoval, ze odisiel preto, lebo mu svietill akesi kontrolky na aute a tym to pobvazuje za vybavene (?) Danko klame, az sa mu z tej jeho nevymachanej huby prasi. Moze si za to sam, ze mu ludia neveria tych 0,0 promile a moze si za to sam, ze do toho zatiahol aj ministra vnutra. Keby som si mal zakonspirovat, tak by som napisal, ze Estok ho kryje a zneuziva svoje pravomoci a ten pocit je stale silnejsi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Úplne najviac zadrel Fico, ktorý Dankove narazenie do semafora a ujdenie z miesta činu označili ako normálny ľudský príbeh.

Nechcel by som zažiť, keby do semafora narazil Sulík, Matovič, či nedajbože Lipšic, a tento sprostý manipulátor by hneď usporadúval jednu tlačovku za druhou a hnal by svoje tupé stádo na námestia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dvakrat by som nepovedal, ze Fico o tom nevedel. Chcel by som vidiet toho policajta, ktory daval vodicovi fukat 15 hodin od dopravnej nehody, chcel by som tiez vidiet jeho nadriadeneho a tiez jeho nadriadeneho. Danko sa zasa raz zachoval ako rozmaznane decko prichytene ako kradne so spinavou papulou cokoladu, cim vyrobil z banalnej sitiuacie atomovku, ktora sa uz tyka kazdej strany koalicie ..a ludia sa bavia. Vybavuju sa mi jeho slova z nedele, ked v relacii O 5 minut 15 ad hominem utocil na Simecku a pytal sa ho, co dokazal. Tak toto by naozaj nedokazal. Pred prehnitym zapadom a istanbulskymi dohovormi nas zachranuje -banda klamarov, gaunerov a sracov, ktorym neustale prizvukovanie zachovania narodneho a tradicneho sluzi iba na zakrytie moralnej prazdnoty. Ze "chlapi"

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera na pracovisku rušná diskusia s dezolátmi. Pohoršene krútia hlavami a pomaličky im dochádza čo volili. Nie len morálna prázdnota, ale aj prezentácia arogancie moci.  Zrušenie špeciálnej prokuratúry na zabezpečenie, beztrestného bačovania. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V case Dankovej nehody som bol v praci, kde devat z desiatich kolegov volilo Smer alebo SNS. Treba povedat, ze ich prva reakcia bola pohorsenie a znechutenie, ale to este nemali noty. Ked v piatok pridu do roboty, budu sa pohorsovat nad Lipsicom, Hrubalom a Kollarom, lebo oni mohli a Danko nie, uz sa tesim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Danko je skutocne uspesny idiot.   Je tak smiesny ze jeho priaznivci maju tazky zivot,

pred 14 hodinami, dead pridal:

Chcel by som vidiet toho policajta, ktory daval vodicovi fukat 15 hodin od dopravnej nehody, chcel by som tiez vidiet jeho nadriadeneho a tiez jeho nadriadeneho

Ano,  to je Danko.  Vylepsil to zneuzitim policie, jeho medialny poradca musi byt tiez genius.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dankova komunikacna nesikovnost je skutocne do knihy "Ako to nerobit",  napriklad vylozky.   V tom case jeho minister dal predsa hodnost aj Ficovi a vyssiu.  A to uplne zapadlo, kedze Fico na novinarsku otazku jednoducho neodpovedal.  Ale Danko ich zacal verejne bozkavat a zabaval nas mesiace.
Keby tu rano povedal : mal som smyk,  nevedol som ze to mam nahlasit, urobil som chybu a som k dispozicii pre vysetrovanie a DALEJ mlcal, tak by to bolo na dva dni v mediach a koniec.  Ale jeho vylepsovanie ako sa nevedel dohodnut so stlpom, zmena verzii o to ze sa mu nic nestalo az po osetrenie vaznych zranenii, fukanie po 15 hodinach. To vsetko to len zhorsuje alebo teda zlepsuje zabavu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov